Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Skoro je ovde, čini mi se Profesor napisao, kako je jedna od razlika između nas i čerge u tome, što mi i kada pobeđujemo, i kada smo prvi na tabeli, i kada osvajamo trofeje, uvek pozitivno džangrizavi. Uvek nam nešto fali, smeta, nedostaje. Koga briga je li realno da bude još bolje, koga zabole za okruženje i stvarnost. Hoćemo još bolje, još više, još lepše. Otuda ovolika priča oko Brašanca. Pobeđujemo, stvaramo šanse, dominiramo, razlika odličnih +8, a mi polemišemo o njemu (u čemu učestvujem i ja :D). Da nam je on najveći problem, lako bi mi...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Bespotrebna prevelika rasprava oko kornera koje izvodi Brašanac. Da postoji neko ko bolje izvodi kornere od njega(pa i Sale kapiten) ne bi Darko to radio. Ako mu je to toliki problem, onda su ostali naši igrači u žešćem kanalu zajedno sa kapitenom.
Mene mnogo više interesuju drugi igrački aspekti. Još je rano da bih donosio neki sud o njemu, trebaju mu više utakmica u kontinuitetu, da bi se stvorila realna slika o njegovim realnim mogućnostima.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Vraca se Scepa :ziveli
Šćepović i Stanković uskoro na treninzima


Marko Šćepović i Vojislav Stanković preskočilu su duel u Jagodini, a ukoliko se ne dogodi nešto nepredviđeno, već sredinom nedelje priključiće se drugovima na treninzima Partizana. Obojica fudbalera povredili su se u meču sa BSK Borčom. I napadač i levi bek požalili su se na bol u zadnjoj loži, pa su još tokom duela sa četom Nebojše Miloševića napustili teren.

U zavisnosti od toga kako podnesu napor pred meč sa OFK Beogradom, odnosno, rad na treninzima, zavisiće da li će se naći u protokolu za duel 19. kola. Trener Vladimir Vermezović će odluku doneti posle razgovora sa doktorima Ilijom Rosićem i Slobodanom Brankovićem.

Oporavak Šćepovića raduje i selektora Srbije Sinišu Mihajlovića, koji mu je davao šansu u nekim ranijim duelima našeg nacionalnog tima, pa je za očekivati da bude u konkurenciji i za meč sa Hrvatima (22. marta).

"Parni valjak" je prvi na tabeli, ima osam bodova prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu.
Sportal.rs
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ma možete da ga mrzite da mu zviždite šta hoćete ali on je po meni posle Jovetića naš najbolji špic.

I kad je bio pljuvan ja sam ga branio i mene iritira ponekad zbog ponašanja ali lik bi mogao da bude lud napadač kad još malo sazri. Verujem da bi on i Mitar bili sjajan tandem iako je Koja dao 3 gola do sad.

Da se vratim na temu, ovako gledajući timove ja ne znam gde bi se okliznuli stvarno. Sa cigankom2 kući, sa ofkom kući, mooožda Kula bude nezgodna al ako budemo ozbiljni i to ćemo da pregrmimo...
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Бољи од Клеа, Дијаре, па и Митра?!
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ne računam Klea i Diaru samo našu decu. I po meni je bolji od Mitra i brži je i tehnički potkovaniji, Mitar je samo fizički jači...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Nisi mene pitao, ali ne mozes da poredis Marka sa Kleom i Dijarom. Ova dvojica su u Partizan dosli kao zreli igraci i u njemu bili u zivotnoj formi, a Marko je na pocetku i tek za par sezona cemo moci da sudimo o njemu.
Slazem se sa dovlom da je Marko najtalentovaniji spic koji je poslije Jovete igrao u Partizanu, ali tesko da ce ovakvim pristupom dostici nivo koji realno moze. Za razliku od Jovete, on nije svjestan sta je najbolje za njega, a i ima tu nesrecu da igra u klubu kojem takodje nije nesto pretjerano bitno da iz njega izvuce maksimum, vec da izvuce onoliko koliko je potrebno da ga sto prije utopi...
 

