Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
LE ne moze nikako da bude prioritet.
A evo i zasto:
1. Nemamo nikakvu ekipu
2. Ne mozemo da pobedimo nikog u grupi
3. Kad vec gubimo u LS su bar vece pare
4. Kad vec gubimo igramo atraktivnije takmicenje
5. Bolji protivnici
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Zato sam ja pricao da ne treba unapred da slavimo titulu.
Zar ne shvatate da nista nije gotovo jos i da ovako samo stetimo nasima, koji mozda cak i citaju ovaj forum.
Sad su samo 9 bodova. A imamo jos dosta jakih utakmica. Realno moze da se desi da izgubimo bodove protiv zvezde i vose.
A onda nek nam je bog u pomoci. Zamislite da padnemo na 3+ pred sami kraj sezone.
Ciganska kuhinja bi radila samo tako, pritisak sa svih strana i ne bi me cudilo da ma kraju i titulu izgubimo.
Ovaj poraz ne boli, skroz je nebitan. ALI HOCU DA KAZEM DA NISTA NIJE JOS GOTOVO! Sve dok matematicki ne obezbedimo titulu!
Sad moramo da se uozbiljimo dok ne bude kasno!
(Inace ja iskreno ocekujem poraz protiv zvezde, zato ja i ne gledam ovo kao 9 boda vec kao 6 bodova prednost)
 

Gauloises

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
87
Reaction score
3
LE ne moze nikako da bude prioritet.
A evo i zasto:
1. Nemamo nikakvu ekipu
2. Ne mozemo da pobedimo nikog u grupi
3. Kad vec gubimo u LS su bar vece pare
4. Kad vec gubimo igramo atraktivnije takmicenje
5. Bolji protivnici



Nisam mozda lepo izrazio, normalno da ne bih radije da igramo u LE ili ne daj Bože (kao neki ovde )da se nadam da nećemo igrati LŠ.

I ja bih pre da puknemo od svih u LŠ nego u LE, ali prolazak u LŠ je vrlo težak i ne treba stavljati pritisak na igrače. LE mora da bude neki minimum i tu mora da bude odredjena doza pritiska jer nam je vazan koeficijent a i prihod koji i pored kradje namiri budžet kako tako. Zato gledam na LE kao prioritet, a LŠ kao veliki bonus.

Ali prvo mi da obezbedimo titulu, vidimo prelazni rok i tek onda razmisljamo o evropi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.661
Локација
Beograd
...
Zar ne shvatate da nista nije gotovo jos i da ovako samo stetimo nasima, koji mozda cak i citaju ovaj forum.
...
Čisto sumnjam da čitaju ovaj Forum, ali...ko bi ga znao, možda neki i bace po koji pogled...

Ako Car Mitar čita, baš bih želeo da mu kažem:

Sine, svaka čast, ko radi, doduše taj i greši, a ti non-stop radiš po terenu (dok te noge nose)...mogla je neka situacija i bolje, ali, nema veze...

Ali, posebno mi se dopalo, što u situaciji kada te protivnik vuče za dres, ne ideš na to da se smandrljaš u 16m, nego ideš na to da daš gol!

Tako bre i treba, mi Grobari smo Gospoda, pa prevashodno idemo na to da igramo fudbal, a oni koji idu na ,,sudijsku odluku,, su neka druga sorta, a, i kako svi znate da nam u derbiju neće niko ,,svirnuti,, penal u sledećih bar još 100 godina, bolje da mu se i ne nadamo...

Daj ti Mitre dva gola u derbiju (jer onaj jedan, prošli put nije bio dovoljan za pobedu), pa da mi lepo igramo fudbal, pobedimo i slavimo...

