Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Dace Bog da ih i tamo klepimo. Zivo me interesuje sta bi onda bilo.

Не знам зашто али сам готово убеђен да ћемо са тимом који буде склепан догодине заузети прво место у лигашком делу.Испред Макабија.А за тамо ,видећемо.

С обзиром на расположење на форуму повод овог прикљученија макабија,не видим ни један спортски разлог зашто би сте се бунили због свих ових одлука.Јеси шампион? Освојићеш нлб и на Марсу онда.Ако не ,па није смак света јбг.Сидро је капиталистичка фирма,губе новац док их јашемо због пада интересовања спортске јавности у свим државама,осим у Србији и то само код црно-белог дела јавности.
Шта то говори?
За десет година ми смо прерасли српску лигу,па нлб...Значи цео регионални оквир а одавде не можемо ,док се не формира неки нови европски такмичарски оквир.Што више тежих мечева и неугодних гостовања боље по нас,занимљивије је,а и подиже нам квалитет.То нам је неопходно како би направили корак више и усталили се макар у топ8 у наредним годинама,а не сваких 20 да играмо ф4.Што се мене тиче ,нек доведу и Лејкерсе! То пре свега нама иде у корист.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Apsolutno se slazem. Mada ne bi bilo lose, da ako se nekad zaista napravi evropska konferencija NBA i tu zauzmemo busiju. 8)
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Sad procitah da se finale NLB igra u Tel-Avivu, pa majku im je*em svima tamo, zar je moguce da im toliko smeta Partizan, zar je moguce da imaju toliko komplekse da ne pokusavaju da nas skinu sa trona kvalitetom vec ovako glupim i providnim potezima.. najpre pozovu jednu od najjacih evropskih ekipa,a onda dodele finalni turnir toj istoj ekipi, posto se ionako vec zna da ce igrati F4... strasno, jad tuga i beda! ma jebacemo ih i ove godine sve zajedno!!!

:clap

Ja koji bih podržao i Jadransku Ligu u kriketu da se napravi
mislim da je ovo stvarno bruka i sramota šta nam rade.
Izgleda da treba da se loše osjećamo što dominiramo na ovim prostorima.
Kapiram ja da naredne sezone nema Zadra i komšinice, da im treba još nešto atraktivno (još jedno veliko ime). Kapiram i da je svima dosadilo da nam gledaju u leđa ali ovo je stvarno previše!

Šta sad ako opet osvojimo titulu? Fajnal 4 2013. u Los Anđelesu kod Lejkersa?

:napred Partizan

p.s. Zbog ovakvih i sličnih stvari imam ovaj potpis dole!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Šta se bre "uzbuđavate", obožavam lepa gostovanja na F4, makar bila i u NLB-ligi. :D

Odeš tamo, lepo se provedeš (Tel Aviv je super grad) i još drkneš domaćina turnira...pošto nam je to prešlo u naviku...:wink:

Uđe bagra grobarska u Nokia Arenu i napravi rusvaj, iseli jevreje iz prvih redova iza naše klupe i udri brate...

Čim Beograd nema realne šanse da organizuje F4 sledeće sezone (a čuo sam od informisanih ljudi da nema) - daj onda što je moguće lepšu destinaciju i sa što manje pritiska na naše momke. A niti postoji lepša destinacija, niti manje pritiska za naše u ovoj "kombinaciji" (Tel Aviv + Makabi). Znači biće i 6. uzastopna! :wink:

Jedino da se na vreme organizuje neka akcija, pa ko veruje u klub i ode da ga bodri u Tel Aviv - taj da ima ogroman popust za Stejpels centar 2013. u LA. :D
 

Denidonvito

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
59
Reaction score
1
Зна Макаби добро с`ким се закачио.:D
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
A šta ako Makabi ne ode na F4?
Šta ako se kod njihovih igrača javi kurcobolja da igraju po raznim Venerinim bregovima (kao što je bila priča da neće da igraju NLB)?

Šta ćeš onda Romane?

Šalim se, i ja sam za što jaču ligu i što teža gostovanja.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
lukaimasa, e znas kako, i ja sam za sto jacu ligu, i sto teza gostovanja, ali nisam za to da se bas finale igra protiv najtezeg protivnika na njihovom terenu.. a ja ti evo garantujem da ce i plasman u regularnom delu nlb biti NAMESTEN!!! i to tako da mi sa Makabijem NECEMO nikako moci da se sretnemo pre finala.. a to je za mene namesteno prvenstvo - dovidjenja i prijatno..
sto se mene tice, ne bunim se, neka imamo i makabija, i cska, i panatinaikos, i grcke cigojnere, i jos po nekog takvog.. ali daj barem da se finalni turnir igra na neutralnom terenu, pa da svi imaju podjednake sanse..

mada ono, sto kaze Je-Ne-A, ugasice grobari i tu njihovu NOKIU... :) :)
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
A šta ako Makabi ne ode na F4?
Šta ako se kod njihovih igrača javi kurcobolja da igraju po raznim Venerinim bregovima (kao što je bila priča da neće da igraju NLB)?

Šta ćeš onda Romane?