Dr.Hofmann

Guest
Posto moderatori ne stigose da izbrisu, ja cu da modifikujem komentar, posto sam predjasnji prebacio u odgovarajucu temu.

U prva 3 kola prolecnog dela imamo gol razliku 7-0, jeste da nam protivnici nisu bilo bog zna kakvi pogotovo u prva 2 kola, ali nema veze tri tekme bez primljenog gola nisu za bacanje..

Neka se serija bez primljenog gola nastavi sto duze, ako se ne varam rekord Ivice Kralja bez primljenog gola je uspeo da obori Bozovic, samo zaboravio sam koliko je minuta bilo u pitanju cini mi se devetsto i nesto...


IZMENA: Evo ne budi len pronasao sam tacne podatke, 5 golmana sa najduzim mirovanjem mreze u kontinuitetu..

1) Mladen Bozovic (Partizan) 915 minuta
2) Nenad Lukic (Obilic) 900 minuta
3) Ivica Kralj (Partizan) 840 minuta
4)Bratislav nikolic (OFK) 675 minuta
5) Nikola Damjanac (Partizan) 583 minuta

Neka prestigne barem Damjanca nije nedostizno...
 
Последња измена од уредника:

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Pustio sam ove utakmice da prodju pa da dam neki komentar igre, da ne bude da hvalim/kudim na prvu.
Glavna stvar, i tu smo uboli samo tako, iako je bilo i vrtenja glavama, su Kojic i Luka.
Ako pogledamo ko je igrao na tim pozicijama prosle sezone ili one tamo, ova 2 bivsa gradjevinara mi izgledaju kao vanzemaljci skoro. :D
Kojic za sada bar koristi sanse, dok smo sa Stefanom cupali kosu.
Luka kida i grize, samo neka nastavi.

Na kraju - preslabi za kick-box(evropa), prejaki za rock 'n' roll(jsl).

Dominiraj.
 

Laky

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.156
Reaction score
164
Локација
..
Браво @ Dr.Hofmann за цимање да се нађу, из архиве Партизанови голмани чија је мрежа најдуже мировала!
Божовић је легенда, стварно толики број минута а да није примио гол је за свако поштовање а и то треба да буде мотив и Стојкету и комплетној одбрани да и они пробају да што дуже остану несавладани! Иако су најважнија свакако три бода без обзира примили гол или не, лијепо је газити боранију са стилом!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.534
Reaction score
1.377
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Samo da se ovako nastavi:

Одбрана Партизана све чвршћа

12 мар, 2013 После сваке припремне утакмице најчешће оспоравана, Партизанова одбрана од почетка сезоне делује попут правог бедема! Црно-бели су на десет тест мечева примили чак 14 голова, али чим је почело такмичење дефанзива је – очврснула!
(ФОТО: ФК Партизан)
Осим чињенице да су сусрете са Доњим Сремом (2:0), БСК из Борче (4:0) и Јагодином (1:0) њихови љубимци завршили без примљеног гола, Гробаре може да радује чињеница како Владимир Стојковић скоро да није имао посла у 270 почетних минута пролећне сезоне.
Штавише, све три екипе су успеле да створе само по шансу против шампиона, што довољно говори да је реновирана одбрана превазишла почетне проблеме и делује све убедљивије. Посебно је упечатљива чињеница да је тај део екипе претрпео највише промена у зимској паузи, јер се између статива вратио Владимир Стојковић, на десном беку почео је Пауљевић, а мењао га Миљковић, Пајовић је добио шансу после повреде Остојића, док су се на месту левог бека ротирали Станковић и Лазевски, иако је ту јесенас играо и Волков.
Црно-бели су на 18 утакмица примили 12 голова (исто колико и Војводина), али ће тек бити на испиту ако желе да изједначе клупски рекорд по броју капитулација у једном првенству Србије. У такмичарској 2011/2012 вадили су лопту из мреже 12 пута и потребно им је да у наредних 12 рунди буду перфектни.
Трио пази на картоне
Марко Шћеповић и Војислав Станковић би требало најкасније за два дана да се врате у тренажни процес, тако да тренер Владимир Вермезовић неће имати већих кадровских проблема у сусрет мечу са ОФК Београдом.
Уколико Александар Миљковић, Александар Лазевски и Александар Митровић против „романтичара” добију жуте картоне мораће да пропусте наредни сусрет.