Jebeš penal!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Ali prvo mi da obezbedimo titulu, vidimo prelazni rok i tek onda razmisljamo o evropi.
To je samo prinudno resenje jer ozbiljan klub ne bi trebalo tako da razmislja...mi bi vec sada morali da imamo uigranu ekipu za leto i napad na LS sa eventualno jednim ali kvalitetnim pojacanjem ali...o bajkama drugi put....
Ovaj kiks je mozda dosao u pravo vreme cisto da se ekipa malo prodrma posto smo se izgleda malo uspavali....ja se bar nadam da ce nesto pozitivno igraci izvuci iz ovoga....
Budimo se navijacki polako ali sigurno i igraci imaju sve jaci vetar u ledja pa se nadam da cemo zaigrati jos bolje:
https://www.youtube.com/watch?v=29l494zuT2g
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
^^ A medju njima gomila koja ne zna da "Partizane, ti si moj" ide 2x. :roll:

Ali, posebno mi se dopalo, što u situaciji kada te protivnik vuče za dres, ne ideš na to da se smandrljaš u 16m, nego ideš na to da daš gol!

Bas sam ovo juce hteo da napisem. Odusevljava me kada igrac stoji na nogama koliko god moze i ne pada na prvi kontakt vec se maksimalno trudi da izdrzi i nastavi dalje. Taj momenat sa jucerasnje utakmice je za mene jedan od najlepsih. Tako treba, tako se postaje igrac. Bravo! :clap
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Па полако Гарги, нема ни месец дана како су дошли код нас на трибину...

Што се тиче Митра, он је већ сад са својих 18 година најбољи нападач којег Србија има.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
To je samo prinudno resenje jer ozbiljan klub ne bi trebalo tako da razmislja...mi bi vec sada morali da imamo uigranu ekipu za leto i napad na LS sa eventualno jednim ali kvalitetnim pojacanjem ali...o bajkama drugi put....
Ovaj kiks je mozda dosao u pravo vreme cisto da se ekipa malo prodrma posto smo se izgleda malo uspavali....ja se bar nadam da ce nesto pozitivno igraci izvuci iz ovoga....
Budimo se navijacki polako ali sigurno i igraci imaju sve jaci vetar u ledja pa se nadam da cemo zaigrati jos bolje:
https://www.youtube.com/watch?v=29l494zuT2g

A zasto ne odes malo na JF forum pa se tamo uzdizes zajedno sa Siminih 7 naloga. I hoces li jos na nekoj temi staviti ovaj snimak i komentarises uzdizanje Juga?
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Mi ove sezone s ovakvim timom za lš ćemo možda da prodjemo prvo kolo, a onda će opet da nas našamaraju neke kiparske čamuge ili tako neki anonimusi koji imaju brdo jeftinih crnja. A za ligu evrope možda i možemo da uletimo, pod uslovom da nam u zadnjem opet padne neki paćenički klub tima tromso i slično.
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Izvinjavam se što nisam u priči, ali sad imam vremena da okačim par slika sa jučerašnje utakmice u Kuli

006resize.jpg


dok smo imali rezultat
007resize.jpg


ovde su tukli gromovi, pogled na kanal sa tribine
009resize.jpg


severna tribina posle nevremena
011resize.jpg


a ovde je bilo najlepše, restoran Ćuprija
002resize.jpg
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
од овог принципа не одустајем .. када победимо то је искључиво захваљујући индивидуалним квалитетима појединих играча , када изгубимо или проспемо бодове директан и једини кривац је тренер .. у сваком случају крив је тренер што не побеђујемо као тим , а губимо као тим !!!

имамо најбољи тим у јсл и освајање наше лиге не би никако смело да се доводи у питање ( за Јевропу без пар квалитетних странаца немамо чему да се надамо ... ) , али никако да то успемо да докажемо и крунишемо на терену ... пада ми на ум - " раштимовани оркестар " ... оно што ми највише смета јесте недостатак ДИСЦИПЛИНЕ на терену , и за то је директан кривац - па нормално .. тренер !!! мислим да се ту наша " игра " руши и да одатле крећу сви проблеми ... довољно је било само гледати шта раде Митровић-Којић-Лука и какву себичност и недисциплину показују на терену и колико је то коштало цео тим јуче , или опет оно задржавање и играње лоптом Иванова које нас је већ неколико пута поприлично коштало ?!! не спорим ја њихове играчке квалитете , али указујем на њихову недисциплину ...

јуче се играло колико нам је Хајдук дозволио ... и овог пута желим да им честитам на освајању бода и приступу који су имали за ову утакмицу ( ко би рекао да могу и без " регионалне лиге " да се одиграју оваке утакмице које " челиче " ПФК ?!! ) , што рече Профа " надам се да им је нешто остало и за следећу утакмицу " ...

