Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.923
Локација
Žrnov
ma jok, nije im filijala klub odakle su doveli piksija i gde igra binićev sin koji s pola metra maši gol... ne mogu više da se ponavljam da cigani ni u staroj državi od njih nisu gubili bodove.....
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.717
I mi smo iz Vojvodine doveli Vujacica i Jokanovica, i Brana Ilic je otisao iz Partizana u Vojvodinu, tamo su Skuletic i Milovic...:roll:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
...
Јесте да је утакмица почела Шампионовим килављењем и тврдим, мушким стартовима домаћина, због који су ови у црно-белом мало, мало падали и хвтали се за болно место, али какве то везе има, када су романтичари играли као да је Тирке био међу њима.
Истини за вољу, увек је Тирке ту негде када се игра са Партизаном и Моша наравно. Тако мора и треба да буде.
Опет, неки злонамерни би приметили, да у ситуацијама када се преко пута нађу васељенски шампиони, онда некако све изгледа као да су уместо Моше и Тиркета, заиграле Валерија и Роса. Тада на терену остане чиста романтика, са све оним што иде после. А то ником не смета, лепо је за видети.
...

AHAHAHAHAHAHAHAH HAHA HAHA HA HA!!! :buhaha:buhaha:buhaha
Profesore, Profesore!
Kako ti mene zasmeješ!

Ali, kako neprijatelj nikada ne spava, a vala i ja dremnem tek toliko da se malčice odmorim, pred nove radne pobede, ima neprijatelju po sto puta da saspem(o) istinu u oči - jer, ako to ne radim(o), i prijatelji i neopredeljeni pomisliće da je istina samo ono što neprijatelji (Crveni Mundiri) kažu...

A nije...

Elem, u duhu romantike i romantizma, što povremeno podrazumeva i traženje inspiracije u prošlosti, koja se zamišlja, je li, (a kako će drugačije, nego) kao romantična (ma šta to značilo), ponoviću da OFK nije predratni BSK, iako se jedno (posleratno) vreme tako zvao...

Imati isto ime, ne znači da si i isti sa onim ko ima isto ime...Jasno?
Ako nije, navešću primer da ima ko zna koliko hiljada ljudi koji se zovu Goran, baš isto k'o i ja, ali ne pišu svi oni ovaj tekst, nego samo ja...jedan i jedini...
Analogno tome, ko zna koliko klubova se moglo i može zvati BSK (k'o što se to tako sad zove ovaj BSK iz Borče), ali to ipak ne znači da su svi oni onaj predratni BSK sa sve Mošom i Tirketom...
Eto, nisu, pa šta da se radi...

A film, nije da nije lep, jeste, lep je, sa sve Rosom i Valerijom u njemu...toliko lep, da sam u nekim prilikama, potražio te dve glumice da mi udele autogram, tek, da, gledajući u slova što su ih one svojim ručicama napisale, malo lakše podnosim tegobe i nepravde sadašnjih vremena...

A nepravdi je bilo i ranije, nije da nije, recimo jednom, baš na utakmici sa OFKom, naš tadašnji trener, gospodin Ješić, usled svih nepravdi koje su nam bile nanete nije ni hteo da prizna poraz od OFKa, na toj, pomenutoj, utakmici...

Ali sam zato ja, inspirisan žestokom igrom OFKa, prvom sledećom prilikom otišao na Karaburmu, da vidim da li će tako žestok otpor pružiti i ,,Komšinici-Cigančici,, kad budu igrali sa njom...
Ali...na pamet im to nije palo!
Šutnuli na gol nisu, dok su, sa nama, lomili noge...eto!
I, izlaze fudbaleri na II pol, i ja dreknem, pa dobro, majku mu, pa možeš li bar ti, Baboviću, jednom da šutneš loptu ka Zvezdinom golu, ako već niko drugi ne sme, ako im je to svima zabranjeno?!
Računam Babonja je ,,naše dete,, (koje je tad igralo za OFK), pa...
I, stvarno, čovek prvom prilikom uzme loptu i bapne je ka golu Crvenih Mundira sa jedno 25-30m, i naravno, ne bude ništa naročito od toga...

Bio je i još jedan igrač OFKa tada, koji se nešto trudio, čini mi se da je bio neki plavušan, ako se dobro sećam, uglavnom, jebote, izvede ga trener iz igre dok si rek'o piksla!

