Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Tori Tomas novi plejmejker Partizana mt:s 03.09.2012.

U klub iz Humske je stiglo novo pojačanje!

Tori Tomas od naredne sezone će igrati u timu KK Partizan mt:s. Američki košarkaš igra na poziciji plejmejkera. Rođen je 25. septembra 1985. godina u White Plains, New York. Visok je 180 cm i težak je 85 kg.

Igrao je za Holy Cross Univerzitet od 2003. do 2007. godine. Po završetku koledž karijere otišao je u Holandiju, gde je igrao za Groningen i Najmejhen. Potom je imao epizodu u Venecueli, da bi se ponovo vratio u Evropu. Igrao je za Turov i u poljskom šampionatu, imao učinak od 14,4 poena, 4,2 skoka, 5,7 asistencija. Prethodne sezone nastupao je za ruski Spartak Primorje iz Vladivostoka. Odigrao je 22 utakmice, prosečno provodio 29,2 minuta na parketu uz 15,3 poena, 4,5 asistencije i 4,8 skokova po utakmici.

Evo i zvanicno sa naseg Sajta !
Dobrodosao !!!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Dobrodosao, sretno tebi sa nama, a vala i nama sa tobom :D
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Igrao je u Svedskoj posle NCAA pa onda u Holandiji :D

Dobrodosao! Zanimljiv igrac. Nije skup. Zna Vujosevic zasto ga je doveo :wink:
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Dobrodošlica novom pleju!

Ćutimo, radimo, pomalo podjebavamo - oproban recept za osvajanje trofeja! :D

Idemo dalje, još jedna zverina na 5-ici i to je to. :D:
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Dobrodošlica Toriju, nek nas sve iznenadi i pokaže da je odlično rešenje :napred Partizan

A to što se tiče centra ja ne verujem da ćemo da potpišemo neku "zver" jer su takvi baš deficitarni, pogotovo što mi nemamo ne znam koliko para. Tu očekujem nekog dobrog igrača i ništa više. Ne očekujem neku bombu jer ih jednostavno nema, ne bi Barsa potpisivala Nejtana. Možda nešto ko Gordon između 4 i 5.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Ne mora bas da bude zver na 5ci ali mora definitivno da bude ozbiljan igrac.
Srecno u svetom dresu i nadam se da te necemo morati menjati :D
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Pominjalo se jedno vreme da trazimo igraca koji pokriva 1/2 poziciju. Ovaj je cista 1 . Mozda se dovede sad i 2 ? (mozda ostane i Meksikanac) :D

Dule zna najbolje sto je ovog angazovao, tako da nemoj te sumnjati u kvalitete Tomasa.
Dule zna da izvuce iz svakog igraca maksimum,sto Vlade nije znao, pa smo zato u poslednje 2 godine imali veliki broj promasaja,ko zna kakvi bi sad igraci bili da je Dule trenirao DZavaia,Raduljicu,Dzejmsa,Lafayeta,LO.-a...

Trenutna sastav :
1. Tomas,Westerman
2. Milosavljevic,Andjusic,Bogdanovic
3. Lucic,Bertans,Cakarevic
4. Gordon,Djekic
5. ??? Musli,Gagic
Ovde vec ima 13 igraca , jedan je visak , tako da za Miljenovica definitivno nema mesta, nzm gde ce da stave Meksikanca ako prodje :D
Al meni bekovska trojka ne uliva neko poverenje ....
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Nisam misli na ''zver'' u stilu Pekovića, Gasola... , više sam mislio na ''zver'' po kilaži. Sem Gordona i donekle Lučića, pod košem delujemo ''mršavo''. :D

Znam da se dobre 5-ice ne rađaju na drvetu, treba dobro ''prostudirati'' eventualna pojačanja, ali verujem da ćemo pogoditi. Zato se i ova pozicija zadnja popunjava.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Pa još jedan ko Gordon i milina :D


,ko zna kakvi bi sad igraci bili da je Dule trenirao DZavaia,Raduljicu

Nije ni Dule toliki čarobnjak da od Nejtana napravi igrača :D A od Raduleta ili bi napravio nešto ili bi ga oterao na polu sezoni jer ne bi mogao da izdrzi toliku promaju u njegovoj glavi :buhaha

EDIT: A da i mislim da je Čakarević višak.
 
