Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Sa Palasijom i novom cetvorkom(koja ne moze biti gora od sadasnje) ova ekipa Partizana dobija novu dimenziju.Palasio je nenormalno prodoran igrac...ima dobar taj prvi dribling i fantasticno razigrava ekipu. Tvrdim da bi nam igra u napadu bila za bar 20% bolja nego sada...da mogu ja bi Palasija potpisao ne do kraja sezone vec za naredne 3godine :) Odusevljen sam mogucnoscu da potpise...valjda se nece izjaloviti
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Ja bi gordonu ponudio ugovor na 3 godine i zadrzao ga kao back up.
Manje vise svi znamo koja je 4ka u pitanju (ako je info tacan od prije ),e sada ja bi volio da dodje brat milutin jer sa njim bi imali prodornog igraca,bas ono sto nam sada fali.

Deo poruke izbrisan.
Bez licnih zelja.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Huh, ne vidim sto se toliko ljudi raduje Miltu al dobro.. Stvarno nemam blage veze sta se desava sa tim covekom od kad je otisao a ima i godina, pokvaricemo sebi prosek :D.. Al sta god da odluci struka, puna podrska.

Delim neko misljenje da nam je pozicija 4 goruca trenutno, nadam se nekoj zivotinji tu, da skace, kuca, razgrce i usput ubode neki sut sa distance - skromno :D

Kraj je meseca, seca u NBA, sad mu je nekako vreme za promene, ocekujem imena sutra prekosutra..
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.445
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Pa jel kukamo kako smo previse mladi i neiskusni i da nemamo nekog prekaljenog matorca da smiri stanje na terenu kad treba i kad ne ide?
Milt bi nam sjajno legao. Verovatno bi prvih mesec, dva trazio sebe dok ne uhvati ritam i ne vrati se u formu mada i kao takav bi bio korisniji od Tomasa. Plus mozda bi ostao i sledece sezone zavisno od zahteva i vizije DV
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
I sad se pojavi problem s Milutinom, zbog tamo neke kazne, i nama dođe "neki tamo" Bo iz osrednje turske lige i mi odemo na fajnal for. :D
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ja kada sam pisao mislio sam na Milutina. Ali to je bilo cisto ispitivanje terena i nista vise. Nema od toga nista za sada.

Ljudi jel procitaste ovo, ako je ovo tacno, o cemu pisete onda? Pored toga, uopste ne bih voleo da dodje jer mislim da nije vise za ozbiljnu kosarku, cak bi pre voleo da vidim B Popovica da odradi 10-15 po tekmi , za tu ulogu sasvim pristojan igrac. Podseticu da je otpisan iz Partizana kad je trebalo da bude prvi plej a ovako za back up opciju vise nego dobar.
 

Trile Grobar

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
183
Reaction score
1
Локација
Sombor
Ne znam kako neko ne moze da bude zadovoljan Miltom, sta je vama??? Covek ce odraditi (ako dodje) svoj deo posla 10 puta bolje od malog sa misicima... On je za 15-ak minuta i vise nego dobro pojacanje, plus bi se uklopio odmah.
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
518
Reaction score
345
Локација
Novi Sad
Necu nikog da vredjam al svako ko misli da B Popovic ima sanse da dodje u KKP treba malo da se zapita sta trazi na ovom forumu...
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Evo sta je Talicni rekao za Popovica i Lafajeta, tema je bila KK Partizan 2011/12..S toga uopste ne ocekujem Popovica jer su verovatno njemu zbog toga sto se desilo vrata naseg kluba zatvorena za njega..Sto se tice pleja i cetvorke nadam se da ce biti bolji od Tomasa i Gordona..
kao prvo,valjda se na greskama uci :wink: kao drugo,Popovic je dosao totalno nespreman,i cim se to videlo,trazilo se alternativno resenje ...dosao je Laf,ali veruj mi,da on ne bi ni bio otpusten da nije iskrsno Kurta koji je od pocetka bio prvi pik ...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
jbt,moram da obratim paznju sta pisem,ovde poceli da mi vade postove od pre godinu i po dana :D ja mislio lupim i zaboravi se vec sutra :buhaha
 

Miss MVP

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2010
Порука
232
Reaction score
73
Локација
Beograd
Novu četvorku preporučio je Greg Popović. Ime ostaje tajno do početka meseca iz bezbednosnih razloga :)
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da, da, ako cigani čuju, država će odmah da uplati milione da bi samo nas sjebali :D
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
ne nego Coki ce da mu javi da je kod njih porodicna atmosfera, za razliku kod nas.. :D
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
To mora da je onda vremesni Tim Dankan. Dobro pojacanje, zna da odigra u ledjima prema kosu, ali zna i da "frontalno" napadne. Dosta pokretljiv za njegove godine. Ima i njemu karakteristican sut o tablu. Takodje, ispunjava sve uslove forumasa jer je rodjen u kosarkski anonimnoj "zemlji"- americkim devicanskim ostrvima. Dobre je takodje sto je dugo igrao u crno-belom dresu, lako ce da se privikne.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Jel se vi zajebavate ili nam je stvarno Greg preporucio igraca? Dva su katovana nedavno iz San Antonia, ali to ne mora nista da znaci.
Coki se opekao, nece nam on vise biti pretnja...a i ima on ozbiljnijih problema trenutno..
 
Учлањен(а)
05.10.2010
Порука
266
Reaction score
0
Локација
Celarevo
Sve je to lepo ljudi, ali nama ta pojacanja trebaju PODHITNO!
Mi vremena nemamo, Evroliga nas nece vuci za nos da udjemo u TOP 16!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Meni onaj sa kikicama liči na krilnog igrača koji je prošle godine igrao za Divu iz Beograda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top