Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
852
Reaction score
653
Па када се узме у обзир ко би могао да нас напусти, наш нови дизач трофеја би требало да буде Богдан, а НБА нека чека!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ljudi, velika je besparica u klubu, teška je situacija, teško je i mučno je...Ko god može neka pomogne, svaki dinar (evro) je bitan...
Da ponovim, može se pomoći:

- ili preko registracije i plaćanja karticom: http://www.kkpartizan.rs/online/postanite_prijatelj.htm
- ili jednostavno plaćanjem preko uplatnice: http://www.kkpartizan.rs/online/uplatnica.info.htm
(a u "Svrha uplate" upište "Članstvo - Klub prijatelja")

Samo je 2.382 ljudi koji su do danas pomogli klubu preko registracije: http://www.kkpartizan.rs/sr/klub-prijatelja.php

Malo jebiga, baš malo. Znamo da je kriza i besparica, ali bez obzira...

P.S.
Verujte da je situacija takva da puno znači i ako se skupi par hiljada evra u narednih nekoliko dana...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Преко уплатнице може да се уплати колико ко хоће, па ето прилике! Ваљало би ово раширити и на фејсу, и преко званичних страница клуба, и преко партизан.нет-а...

Нека ме исправи Је-Не-А, ако грешим, али мислим да сам у праву по питању уплате и да то може да се уплати колико ко може. Има нас овде неколико хиљада, са фејса пута десет, ако сви уплатимо по евро, а сигуран сам да када појединци могу евро неко може и 2-3, па и десет и много више, часком би се накупило пар хиљада евра!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Naravno da može da se uplati koliko ko hoće i može...ne samo preko uplatnice nego i preko registracije (i tamo ima jako širok dijapazon, od 1 EUR do 500 EUR)...

Jebote, ja ne mogu da shvatim da nas nema barem 100.000 (ovde u srb-ciganiji i u inostranstvu) koji smo spremni da damo neku kintu...mada, ima krivice i do kluba, uopšte to ne promovišu, ne pričaju o tome javno, ne pominju...

Ona žena koja vodi sajt je sve uradila što je do nje, lepo je to tamo plasirala i prezentovala, ali...o tome bre klub mora javno da govori, često, da poziva ljude...

Uhhhh...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.368
Ja mislim da je vreme da organizujemo neku akciju, a da ovaj forum bude pokretač te akcije. Nije stvar u parama i u par hiljada evra ili 10k (iako vidim da svaki dinar bukvalno znači). Stvar je da bilo kojom sumom pomognemo klubu i stavimo mu do znanja da i u ovoj teškoj situaciji nije sam. Ja ću ovih dana uplatit koliko budem mogao a i pustiću priču među drugovima grobarima da par tura umesto u gradu potoše na KK.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kao što je i očekivano, Bogdanović je povukao prijavu za draft.

Богдан реално није за нба, колико год то њему можда тренутно тешко пало пошто очигледно обожава нба. Он им сјајне физикалије за белца али то није ништа посебно за нба, иако има одличан улаз није експлозиван, шут му је неконстантан.
У нба бар у једном мораш бити савршен да би нешто одрадио. С друге стране мислим да би у европи био уз правилан развој, један од бољих нападачких бекова и то у најбољим европским екипама.
Ако хоће у нба, мора једну своју карактеристику да доведе до савршенства односно јако да напредује, пошто је касно да се баш јако убрза мислим да највише простора за напредак има код шута, поготово што има јако леп избачај, што је по мени основа за рад.
Да се разумемо исто сам написао и за Веселог јер он објективно није имао шта да понуди у нба, а у европи би био један од најдоминантнијих играча. Исто тако и Жо, фантастичне физикалије, али за нба није то нешто страшно.
Бертанс би могао да уради нешто, али ако научи да сам гради себи позицију и научи да бежи чуварима и шутира преко руке.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Bogami Bertans itekako ume da "opauči" preko ruke! Najbitniju trojku je "odvalio" u Laktašima ne preko 2 nego preko 4 ruke...isto tako i puno puta pre i posle Laktaša...njemu treba jači ulaz, to je ono što njega jebe najviše...makar kad je ofanziva u pitanju...

