Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Hajde malo da pričamo o Bogdanoviću od subote:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yB_fbEfKNFo

Pogledajte mu načinjene faulove...svi u periodu 3:30 - 7:55 na snimku...pogledajte vi KAKVI su to faulovi i GDE se prave...:pop
Pogledajte vi tu kurcobolju, to kašnjenje i ispadanje, taj bezobrazluk...:banghead

Ne, nije "off", ovo je post zaista za ovaj topik a ne za ABA-ligu.

Bogdane, Toša kad je skočio posle 3. faula - dobro si prošao, trebalo je na parket da uleti i dandaru da ti odvali!

Када га човек погледа, тачно да се запита да ли је нормалан, још ону фацу избезумљену када диже руку како направи...хаос! Ове сезоне је имао до сад супер минутажу, имао је простора да направи нешто више у игри, али не иде, па не иде! Не знам, мени никако не улива поверење да би могло нешто бити од њега, тотално је у ауту!
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
E moj Dule zbog koga je Andjusic otisao.

To mu je greska po meni.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Bogdan je ovu svoju razmazenost, bezobrazluk, pogubljenost, prazne minute, nesigurnost trebao da iskazuje pre dve godine, pa ako je ruza posle toga da procveta i sad da igra ozbiljne minute, a ne da sa zakasnjenjem gledamo decije bolesti, a pogotovo sad upadaju u oci kad ni ostatak ekipe ne blista, a nema ko od starijih da pogura ili zamaskira te decije bolesti pa se sad svi kao cude, nerviraju, prizivaju Andjusica i sl.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ja sam već ovde pisao više puta o njemu. Em sam ga gledao par puta, em je jedan klinac trenirao sa njim. Pisao sam već kad sam čuo da smo ga uzeli, da sam skakao kao da je došao ne znam ko. Uostalom, ko prati košarku imao je priliku da ga gleda u reprezentaciji, gde je u par navrata pokazao koliko može.

Ali taj dečko više ne liči na sebe. Prvo u napadu samopouzdanje mu je ravno nuli. Da li tu i Dule ima svoje zasluge, sigurno da ima ali ne možemo sve na njega da svalimo. Drugo, njegovi pokreti su nekako drugačiji, kao da se usporio. I na kraju taj toliko osporavani šut. Bogdan ima lep šut, malo je usporio izbačaj, ali sa takvim šutem je trpao kao lud i nije mogao da promaši, gledao sam to svojim očima.

Ali ovo više nije Žitko basket, i ovo nisu deca, i ovde se ne igra većina akcija za njega. Ja i dalje verujem da će on isplivati, samo ovo što je i JANEA istakao već nema veze sa gore pomenutim atributima, ovo je problem glave, a Bogdan ih je imao u prošlosti. Ali u ostalom sve je na njemu. I bez njega mi ćemo postojati, a on ako nastavi ovako ićiće ujutru po kiflu i jogurt pa na neku šljakicu, i pričaće kako je on nekad igrao i mogao da bude nešto...

RECEPT???? Čuli ste sinoć presednika, ostati posle treninga i trpaj dok ne padneš. Nema vremena, spavaj sat vremena manje. (A vremena za toliko uvek ima samo je pitanje da li hoćeš).
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Ма већина нас овде се и била сложила да је велика штета што је Анђушић отишао, међути из дана у дан или из кола у коло се потврђује да је имао пуно право! Имали смо ми пуно предности с њим у погледу на остале бекове онако глобално гледано! Једино што ја мислим да је требао да изгура сезону, ћути, трпи и ради па онда да подвуче црту!
Рецимо у оваквој ситуацији нема шансе да не би добио своје минуте! Исто ови све мислим и за Миљеновића, који би добио минуте и у тренуцима одласка Томаса, али и сада када нам плејмекери не постоје на терену! Јебога децо, мора се увек истрпити свашта нешто да би после убирали плодове!
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
I ja sam iznenenadjen ponasanjem i karakterom Bogdanovica na terenu, ali nema potrebe to gledati kroz prizmu odlaska Andjusica i izvoditi zakljucak da je izabrana losija opcija izmedju njih dvojice, ako je takav izbor uopste i postojao. Takodje, nema potrebe da ga razapinjemo sada (naravno, to ne znaci da ga ne treba kritikovati). Mene podjednako iritira svojim potezima, ali ima vremena da se to sve koriguje i usmeri na pravi nacin. Mozda Petar moze da utice na njega.

Edit. Na mecu da Splitom, to se videlo i u hali, a posle i na snimku na Sosu da je Bogdan cetvorku Splita (mislim da je to Subotic) pre onog koskanja i faula u napadu zakacio laktom po glavi, a onda se u sve umesao i Gagic na krajnje majmunski, grubijanski nacin. Ja podrzavam drskost i sportski bezobrazluk, nije ni Novica dao na sebe, ali je to radio na 'normalan' nacin, a ovo sto su uradili Bogdan, a onda i Gagic je bezobrzluk i seljacenje.
 

Цакана

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
146
Reaction score
19
Ваљда ће и он да обрати пажњу на силне гласове навијача. Неки од нас и даље имају превише вере у њега, време је да почне да доказује зашто је то тако.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Хахахахаах, па ово за гласање је већ постао стандард, очигледно се на то палимо само ми и Литванци, убисмо се од гласања, а и претходних година је била мртва трка!

