Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Не желим, и никада нисам то радио па нећу ни овај пут! Мислим на хваљење или пљување неког играча пре него што покаже шта може, а шта не! Има и лоших играча који успеју да постану фантастични у одређеним клубовима јер им тамо одговара, а има и добрих играча који не покажу ништа!
Бити црн, смеђ или бео није одраз и мера квалитета, као што квалитет самог играча, не значи аутоматски и добро решење за клуб! Ако је Владо потписао, добродошао, па ћемо видети!
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Пре бих довео њега него неког сумњивог Амера,квалитет и искуство има а верујем и жеље да помогне клубу у којем се први пут и чуло за њега.Још ако потпише до краја следеће сезоне направићемо одличан посао.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Dovodite Ilijevskog samo da ne gledam vise skrndelje koji ne mogu da pogode dalje od zicera....sve pokusavamo da ubodemo novog Bo-a, kad ono kita!

Ako dodje Ilijevski posle duzeg vremena mozemo da kazemo da imamo plejmejkera u ekipi!
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Само га намазати ималином и биће добро појачање. :D
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
ako dodje ilijevski to je extra pojacanje, i to za prvog pleja nikakav back up... on je super igrac, bolji od nekog neproverenog amera
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Proveren,iskusan,siguran igrac kome nece trebati dugo da se uklopi.
Pored najavljenog Perkins sam malo razocaran ali daleko od toga da je ilievski los!
AKo ce igrati i sledece sezona to bi bilo do jaja
 

Deroko

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
51
Reaction score
1
Bice Ilijevski dobro pojacanje, bar se nadam, ima iskustva, zna sta se ocekuje od njega, jos samo da vidimo na koliko ce potpisati.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma nema sumnje da je ekstra pojacanje. TO što bi voleli da vidimo novog Boa, ili amera koji igra ko lud, to braćo košta ako je pouzdano, a lov u mutnom otkad je Dule otišao se nije baš završavao sa kapitalcima.
Jedino je pitanje kako će se uklopiti, i da li će Vlada znati da ga iskoristi na pravi način. Ako je istina, onda dobro došao.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ako dovodimo Vladu Ilijevskog,mogu samo da kažem dobro rešenje.
Sasvim dobar igrač,i pre svega ima šut,što nam definitivno fali,ali nije mu to jedini kvalitet.Ja zadovoljan(ako dođe),a voleo bih i duži ugovor(ako može):
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ako bude Ilijevski ja sam prezadovoljan. Odlican organizator igre, odlican suter a i igrao je za nas i Olimpiju pa zna i ABA ligu a i u par euroligaskih ekipa takodje. Sto neko gore rece bolje resenje nego neki nedokazani Amer iz NCAA ili NBDL lige.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Spadam u one koji su ga gledali u Pioniru tokom njegovog prvog mandata u Partizanu. Bio je veliki talenat, neka me ispravi neko upuceniji, mislim da je ''razvalio'' na onoj tekmi gde evropski talenti igraju protiv americkih. Solidna evropska karijera, nikad se nije istakao kao prvi igrac ekipe, ali svugde bio solidan. Period prilagodjavanja- minut i po. Napredak u igri ce biti vidljiv u prvoj cetvrtini prve tekme koju budu odigrao. Ne znam ko je sta ocekivao, ali ja sam zadovoljan.Voleo bih da potpise bar na godinu i po,a pa da ga sledece gosezone iskombinujemo sa Miljenovicem, kako i dolikuje.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Не вреди, или под кључ, или поЈени, ипак под кључ док не стигну праве информације.

Едит: Изгледа да је тачна информација, отварамо тему, а ако се, којим случајем, испостави као нетачна, бановаћу извор који ме је зезнуо. :D
 
Последња измена:

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ilievski opcija za pleja Partizana
Makedonski plejmejker bi mogao da se vrati u redove crno-belih.

Kako Košarka.rs saznaje, Ejsi Loa u Partizanu bi mogao da zameni Vlado Ilievski.

Uprkos špekulacijama i pojavljivanju mnogih imena u različitim medijima, Partizan mt:s još uvek na tržištu nije pronašao adekvatnu zamenu za Ejsi Loa, koji je svojevoljno napustio klub i prešao u redove Olimpijakosa.

Doron Perkins, bivši igrač Makabija, je bio jedna od opcija za pojačanje kluba iz Humske, ali do realizacije transfera nije došlo zbog posebnih zahteva igrača.

Druga opcija bio je plejmejker Biele, Jakob Pulen, ali je on ugovorom vezan za italijanski tim, te Partizan nije bio u mogućnosti da isplati obeštećenje za saigrača Tadije Dragićevića.

Poslednjih dana figurira ime Vlade Ilievskog kao potencijalnog pojačanja crno-belih. Njegov status u Anadolu Efesu je ugrožen dolaskom bivšeg plejmejkera Partizana i Prokoma, Olivera Lafajeta.

U izjavi za Košarka.rs sportski direktor kluba iz Humske, Dragan Todorić, objasnio je situaciju oko makedonskog reprezentativca:

"Vlado Ilievski je još uvek igrač Efesa i u zavisnosti od toga kako on reši svoj status sa tom ekipom mi ćemo reagovati. On trenutno nije slobodan igrač", rekao je kratko Todorić.

U narednim danima ljudi iz Humske će rešiti pitanje prvog plejmejkera, a da li će to biti Ilievski ostaje da se vidi.

kosarka.rs
Tegi potvrdio, Tosa demantovao, ja sam vec ubedjen da dolazi :D

E sad, ako bi raskinuli ugovor sa Ilievskim ne vidim zasto ne bi i sa Raduljicom, na centru im je jos veca konkurencija nego na pleju...ja nekako ocekujem da Raduljica ostane i sledece sezone.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...
Едит: Изгледа да је тачна информација, отварамо тему, а ако се, којим случајем, испостави као нетачна, бановаћу извор који ме је зезнуо. :D
Ne može da se ispostavi kao netačna. :D
Eto, naterao sam druge da se izlanu, ja nisam bio taj. :D
Očekujem najkasnije do petka da se ozvaniči. Ako ne na godinu ipo (jer je to pitanje para), onda svakako do juna (nije pitanje para).
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
jos malo pa ce nam bekovska linija otici na tribine sa ostatkom grupe 40+
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Vlado Ilijevski,dobar momak. Toliko od mene, uvek volim da nahvalim novog igrača kada dolazi u klub. Ovo da je dobar momak je jedino pozitivno kod njega što bih mogao da istaknem.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Не будите смешни, Илијевски није добро решење, него фантастично.
Ја га већ дуже прижељкујем у светињи, страшан играч, комплетан играч, играчина!
Било би лепо да потпише уговор до оног тамо лета, да Миљеновић научи нешто од њега.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top