Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Vujanić uspešno operisan
Đ. M. | 17. januar 2011. 19:30 | Komentara: 0
Srpski internacionalac, kome je ugrađena titanijumska ploča, ostaće u bolnici nedelju dana. Na teren bi mogao da se vrati za šest do osam meseci

MILOŠ Vujanić, koji je u nedelju po podne doživeo težak prelom noge, operisan je u ponedeljak, u Medicinskom centru u Marusiju. Posle operacije fibule pet centimetara iznad skočnog zgloba, koja je trajala nešto manje od tri sata, doktor Lakis Nikolau, jedan od najboljih stručnjaka u Grčkoj (svojevremeno operisao Dragana Tarlaća), inače bivši fudbaler AEK, bio je zadovoljan rezultatima.

Prema prvim prognozama Miloš, kome je ugrađena titanijumska ploča, u bolnici će ostati nedelju dana, zatim za 45 dana sledi vađenje šrafova. Posle tri meseca, u zavisnosti od zarastanja, Miloš bi trebalo da trčkara, a za šest do osam meseci da se vrati na parket.
Sve vreme operacije uz našeg internacionalca bili su supruga Zorana i predsednik Panioniosa Eiloj Lijanos. Prvi čovek kluba iz Nea Smirne lično je okupio tim lekara i izrazio spremnost da u svakom smislu pomogne Vujaniću, koji je pokazao veličinu da, i pored ponude Partizana, maskimalno pošteno odigra četiri utakmice za Panionios.

Inače, čim se Miloš povredio, raširile su se glasine i neosnovane kritike na račun Partizana, što nije platio obeštećenje od 20.000 evra, kako bi naš as odmah posle Nove godine došao u Humsku i možda tako izbegao lom noge. Malo je poznato da su crno-beli pristali da plate obeštećenje i ispune sve uslove grčkog tima. Međutim, uprava Panioniosa, kojoj nije prevashodno stalo do novca, već do Vujanićeve pomoći u veoma važnim duelima, insistirala je da Miloš ostane do nedelje i zatim ga pusti skoro mesec dana pre isteka saradnje (ugovor do 10. februara)...
novosti.online
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.789
Reaction score
55.696
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Авдаловић је под јаким уговором тако да не верујем у то,а Рашић још под јачим,а и то би било врхунско једење гована да играча ког си пустио да иде сада доводиш и откупљујеш му уговор.
Каже ми ортак и да се по оном форуму кошарка провлачи име неког странца.Иначе тај форум је познат по томе да само неки од квазистручњака чека да одвали неко појачање и прикаже се као инсајдер.Не пратим нити сам регистрован тамо ,али сам сконтао да од тамо обично долазе неки извори нетачних информација.
Не кажем да нема ништа од тога ,већ једноставно доста се глупости пише тамо.
Нама треба плеј са европским искуством,али са друге стране,4. плеј у сезони би изгледао стварно смешно и питање колико би донео тако да боље да се надамо да Курта проради.
Мада мислим да нам је већи проблем НЏ(24).
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Evo ja ću odma da ti kažem da se tamo pišu gluposti i da od toga nema ništa.Mada se divim tom čoveku koji je rekao da nam dolazi plej iz druge italijanske lige:banghead.Pratim(tj pratio sam) taj forum i znam ko ima dobre informacije.Ali sada su svi napustili taj forum tako da informacije sa njega ne treba uzimati za ozbiljno.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Авдаловић је под јаким уговором тако да не верујем у то,а Рашић још под јачим,а и то би било врхунско једење гована да играча ког си пустио да иде сада доводиш и откупљујеш му уговор.
Каже ми ортак и да се по оном форуму кошарка провлачи име неког странца.Иначе тај форум је познат по томе да само неки од квазистручњака чека да одвали неко појачање и прикаже се као инсајдер.Не пратим нити сам регистрован тамо ,али сам сконтао да од тамо обично долазе неки извори нетачних информација.
Не кажем да нема ништа од тога ,већ једноставно доста се глупости пише тамо.
Нама треба плеј са европским искуством,али са друге стране,4. плеј у сезони би изгледао стварно смешно и питање колико би донео тако да боље да се надамо да Курта проради.
Мада мислим да нам је већи проблем НЏ(24).