Zurnal
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Skoro je ovde, čini mi se Profesor napisao, kako je jedna od razlika između nas i čerge u tome, što mi i kada pobeđujemo, i kada smo prvi na tabeli, i kada osvajamo trofeje, uvek pozitivno džangrizavi. Uvek nam nešto fali, smeta, nedostaje. Koga briga je li realno da bude još bolje, koga zabole za okruženje i stvarnost. Hoćemo još bolje, još više, još lepše. Otuda ovolika priča oko Brašanca. Pobeđujemo, stvaramo šanse, dominiramo, razlika odličnih +8, a mi polemišemo o njemu (u čemu učestvujem i ja :D). Da nam je on najveći problem, lako bi mi...

Bas sam ovo pomislio pre neki dan. Zamisli da su Oni u nasoj situaciji i da im je Djura predsednik. Pa covek bi bio 6-7 ili koja vec zvezdina zvezda.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ђура Мутави је и овако звездина звезда. Само он им је даровао голи живот, а то је више и од Барија.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Odloženo čitavo kolo. Postoji šansa da se neke utakmice igraju.

EDIT:
Ipak su odlučili da se igra, ali možda ne sve utakmice. I možda će biti neke pomerene sa subote za nedelju.
 
Последња измена:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.105
Reaction score
15.895
Локација
Храм фудбала
Шта рећи нико ништа не пише, а данас имамо једну јако битну утакмицу. Побједа много важна за наш миран одмор, а успут набијање притиска спасиоцима Стуба Србства. Кренули смо добро надам се да можемо наставити у ритму првог полувремена против Јагодине, што мање компликовања и што више трчања, залагања, борбе.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.534
Reaction score
1.377
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Iskreno se nadam pobjedi i osvajanju nova 3 boda. Da odemo minimum sa + 8 na pauzu, i otpisemo jos jednu prepreku ka novoj tituli.

Nadam se nastavku efikasnosti Kojica, Mitrovica, Luke...i dobroj igri tima. Srecno momci!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Hahahahaah ova ciganska govna iz blica opet seru! Teorije zavere, vanzemaljci, tole karadzic!
OFK Beograd bez nosilaca igre gostuje Partizanu, Milinković sklonio liderski trio!

Fudbaleri Partizana ugostiće OFK Beograd u 19. kolu Jelen superlige u subotu od 18 časova, a pored prednosti domaćeg terena, imaće i kadrovsku, jer je trener "romantičara" Zoran Milinković sklonio Petra Grbića, Veseljka Trivunovića i Predraga Pavlovića.
255954_veseljko01-blic-aleksandar-dimitrijevic_f.jpg

Kako je preneo "Sportski žurnal", Milinković je dan pred meč bez ikakvog objašnjenja precrtao nosioce igre, koji neće biti u konkurenciji ni kao rezerve.

Ovi igrači su odigrali po 22 utakmice u ovoj sezoni, Grbić ima četiri pogotka, Trivunović tri, Pavlović jedan manje.

OFK Beograd je u seriji loših rezultata, a posle 18 kola nalaze se na devetoj poziciji sa 22 boda. Proleće su otvorili remijem bez golova sa Donjim Sremom, zatim su od Jagodine izgubili sa 3:1 na Karaburmi, a Hajduk ih je posle toga pobedio sa 3:0.

U Kupu su eliminisali Crvenu zvezdu u četvrtfinalu, pobedili su je i u prvenstvenoj utakmici, a golove u tim mečevima postigao je Petar Grbić. U polufinalu, prošle srede su u prvom meču u Novom Sadu poraženi od Vojvodine.
Blic
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top