I ja ti tu vidim da je sve namešteno i dogovoreno, i kako sam tad video, evo sad vama tako i pišem...

Tek da se zna istina...

Smrt fašizmu, živeo Partizan!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
@ Goran Tomić

Ма немам ја никаквих предрасуда око ОФК-е и њених "предака". Ово сам се тек мало поиграо са мантром коју непрекидно изговарају. Једни верују да им је Тирке тата, други да су прваци света, трећи да су господа, нигде краја комплексима.
A film, nije da nije lep, jeste, lep je, sa sve Rosom i Valerijom u njemu...toliko lep, da sam u nekim prilikama, potražio te dve glumice da mi udele autogram, tek, da, gledajući u slova što su ih one svojim ručicama napisale, malo lakše podnosim tegobe i nepravde sadašnjih vremena...
Богами Гокси, ти увек нађеш "згодан" начин да мало лакше поднесеш тегобе и неправде садашњих времена...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
За ово прво...знам ја да ти знаш, него...реко'...дај да поновим још који пут....да и други који не знају, знају...

А за ово друго...само Смајлија да ставим... :D
 
Последња измена од уредника:

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Хоће да убију посету Продиџију :) Шалим се, не знам ни ја, али помало чудан термин за нашу лигу, а чудан термин и због тога што се зна да се и нешто још дешава у граду! Могло се то и раније заказати, поготову јер ови из рупе играју ван Бг-а...
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.397
O, neeee. Zasto tako, zasto? Ja onda moram kasniti jedno pola sata na Pfc-Hajduk. Ko da propusti taj veliki vanvremenski derbi izmedju pitara u Bordo™ dresovima i mostarskih "rodjenih". Sprdnja liga, ne cudi onda i zajebancija sa prenosima.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Iz kog razloga je utakmica sa Hajdukom, tek u 9?

Гледано са чисто спортске стране, и није тако лоше. Против Нефчија ће се играти у 21:05, па оно хајд' и Хајдук из Куле да дочекамо у то време. Наравно, ако не постоји неки други разлог, који није спортске природе.
 

Vladoste

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
87
Reaction score
2
Lepo je rekao Vermezovic, tada igraju zbog obaveza prema sponzorima, a to je verovatno Arena Sport, a ona ima svoju programsku semu. Prosto i jednostavno.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Danasnja utakmica je jako vazna.Valjalo bi uzeti 3boda i ja bih bio zadovoljan.Bitno je da u cetvrtak nastupimo kao protiv Norvezana
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Spominje se sastav (žurnal): Stojković - Volkov, Ivanov, Sretenović, Miljković - S. Marković, Kamara - Ilić, Ninković, L. Marković - Mitrović

Ja bih samo promenio pozicije Ninkoviću i Iliću, tj. da Ilić bude centralni ofanzivni vezni :D, a Ninković da igra na poziciji tog modernog levog krila. I uz to da Lola igra umesto Saše.

Naravno, nije ovo konačno, znamo kako žurnal u poslednje vreme blista.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Zbog promjene programske seme na Areni za ovdasnju teritoriju, mi u BiH cemo umjesto Partizana, izgleda gledati Sarajevo - Velez. Kakav baksuzluk...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Nadam se pobedi... Treba nam ko leba pred premijeru u LE!

Napred Partizan!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.923
Локација
Žrnov
Sastav:

Partizan

30 Petrović
2 Miljković
18 Lazevski
40 Ostojić
6 Stanković
4 Kamara Medo
7 Tomić
22 Ilić Saša
50 Marković Lazar
45 Mitrović
12 Šćepović Stefan

Rezerve
33 Ilić Radiša
3 Volkov
17 Sretenović
39 Jojić
99 Smiljanić
11 Ninković
44 Šćepović Marko

Majko moja, igra sa dva napadača, klasična, i to ista, a nazad Voja :banghead:

Zoko, nisi prijavila da igraš za Hajduk :D
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Иванова очигледно одмара јер је истрошен после утакмица у репрезентацији. Можда је чак и повређен.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Pa nema tute verovatno je povredjen, a Sretenovic je desni stoper.
Ne brini Jasmina bolje i to nego opet mrsomudjenje sa jednim spicem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top