Rasic ima izlaz iz ugovora kad oce,jer oni tako posluju,a za drugi deo recenice se u potpunosti slazem :wink:
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Od subote ćete da vidite jedno novo sponzorsko ime. Biće vrlo "vidljivo" i interesantno, baš onako da se komentariše na svakakve načine. :D
A što se tiče pojačanja (umesto Vujanića) - nema ništa, sve ostaje ovako.
(Rekao mi Toša da tako prenesem ovde. :D)
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
али са друге стране,4. плеј у сезони би изгледао стварно смешно и питање колико би донео тако да боље да се надамо да Курта проради.
Sta ti ovo znaci?
Ako se neko razvede tri puta da nece srecno da se ozeni cetvrti put?
Treba probati dok ne nadjemo pravo resenje.
A Kurta ne moze da proradi, jer je kod njega problem u licnosti (nece da igra odbranu, utrpo mu Indijanac iz Cedevite 20+ poena) a ne u kvalitetima koji nisu oslobodjeni...
Jednostavno, takav covek- (ne smem da kazem los covek, jer bih mogao biti banovan zbog toga) a to se ne moze ispraviti, karakter je u pitanju...
On ocigledno shvata sve nas kao budale kojima ce da izmuze pare, dok moze ovako- moze, kad ne bude moglo, ode on dalje, zabole ga za nas, ko nas je tero da mu damo ugovor...
Jednostavno, takva osoba...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Od subote ćete da vidite jedno novo sponzorsko ime. Biće vrlo "vidljivo" i interesantno, baš onako da se komentariše na svakakve načine. :D
A što se tiče pojačanja (umesto Vujanića) - nema ništa, sve ostaje ovako.
(Rekao mi Toša da tako prenesem ovde. :D)

jel mogu da probam ? :D

da li se radi o nasem "neprijatelju" ? a mesto ce biti veoma interesantno :D
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Avdalović ili Rašić opet u Humskoj?

Nekadašnji bekovi Partizana Vule Avdalović, i Aleksandar Rašić mogli bi da se vrate u Humsku, nakon povrede MIloša Vujanićia, prenose "Večernje Novosti".

11193142774d34a3bba32ef584041324_extreme.jpg


Košarkaši Partizana u utorak putuju u Madrid, gde ih već u sredu očekuje prvi meč TOP 16 faze protiv madridskog Reala. Iako je u poslednjem trenutku ostao bez najavljenog pojačanja Miloša Vujanića, trener crno-belih Vlada Jovanović, očekuje prave igre od Džerelsa u nastavku, ali i pronalaženje rešenja na mestu pleja.

“Todorić mi je 15 minuta pre meča sa Cedevitom rekao da se Miloš povredio. Bio sam, malo je reći, zatečen. Definitivno, imamo problema na poziciji plejmejkera. Nemoguće je odmah naći rešenje. Videćemo sa ljudima u klubu koji je sledeći potez. Uzdam se u Džerelsa i igrače koji su u Partizanu godinama” rekao je Jovanović.

U košarkaškim krugovima može se čuti da su moguće alternative i rešenja na poziciji pleja, Vule Avdalović, koji je odlično odigrao prvu fazu EL za francuski Šole, i Aleksandar Rašić, sada igrač turskog Trabzona, koji je prošle sezone briljirao u dresu Partizana

b92
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.789
Reaction score
55.696
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sta ti ovo znaci?
Ako se neko razvede tri puta da nece srecno da se ozeni cetvrti put?
Treba probati dok ne nadjemo pravo resenje.
A Kurta ne moze da proradi, jer je kod njega problem u licnosti (nece da igra odbranu, utrpo mu Indijanac iz Cedevite 20+ poena) a ne u kvalitetima koji nisu oslobodjeni...
Jednostavno, takav covek- (ne smem da kazem los covek, jer bih mogao biti banovan zbog toga) a to se ne moze ispraviti, karakter je u pitanju...
On ocigledno shvata sve nas kao budale kojima ce da izmuze pare, dok moze ovako- moze, kad ne bude moglo, ode on dalje, zabole ga za nas, ko nas je tero da mu damo ugovor...
Jednostavno, takva osoba...
Кад већ волиш метафоре,пре бих рекао кога пандур бије он и поштару љуби руку.Сваки плеј ког смо довели је све гори и гори,курта зна али не даје максимум,уколико нема намеру да игра као човек,отерати га и пружити шансу Јарамазу,па или са штитом или на њему,али ћемо бар знати кога чекамо.
@Talicni
Ја сам начуо марфин банка,да на ту варијанту кроз спонзорства отплаћујемо дуг,сад за место на дресу не знам :D
едит јбг МВП написа пост пре мене
едитујте овај део о спонзору или избришите,зајебао сам се
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Kakva moja poruka? :D
99% si pogodio

Inače, čim se Miloš povredio, raširile su se glasine i neosnovane kritike na račun Partizana, što nije platio obeštećenje od 20.000 evra, kako bi naš as odmah posle Nove godine došao u Humsku i možda tako izbegao lom noge. Malo je poznato da su crno-beli pristali da plate obeštećenje i ispune sve uslove grčkog tima. Međutim, uprava Panioniosa, kojoj nije prevashodno stalo do novca, već do Vujanićeve pomoći u veoma važnim duelima, insistirala je da Miloš ostane do nedelje i zatim ga pusti skoro mesec dana pre isteka saradnje (ugovor do 10. februara)...

khm khm

vecernje novosti

Bez dalje licitacije imena pojacanja ili sponzora inace poeni!
Poslednji put!
 
