Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Kako se priziva krv....JEBOTE KAKO BOLESNI PATULJAK-KEPEC PRIZIVA KRV...auuuuu....

Navijači Partizana u srb-ciganiji i izvan nje, šta vi mislite o svemu ovome, hoće li ovo proći braćo Grobari i sestre Grobarke? Ja mislim da neće, da nema šanse...I vi to mislite?

Kakav bolesnik, kakav mentol, kakav retard, kakav izmet na dve noge...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
jel to zli patuljak imao konferenciju?


On je zreo za hospitalizaciju :buhaha:
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
ovo najnovije "pismo" pudlice govroi o njegovoj ne moci u odnosu na vujosevica,a to ce se u praksi iznova i iznova pokazivati...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Како бре иступање из лиге, треба то играти и опет узети титулу њима испред носа. Мислим да им треба 2/3 већина да би га казнила лига.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Šta se palite, Dule je lepo rekao da se kazna ne odnosi na ABA ligu... "odnosi se samo na BABA ligu"
:rolling lough:
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Nemojte da vas iznenadjuju podli udarci...sta drugo ocekivati od podlog nebojse covica...covek im zamrzao klub a oni drkaju nad njim. Pistolj, metak unutra, cev u usta i pucajte jer ste retardirani...oni navijaju za klub koji nije clan sportskog drustva crvena zvezda. Pa o cemu oni pricaju?

KK Partizan se nece ni zamrzavati ni gasiti govna jedna ciganska...bando crvena...shvatite to...mozda u jednom trenutku i padnemo...mozda se neke godine i to desi...uostalom to je normalan proces u zivotu...zivot se sastoji iz uspona i padova ali vi znate da i nakon pada kada ustanemo da ce opet jako ali jako dugo biti jebanja.DVANAEST GODINA...alo ljudi...braco Grobari...DVANAEST GODINA!

Konferencija DV-a je svrsishodna i ja za razliku od nekih ne smatram da se preteruje, bas na protiv, Dule to jako dobro radi i treba da nastavi da jebe govna i na konferenciji ali i na parketu, bilo u ABA ili Baba ligi :)
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
sjajna konferencija.Moralo je tako da bude jer u ovakvoj situaciji i sa ovakvim neprijateljem nema spavanja,ili možemo da fasujemo nož u ledja.Verujem da je patuljak popizdeo jer Dule zna svaki njegov naredni korak
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Kakva crna nesvrsishodna?! Pa na sve moguce nacine pokusavaju da rade u mutnom, izvan ociju javnosti. Samo pricaj Dule. Ne znam sto lijepo ne ukljucimo Evropu da malo reaguje. Govno je ladno pripremalo teren da Vujosevica udalji sa mjesta trenera na duze vrijeme. Braco Grobari, jednom smo se obrukali kad je Stanoje bio tjeran. Ako se nesto slicno pokusa sa Duletom, odgovor mora biti JAK!
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Bolje ti je da priznas Andrei i sam znas da je to istina :D

Ja sam iskreno mislio da ce ova godina biti "potrosena" na stvaranje igraca, ali nas strucni stab je uspeo da stvori igrace i osvoji sve sto je vazno.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Meni je od ovoga svega valjda najsmesnije to sto su oni definitivno shvatili da nam na terenu ne mogu nista i da nam nece moci u skorije vreme. Totalna predaja. Ubijeni su u pojam. Neverovatna kolicina nemoci.

Ja mislim da bi im se suspenzija Duleta tako obila o glavu da ne bi znali gde se nalaze...Mada iskreno, ta suspenzija nema sanse da se desi.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ma kakva crna reakcija!

Da prostite, mi smo kurcina mrtva i mlohava od naroda i od navijaca!

Tovari nas vlast godinama kao konje! Gase se firme po Srbiji! Narod gladuje i svake godine je SVE GORE, i sve apsolutno boli tuki za sve! Bitno je da se ima za kafu u Knezu ili Strahinjica Bana, da se ode do Delta Sitija ili Usca u soping i sjedi kuci gledaj farmu i ostala govna!

Izvinjavam se na rjecniku i na tome sto se cini da sam otisao u offtopic, ali je sustina u tome da sutra, ne daj Boze, uhapse Duleta, ili mu izreknu kaznu na (recimo) 3 godine suspenzije. Mislis da ce ko kurcem da mrdne!

Hoce, doci ce nas 1000, kao kada su tjerali Stanoja, ali posto placenici nemaju nista od toga, a ni zabranjeni, i to ce da propadne! Skupicemo se jednom, maksimalno 2x, i to je to. Smorice se narod, bolje da sjedi kuci i gleda Mancester - Liverpul!

