Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Кад си већ споменуо тај проклети Париз, ја сам утакмицу са грчким циганима одгледао само једном. Не знам, једноставно немам снаге да поново видим куцање Чилдреса...

cesto sam gledao snimak i koliko sam puta prevrteo momente sta bi bilo kad bi bilo da se ovako onako desilo,i koliko puta sam mccalebov ulaz poslednji pogledao...ali childresov doskok za kos nekako me utuce i izbegavam ga :(

utakmica koju nikad necu moci da prezalim,jer da smo njih prosli jedini bi mogli da pariramo barci..to ej bio Dulencetov doktorat koji je trebao da se odradi trijumfalno !!!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Једва чекам да Ундертејкер легенда све то избаци на "јутјуб" и сјутра да мирно посветим дан сузама...;) А до тада- "Има један тим..."
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Na naslovnoj strani sajta Evrolige Saletova slika iz Istanbula. Ima i tekst o nama Vladimira Stankovića

Partizan 1992 - An utterly unique title

In the 53 years of European finals, be it the European Cup or Euroleague, there have been plenty of interesting, dramatic and even controversial games. But the title won by Partizan Belgrade at the 1992 Final Four in Istanbul, which is also the host city of the 2012 Turkish Airlines Euroleague Final Four, holds a privileged spot, and not only because of the famous three-pointer by Sasha Djordjevic that gave his team the title over Joventut Badalona of Spain. The road Partizan took in that competition was in circumstances very different from what we would call normal and that tale deserves to be told by a witness, which I was.
Institucija :respect
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Ovo veceras je bilo bas onako kako je i trebalo da izgleda.

Obelezena godisnjica osvajanja Evrope bez ikakvog likovanja uz nadu,realnu,da imamo kapacitet da ponovo stignemo do vrha. Mnogi nam klubovi mogu zavideti na kosarkaskoj eliti koja je na nasoj strani.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Najezim se kada citam i gledam ovo, a secam se Istambula kako da je juce bio kako sam poleteo posle one trojke Djordjevica, uf koja smo mi institucija!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Gledati ovo bi trebalo izazvati nesto posebno ne samo kod svakog Partizanovca, vec kod svakog ljudskog bica.. kako grupa pojedinaca moze da ima tako malo a da postigne tako puno, da jedna grupa ljudi moze da donese toliku srecu milionima ljudi, da jedna grupa ljudi moze da ucini da njihova dela budu vecna.. to je takva inspiracija da je u meni bukvalno u toku gledanja snimka nateralo da se osetim tako malim, ali i razvilo neverovatnu zelju da mogu vise i bolje, da moram vise da se potrudim, da jednostavno mogu sve sto sam zapoceo u zivotu...
Privilegija je navijati za Partizan, biti na ovaj ili onaj nacin deo te porodice, pa makar i sa tribina...
Niko nikada nece imati, i dobiti to sto Partizan ima, i sto je imao.. a nadam se da cemo za deceniju-dve ponovo imati povoda da na tu vecnu listu legendi upisemo i neko novo ime...

mene je otac naucio da volim Partizan, iako je iz mostara i navija i zivi za Velez, iako je samnom bio samo do moje pete godine, posle cega ga vise od deceniju nisam video..kao i uvek i tada je svom sinu zeleo samo najbolje, i odabrao je da me nauci da volim ono sto je najbolje, a to je PARTIZAN! Cale, hvala ti!
 

Nepozvan

Početnik
Учлањен(а)
12.10.2006
Порука
102
Reaction score
5
Hvala puno za dokumentarac!

Samo,imam jednu zelju,ako moze,okaci ga kad budes imao vremena i u .avi formatu, ovo je za narezati u 10 primjeraka i dijeliti ljudima,gledati opet... :)
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ја ипак мислим да је лепше купити оригинал примерак, и имати га у колекцији... :wink:
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Naravno..jedva cekam da izadje u prodaji..necu zaliti ni dinara..Ovo mora svaki partizanovac da ima i da pusta svojoj deci..Nema lepseg od ovoga, koliko asova na jednom mestu..Jedostavno najbolji smo klub ne u Evropi nego u Svetu..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Кад сам био клинац, тешко сам могао неком да објасним да волим више кошарку од фудбала, иако сам рецимо грађом одговарао фудбалеру.
Ово је отприлике то што се имало за рећи.
Али не зато што смо освојили, већ једноставно неки систем вредности, не може се то описати једноставно.
Ништа лепше од спортских свечаности нисам видео.
Баш зато што Сале и Сале нису причали, зато што смо освојили ф4 када нико није очекивао а изгубили када су сви очекивали, зато што пола хале пева "лепше" а пола "веће" зато што ни пола људи не зна са ким смо играли у полуфиналу, зато се воли и Партизан, свако може да буде првак у неким немачким условима, а само ми на овај начин.
Нагласио бих, оправдано, неоправдано, Желимира, човек је тренутно можда и највеће европско име говор је дирнуо сваког ко воли Партизан, једноставно тако нешто имати у клубу је величанствено, живео ПРОФЕСОР!