наш тим је опет "захваљујући " тренеру ушао у ову утакмицу врло млако и неспремно ... ако су мислили да ће ови из Хајдука да им се склоне , грдно су се преварили ... и опет смо показали да не умемо да решимо " висок пресинг " ?!! по ко зна који пут ?!! да се човек запита шта играчи ПФК-а раде на тренинзима ... ?!! и опет оно мудровање око измена ?!! ако нешто не иде и ако неко не може има на клупи коме можда иде и ко можда може ... не знам шта ту "чика - црни " не разуме ?!!

именовање и тражење криваца међу играчима Партизана по мени је претерано и непотребно , јер је јуче подбацио цео тим ... какви год да су бољи су од противника , а нису они криви што не показују више ... а могли су и могли би !!!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Nisam ja mislio na nikog od Vas koji ne idete na Jug, post je bio za one koji idu na Jug i samim tim daju podrsku istima.

napisan je za ovakve glave kao sto je Stoka sa Juga, kojima se Jug digao.

Pa kako se nije Jug digao, uzdigao, sta god. Pa pogledaj samo zastave na drugoj slici koju je Giga postavio. Mogu samo da zamislim snagu grupa iz Gajdobre, Ratkova....:banghead:banghead
 

Dr.Hofmann

Guest
Evo danas gledam golove sa utakmice, gol Hajduka Stojkovicev gol, njemu igrac sa 3 metra iz peterca daje gol glavom , to je njegov gol 1 /1 , a lopta balon teski, putuje da caj mozes skuvati dok dodje do zeljenog cilja...

Cujem da je odbranio na kraju njihovu sansu, ali to nisam video, kao i da je imao par dobrih intervencija tokom meca, ali reakcija kod primljenog gola mu je amaterska.

Kao sto vam ja vec rekoh ovde, ide sve u zeljenom pravcu i najverovatnije je da ce titula biti nasa, ali je prerano za sveopste slavlje, verujte mi u stanju su nasi da useru i 11 , pa i 9 bodova u 11 , a sada 10 utakmica do kraja, sva je sreca pa nam pratioci nisu ni za kurac..., ali namestice oni ako vide da nasi posustaju.

Imao tezi raspored,a ne ulivamo bog zna kakvu sigurnost i dominaciju da bi mogli bas tako da slavimo i uknjizujemo titulu.

Uopste mi s ene svidja takva atmosfera( srecom to je samo forumska atmosfera), nadam se samo da ce igraci dobiti ribanje zbog ove partije u Kuli, mada ko da ih nariba Vermezovic sa svojom pandicom i joga instruktorkom...
 
Последња измена од уредника:

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
LE ne moze nikako da bude prioritet.
A evo i zasto:
1. Nemamo nikakvu ekipu
2. Ne mozemo da pobedimo nikog u grupi
3. Kad vec gubimo u LS su bar vece pare
4. Kad vec gubimo igramo atraktivnije takmicenje
5. Bolji protivnici

Ne slazem se, sa ovom ekipom plus Scepa i Lazar i plus jos jedan stoper mi bi mogli da igramo veoma finu ulogu u LE, mozda sa slicnim rezultatom kao i sa poslednjim bitisanjem Vermeza u klubu.

E problem je na drugoj strani, sto nemamo ljude u klubu koji gledaju napred i razmisljaju racionalno, vec smo u situaciji da svake godine novi trener pocinje sa novom ekipom ili stari opet sa novom ekipom, posto mu rasprodaju sve sto vredi, sto mu dodje na isto.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
ma koja crna evropa sa ovakvom sredinom... kako neki ne vide koliko smo fizicki tanki na sredini, sto zbog godina, sto zbog fizikalija, plus spori smo pozadi...
opet bi nas otresla neka ekipa kao ael ili jos bolnije, neko iz regiona
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Izjavljivali su drugi i gore stvari, imali mnogo lošije partije pa smo osvajali titule

Vermeze ti li si ? :prekrsti :pop

Partizan kakav god da je, zna se sta je i ko je u nasoj drzavi i on mora da melje i da pobedjuje. Pogotovo kad nam je liga njiva sa svime sto je cini. To sto se desavaju ovakvi kiksevi samo govori o igracima, i psiholoskoj spremi, odnosno nacinu na kojima se sa njima radi. Umesto da se odrzi razlika ili uveca, igraci sebi dozvoljavaju da spavaju na toj bodovnoj prednosti, koja je podsecam trebala da bude duplo veca, da nismo, zbog istih ovakvih pristupa utakmicama ispustali bodove i na drugim mestima. Pronalazenje izgovora je samo drugi nacin priznavanja da se nesto ne zna ili da se nesto nece, iz razloga poznatih samo baba vangi...

