Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Košarkaši Partizana pomažu keruši Mili
v167375p0.jpg

21. april 2010. 21:02 > 21:06

Igrači srpskog šampiona i učesnika Fajnal-fora Evrolige donirali 100.000 dinara za pomoć keruši Mili.

Košarkaši Partizana donirali su 100.000 dinara za oporavak keruše Mile kojoj je nepoznata osoba prošle nedelje odsekla sve četiri šape, javili su beogradski mediji.

Milu su u sredu posetili igrači Partizana Dušan Kecman, Jan Veseli, Aleksandar Mitrović i Branislav Đekić.

Fond B92 je osnovao Fond "Mila" koji će pomagati rehabilitaciju ovog psa, ali pomagati i u sličnim slučajevima nasilja nad životinjama.

Pročitajte kolumnu Dušana Radulovića o slučaju keruše Mile i ophođenju nekih naših sugrađana prema životinjama.

mondo web portal
 

dark

Grobar
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
522
Reaction score
0
Ни момци, ни деца, него људине! :clap
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Znaci predivan dan, ova vijest pa skoro da je suze izmamila :respect
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Zamalo i meni nisu suze pošle. Kakav gest, kakav gest. Ganut sam i mnogo ponosan što imamo takve veličine u klubu.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Nije to prvi put... Bravo za nase idole!:respect
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Imam jedno pitanje.Jel ovo Dudin sin??Piše mu Ivković na trenerci,a čini mi se da liči na onoga što često sedi pored Dude u prvom redu na našim utakmicama (ako nije on).Jeste off ,ali i brisači parketa su deo kluba :wink: podrška i za njih!

1153.jpg
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
jeste, on trenira kod nas u mladjim
 

Bacje

Početnik
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
116
Reaction score
2
Локација
Kungälv
jeste, ovo je definitvno njegov sin.. iskreno nisam ni znao da igra basket i to kod nas! :p
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Ау,ни ја то нисам знао! Има ли ко да прати те млађе категорије,јел талентован клинац?

п.с. Ето шта је васпитање. Иако је син најбољег тренера у Европи,он за свој клуб брише паркет. Немам речи,кад би само сви тако васпитавали своју децу.
 

coyote

Početnik
Учлањен(а)
29.12.2009
Порука
171
Reaction score
0
Po deci vidis ko i koliko voli Partizan...!
 

Fred Perry

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
18
Reaction score
0
Локација
Oronuli hram
@Шапчанин

Ne bih se bas slozio da je sin najboljeg trenera u evropi, pre bih rekao drugog trenera po kvalitetu u evropi:)

Nego kad smo vec kod ovih momaka koji ciste parket, poznato je i to da je i sin Vlade Divca imo isto zanimanje
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
S tim sto se sin Vlade Divca predstavlja kao Amerikanac hehehe... Pricali smo pre nedelju dana posto su gostovali kod nas u Nisu, kao prijateljska utakmica. Svaka cast ovim momcima koji su pomogli doniranjem.
 

Fred Perry

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
18
Reaction score
0
Локација
Oronuli hram
Partizan otišao u Zagreb, Miša "prosuo vodu"

Uz karakteristične povike legendarnog Miše Tumbasa, košarkaši Partizana ukrcali se u autobus Laste, koji ih je odveo u Zagreb.
v167416p0.jpg

Prvi Fajnal-for je pred njima. Srpski šampion Partizan otišao je u Zagreb na završni turnir NLB Lige, na kojem brani pobednički prsten.

Sa platoa ispred stadiona u Humskoj, crno-bele je na put ispratio, a ko drugi nego najverniji navijač - Miša Tumbas.

A Dušku Vujoševiću i košarkašima Partizana sreću u Zagrebu poželeli su i bivši i sadašnji generalni sekretar FK Partizan Žarko Zečević i Darko Grubor.



U polufinalu završnog turnira NLB Lige Partizan će igrati protiv Hemofarma, koji je pre dva dana savladao crno-bele u srpskom prvenstvu.

"Čeka nas vrlo težak meč, igrali smo pre neki dan i cela ta utakmica igrala se na koš. Sve ekipe na Fajnal-foru će sigurno dati maksimum, a mi smo skontrisani samo na ovaj prvi meč", rekao je centar Partizana Aleks Marić.


http://www.mondo.rs/s167416/Partizan_otisao_u_Zagreb_Misa_prosuo_vodu.html
Mondo

Misa Tumbas:buhaha
 
Последња измена од уредника:

coyote

Početnik
Учлањен(а)
29.12.2009
Порука
171
Reaction score
0
A Vrankan ponovo u pidzami ALI ovog puta SUPERMEN Vrankan
he he...
Neka Vam je sa srecom momci i da slavimo u sred njihove.

off:
A Dušku Vujoševiću i košarkašima Partizana sreću u Zagrebu poželeli su i bivši i sadašnji generalni sekretar FK Partizan Žarko Zečević i Darko Grubor.

Ko je ovde bivsi a ko sadasnji to samo Bog zna !!!
:)
 

nenadblues

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
107
Reaction score
0
Локација
Beograd
Nadam se da je Miša zaradio neku kintu,zaslužio je.
A sad da se podsetimo koji su to navijaci prvi otišli u Zagreb na gostovanje.

 
Последња измена од уредника:

Gerila

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
64
Reaction score
0
Da na toj slici je Pavle Ivkovic sin Dude Ivkovica inace znam ga od ranije igrao je u juniorima Alimentija koje je nekada trenirao Dragan Jakovljevic sad je to Zitko Basket, kolko znam dosta je talentovan i mislim da je 93 godiste, bice od njega nesto kosarkasima svaka cast na ovom humanom gestu mi i ako nemamo para pokazali smo da imamo srce i uvek smo prvi kad treba da se pruzi bilo kakva humanitarna pomoc...alal vera momci skidam vam jos jednom kapu!
 

stefan 111

Banned
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
243
Reaction score
0
Локација
novi sad
auuuuu svaka cast na ovaj potez uprave ali mogli su i navijacima da pomognu :roll:
 

Sparki

Početnik
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
14
Reaction score
1
Partizanizacija" umesto amerikanizacije
23.04.2010 12:00

Jedna od žrtava košarkaša Partizana na putu do Fajnal-fora u Parizu, sprema "osvetu" po već viđenom scenariju - dovođenje igrača koji su ih eliminisali iz Evrolige.

SC
Da li neko zna o cemu se radi?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top