Ne zelim da prozivam ijednu stranu Grobara, samo sam valjda i dalje ogorcen sto nam puc protiv Mutavog nije uspio. Stoga, sumnjam da bi uspjeli da sacuvamo Duleta, ovakvi letargicni kakvi jesmo.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
ali je sustina u tome da sutra, ne daj Boze, uhapse Duleta, ili mu izreknu kaznu na (recimo) 3 godine suspenzije. Mislis da ce ko kurcem da mrdne!
Apsolutno tacno. Setimo se Stanoja. Sa foruma bi se skupila neka grupica ljudi koja bi podrzala taj skup, ali mali i nebitan broj. Agenti bi dosli ako bi im bilo placeno, a zabranjeni bi slavili sto je "svinja debela" uhapsena. I tako dolazimo od brojke do 100 ljudi, mahom mirnih i porodicnih, zaljubljenika u klub i pravih navijaca.
Da smo kao Grci, davno bismo oterali i ovu vlast u FK i u drzavi, ali jbg, svako gleda svoje dupe, niko nece da se mesa ni u sta.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Ja bih zbog Duleta došao iz Niša (20e i jedan izgubljeni dan je najmanje što mogu da učinim za njega)... Ovo govorim hipotetički jer niti će neko biti ozbiljno kažnjen niti uhapšen. Nije Vučić glup zna da na ovoj temi može samo da izgubi glasove.

Stanoju svaka čast za sve što je postigao ali ipak nije on taj kalibar (u odnosu šta je dao Partizanu) da može da se meri sa Duletom u bilo kom pogledu...

Postoje razne legende u SD Partizan ali ja stvarno ne vidim nikoga u modernoj eri Partizana ko DV može da izađe na crtu.
Jer kao što je KK Partizan glavni stub odbrane SD Partizan tako je i Dule Vujošević personifikacija većine naših stavova prema ciganima i državi samo što mi to nismo u situaciji da ovako javno kažemo. Kako je zatvorio i poklopio ćoravog u ova dva dana da bi mu i Makarije i JeNea pozavidel na tomei:D
 
Последња измена:
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Хаха, а гдје је клемпави у тој причи, зар не бјехоше кумови он и Душко, или тако нешто? Ако је то истина, онда ако он каже, има значке да се мобилишу само тако за ту прилику, подржаће их у том случају и остали навијачи са јужне трибине, појачани и овим ван "приче", а то може да кулминира само таквом револуцијом, можда и против власти, не вјерујем да Вучић жели тако нешто ризиковати, чак и ако је шанса минимална, није идиот...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ја се управо плашим да Дуле и није држао конференције ето само због неких казни и тако даље, већ да му се пакује нешто веће... Мислим и до сада су претили којекаквим казнама и слично па се није баш дизала толика прашина.
Ово што се прича временске казне од 3 године или рецимо затвор, то ми је већ баш претеривање, и мислим да од тога нема ништа. Али кажем исто тако људима да много греше ако мисле да се не би много већ маса дигла за Дулета. Станоје је Станоје и мој наклон до пода њему, али Дуле је ту симбол КК Партизана, а због свега, али пре свега спортских резултата, дигао би се велики број навијача, што са Станојем није био случај, нажалост!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Vidi, slobodno NEMOJ da dolaziš....

Па шта ту није истинито, Дуле једноставно има више идолопоклоника од Станоја. То што има и више људи који га не воле није битно у овој причи, јер се броје они који га воле а не они други.
Али те две ситуације се не могу поредити, поред тога што до ове с Дулетом неће ни доћи, није он баш наиван.
ПС
Можда треба размислити о две одвојене теме о ККП једна везана за спортски део где би писали наша запажања, и једна везана за ствари ван терена, мало смара да кад уђем у тему очекујући да неко пише нешто о кошарци читам о разним другим стварима.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Па шта ту није истинито, Дуле једноставно има више идолопоклоника од Станоја. То што има и више људи који га не воле није битно у овој причи, јер се броје они који га воле а не они други.
Али те две ситуације се не могу поредити, поред тога што до ове с Дулетом неће ни доћи, није он баш наиван.

Ovde uopšte nisam mislila na voljenje ili nevoljenje.... to apsolutno nije bitno.. ali kad smo već i kod toga - ja ne mogu da zamislim bilo kog Partizanovca da nije na strani Vujoševića u ovoj situaciji, bez obzira šta misli o nekim njegovim drugim postupcima.

Mislila sam na deo kolegine rečenicu:

"nije on taj kalibar (u odnosu šta je dao Partizanu)..." zato što to što je SS uradio je po hrabrosti isto kao i ovo što radi DV, kad se uzme na kojim se pozicijama nalaze, i protiv koga su krenuli i sa kakvom zaleđinom....

A slažem se da nisu situacije za poređenje, ali mi je ova rečenica ličila na omalovažavanje SSa...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top