Последња измена:

Crni Djordje

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
165
Reaction score
5
Мислим да је скроз непотребно доводити још једну 2-ку. Јер би тиме скроз угушили Анђушића и Богдановића.
Питање је да ли ће Ђекић бити у првих 12.
А мислим да ћемо пре наћи неку јаку 4-ку него 5-цу.
Да ли неко зна колико нас кошта Тори?
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Nama treba kec koji ce odmah u startu biti u stanju da igra na Evroligaskom nivou...Neka Tori "sedne" i uci i da se ne zajebava...Neka nam je dobro dosao i neka pokida i ostane celu godinu. Ne bih opet voleo neku promenu na pola sezone.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Nemam nikakav info ili slicno, ali mi se cini da ce Dule dati jos jednu sansu Djekicu i eventualno cekati Novicu za drugi deo, a da je Gagic igrac po Duletovom ukusu i da ga sprema za otkrovenje sezone. Cini mi se da moz se desi da je to to od prelaznog roka, sto mozda nije ni lose jer tri crnca u timu je vec banda.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zadovoljan sam i to prilicno.
Gledajuci tipove plejmejkera koje smo mogli da dovedemo posle razmisljanja draze mi je da smo doveli klasicnog pleja nego komba. Osecam da ce Bogdan ove sezone planuti, a kako cujem utiske sa priprema Dule na tome i radi i draze mi je da on dobije minute.
Uplasio sam se jedino kada sam pomslio da ce nam resenje biti Gutjerez.
Takodje nama ne treba igrac od 30 plus minuta, posto sigurno da jedan od najboljih mladih evropskih igraca nije dosao da igra 5 minuta.
Ogromno evropsko iskustvo, igranje jakih utakmica, ja bih recimo sada potpisao valtera hodza ovogodisnjeg poljskog mvpja, a kamoli proslogodisnjeg koji je u medjuvremenu imao jake utakmice u rusiji.
Ako ga poredimo sa Pulenom, on je manje skorer, vise plej, znatno bolji pregled igre, stabilniji igrac, slabiji sut za 3.
U odnosu na Pulena low cost, low risk resenje. S obzirom na godine, i godine provedene van amerika, znamo sta da ocekujemo od njega, s druge strane Pulen sa samo jednom sezonom ovde bi bio verovatno sa stitom ili na njemu varijanta.
Ovaj igrac sa ovakvom proslom sezonom ne bi nasao u top el timovima angazman, ali ne bi ni imao problem da nadje tim, takodje prica da ga niko nije hteo i da ce igrati prakticno za dzabe :pop
Ocekujem da ce imati solidnu sezonu, ne vrhunsku, ne losu, nego sasvim solidnu i da ce biti jedan od nosilaca tima.
Ako bude bio los lako cemo ga ispljuvati.
U principu nije mi jasno cemu svrsavanja na Pulena, a ocajavanje na Tomasa, kad gro foruma ni jednog ni drugog nije gledalo, a statsi su im priblizni.
Sad gledam, na trzistu ima retko koji bolji evropski plej, za te pare.
Ove sezone igramo sa dva pleja, razlicitih karakteristika, mada obojica vole da puknu za 3 i imaju dobar pregled igre, i kapiram da ce jedan drugog rasterecivati. Uz to Leo moze i na 2, gde imamo jos 3 igraca.
Pretpostavljam da ce nam on kao najiskusniji biti klasican go to guy, mada ja to ocekujem da i od nekih mladjih igraca da se nametnu.
Tako da ce biti varijanta, prangijaj, ofanzivni skok, prangijaj, ofanzivni skok, imamo sirinu, jos malo atletike i Dule ce da jebe :D
Meni nije jasno on je kao interpeformance igrac a Misko objavljuje na twitteru ili gde vec, nije valjda vec stigao da se ugradi :respect
Pominjalo se jedno vreme da trazimo igraca koji pokriva 1/2 poziciju. Ovaj je cista 1 . Mozda se dovede sad i 2 ? (mozda ostane i Meksikanac) :D

