Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Шта друго рећи, осим одлично! Лео више него одличан, Томас иако није показао неки нападачки потенцијал давао је екипи неку позитивну енергију! Богдан мора бити у екипи, мора још да се ради и доказује! Гордон ће такође бити све бољи и бољи, има материјала ту, Дуле ће то да доради! Гагић, боље од овог што овај дечко пружа сигурно нико није ни очекивао! Милутинов велики, велики потенцијал али тешко да ће ове сезоне имати неке минуте! Милосав, Чаки и Ђекна, па од ове тројице ја би се бар двојици захвалио, не иде им код нас, нема потребе силити нешто што се не може изгурати! Скок у одбрани се мора много боље затварати! Гробари с тобом све до победе!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Nama je Dragan jako važan igrač, za odbranu, skok, borbenost, Čaki takođe...Takvi igrači su potrebni svakoj ekipi, kakvo zahvaljivanje, Dragan će biti u prvoj petorci, a Čaki izmena Lučetu, sa 15-20 minuta u igri.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ja samo da se najebem majke planiniću za ono guranje Bogdanovića na Čakarevića koji trči u punom naletu. Cigani ti nisu ravni govno jedno...

Ovaj tim ima fantastičan potencijal za drugo mesto!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Koje je ovo finale po redu koje dobijamo!? :D

Klinci zasada stoje dobro... Kad se priključe još ova četvorica, ima sve da pršti.

Drugo mesto nam sigurno neće izmaći... Zna Toša na šta da se kladi! :buhaha
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Ako se pojavi neki snimak na netu, bilo bi lepo da ovde okacite za nas koji nismo mogli da gledamo. Tacnije bili smo na JNA. Hvala
 

Vuk333

Početnik
Учлањен(а)
11.06.2012
Порука
19
Reaction score
0
Veliko zadovoljstvo je bilo vidjeti Gagicev osmjeh kada je dobio pehar za najkorisnijeg igraca. Inace, nagradu mu je urucio Milorad Cavic. Vidi se da mu mnogo znaci i da je ne naviknut na trofeje i priznanja. Sigurno ce mu vecerasnja partija povecati samopouzdanje i biti veliki podstrek za dalje. Veceras mu je bas sve polazilo za rukom. Ipak, ne treba ici u euforiju, jer ce protivnicki igraci sigurno obracati mnogo vise paznje na njega u buducnosti ali da se radi o ogromnom pojacanju nema sumnje.

Tomas je odigrao odlicno poslednju cetvrtinu i bio je jedan od kreatora pobjede kada se lomio rezultat. Vidjelo se da moze. Samo da se opusti i izadje iz grca u kome se ocigledno nalazi. Da li zbog toga sto je najstariji ili zato sto je poslednja pridoslica i jos ne naviknut na Partizan, ne znam. Ono sto raduje je, vidi se da nije divljak i da je spreman da igra za tim kao i da ima veliko postovanje prema Vujosevicu.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Sad se vratih sa utakmice, fina atmosfera samo su nedostajali navijači za razliku od prosle utakmice. Nije mi jasno sto ih nije bilo na danasnjoj utakmici.

S obzirom da nam fale 4 bitna igraca + potencijalno pojačanje ja sam zadovoljan.
Pa većini naših prvotimaca ni brkovi nisu izbili, mislim da cemo imati najmladju ekipu i EL i u ABA ligi.
Gagić me je odusevio, svuda ga ima. On je novi Marić, od anonimusa do nosioca.
Stvarno cu biti odusevljen ako ga Musli nadmaši, jer to znaci da cemo imati vrhunske centre.
Leo je genijalac, sve je lakse kad je on u igri....ne znam sta mozemo ocekivati od Torija?? Ne uliva mi poverenje ali ipak ovo mu je 3 utakmica sa ekipom.

Bogdan je popravio odbranu, uzima minute i fino ih koristi.
Samo me interesuje situacija sa Miljenom i Besovicem, da li ih saljemo na pozajmicu?

p.s. šteta sto nema Kecmana da povuce kad zagusti.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Nama je Dragan jako važan igrač, za odbranu, skok, borbenost, Čaki takođe...Takvi igrači su potrebni svakoj ekipi, kakvo zahvaljivanje, Dragan će biti u prvoj petorci, a Čaki izmena Lučetu, sa 15-20 minuta u igri.

Milosav ok al Čakarević niđe veze pogotovo za pare koje on prima. Dečko je pogubljen u vremenu i prostoru ko što rekoh žali Bože para :pop
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ја сам искрено одушевљен, Гагић и Лео :respect Биће ово одлична екипа ...!
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Da ne hvalim one koji su odigrali vrhunski, obavili su već to svi. Gledao sam do sredine treće četvrtine, možda malo jače, ubio me strim.
I dalje ne shvatam zašto bi neko pomislio da Gordon nije za Partizan, a dobro je i da je Tomas odskočio malo u četvrtoj. Ipak je najstariji.