Bravo i tebi za post! :)

To sam upravo htijeo da napišem.
Ne bi me čudilo da Makabi uopšte ne bude među prva 4!
Mislim da je njima glavni cilj Jevroliga (mislim na Evroligu, a ne na Izraelsku :) ).
Ako se ne varam, njihovi igrači su se nedavno i bunili što klub hoće da učestvuje u Jadranskoj, tako da postoje dobre šanse za nastanak penisobolje. :D
Lisac nek' se moli da WebGazda ubrzo obavjesti javnost o postojanju nekih novih planeta - u protivnom ostaje bez municije. :buhaha

Sad će tek da vide ko i šta je Partizan!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Nemojte da se zanostie,Makabi će sigurno dogurati do f4.Sve i da se javi kurcobolja kod njihovih igrača ne postoji šansa da izduvaju za f4 jer su daleko kvalitetniji od 90% ekipa nlb-a.A na završnom turinru,na njihovom terenu,će dati sve od sebe da osvoje.
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
http://www.juznatribina.net/vbforum/member.php?u=3352a ja ti evo garantujem da ce i plasman u regularnom delu nlb biti NAMESTEN!!! i to tako da mi sa Makabijem NECEMO nikako moci da se sretnemo pre finala.. a to je za mene namesteno prvenstvo - dovidjenja i prijatno..

Pa ako gledas realno, Makabi je pored nas najjaci u celoj ligi, tu jedino Olimpija i Zagreb mogu da pomrse racune... Jel ti stvarno mislis da Makabi ne moze da dogura do prvih 4 bez namestanja?

Ako Makabi bude ozbiljno shvatio NLB ligu, ja onda vec sad potpisujem da cemo sa njima igrati finale. :wink: Jedino sto ce biti malo Grobara u Tel-Avivu :D
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
ne ne ne, nisi me razumeo, bice namesten u konacnom rasporedu top 4 plasiranih ekipa.. da se bilo kako izbegne susretanje makabija i Partizana pre finala.. a to sve sa onom racunicom - Makabi (sila) u finalnoj utakmici (a samim tim i najvrelijoj atmosferi) doceka i, po njhovoj zelji, eventualno pobedi Partizan, pod uslovom da se mi plasiramo u finale naravno.. i tako nam lepo prekinu dominaciju, posto to ne moze NIKO sa ovog naseg jadrana.. ma evo videcete, ovaj potez pozivanja Makabija u tacno ovom trenutku, i sada ovo sa dodelom domacinstva final 4 je samo najava da ce cele godine biti do sada nevidjenih namestaljki i mutnih radnji..zivi bili pa videli :ziveli
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ma ljudi,realno nama je bitno da budemo dominantni kod kuće,pa onda u regionu.Ako budemo drugi iza Makabija,opet ćemo biti na istom,samo što nećemo imati više prstenja.
Ne treba previše obraćati pažnju,i ovako će to biti priča za jedno leto.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ово са Макабијем и Ф4 у њиховом дворишту је стварно добар покушај "удружења љубитеља смењивања на првом месту", али што би рекли у математици то је потребан али не и довољан услов. Уосталом могу да позову на консултације тим поводом и господу из ватерпола. Једина невоља која може да проистекне из тако намештене ситуације јесте да пропадне иницијатива коју гура Је-Не-А око увођења појма макабизација у речнике, јер ће се након тог Ф4 тај појам и увести, али не уз тумачење које је он желео, већ као појам за узимање нове јадранске титуле у неравноправном финалу против истоименог тима.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Boli njih sto karamo sve zivo u NLB, dominiramo vec 5 godina! Pa sad resili da po svako cenu pokusaju da nas skinu... Al sad dal ce Makabija zanimati ta liga to je pitanje il ce samo sluziti za uigravanje nekih igraca! Uostalom daleko je sezona tako da cemo videti sve kad pocne.
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Pitanje je s kojim ce timom i sa kakvim zarom igrati makabejci u nlb-u. Cim su se igraci zalili, nece to bas biti tako glatko. Ipak je njima apsolutni prioritet EL. Ali mogu da zamislim sta bi bilo da ih dobijemo u Nokijci. Verovatno bi Lisac i co izvrsili kolektivno samoubistvo...
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Bravo i tebi za post! :)

To sam upravo htijeo da napišem.
Ne bi me čudilo da Makabi uopšte ne bude među prva 4!
Mislim da je njima glavni cilj Jevroliga (mislim na Evroligu, a ne na Izraelsku :) ).

Baš me interesuje ko će Makabija da dobije u Izrael !? A ako ne može da izgura 5-6 gostovanja onda to više nije ni M od Makabija. I kako onda može da se desi to ? U svakom slučaju je nemoguće da ne budu u prva 4. A to što pominješ igrače koji ne žele da igraju ovu ligu, takvi neće ni biti u Makabiju.
Sve u svemu biće veoma teško protiv Makabija.
Samo će biti glupo i računanje bodova za Evropu, ali taman da otpišemo ove naše.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Nisam rekao da 100% neće biti među 4 najbolje ekipe
nego da me ne bi čudilo ako se to kojim slučajem desi.

Nama najvažniji trebamo biti mi sami.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Šta reći osim, HVALA ZA SVE!!!

veseli-plakata.jpg
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Bilo bi super kada bi otisao u Orlando. Barem ne bi morao da mijenja boju dresa :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top