Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Неће бити да је тако! Потписује се уговор на годину дана, да не би прелазили у друге клубове, а уколико штрајк престане за месец-два, сви се враћају у своје клубове.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Do sada su svi jaci evroligaski klubovi ( takodje i svi iz nase grupe) potpisali igrace na godinu, dve, tri...bez mogucnosti povratka u nba ligu po zavrsetku lock-outa...

Tesko da cemo dovesti Pekovica a da pri tom ne dovedemo jos jednog centra, jer u sred sezone ni nekog tipa Jawai ne mozemo da iskopamo...
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
A Lou ostaje i ako se strajk prekine, zar ne ? Jbg tako je pisalo...
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Ло остаје, зато што нема уговор са НБА тимом.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.232
Reaction score
4.066
Локација
Uvek uz Partizan
Dolazak Pekovica bi imao smisla samo kada bi dosao i Nesterovic, ili igrac tipa Nesterovic i to odmah. Znaci igrac koji ce biti prvi centar kad se Pekovic vrati u Minesotu, naravno san snova bi bio kada bi Pekovic ostao do kraja sezone, ali to je nazalost nemoguce. Znaci Pekovic i prva petica da, samo Pekovic ne, ta druga situacija moze da nas kasnije uvede u problem.

Ne bi valjalo da pocnemo kao FK da menjamo ekipu na polusezoni :D.
U svakom slucaju verujem da ce se uraditi najbolje za klub.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ja sam ubedjen da i Danilovic, Vlada i svi u klubu znaju kakve posledice mozemo da snosimo ako dovedemo samo Pekovica, tako da znaju oni sta rade, ako je ovo za Pekovica uopste i istina...Nisu oni pali sa kruske pa da u pola sezone ostanemo samo sa Rasakom na poziciji centra! Iskreno mislim da cemo na kraju dovesti nekog sasvim desetog igraca...
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
601
Reaction score
790
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Pekmen da smanji zahteve totalno,Rasa potpise i taman se oporavi dok je Pekmen tu,i onda spreman zaigra kad se ovaj vrati u nba ...

Bez dileme, ovo je najbolji epilog koji moze da nam se desi, u svakom slucaju ocekuje nas vrlo interesantna sezona, uz malo srece mozemo daleko da doguramo u EL.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Do sada su svi jaci evroligaski klubovi ( takodje i svi iz nase grupe) potpisali igrace na godinu, dve, tri...bez mogucnosti povratka u nba ligu po zavrsetku lock-outa...

ovo nije tacno.svi igraci osim Vujacica imaju opciju da se vrate po okoncanju lok auta.konkretno,Iljasova,Farmar,Wiliams - svi se vracaju u NBA.

Pekovic,ukoliko dodje,ostao bi do kraja lok auta posto ima vazeci ugovor sa Minesotom.u svakom slucaju,Danilovic i Tosa su skoro uvek imali pravo resenje tako da ne sumnjam da ce napraviti dobru kombinaciju da budemo jaki,a da se,pritom,po zavrsetku lok auta ne " raspadnemo" ...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.053
Reaction score
4.751
Локација
Nomad
Kad Peković ode (ako uopšte i dođe) vjerovatno će biti zamjenjen nekim strancem. Tokom cijele sezone veliki broj igrača je konstantno slobodan ili odrađuje kratke ugovore, tako da nije baš toliko teško naći igrača na jednoj poziciji. Prošle godine Lafajet je obišao nekoliko klubova, što sa ugovorom, što proba i na kraju je čini mi se završio negdje u Americi da održava formu. Tih slučajeva je mnogo.
Problem bi bio ovo što turci rade, napraviše cijele ekipe od NBA igrača, pa kad počne sezona moraće da traže minimum 5 igrača.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
@Talicni

Jebiga, zaboravio sam na Farmara totalno, a za Ilijasovu sam mislio da je free agent, al sad sam video da nije...A Williams ni evrokup nece igrati (ima da se kolju u kvalifikacijama), a kamoli euroleague...

