Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Sto rekose ljudi iznad, ne lici mu sut na Boov ni najmanje. Bo ima relativno los sut i relativno losu tektiku, ali ga boli paja kada je opet najbolji plej u Evropi.

Sto se Rusa i para tice, ajde da vidimo i to...Mada, ko se uzda u rusku kintu, najebo je :).
 

Zagor

Guest
Увек се сморим када се објави неко лепо име, јер је јасно да од тога нема ништа, пошто код Тоше слабо цури, ни гестапоу не би пропевао...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ovoga sam imao prilike da gledam vise puta...Poprilicno lud igrac :). Moze da natrpa boga oca, ali mi je najupecatljivija partija koju je imao protiv Duke-a pre od prilike dve godine. Spakovao ga Duke, nije znao gde se nalazi. Mada, to ne treba uzimati previse za merilo posebno ako se zna ko se tada u Duku menjao na kecu (Kyrie Irving izmedju ostalih) i kada se zna kakvog trenera ima Duke. Realno, ima sve kao igrac, samo je malo sa one blesavije strane, zna da roka odakle stigne...Sve u svemu bilo bi interesantno. Inace, ako smo zagrizli stvarno za njega, ne vidim zasto/kako bi nam mehos ostao...mozda gresim.

zato je dobro sto imamo i Vestermana i Pulena sad.

zadovoljan kako se sklapa tim i koji su se potezi do sad vukli...jos pokretna i skocna petica i sve spremno za Duletov eksperiment i dobru kosarku. imamo sve za nju.
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Kakve li slučajnosti...

Odigram prije par dana utakmicu BiH- Gruzija 1 , kontam ko je jebena Gruzija, ovi bar imaju Teletovića. I krene utakmica, Gruzija vodi 25 razlike glavni krivac Pulen. Cijela utakmica izgledala je potpuno amaterska, da sam se zakleo da neću više igrati na kvalifikacije za EP ( na kraju je Bosna stigla i izgubila 2 razlike ).
Tokom te utakmice ovaj igrač je uzimao bruku šuteva, jeste pogađao, ali dešavalo se situacija da prođe 3-4 s napada a on diže trojku sa 9-10m i to još pogodi :prekrsti , to mi je sve djelovalo "džiberski" , odmah se šuta i to sa takve udaljenosti, na stranu što je pogodio, i samo sam srećan što je Dule na klupi pa će moći kontrolisati ovog igrača, jer je radio neke sebične stvari... Sad da li je to zbog toga što Gruzija ima ekipu u kojem ima možda tri dobra igrača pa je preuzeo sve na sebe da šuta i moguće i nemoguće, ali takvo ponašanje u bilo kojem timu ja ne bih podnosio pa makar da pogađa 100%.
 
Последња измена:

Zagor

Guest
Пази, Андреи, може бити да је то у ствари Тошин алтер его.

Дању је са екипом, а ноћу се претвара у маничног енигмату, који против своје воље одаје информације форумашима путем анаграма и осмосмерки... Онда упадне Даниловић, полије га кофом воде да га поврати, и тако до бесвести...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
To je taj plej sa poenima u rukama, jos takav centar i na konju smo :D I naravno da se to izrealizuje :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.506
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Meccalebb

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
74
Reaction score
0
Локација
Hala Pionir
Ovaj Pullen je paklen igrac. Mnogo dobar sut ima.

Nego Talicni, je li istina da nam se Novica ubica vraca?
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Пази, Андреи, може бити да је то у ствари Тошин алтер его.

Дању је са екипом, а ноћу се претвара у маничног енигмату, који против своје воље одаје информације форумашима путем анаграма и осмосмерки... Онда упадне Даниловић, полије га кофом воде да га поврати, и тако до бесвести...
Tako je ,
Doktor Tosa i Mister Tom
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Tad si mislio da je rumun :D
Ja sam ladno pomislio da je on otisao u tri kurca kad tih dana nije dosao.
Insajd informacija mesec dana unapred, ali tacna.
Odlicno pojacanje.
Sa naglaskom na "pojacanje".

da,tako su mi rekli tada a ja preneo ...

to je to uglavnom ...trebalo je mnogo ranije da se zavrsi ali sa nadam da ce nam se isplatiti ovo cekanje ...

evo vidim da je i Zagor postavio ovu vest,tako da i on uradi nesto pametno osim sto spekulise sa Skljockom oko mog identiteta :D

mislim,ako mogu tako da kazem :buhaha
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
ali dešavalo se situacija da prođe 3-4 s napada a on diže trojku sa 9-10m i to još pogodi :prekrsti , to mi je sve djelovalo "džiberski" , odmah se šuta i to sa takve udaljenosti, na stranu što je pogodio, i samo sam srećan što je Dule na klupi pa će moći kontrolisati ovog igrača, jer je radio neke sebične stvari...

Zna se šta sledi kod Duleta za takvo ponašanje :D Ne brinem ja za to, samo nek on trpa. Jedan malo sebičan i nije toliko strašno, aman ljudi otkad nismo imali šutera ne tražite dlaku u jajetu :D

Пази, Андреи, може бити да је то у ствари Тошин алтер его.