Najbolje da nacisto upropastimo sve domace igrace, da bi ljudi gledali strance kako divljaju i ispucavaju se. Uostalom takav sistem rada je imao jedan klub u Srbiji, srecom ugasen je.
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Dobili smo vjerovatno najinteligentnijeg i najobrazovanijeg stranca do sada. :D Čovjek je za malo pošao u advokate umjesto da se bavi košarkom. Što neko već napisa, imaće Dule sa kim da razgovara. :D

Ovo navodim zbog toga što sam siguran da sa njim nećemo imati probleme kakve smo mogli da imamo sa Pullenom. U pitanju je miran momak, odigrao je maksimalno korektno i profesionalno u svakom klubu u kom je bio.

Dobili smo sve što smo tražili - dobar šut spolja (iako čudne mehanike :wink:), dobru defanzivu, dobar pregled igre, igrača koji zna da preuzme odgovornost... Očekujem od njega da ima vrlo dobru sezonu.

Čeka se još petica i onda možemo polako da slažemo kockice i pravimo neke projekcije.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
E da, ima na jutubu neki intervju sa njim, intervjuise ga neki sto kao da je pao sa marsa...Tori izgleda jako normalan, pametan, smiren. Ali necu o tome da je sjajan covek, imali smo prosle godine jednog takvog :).
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ne znam sta ste vi ocekivali, pa vam sad Tomas ne valja, ali po meni sasvim pristojno resenje za poziciju 1.

Najvise brine tih 36% za 2...

Sigurno da nije atraktivan igrac i verovatno zato ljudi ovde odmah pocinju da kukaju jer ne mogu tokom septembra da gledaju njegova zakucavanja po you tubu...Ima nakaradan izbacaj ali ocigledno pogadja uz visok procenat za 3.

Ne ocekujte od njega vise od 25 min po utakmici.

Po meni mnogo smo tanki na poziciji 2, ima tu potencijala, ali to je sve za sada na papiru. Ako je Dule odlucio da od Bogdana napravi igraca, to ce i uraditi i taj jos jedan prekaljeni kosgeter moze samo da pomogne.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Добродошлица новајлији. Као и увек то је све што могу да кажем када дође, предстоји му време да докаже зашто је доведе, у шта, поред Дулета, не сумњам! Има година, има искуства, играо је где је играо, надам се да смо уболи... Времеће показати!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.367
Локација
Kej Republika
Јбт овде нико од вас није гледао човека уживо и ви сте на основу статистике већ одредили да није за нас.
Стварно не разумем неке људе овде.
Ако га Дуле Вујошевић потпише шта имате ви да разбијете главу да ли је добар или није. Ваљда има још кредита код нас навијача,ваљда ћео имати мало стрпљења за овако младу екипу?

Људи опустите се мало и одбројавајте дане до нове сезоне. Ако доведемо још 4 или 5 супер,ако не јбг идемо даље и са овим момцима!
БОРБА БРЕ !!!
 

Crni Djordje

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
165
Reaction score
5
Ја мислим да Тори неће код нас толико шутирати, за 2, мислим да ће га више форсирати да пробија, и самим тим ће имати бољи проценат за 2. :D
Још треба имати у виду да Дуле воли контролисану кошарку, где се тачно зна ко узима колико шутева.
А хвала богу, има ко још може да шутне. :D
Што се тиче 2-ке, син Драган је наш најбољи и најспремнији дефанзивни играч. Још ће га Дуле усавршити. :D А ту имамо и Анђушића, Богдановића, и Вестермана, па неког од њих мора да крене, барем се тако надам. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top