EDIT:
Evo je trojka iz Laktaša: http://www.youtube.com/watch?v=54S5ysYzsXc
("zviznuo" je jedno 3-4 slične trojke i u onom meču u ABA-ligi protiv mutanta u gostima, kad smo sjebali veliku prednost)
Vidi ovu protiv Lijetuvosa u Pioniru: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=JCEW6nPe3sA#t=178s
(ima samo na ovom snimku dosta "preko ruke")
 
Последња измена:

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Pa prvo da jos kontrolu lopte usavrsi. To je i Veselom najveci problem bio (a on uz to ni sut nema neki bas). Doduse, za razliku od Veselog , Bertans pokazuje napredak u tom segmentu igre, pa sada ide i na ulaz, cvrsto i do kraja :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Наравно да уме, не би био врхунски шутер да не уме, али у нба за таквог шутера се налазе клипови на којима маши, а не које погађа, чињеница је да су га рецимо Скот и Симоновић јако добро чували и да је већину кошева дао када је остао сам, као рецимо ону која је решила други меч, а можда и серију.
Поготово што би у будућности био и можда највећа опасност по кош противника па ће противник лепити фластер на њега.
Сад док је повређен, лепо испред њега она фигура или картон и нек шиба, он ће моћи убрзо после операције да стоји на ногама, тако да је бар то позитивна страна.
Иначе Мусли ће тренирати мало с Никсима преко лета.
 
Последња измена:

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Kad je vec doziveo ovu povredu treba da ostane kod nas sledece 2 sezone pa onda da ide negdje ...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Previse je Denda uticao na tebe u ovoj finalnoj seriji:D "Cvrsto i do samog kraja" i u "svom stilu":D
A to za kontrolu lopte si u pravu, nekad izgleda da je bas u svadji sa istom, ali realno od svih ima najvise da ponudi i nekako najbrze napreduje.
Ne znam sta Veseli planira u daljoj karijeri, steta da zavrsi karijeru sa statistikom losijom od pecarosa.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ahahaha :D Verujes da nisam ni skontao , ali eto, kako se potkradu te floskule :D A jbg, Veseli i dalje ima kontrolu lopte kao kada je dosao kod nas prve sezone, tada sam kontao, ok, on je igrac sa fizikalijama, kada ovo usavrsi bice bog... Ali to se nikako nije desilo, ne znam sta je u pitanju, nije da nije trenirao... A Bertans je imao frku kada su ga poceli da cuvaju blizu, da mu ne daju da se digne na sut(kao Skot onda), ali on je to regulisao sa uvodjenjem ulaza u repertoar (ako je i to rekao Denda idem da ga trazim na ulici :D )
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Bogami Bertans itekako ume da "opauči" preko ruke! Najbitniju trojku je "odvalio" u Laktašima ne preko 2 nego preko 4 ruke...isto tako i puno puta pre i posle Laktaša...njemu treba jači ulaz, to je ono što njega jebe najviše...makar kad je ofanziva u pitanju...

Samo treba pogledati onaj film sto je snimio CANAL+ i sve ce biti jasno ...:clap
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Čolović za kraj sezone... Tegi legendo! :respect
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Mislim da bi mogla da se pokrene neka akcija ,,svi po evro(euro:D)''

Koliko god da je velika kriza,ima nas 100 000 koji mogu da daju po evro.ALI TREBA PROMOVISATI!

Ako se jedna koka kola stalno promovise mora to i KK Partizan.

Na netu ima nekoliko jakih grobarskih grupa,po 100,200 hiljada clanova.Navesti ljude da odu do posto i uplate po jedan evro.

Sto pre pocnemo pre cemo nesto uraditi.Ovaj forum je bio zacentik mnogih borbi,moze i ove!
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Tegi kralju :respect
Čovek je 'ladno na kraju SOS Koša sa Duletom, pustio klip našeg prijatelja Čolovića ''Ne može se silom protiv magije!'' :clap
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ko nije gledao emisiju i kome se gledaju jeftine forice, prozivke, psovke, pominjanje ganfera, ubice i ostalo neka NE gleda gostovanje Duleta kod Tegija!

Ovo je bila jedna fantasticna emisija trenera Partizana u kojoj on prica o Partizanu, a ne o raznoj gamadi.

Uzivanje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top