Ovakve stvari ne treba ohrabrivati, maziti ili tesiti, vec se treba dobro razmisliti sta ce tek jaci klubovi od Hajduka da nam urade, mislim na LE ili LS, ako na to vec pucamo kao i svaki iole bar malo normalan klub, koji osvoji sopstveno prvenstvo...

A ovo sto ovaj zalutali covek u klubu nastavlja da govori od samog njegovog dolaska, samo potvrdjuje sve antipatije koje vecina navijaca ima prema njemu...
 
Последња измена:

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
ma koja crna evropa sa ovakvom sredinom... kako neki ne vide koliko smo fizicki tanki na sredini, sto zbog godina, sto zbog fizikalija, plus spori smo pozadi...
opet bi nas otresla neka ekipa kao ael ili jos bolnije, neko iz regiona

Da je samo sredina u pitanju. Za nesto pristojnije u Evropi trebaju nam dva beka, stoper, dva veznjaka i napadac, ovako smo truba.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ne slazem se, sa ovom ekipom plus Scepa i Lazar i plus jos jedan stoper mi bi mogli da igramo veoma finu ulogu u LE, mozda sa slicnim rezultatom kao i sa poslednjim bitisanjem Vermeza u klubu.

E problem je na drugoj strani, sto nemamo ljude u klubu koji gledaju napred i razmisljaju racionalno, vec smo u situaciji da svake godine novi trener pocinje sa novom ekipom ili stari opet sa novom ekipom, posto mu rasprodaju sve sto vredi, sto mu dodje na isto.
Pa eto imao si ove sezone i Lazara i Scepu pa smo do jaja prosli.
Moze Murinjo da dodje a Gvardiola da mu bude pomocnik sa ovom ekipom nece nista uraditi u evropi.

Mi ne dominiramo nasom ligom zbog naseg kvaliteta vec jer igramo protiv ocajnih ekipa, zvezda u zadnjih 5 godina da se ne zove zvezda verovatno bi se konstantno borila za opstanak.

Stanojevic ima svoju filozofiju, Vermezovic ima svoju, i jedan i drugi imaju i vrline i mane koje unazadjuju ekipu.
Ali isto mislim da bi i jedan i drugi napravili rezultat u evropi kada bi imali, 3, 4 sezone ekipu na okupu, a to ce se desiti pisanim slovom: Nikad.

Kod nas trenera prvog tima uopste ne zanima sta je ko igrao u mladjim kategorijama, koji stil se igrao tamo, u kojoj formaciji.
Dodje krilo, aha, znas da trcis, znas malo i sa loptom bices bek.
Dodje zadnji vezni oni ga vrate na stopera...
I onda se cudimo i zvizdimo toj deci.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ono sto je rak rana naseg fudbala je sto su igraci zarobljeni na nekom nivou delimicno tehnicki obucenih ali nespremnih za nivo modernog fudbala. Imamo potencijala, imamo talenata ali nemamo zavrsni proizvod. Pre svega, tu je prijem i brzo oslobadjanje lopte, brza transformacija i prenos lopte, eksplozivnost i saradnja po bokovima. U globalu, savremeni fudbal sve manje trpi igrace koji odgovaraju samo jednoj poziciji i koji imaju samo jedan zadatak. U danasnjem fudbalu bekovi i stoperi imaju zapazenu ulogu i na protivnickoj polovini, bekovi imaju tehniku pravih srednjaka, centarfori brane i napadaju. I jos mnogo toga. Da zakljucim, mi imamo kvalitet za domaca takmicenja, za nesto vise je potreban bar deo gore nabrojanog.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top