Дању је са екипом, а ноћу се претвара у маничног енигмату, који против своје воље одаје информације форумашима путем анаграма и осмосмерки... Онда упадне Даниловић, полије га кофом воде да га поврати, и тако до бесвести...

Jebem ti, oplakao sam na ovo. Jes ti neki pisac, tako nešto?
Talični Toša zvuči kul :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.506
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nego, jel sa zber bankom RWE otpada?
I koliko su ozbiljni rusi, posto po onome sto sam cuo ranije, jako su ozbiljni, a to mi zvuci nerealno sa trenutnom vladom
Sto se tice Pulena evo PMa koji sam napisao anonimnom clanu :)buhaha) sa kratkom analizom.
E ovako, nisam ga gledao u zabariji, ali sam ga gledao u kanzasu na areni.
Posto slabo pamtim imena a tamo ima brdo solidnih crnaca ne mogu da se setim na prvu loptu po imenu, ali njega i se secam.
Imao je tamo neki problem sto je bio rezerva nekoj koledz zvezdi koja je u medjuvremenu propala,kada je poceo da igra igrao je jako dobro.
Nije plej, u principu je jako andersajz dvojka, nije dodavac nego poenter, za americke uslove nije atletski bas nesto, za evropu jako, jako solidan.
Digla se buka sto nije draftovan, jer je imao dobre koledz sezone.
Dobar je suter, dobar sut iz driblinga, i ono sto oni zovu klac igrac, voli da uzme na kraju loptu.
Sutira kao popizdeo kad ga krene, i kapiram da je konstantan mada ga nisam puno gledao da to znam.
Nije bas veliki probijac tipa Bo, ali naravno da koristi ulaz.
Ono sto ja kapiram je da je dovedeno bas ono sto nam treba igrac sa poenima u rukama koji ce resavati utakmice, imacemo jako veliku sirinu ove sezone, i ako dovedemo dominantnog centra, necemo imati problema sa skupljanjem odbrane.
Njihov basket nije bas reprezentativan za procenu odbrane, ali cini mi se da mu je to prednost bila, onako agresivan je.
Ja sam zadovoljan, ali necu da upadam u euforiju posto sam za Kurtu mislio da ce biti jedan od najboljih evropskih plejeva, mada kapiram da je dosta uticaja tu imala i njegova glupa glava a i Vlada.
Za njegovu glavu nemam pojma kakva, ali nemoj me drzati za rec nisam siguran stvarno, ali mislim da je Edin rekao za njega da ga publika gotivi jer je jako borben, baca se za lopte i slicno.
Isto, nisam siguran dal je to bio on isto je Edin pricao o tome, mislim da je kod ulaza imao neki trejdmark poluflouter, onako da ne ode do kraja nego zavrsi sa tim flouterom, ali nisam bas siguran da li je to on.
Mislim da je za manji kes i bolje resenje od fisera.
Ovo ti je to od mene sto znam, sad cu da nadjem na netu neku utakmicu bijele pa da odgledam
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Stojance, mislis kanzas stejt, a ne kanzas :)? Ima razlike i to poprilicne :).

Sve ostalo si u pravu za njega...I samo jos nesto, ciji basket nije reprezentativan za odbranu? Ja mislim da na koledzima igraju odbranu kao blesavi.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
hahahh evo krece twitter arimja u pohod odmah ga je 107234 ljudi prati srba normalno xaxaxa jedva cekam svrsavanje po ciganteriji!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.021
Reaction score
26.087
Локација
ante portas
Ono sto sam video na snimcima a to je da se pali na publiku sto mi se posebno dopalo i da je velika lozana , jednostavno dize atmosferu , velika energija izvire iz ovog igraca i prenosi se na saigrace u pozitivnom smislu .
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.506
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stojance, mislis kanzas stejt, a ne kanzas :)? Ima razlike i to poprilicne :).

Sve ostalo si u pravu za njega...I samo jos nesto, ciji basket nije reprezentativan za odbranu? Ja mislim da na koledzima igraju odbranu kao blesavi.
Ma jok na dzejhokse sam mislio :D
Ja obicno tako skracujem kad se podrazumeva a tim ima naziv iz dva dela, isto i sa mancesterom, realom i slicnima :D
Za odbranu nisam mislio da se lose igra, nego da napadi koje oni tamo nisu reprezentativni za evropsku kosarku, posto ce se ovde susresti sa drugim situacijama.
Inace sad kad je otisao, da kazem da mi je drago da je Guti otisao, posto nisam bio bas za trogodisnji ugovor sa odbrambenim igracem koji nece moci da se proda, a pri tome ce uzimati minute Miljenu.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
To ti je koledz kosarka Vlad, takvi su skoro svi i publika se dosta vise lozi...Jos ako si gledao kad igraju protiv Kanzasa, gde se svi napale ko ludi, onda ti jos povecava efekat. Ali jeste igrac pun energije, koju ce doduse morati kod nas da kontrolise :). Zamisli nekoga koga ne moze da kontrolise energiju pionira, taj bi sutirao sa pola terena misleci da je supermen.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top