Честике нашим младим момцима, ово може да им буде само мотив више да раде још жешће, сировина су добра, само је треба преобликовати у готов производ! Камо среће да су овде још и нека наша дечурлија, али биће и тога до године!
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ako sam dobro ukapirao, Đerić će do kraja sezone
igrati za trenutno 4. najbolji tim u Australiji. :clap

Link
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Ево ја ћу овде да приупитам мало упућеније! Какво је стање са Гордоном, како ће тећи опоравак? колика пауза следи? Бојим се, јер када га видим имам осећај да је стање максимално озбиљно! Ако ће паузирати неки период од једно месец дана, на позицији 4 нам под хитно треба играч, морамо га однекле ископати! Не знам каква су правила што се тиче Ф-4 АБА лиге, до кад се мора регистровати играч да би могао играти на истом?
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Napisao je na svom twiteru da nije hteo danas da rizikuje da bi bio spreman za aba ligu i novi okrsaj sa fmp ,znaci sve je OK sa Gordonom...
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Морам ово.

Партизановци, другари и пријатељи

ККП је и даље поред свих срања која нам се дешавају ретка светла тачка у животима свих нас у овом курцу од земље. Видели смо све из арсенала искомплексираних идиота, свих ових година, видећемо поново у то нема сумње. Зато је битно да максимално схватимо тренутак и охрабримо ову ''децу'' ( мада неки пут су и кретени :D ) . Јесте да је селекција упитна, јесте да нема новца, јесте да су са свих страна ударили, на терену и ван њега, али наш Партизан није сам, он има све нас!

Подршку пружајмо у Пиониру, подршка не сме да омане, сви да збијемо редове, прогутамо поделе и станемо уз њих. Купљеном картом, присуством. За мене је Србија, она званична, и она народна, умрла када сам схватио да она не жели да очува праве вредности, праве људе који својим делима могу да пронађу себе и своју шансу у истој. Остала ми је само љубав и приврженост породици, професији и Партизану! Зато свако да крене прво од себе и да свој скромни допринос колико год је то могуће. У то спада и чланарина на форуму, јер је ово једини портал на којем имамо услове да се одржимо као слободоумни људи у овом ђубрету од државе и да отворено причамо о нашем Партизану и свему што се дешава око њега. Ко год је у могућности правац Пионир сваку следећу, момцима је потребна подршка и заштита, да виде колико смо сви уз њих, колико схватамо и разумемо тренутак и колика је породица Партизан, чији су део.


Видимо се у Пиониру!
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
JasminaT je jednom već napisala da možda ne bi loše bilo da ne uradimo ništa ove sezone da se malo pročistimo.

Nakon čitanja teme o Kupu i moj stav je postao identičan. Da Sensei nije intervenisao momentalno, ko zna šta bih sve tamo pročitao. A i ovako je opet bilo previše toga...

I kao što je kolega Pionirko rekao - da ne bi dobijao poene zbog ljudi koji to ne zaslužuju - isključio bih se iz bilo kakve dalje rasprave. Proći će i ova histerija za dan ili dva, pa ćemo, valjda, normalno nastaviti.
 

grobarCG

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
46
Reaction score
0
Локација
Crna Gora
Dule vraćaj Kecmana, kad Đekna ionako samo grije klupu...

Hvali nam taj ČOVJEK mnogo!!!
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
JasminaT je jednom već napisala da možda ne bi loše bilo da ne uradimo ništa ove sezone da se malo pročistimo.

Nakon čitanja teme o Kupu i moj stav je postao identičan. Da Sensei nije intervenisao momentalno, ko zna šta bih sve tamo pročitao. A i ovako je opet bilo previše toga...
Moj stav je odavno identican, od sveg onog naricanja i zelje za pobedom posto-poto, gde nista nije sveto, gde se ne vidi velicina kluba za koji se navija, pa pljuvanje po svima. Ja tako nisam vaspitan, niti su takvi grobari koje ja znam. Nije to cistokrvno grobarstvo, razne su stvari uticale da se tako iskrivljeno navija za Partizan. Pojedincima je mnogo veca mrznja prema Zvezdi, nego ljubav prema Partizanu, dok se drugi dele na fudbalske i kosarkaske navijace, sto mi je opet neshvatljivo. Mozes da volis jedan sport od drugog, ali Partizan je jedan, tako da moras svaki klub iz SD da volis. Opet "patetisem", sto bi neki rekli, ali dobro, valjda su ova 2 dana teske glavobolje i povisenog pritiska naterala da ovo napisem.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ajde neko ko je vican u tome, neka napravi klip sa svim svinjarijama iz zeleznika, juce itd... i da lepo to kacimo svuda.. cisto da se zna ko je gamad - a ko su GOSPODA !
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Hoce li biti reakcije kluba na novonastali drustveni poredak u Srbiji, na pljuvanje i pisanje po Partizanu, instituciji Evrospke i Jugoslovenske kosarke? Prvi covek tima iz predgradja se u protekla 2 dana ako se ne varam 4-5 puta na TV-u popisavao po nama jer mu je to neko dozvolio. Ono sto mene brine jeste stanje u narodu i izmisljena prica koja se prezentuje. Prave informacije ne dolaze do obicnih ljudi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top