PS
Jedina mrlja (ali zato velika!) je nedolazak Đorđevića. Kakvo bre crno "kašnjenje aviona" i slične gluposti. I da je taj njegov avion poleteo u minut - opet ne bi stigao na vreme. Njegov nedolazak je nešto neoprostivo. Ali neoprostivo! Nema opravdanja. Nikakvog! Trebalo je da dođe juče. Ako ne juče - onda preključe. Ako ne avionom, onda kolima. Iz jebenog Milana je trebalo da dođe, ne iz Malezije ili sa Novog Zelanda! Na nedolasku mu puno bitnijih ljudi od mene jako zamera. S pravom. E Sale, Sale...Došao je jedan Kića (najveći as u istoriji Partizana!) koji je godinama "operisan" od košarke, koji se samoizolovao od svih košarkaških zbivanja...A ti da ne dođeš...:pop

Да га бичујемо, маму му сељачку, циганску.
Није проблем, и веће од њега смо отаљавали, шта је тај Сале за нас...
 

grb

Početnik
Учлањен(а)
08.11.2007
Порука
127
Reaction score
62
Partizan po svim kriterijumima je u top 5. najvecih klubova Evrope.


Real, Pao, CSKA, Makabi i MI. 5 NAJVECIH u evropskoj kosarci. Bili i ostali. I ovih 5 timova ce bar jos 50 godina, bez obzira na rezultate, biti ipak nesto vise od ostatka Evrope, po svemu...


Da nesto pisem o ovoj svecanosti, necu, samo bih pokvario. Samo cu reci da su suze isle i isle...

INSTITUCIJA BRE!!!!!!
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.501
Локација
Topèidera lepša strana
Po meni je najbolje(pa sada font 32 koji ne znam da namestim) kada čovek ima svoj stav koji ume da obrazloži.

Aleksandar Đorđević iz ma kojih razloga da nije došao, ostaje ono što je i do sada bio. Makar za mene. Razlozi njegovog nedolaska me apsolutno ne zanimaju, i ne smeju da budu tema. To ćemo ostaviti Đurovićima, Tegeltijama i drugim čaršiskim doajenima...

Čestitke ljudima u klubu na organizaciji i izvođenju jedne ovakve akademije.Bilo je onako kako treba da bude. Ko se nije naježio, taj je cigan.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Ne znam sta bi to trebao da uradi Aleksandar Djordjevic...(pauza da ustanem kad ga pomenem)..., pa da bi mogao jednu, jednu jedinu ruznu rec da kazem o njemu. O pljuvanju da ne govorim. Nezamislivo mi je da kada pomenem njegovo ime pomislim ista ruzno, kriticki. Sale je ikona Kosarkaskog kluba Partizan, i to ce ostati zauvek. Zao mi je sto sinoc nije prisustvovao obelezavanju onoga cemu je najvise, ili skoro najvise kumovao. U danu kada smo se prisetili najsvetlijeg dana Partizanove istorije, najveceg grobarskog praznika, pomenuti bilo sta ruzno, cak i iskritikovati takvu velicinu, za mene je sramno.
Aleksandar-Sasa Djordjevic, za mene najveci besmrtnik Partizana.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Neverovatno gde je otišlo...sad ću da obrišem sva moja 3 posta gde samo uopšte pomenuo izostanak Saše Đorđevića...evo, gotovo...da ovo ne postane kao fudbalski deo foruma...neko će meni da objašnjava ko je i šta je Saša Đorđević...budi Bog s nama.
 
Последња измена:

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.554
Локација
tamo daleko...
Sale jeste ikona, bas zato je morao da prisustvuje. U filmu je dobio vise prostora nego Kica i Praja zajedno. Sigurno je ostavio gorak ukus svim igrackim legendama tamo, kada se nije pojavio. Radi se o cistom (ne)postovanju.
Nije to pljuvanje, ali jeste minus za njega, kao i za celu onakvu svetkovinu. Morao je da prisustvuje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top