Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Trebalo bi ( uz Vukov monolog), dan pred derbi igracima na Skajp ukljuciti Saleta Stanojevica.

Brate ovo je tako genijalna i brutalna stvar :D Uostalom njih dvojica su prijatelji, tako da, nesvakidasnji gest, nimalo ne bi skodio nasim pulenima :D :clap

Mislim da za svakog navijaca, pogotovo ovde na ovom forumu, nema nista sladje nego davanje svojih misljenja i strategija pogotovo kad je derbi u pitanju hehe! @Joca nam uci za trenera, ili je vec zavrsio, mozda bi on mogao da da svoje onako strucno misljenje, kako bi on to uradio :wink:

U svakom slucaju, da nam je ekipa "zdrava", tj. da se nije desio slucaj "Bradica", definitivno bi po mom ukusu, taktika isla tako da se radi konstantan presing, da im skroz miniras igru, i igrao bi napadacki. Ako ti odbranu kreces od njihove polovine, onda su sanse da primis gol, minimalne, nego da igras cekalicu, i da udje neka frljotka, ili nam br 2 skrivi penal. Ali s obzirom na nasu formu, i na prikazanu igru zadnjih nekoliko utakmica, to je prava utopija.

Stvarno ne znam sta mozemo da ocekujemo od nasih igraca... Ili ce da prikazu blistavu igru, ili cemo opet da mrcvarimo. Stanoje je govorio, da mu nije bitna lepota igre, dokle god donosi uspehe, slazem se. Mozda je i ta cekalica dobra, ali zasto stalno da ih pustamo da nam se igraju na nasoj polovini? Zasto borbu ne odnesemo na njihovu polovinu?

Bitno je zatvoriti im Daudu, i Kasalicu. Iako nama odgovara iks i pobeda, ne smemo da spavamo na tim usima... Od samog starta treba ici na pobedu, jer ce mozda kasnije da bude kasno za ispravljanje. Imamo 90 minuta, treba ih racionalno iskoristiti. Vreme za napad, vreme za ispitivanje snaga, vreme za umrtljivanje igre, ili trosenja vremena/branjenja .... :partizan_fan:

Vuk Rasovic pred sam start derbija http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=8IPzpaD4UOE#t=13s
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
I dajte da se vise ratosiljamo V.Stankovica. Svaka cast za penal u Briselu ali decko ce uskoro 26 godina i ima isto toliko utakmica za Partizan. Ocigledno da nema nista od njega.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Poslije Mitine opservacije, mnogi bi trebali razmisliti, bez obzira na strah. I njih je strah od nas, još I više

Naravno da ih je strah. Nisu ni oni mutavi. Šta mislite da oni ne vide da izgledaju kao bušni kurtoni, da ih guraju sa svih strana, da su im sudije donele bar 9 poena. Znaju oni sve to, a i da sve to neće moći protiv nas na JNA.

Što više kukamo to ćemo bolje da prođemo

Tako je uvek bilo!

Kad god smo pretili i bili sigurni u gaženje, najebali smo. Kad smo kukali i bili sigurni da neće na dobro da izađe, slavili smo na kraju.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Bezveze kuknjava, sta bude bice.
Pod pritiskom i oni i mi.
U prednosti mi, jer nam i remi odgovara.
Igra u kurcu nama? Igra je u kurcu i njima.
Oni zele titulu napokon? Mi zelimo da se izjednacimo napokon.
Mi imamo Grobare u timu, imaju ih i oni, znaci tu smo u prednosti :D
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
I dajte da se vise ratosiljamo V.Stankovica. Svaka cast za penal u Briselu ali decko ce uskoro 26 godina i ima isto toliko utakmica za Partizan. Ocigledno da nema nista od njega.
Ima li ko informaciju, da li je Voja nabavio kosmodisk posle one spondiloze, išijasa i lumbaga, uzrokovanog onim zalamanjem igrača Radničkog? Koji polom...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Naravno da ih je strah. Nisu ni oni mutavi. Šta mislite da oni ne vide da izgledaju kao bušni kurtoni, da ih guraju sa svih strana, da su im sudije donele bar 9 poena. Znaju oni sve to, a i da sve to neće moći protiv nas na JNA.



Tako je uvek bilo!

Kad god smo pretili i bili sigurni u gaženje, najebali smo. Kad smo kukali i bili sigurni da neće na dobro da izađe, slavili smo na kraju.

Gazda - greska.

