Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Postići će samo to da ćemo i sutra da kidamo do poslednjeg sekunda kao nenormalni, kakav god da je rezultat 10 ili 20 sekundi pre kraja!
Mamu mu jebem lopovsku, treba ga razlupati onako patuljastog, u palačinku ga pretvoriti...
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
izvor iz informera hahahaahahahahahah, armija navijaca, napasite se muda duletu, tuzba pada na sudu.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Tako je uvredio i klub i armiju navijača Crvene zvezde zbog čega će te tvrdnje morati da dokaže na sudu", rekao je za Informer izvor iz kluba s Malog Kalemegdana.

Negativno dokazivanje je nemoguće! Prvo će ćoki morati da dokaže šta je to Dule slagao, tačnije šta mu se stavlja na teret i zašto podnosi tužbu protiv njega.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Od kako se Jovica vratio ne oglašava se ćoravi kriminalac, nego im kaže "izvor iz kluba".
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Ovo je novi spin... "mi tužimo sad svinju, a vi nemojte da mislite na to što će opet da vas siluje"....

Jednostavno, pokušavaju da nam poremete koncentraciju... a nešto mi se javlja kontraefekat :wink:
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ohoho pa Coravi je tek najebao ovom tuzbom. Ovo je za Vujosevica dusevna hrana. Nek se limenke spreme za sutra jer ce tek biti jebane. :buhaha
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Мада сам био искрено решен да вече проведем у необавезном и релаксирајућем крстарењу интернетом, пажњу мог мисаоног склопа изненада је привукла онеспокојавајућа вест о неком чудном комешању и узнемирењу у редовима Клуба и Армије Навијача, а у форми абнормално брзог кретања фекалних материја кроз дебело црево, што је како ствари стоје имало за последицу повећање садржаја течности или волумена цревног садржаја и учестало вршење нужде са воденастим столицама различитог степена вискозитета, или што би наш народ рекао посезање за правним лековима због неподношљиве душевне патње, те од синоћ стечене физичке боли, која подразумева и висок степен инвалидитета.
Да је добро није, а може само бити горе.

П.С. Ако има ко да дође из суда, сутра вече, па да прикупи релевантне доказе?!
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Poslednji trzaj Cokija,do sada je na svaku Duletovu opasku odgovarao saopstenjem,sad kad nema vise cime on tuzi.Nema sta,Akademija 28 sutra gubi i poslednju sansu za titulu u narednih nekoliko godina.Samo cvrsto!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
http://www.youtube.com/watch?v=ArqNrIX9k2U

29.12.2012.
Ne znam da li je dozvoljeno da se obrazloži svoj glas,ali smatram da je slobodno sve što nije izričito zabranjeno.
Glasao sam za Lučića.Mada,to nije glas samo za njega jer to zakucavanje nije ništa spektakularno ali sve ono što se dešavalo pre toga je u suštini rezime ovog dela poluisezone. Na ovom snimku se vide 4 mladića koja se bacaju za loptu i na kraju uspevaju u svojoj zamisli iako su prethodno izgubili loptu. Vide se momci koji puno greše,ali ginu na parketu. To je ovogodišnji Partizan i mislim da upravo ova akcija ima puno simbolike i očekujem da će i na kraju sezone moći da se koristi ovaj snimak kao rezime. Jednostavno,borbenost se isplatila i verujem da će tako biti i na kraju.

Moje viđenje celokupne sezone.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
У то име
http://www.youtube.com/watch?v=_FPK9Lc3h0U
:D
Додуше и зато што си га критиковао пре који дан :D
Шалим се, али озбиљно Луча је царина, имам утисак да је до пре коју годину ишао на гостовања с нама, Гробарчина.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Kritikova sam ga nakon meča sa Vojvodinom jer sam mogao da ispratim svaki potez naših igrača sa veoma dobrog mesta(ne onog za obične smrtnike:D). Verovatno je i bilo dogovoreno da igra malo slabije kako bi se sačuvao od povreda, ali kad vidim Dragana:respect mene bude sramota što sedim. I ja sam prenaglio u tom postu,ali Gagi je kriv:D
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Iako finalna serija jos nije zavrsena, moram da priznam da sam i ja imao blagu dozu skepse u onim trenucima kada su nam kola isla nizbrdo, iako to ni sebi nisam htio da priznam, a druge sam gledao da ubijedim da Dule zna sta radi. Bogu hvala, zaista i zna, sto je dokazao toliko puta, a ekipu je sjajno spremio.

Dace Bog da ostane kostur tima, pa da pokazemo NBA igracima koji ce doci u komsiluk, kako EL igraju klinci koji daju zivot za svoj klub.
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Zadrzimo li ovu ekipu , ali kad kazem zadrzimo mislim na sve igrace , od Milosavljevica pa do Djekica , sanse da sledece sezone napravimo nesto veliko u Evropi su nam ogromne. Ne mislim samo iz razloga sto ova ekipa munjevitom brzinom napreduje, nego zato sto se sledece godine siri teren , pomera se trojka , a u takvom sistemu opstace samo fizicki strasne ekipe, sto ovogodisnji Partizan svakako jeste. Mozda nemamo kvalitetnu ekipu kao sezone 2009\10 , ali fizicki najjacu i najizdrzljiviju ekipu svakako. A to ce biti od presudnog znacaja za sledecu sezonu. Pomozi Boze da ovi momci ostanu na okupu , pomozi. Ako je neko to zasluzio , mislim na tu Boziju pomoc , onda je to KK Partizan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top