Sve u svemu ni Makabi ni Efes nece puno izgubiti kada se zavrsi lock-out, i jedni i drugi imaju odlicne zamene za njih...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja sam ubedjen da i Danilovic, Vlada i svi u klubu znaju kakve posledice mozemo da snosimo ako dovedemo samo Pekovica, tako da znaju oni sta rade, ako je ovo za Pekovica uopste i istina...Nisu oni pali sa kruske pa da u pola sezone ostanemo samo sa Rasakom na poziciji centra! Iskreno mislim da cemo na kraju dovesti nekog sasvim desetog igraca...
Ove 2 boldovane rečenice ti uopšte nisu potrebne. :D
Sve ostalo iz tvog posta (a to su takođe 2 rečenice :)) mi je delovalo krajnje umirujuće, da prestanem da se smejem tim brigama forumaša...alo ljudi, pa ako je neko zaslužio da mu se poruči "vi najbolje znate šta i kako" - to su onda ljudi iz našeg KK. Terorišu zemlju, region, a često i celu Evropu već deceniju jebote! I sad neko njima takvima da sa foruma otvara oči? Ne zajebavajte bre. Opuštencija i spremite se na ludilo od oktobra 2011. do juna 2012.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.001
Reaction score
8.144
Talicni ja mislim da je Ilyasova potpisao na 3 godine sa Efesom,bar sam tako procitao :( I meni se svidja ova ideja Pekmen prvi centar do decembar(kad mi obezbedimo Top 16),a onda Rasa nastavlja gde je Pekmen stao :D
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Brate jel moguce da su te toliko udarile pare u glavu kad ne znas ni na koliko godina potpisujes ugovore?! :D
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Talicni ja mislim da je Ilyasova potpisao na 3 godine sa Efesom,bar sam tako procitao :(


I ja sam isto to negde procitao, ali sad vidim da je potpisao na godinu dana sa izlaskom iz ugovora na efesovom sajtu...

Kada bi mogli da dovedemo nekog centra na 2-3 godine, to bi najvise voleo, mada bas je mali izbor takvih igraca, gotovo da ih i nema, da zadovoljavaju nas kvalitet...
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
jel se sjeca neko kad su prosle godine pustili sezonske u prodaju?
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.520
Reaction score
5.187
Jbt, kakav sok dozivi moj mozak pri svakom prelasku iz FK podforuma u KK i obrnuto... :D
I poslije ljudi na FK pisu kako je ovo Srbija, ne moze bolje, itd..

Sto se tice Pekovica, on nam i jeste najpotrebniji do nove godine, lako cemo za poslije.
Ako prodjemo grupu, poslije sta uradimo, uradimo, a i bez PEkovica nismo bez sansi u top 16, a ako ne prodjemo...E u tom slucaju mogu i ja da dodjem umjesto njega, bice sasvim dovoljno za coca-colu i ostalu boraniju:D
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Talicni ja mislim da je Ilyasova potpisao na 3 godine sa Efesom,bar sam tako procitao :( I meni se svidja ova ideja Pekmen prvi centar do decembar(kad mi obezbedimo Top 16),a onda Rasa nastavlja gde je Pekmen stao :D

Anadolu Efes General Manager Engin Özerhun stated that Ersan will play for Efes during the lockout process in NBA and said: “We signed an agreement with Ersan for one year on condition that he will leave when the lockout ends in NBA. If lockout continues, Ersan will play for us until the end of the season.''

nema tu sta,svi oni imaju ugovore,i u obavezi su da se vrate u NBA cim se zavrsi lok aut.
 

vranjanac

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
85
Reaction score
1
Mozda sam nerealan ali me interesuje dali ima neke sanse da Veseli igra dok se lock aut ne zavrsi,mislim neka opcija samo za evroligu.U tom slucaju mislim uz adekvatno pojacanje na centru(bez obzira Pekmen ili Rasa)mi bi smo i ovu grupu prosli veoma lako i uz Grobare cak mozda bili na 1 ili 2 mestu u grupi:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top