Kad je Stanoje bio trener svi smo znali ishod derbija i jos se unaprijed danima ovdje zajebavali o ciganskoj sudbini. Ali tako je bilo samo u Stanojevo vrijeme da nam je ziv 100 godina.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
pored prilike za izjednacavanjem po broju titula, danasnja generacija partizana ima i svetu obavezu da prekinu niz od cetiri zaredom izgubljena derbija. bice vraski tesko jer igramo protiv igraca koji su nas vec tukli. bajkovic, milivojevic, kasalica, lazovic...to su nosioci njihove igre i kao takvi natrljali su nam nos u poslednje vreme. izvinite, ali ja se plasim ovog derbija. ako igraci udju u utakmicu sa pedagoskom potporom u glavama, dobicemo ih sigurno.

zelim da verujem da nas vuk nije ovca.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Nadam se pobedi u derbiju ! Iz prostog razloga sto su cigani stvarno u raspadu,a i onaj njihov trener mi ide na nerve,nije mi jasno sto Brasanac vise neigra,mislim da je juce mogao pomoci,ali nevazno bitno je da smo dobili,utakmica je bila bas kakvu sam ocekivao,teska do zla boga ! Imam poverenje u Vuka da ce spremiti ekipu za derbi maksimalno,to je utakmica mnogo mnogo bitna iz milion razloga ! :pfc:
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Za derbi se najvise uzdam u Vuka pa onda u Kapitena,Markeca i Mitra barabu,Stojketa,Ivanova...ma dobijamo gurbete realno!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Качкетић је нас уништио, на психичком плану, на дуже стазе... То Вук тренутно лечи. После онаквог другог полувремена у рупи, где смо имали 1:2 на полувремену, уместо да наложи играче на курву да је самељу, он им каже да се повуку. Слепац је тиме нашим играчима од распале курветине увукао страх у кости. И нико, али буквално нико сада нама не може да гарантује победу у дербију. Они намештали, не намештали, на психолошком плану су испред нас, и ево већ за дан или два очекујем како њихови играчке величине попут неког Петковића и њиховог мага од тренера крећу да прете. Из свих тих разлога, ја бих у овоме тренутку потписао нерешен исход на дербију.
Да нагласим, далеко од тога да не прижељкујем и не надам се успеху, дрању курве 5:0, али да се не лажемо далеко смо од тога. Свашта може да се деси на тој утакмици, али искрено мислим да смо у фази излажења из резултатске, и сваке друге кризе, па због тога, био бих задовољан и ремијем, поготову што нама и реми доноси титулу!
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
pored prilike za izjednacavanjem po broju titula, danasnja generacija partizana ima i svetu obavezu da prekinu niz od cetiri zaredom izgubljena derbija. bice vraski tesko jer igramo protiv igraca koji su nas vec tukli. bajkovic, milivojevic, kasalica, lazovic...to su nosioci njihove igre i kao takvi natrljali su nam nos u poslednje vreme. izvinite, ali ja se plasim ovog derbija. ako igraci udju u utakmicu sa pedagoskom potporom u glavama, dobicemo ih sigurno.

zelim da verujem da nas vuk nije ovca.

Oni nas jesu tukli, rezultatski, iz razloga sto mi njih nismo stvarno tukli na terenu. Prvi Stanojev postulat u derbiju bio je ''prebiti cigane'', kad je slepac Avram umesto tuce krenuo da ''ubrzava '' igru, namestili smo se Ciganima na zicer, a to je posle Vermez podigao na visi nivo.
Oni su arhetip cigansko - palanackog mentaliteta, gomila koja danima preti, a od prvog minuta hvata na galamu. Ako ustuknes, uletece na teren i pioniri da te tuku.
Ali ako najglasniji iz gomile dobije pesnicu u zube ( Lazetic, Kormoran, Petkovic)
situacija se naglo menja, i sa svakim minutom prelzi u nasu korist. Stanoje je na toj psihologiji cerge izgradio karijeru,nadam se damu je Vuk dobar ucenik.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Glavni utisak posle pola sata jučerašnje utakmice je bio, "ko je ove klince naterao da igraju utakmicu". Nigde agresije, kidanja da se što pre da gol, to me je skroz izjedalo, i tako sve do gola. Zadnjih desetak minuta nisamo imao živaca da gledam konstantno. Ova sezona da se završi i ako ostane mutavi ostaviću praćenje PFC-a, ne mogu više.

Arena nam je pokazala kako fudbalski prenosi mogu izgledati nadrealno. U jednom trenutku sam pomislio da sam greškom pojeo neke kolačiće, kao i ovaj Vendersov junak, tako je izgledala slika na ovoj renomiranoj televiziji.http://www.youtube.com/watch?v=t6ehk7AYHow

Srećom je Sale bio u onoj šansi kada je dao gol, jer ovi mlađi mi deluju odsečeno kada se nađu i u boljoj prilici.

