Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ако је операција добро прошла, има добро пролазно време, релативно брзо је оперисан. Моћи ће да хода ускоро, па полако да прангија бар.
 

Dzo Pesi

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2013
Порука
28
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Sa pozitivnim stavom , Berta se vraca brze nego sto ocekujemo . :D
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
6 meseci i Berta je u punom treningu, em sto nama treba, ali ono sto je vaznije, prepoznao je San Antonio rasnog sutera.. Nece oni to ispustiti.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ljudi, kakva je to akcija da svi ugase mts broj u znak protesta zbog sponzorstva KKP, jel u toku neko?
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Nesto ne verujem da to moze da se svati za ozbiljno...
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Nazire se samo depresija 60% clanova foruma...
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
zatisije pred buru? ne tipican period sto se tice kk partizana gde se nista ne desava,ako u nesto ne treba sumljati to je nas kk :)
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.811
JNA sigurno skoknuo do Barselone da nam nadje nekog sponzora kad to vec ne rade oni kojima je u opisu posla.
 

Miss MVP

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2010
Порука
232
Reaction score
73
Локација
Beograd
First day of rehab! Coming back stronger than ever!

BOQnQ89CUAAUJVx.jpg:large
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Колико стопало има човече! :D
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Milutinov da ide hitno kod Kristijana u zatvor da zajedno rade stotine hiljada,milione sklekova,da rade na spravama sto mu je keva kupila :D

Americki centri su ga rastrgli,dao samo 7 poena i 3 skoka.Totalno su nas nadskakali.....Znaci krenuti sa nabacivanjem mase.Masa je mama, ne kaze se slucajno.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ima vremena za masu, neka se on razvija kako treba. I Rebrača je kao klinac znao da popije po njonji, pa je izrastao u najboljeg centra Evrope.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.442
Reaction score
40.959
Локација
Žrnov
- Pre nekoliko dana primio me je ministar finansija Mlađan Dinkić. Bio je veoma korektan, dobronameran, pokazao je razumevanje za naš problem. I ranije je pomogao koliko je mogao. Ali, Dinkić ne može sam. Mnogo toga zavisi od predsednika Vlade Ivice Dačića, a pogotovu od prvog potpredsednika Aleksandra Vučića - dodaje trofejni stručnjak, uz nadu da će se stvar pomeriti sa "mrtve tačke", jer trenutna situacija nije na štetu samo Partizana, već srpske košarke, sporta uopšte i države.

Vrlo zanimljiva konstatacija.... jel' ovo znaci da smanjimo pljuvanje po Mladji (evo ja vec krenula da mu tepam, a mogla bih da ga utepam), pojacamo po Prasicu?! :D
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Pa pomagao je i Đilas, ali ne može čovek sve sam. Pomagao je i Ivica, svojevremeno. More, jeb'o im svima pas mater!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top