Последња измена:

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Ma ne brini Magnifiko nisi se ti nista zajebao...
Vazno je da je MVP izbrisao samo moju poruku u kojoj apsolutno nije bilo nikakave licitacije i nagadjanja(jer me to i ne interesuje) vec sam samo jednostavno iznela neko svoje misljenje o nasoj centarskoj liniji i kako bih ja zbog iste postupila...

I ubuduce bih te zamolila da ako ti nesto smeta banuj me odmah,samo nemoj vise ovo da radis jer me previse nervira i iritira...
Mozes slobodno i sad to da uradis!!!

Nemoj skretati sa teme i iznositi lazi.
Za kritike i predloge imas posebnu temu.
Navodjenje ime ili imena igraca je jeste licitacija.
Kraj price.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@Magnifico

To sto je neko dobar kosarkas, ne znaci da treba da ima mesto u timu, ako ne pruza dobre igre i ako ihu buducnosti nece pruzati. Sa Kurtom je takva situacija, on nece da igra, ne zeli.
Pa evo i Dragan Kicanovic je dobar igrac, mnogo bolji od Kurte, pa ga ne angazujemo.
Zasto? Zato sto ne moze da pruzi igre u skladu sa svojim mogucnostima (zbog starosti)
Tako je i sa Kurtom, samo je drugi razlog sto ne moze dobro da igra, nisu problem godine, nego glava...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
@Magnifico

To sto je neko dobar kosarkas, ne znaci da treba da ima mesto u timu, ako ne pruza dobre igre i ako ihu buducnosti nece pruzati. Sa Kurtom je takva situacija, on nece da igra, ne zeli.
Pa evo i Dragan Kicanovic je dobar igrac, mnogo bolji od Kurte, pa ga ne angazujemo.
Zasto? Zato sto ne moze da pruzi igre u skladu sa svojim mogucnostima (zbog starosti)
Tako je i sa Kurtom, samo je drugi razlog sto ne moze dobro da igra, nisu problem godine, nego glava...

sto ne bi pruzao dobre igre u buducnosti. covek nije masina i ovo nije igrica da je sve tako jednostavno. ne bi ja reko da on ne zeli da igra dobro, nego on jos nije uklopljen, nije deo hemije, jedna dobra utakmica mozesve da promeni.
a gde naci novog pleja za dva dana?????/
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Zar ne vidis po njegovom ponasanju, da on nece- ne zeli da igra bolje...
Zabusava u odbrani, cak je to blag izraz kako on igra odbranu...
U napadu je statican, nezainteresovan...
Jednostavno, Kurta nas smatra za neke seljobere kojima je izmuzao pare...
Mi njega ne zanimamo, igrace ovako kako igra dok ga VJ bude trpeo, a onda ode kuci da masta i sanja o NBA ligi...
Uvek igrac moze da se promeni na bolje, ako to zeli...
Uvek imas 5 % onih koji su sklop licnosti kao Kurta, onda tu nema pomoci...
Raspitaj se malo kako se ponasa na treningu, na zagrevanju, itd...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
to je sve psihologija, mozda nije dovoljno jaka licnost da se prilagodi brzo, mozda je razocaran zasto nije u nba...ko zna
ne znam kako se trudi na treningu, nigde nisam cuo da se ne trudi, jer bi mu do sad dali otkaz, kod nas je trening zakon
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ma, ok, pretpostavljam da i VJ slicno razmislja cim ga trpi, samo cu da kazem da sam ja pesimista sto se tice Kurtine zelje za igrom...Samo to, cesto sam optimista, sad sam pesimista!

Ja sam ocekivao da ce kod njega bar da proradi sujeta, kada ga recimo neko natrpa kao onaj lik iz Cedevite, medjutim nista, njega to ne dotice...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
nemoj tako, sta mi znamo dal ga dotive, nije sve u zivotu tako crna belo, ne mozes da procenis coveka tako lako. kolko je velikih igraca otislo negde gde se nisu nikako uklopili. to je tako...mozda smo pogresili u izboru..to je zivot
budi potimista i uzivaj u igri u top 16
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top