Predstojeća sedmica do derbija izgledaće kao večnost. Nervi, san, ništa neće biti normalno do sledeće subote.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Oni nas jesu tukli, rezultatski, iz razloga sto mi njih nismo stvarno tukli na terenu. Prvi Stanojev postulat u derbiju bio je ''prebiti cigane'', kad je slepac Avram umesto tuce krenuo da ''ubrzava '' igru, namestili smo se Ciganima na zicer, a to je posle Vermez podigao na visi nivo.
Oni su arhetip cigansko - palanackog mentaliteta, gomila koja danima preti, a od prvog minuta hvata na galamu. Ako ustuknes, uletece na teren i pioniri da te tuku.
Ali ako najglasniji iz gomile dobije pesnicu u zube ( Lazetic, Kormoran, Petkovic)
situacija se naglo menja, i sa svakim minutom prelzi u nasu korist. Stanoje je na toj psihologiji cerge izgradio karijeru,nadam se damu je Vuk dobar ucenik.

Kao samog djavola bojali su se Moreire,kasnije Krstajica...to je i bio preduslov da ih mozes prebit kao macke.
Trenutno sem Mitra,ja vise nikoga takvog ne vidim jbg.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
samo da bude normalno od sledece subote, do tad cemo vec nekako izdrzati ;)
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Mislim da i oni neveruju u sebe jer znaju kako dobijaju, a vidi se i po njihovim izjavama da sinoc kada na pitanje o derbiju izjavljuju da ce prvom dva dana da se odmore pa tek posle razmisliti o derbiju, a u stvari ocekuju sta ce im njihovi iz kluba reci na koji nacin da prete, ali se vidi da su dali dinar da se uhvatie u kolo (borba za titulu) a sada kao da bi dali dva dinara da izadju iz tog kola, njih je mnogo mnogo vise strah jer znaju koliko vrede a i dolaze na nas stadion, i ako nemogu OFK na njihovom da dobiju bez izmisljenog penela i lude srece da ne priume gol u 93min. a slicno je bilo i protiv Donjeg Srema ...Smedereva ...a tako lako da dodju na noge sampionu, ma nadam se da ce nasi igraci da shvate ciji dres nose i da treba da se bore da cigani budu srecni ako izvuku bod i ako nama taj bod odgovara ali naravno do pobede uz pametnu igru, nadam se da ce Vuk dobro da ih prouci i polako i sigurno do pobede.
Vreme je za naplatu duga momci iskoristite ovu istorisku sansu jer osvajanjem titule ulazite u istoriju kao tim koji se izjednacio po broju titula, igrajte za Partizan, za nas navijace, igrajte za vas i istoriju!!!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mi ove sezone imamo mnogo kvalitetniji tim od Cigana.
Pobedićemo ih, ako neki od naših igrača ne podlegnju pretnjama i puste Cigane.
Što se tiče Mažića, on može da nas osakati za jedan penal ili ofsajd, ali to je nedovoljno da bi Zvezda pobedila, jer smo bolji za 2-3 gola minimum...
U Vuka sam potpuno siguran. Valjda i on zna da je recept za pobedu u derbiju što više igrača iz naše škole u prvih 11. Grobari na terenu, Grobari na tribinama i slavimo titulu...
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Nadam se da ce ih unistiti nasi brzi igraci, a i setite se golova Kojica protiv njih za Rad, pa tu je brzi Lazar, brzi Luka koji bi imao dosta prostora jer ce oni napasti, tu je Mitar, Scepa...bez obzira ko igra napred mozemo im dati golove a ko ce igrati o tome ce Vuk najbolje da proceni i spremi taktiku, nadam se cenariju da ih sada pobedimo kao sto su oni nas prosle godine u kupu i da prvenstvo vec zavrsimo u subotu (pobedom u derbiju bi nam falio bod do overe titule)!!!
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Nekako ovih zadnjih godina derbiji se dobijaju u nizu. Prvo mi pa sad oni. Nadam se da od subote kreće naša nova serija. Oni dolaze na naš stadion, nemaju igru, nemaju odbranu, jedina možda prednost što imaju napred nekoliko bržih igrača, a znamo svi kakva je naša odbrana.

Znači sve je do nas. Ako budemo ušli muški sa razmišljanjem OVO JE NAŠA KUĆA, OVDE NE SMETE DA PISNETE! doćemo do pozitivnog rezultata. Ako budu počeli preko kurca kao recimo u KG onda im dajemo šansu da nas ni krivi ni dužni sjebu.
Zato je stručni štab jako bitan da momcima digne moral i da napali momke odnosno da im dignu motivaciju uz pravu taktiku i dobićemo sigurno ili bar taj bod izvući koji nam više znači nego njima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top