Ali isto tako Čakarevića ne mogu da shvatim. Desi se da uradi nešto dobro, ali mi je tanko to, kao što je i prethodne sezone bilo tanko (izuzev silovanja dive).
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
U ovoj fazi priprema primiti 56 poena od jednog Himkija je za svaki respekt. Fenomenalna igra, Dule ce biti na slatkim mukama kad se prikljuce i ova 4rica sto su danas falila.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Himkiju nedostaju 2 ruska reprezentativca i Paul Davis, ali to nikako ne menja sliku o vise nego dobroj igri naseg tima.
Bas me zanima kako ce Musli koji ima jaci CV od Gagica reagovati na Duletovu magiju.

Nasao na netu, statistika iz kucne radinosti, deluje ok.
parg.png


Treba napomenuti da je ruski evroligas tezak preko 15 miliona evra.
U prvom delu igre smo imali problem sa odbranom p'n'r.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Tomas i Bogdanovic sa toliko promasaja imaju index 12/13.. nesto tu nestima :D
 

Randy Marsh

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
66
Reaction score
3
Svidja mi se Tomasov i Bogdanov index,iako imaju mali broj poena odlicno su asistirali,siguran sam da ce Dule sve to ukomponovati u snazan TIM.

Sad vidim Nigrutinov post,nisam obratio paznju,nisu ocigledno lepo izracunati indeksi,mislim da nisu odbijani promaseni sutevi od ukupnog indeksa.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Po ovoj statistici Tomas bi trebalo da ima indeks +6,Bogdanović +5,Leo 14,Milutinov 1,Gagi 5,Gagić 33,Čakarević 1,Bane 3,Gordon 10.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
vesterman dobar ponovo, tomas poslednju cetvrtinu pokrcao sa asistencijama, a za gagica rekoh da ce biti odlican, samo jos malo da poradi dule sa njim na odbrani, a hoce.
ipak bih ja za evroligu doveo jos jednog centra.
dobro sve ovo sada izgleda, a bice jos bolje
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Kakva igra!!! DULE LEGENDO! Kako sam se poželeo igra kad posle šuta, 4 igrača ide u reket po nju. Skok, skok i samo skok!
Gagić je majstorski odigrao sa nenormalnim brojem poena od kojih je polovina posle skoka u napadu. :respect Juče je imao katastrofalan procenat sa slobodnih bacanja, možda je pogodio 2-3 od 7-8, a danas čini mi se bez promašaja ili samo sa jednim. Igračina! Budući Peković definitivno!
Kad se tome doda maestralni Vesterman, Bogdanović, malo je reći da sam uzbuđen pred početak nove sezone.

O strancima, Gordon je danas odigrao solidno. Nije sve tako crno kao što se piše ovde na forumu oko njega. Ja mislim da će od njega biti mnogo, mnogo više. Posle I poluvremena sam za Tomasa rekao da se neće zadržati u Partizanu 2 meseca, ali se popravio u II poluvremenu i bar imao nekoliko asistencija uz 1 poen sa sb. Mora da se Dule razgalamio u svlačionici. :D Mada nije dovoljno, ovaj treba napredovati astronomski ili voz iz institucije!

Čakare nesrećo!
facepalm.gif


Milutinov odlično iskoristio šansu. Šteta je da ovakav igrač kuburi po pozajmicama ako Musli pokaže nešto. Eto sreće da dovedemo (još jednu) četvorku da ostane Milutinov kod nas. I od njega će biti igrač.
Đekić nije loš, mada imao je par bisera, ali se borio protiv aždaje Augustina koga sam malo i precenio. Rivers je bio odličan. Čovek je gađao skoro sve do poslednje četvrtine i često dizao Himki.

I da, Čavić majstor uručio pehar košarkašima, GROBAR UZ GROBARE! :clap

Toša opet blistao sa stajlingom, lagano trenerkica, patikice i duksić uz obavezne naočale na čelu. :D Kakvi su kraljevi on i Dule...

I koji je fazon Marinkovićev dolazak u Laktaše kad nije bio u protokolu? Ne verujem da će se on gurati, verovatno će na pozajmicu. Miljenović i Bešović su bar bili u prvih 12 iako nisu ušli u igru nikako.

Cakarevic i MIlosavljevic su nuzno zlo..nazalost. Mora se odabrati manje los(MIlosavljevic :D) a drugome se zahvaliti jer stvarno je Cakarevic najblaze receno pogubljen!
To je to ukratko.
Naravno, kad sam ja rekao još juče da je Čakarević izgubljen i pogubljen (je l' to isto?), ljudi mi ne veruju. Samo, nemoj zezati za Milosava, danas je bio odličan, pogotovo u prvom poluvremenu. Igrao je i beka i krilo umesto Čakara, a nije se gubio u prostoru. U odbrani je imao možda samo 1 propust za celu utakmicu, a to nije malo.
Ja samo da se najebem majke planiniću za ono guranje Bogdanovića na Čakarevića koji trči u punom naletu. Cigani ti nisu ravni govno jedno...
Majku mu jebem! Od tog "poteza", izviždan je u svakom dodiru sa loptom, k'o Babović na JNA. :D Koji peder ružni! Dule je poludeo posle toga, a praktično od tad i kreće Partizanovo silovanje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top