Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Znaci ...pobeda.Super.
Posteno da vam kazem ja nisam smeo da gledam.
Moze li neko da postavi taj gol sto smo dali ili neki highlights.
Hvala Ilic kapiten:respect
 

IvanM

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
20
Reaction score
1
Sta li su danas igrali Pauljevic, Lazevski i Jojic?
Fudbal nisu.
Sramota, samo tri boda vrede.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.939
Reaction score
3.049
Sad za jedno sat vremena kad počne organizovana medijska hajka na sudiju!Novinari primaju poslednja Čovićeva upustva!
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Ma odlicno je bilo...Ko je ocekivao laganu trojku taj je ili lud ili pod dejstvom nekih ludih trava :D Nije ni malo lako pobediti bilo koju prvoligasku ekipu a da pritom 3 - 4 igraca moraju maksimalno da paze da slucajno ne popiju zuti karton. O penalu nema govora , ne kontam zasto se ta tema i pokrenula da li je bio ili ne.

Ono sto je najbitnije , poceli smo da pobedjujemo i u slucaju da ne vodimo na poluvremenu. Konacno. Protiv cigana samo opusteno jer ako budemo igrali stegnuto kao po obicaju , necemo se lepo provesti. Ajde OFK-a rastereti nas.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
986
Reaction score
2.020
Jebes igru 3 boda su najvaznija, sacuvali igrace od suspenzija i sad ostaje da se jebemo cigane i da slavimo najsladju titulu ikada!!!

Vise volim Ilic Saleta od keve i caleta!!!
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Dobro je, pobedili smo, to je jedino bitno, nema kartona, idemo dalje...

Jos da izvucemo X protiv onih govana i titula je obezbedjena. A onda da se pozabavimo spremanjem svog dvorista...

Sale kapiten, institucija!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Niko da komentarise kako nas je stoka bila celu utakmicu u stvari do kada su imali snage pa samo vidite onaj udarac na startu meca nad Markovicem i to u stomak , pa gde to ide vise ?
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.007
Локација
Kobasicarija "Venac".
samo kratko: u slucaju da odigramo remi na derbiju, mi nismo sigurni sampioni. vermezov pecat se tesko brise. daj Boze da vuk ima pravi protivotrov.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Eh da je ovako bilo u Pazaru. Œćepa najbolji, sidelong se to nekome ili ne. Najbitnija su tri boda. Mitar bez koncetracije danas, Ali već sledeće subote.......:)
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Zivi smo breeee!Sve podseca na Jokanovu polusezonu,neka se tako I zavrsi.Sem derbija nema vise mina tako da usmeriti sve snage na derbi.Titule se ovako uzimaju a imam osecaj da uzimamo,prelomili smo u mozgu a tu se uspeh pravi.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.541
Reaction score
1.436
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Uhh, bilo je napeto do samog kraja.

Ilic kapiten kad je najteze! Vuk pogadja i drugi mec sa izmjenama. Stankovica levatili, ali posle jednog levacenja u istoj akciji podmetnuo nogu i spasio cist gol.

Penal mislim da ipak nije, jer je i fudbalerr Radnickog bio kod lopte, i mogao da nastavi akciju, pad je bio teatralan.

Sad opusteno gledamo OFK, pa sta bude.

NE DAMO TITULU!
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Nije penal iz aviona se vidi.
A sad Coki ,ubico premijera...placi kao tvoj prijatelj gurovic.
Mamu vam usranu cigansku.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.905
Reaction score
13.788
Bravo VUCE RASOVICU!!! Svaka cast Majstore!!!
On je covek odluke definitivno!! Luka je uneo strasnu promenu kad je usao u igru svaka cast momku pokidao je....Sale legenda je standardno kvalitetno odigrao iako je najstariji...ali da Rasovic nije napravio onu ranu izmenu i da nije pravovremeno uveo Luku ko zna sta bi sad bilo....sa tim izmenama smo dobili pravac ka pobedi...onaj Miljkovic je na mestu stopera bio najblaze receno katastrofalan jer da je ostao samo jos 10 min na toj poziciji mi bi sigurno primili gol....sreca pa oni iz Radnickog nemaju veze s vezom...prvo poluvreme lose, a u drugom smo se trgli pogotovo posle ulaska Luke medjutim sveukupno gledano siva partija.....ali 3 boda su tu ostaje jos samo da u derbiju pokazemo ciganima gde im je mesto i to je to....
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
174
Reaction score
7
Локација
Велика Србија
Ово данас до гола капитена било је ужас, после гола је почело да личи на нешто! С Илић свака част, похвале и Миљковићу можда нема неко знање али има срце и бори се! Када је улазио Станковић не би била грешка ни да је изашао Лазевски. Против цигана мора дупло боље! :napred Partizan
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Uh kako ce vecers da kuka Spira Grujic na SOS, a o penalima nek pogleda sta se nije sviralo protiv cigana u Smederevu,Borci u protiv Spartaka
Inace cinimi se da teren kao da nije jedno 5 dana polivan vodom ili se varam, ako nije onda i ne cudi sto nije bilo tecne igre, ali nisam siguran samo mi delovao na TV nekako zut
Inace pritetio sam u zadnjim utakmicama a i danas da kada sutiramo sa jedno 18-20m da lopte odlace preko gola danas smo imali takva 4 suta, pa mozda nebi bilo lose da se poradi na tim sutevima nasih napadaca do derbija a takodje i na realizaciji iz kontri
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Tri boda najvažnija... Za igru kako i Vuk reče, trebamo imati razumevanja... Idemo dalje, ne damo titulu... Napred Partizan!
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Pobedi se u zube ne gleda. :D
Pogotovu u nasoj situaciji, prethodni trener, gubitak prednosti i sve ostalo.
Treba vremena da se to sve dovede na svoje.

Kada smo poveli cinilo mi se da je spao teret sa njihovih ledja i da smo posle toga igrali lakse i bolje.
Sto samo govori pod kojim su igraci pritiskom.

Neka sve dobijamo do kraja kilavo ali da dobijamo, za 3 meseca se niko nece secati igre ali ce se secati titule. :wink:
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
Samo Vuk Rasovic nije dobio karton. Kakva smradina ovaj santrac to je neverovatno. Svi su u sluzbi drzavnog projekta. Odavno pokazano i dokazano,
Sad im treba otkinuti glavu i baciti u sred rupe, usred kolektora, da se zapusi i da tako smrdi godinama, da pocrkajutakvi kakvi su, i da se nikad vise ne oporave. To je sansa ove vase generacije.
Iskoristite je. Udjite u istoriju kao generacija koja je IZRAVNALA RACUNE pod nevidjenim pritiskom svih mogucih ala i zlotvora, koji bi da vladaju lopovlukom i silom.
Mi samo vama verujemo!!! Mi zajedno mozemo SVE!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top