Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Vujošević: Vučić ima apsolutnu moć, ako ovako ostane – ugasićemo se!
pre 4 minuta | mozzartsport, tanjug.rs
„Stvarno je neljudski da oni imaju takav tretmanm, neka nas dobiju na terenu, ovo je pravljenje od nas glinenih golubova, osveta za rezultate koje pravimo“, rekao je trener Partizana na početku priprema za novu sezonu


Veličina slova A A A
1,4
miliona evra je Partizan u minusu zbog dugova i neplaćenog poreza
Košarkaši Partizana počeli su u ponedeljak veče pripreme za sledeću sezonu, u kojoj će pokušati da 13. put uzastopno osvoje šampionsku titulu i zadrže primat u Jadranskoj ligi. Igrači i stručni štab okupili su se u novobeogradskoj Hali sportova, a trener Duško Vujošević je u susretu sa novinarima odmah ukazao na veoma tešku finansijsku situaciju crno-belih.
Prema njegovim rečima, klub je zbog neplaćenih poreza i duga sa kamatom u minusu od 1,4 miliona evra.
„I pored svih pokušaja da se javnim oglašavanjem skrene pažnja da je ovo državni problem i poređenjem kako je to rešeno u Crvenoj zvezdi, koja je imala unapred pripremljen plan reorganizacije, ništa nije urađeno. Ne bunim se što je to urađeno tako u Zvezdi, pokušavam da napravim paralelu i želim da imamo jednak tretman“, rekao je Vujošević.
On je naglasio da je situacija jako ozbiljna i da klubu može da pomogne jedino potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić.
„Zna se ko ima apsolutnu i najveću moć, to je Aleksandar Vučić, on je zaslužan za dobre i loše stvari u ovoj zemlji. Zna se da navija za Crvenu zvezdu, a mislim da je Partizan ušao u ovakvu situaciju, jer je on imao prečih problema. Ugašen je ženski klub, vaterpolo je sveden na osrednji nivo, ako ovako ostane ugasiće se i košarkaški klub. Ukoliko do toga dođe onda ćemo biti blizu onoga - jedna zemlja, jedan vođa, jedan klub", kazao je Vujošević.
Trener crno-belih je istakao da želi da Partizan samo dobije jednak tretman kao večiti rival.
„Partizan traži pravljenje džentlmenskog reprograma. Naši igači su prošle godine primili šest plata od deset, a ja kao trener samo jednu. Stvarno je neljudski da oni imaju takav tretman. Neka nas dobiju na terenu. Ovo je pravljenje od nas glinenih golubova, osveta za rezultate koje pravimo“, poručio je Vujošević.
Trofejni trener na prozivci je imao 11 igrača, od čega samo petoricu prvotimaca iz prošle godine - Dragana Milosavljevića, Nikolu Milutinova, Mihajla Andrića, Mladena �orđevića i �oka Šalića, dok će se ostali igrači ekipi pridružiti po završetku reprezentativnih obaveza.
„Imamo specifičnu situaciju, dosta naših igrača je u reprezentacijama, trojica u selekciji Srbije, dvojica Francuskoj, a i Davis Bertans bi bio u reprezentaciji Letonije da nije povređen. Plus veliki broj omladinskih igrača koji su zbog reprezentativnih obaveza odsutni i kasno će se priključiti ekipi. Ovo, međutim, nije problem, voleo bih da imamo još više reprezentativaca, drugi problem, finansijske situacije, mnogo je teži“, kazao je Vujošević i dodao da bi voleo da se Partizanu pridruži Stefan Pot iz Vojvodine.

http://www.mozzartsport.com/vesti/vujosevic-vucic-ima-apsolutnu-moc-ako-ovako-ostane-ugasicemo-se
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
123.jpg

789.jpg


Srećno Šampioni!

P.S. Ko je br. 11?
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Jel to proba ili sta ? Kolko vidim igra na poziciji 4.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Pominju i još jednog sa koledža da dolazi na probu zajedno sa tim Draženom. Jesu sve ovo lepe vesti al kad će više da nas odblokiraju?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.793
Dobro je da se nesto radi i na tom polju, a i da ti sponzori budu malo redovniji nego ovi do sada, a mogli bi da daju i malo vise :) Konacno lijepe vijesti, a samo da ne idu pare na odblokiravanje (valjda se moze ovako reci) racuna jer bi to bilo jos jedno, da ne kazem sta, drzave po nama, a oni MORAJU da nam skinu tu blokadu jer su to uradili i mutiranoj, a samo je pitanje da li ce to biti u neko normalno vrijeme da mi mozemo funkcionisati. Do tada, momci, slusajte Duleta i trenere!
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Мом вољеном клубу, бастиону целог Спортског Друштва Партизан, Поносу града Београда, Поносу земље Србије, Поносу сваког навијача Партизана на кугли земаљској, Кошаркашком Клубу Партизан, желим здрав и срећан почетак припрема за кампању 2013/14.

Злурадим говнима, пичкоустом болеснику, ћоравом дегенерику, и осталој калаштурској булументи, ћемо јебати милу мајку, уздуж и попреко, па поново.
Џабе блокада, џабе лова, џабе шеик, џабе ти је све вицепремијеру, ти и твој накарадни мутант клуб, ћете увек бити само вице, никад први, никад шампиони.

Хвала ти Дуле што не ћутиш, хвала ти што им не даш мира, хвала ти што ћеш радити дан и ноћ да им опет свима јебемо милу мајку.
И јебаћемо им опет милу мајку.

Срећно Јунаци, Срећно Шампиони, све што је Гробарско и искрено уз Партизан, је свим срцем уз вас, ко јебе остале, ми заједно можемо све!
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
nikola malesevic ima perverznu mehaniku suta koja obecava. dobro je gradjen. decko ima atletskog potencijala da bude novi lucic. uz duleta svakako moze da se razvije

5319137a235db16086cf527efbafab2a.jpeg
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
Jedna konstatacija makar me trajno banovali sa foruma...

Ako je u Srbiji Vučić "bog i batina" i niko mu ne može ništa, onda narod u Srbiji treba kolektivno da se samoubije i uništi jer je očigledno reč o gomili kukavica koje se i dalje boje "imena i prezimena" premijera kao u doba KGB-a i Infobiroa....Šta je on ? Rambo ? Brus li ??? Izađite na ulice i jebite mu majku ako imate muda a ne uvek povlačenje...Ko god da napadne ovaj narod, on uvek se povlači i beži ... Dokle ????
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija

I kad onda cujem nekog naseg navijaca kako u superlativu prica o ovom govnaru dodje mi da mu izlupam samare!!
Ko posle ovoga ponovo bude glorifikovao smrada i glasao za njega taj je idiot!!
Drago mi je sto je Dule konacno rekao direktno ovo za smrdljivka...do sada je bilo sve nesto okolo. Mislim, sumnjam da ce bilo sa da promeni jer covek gaji nemerljivu mrznju prema nama i verovatno se zareko da necemo vieti trofeja vise ali ko ga jebe nek se zamisli koliko gubi ako DUle i jos neke legende izadju i javno pozovu na bojkot i sugerisu za koga ne treba glasati!
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Zlovaric deluje zlo :D ove godine samo nasi, nema egzotike :D
cini mi se da je na probi i Milos Milisavljevic, igrao drugu ligu, za Suboticu mislim


ne razumem sta su novinari radili ako nisu uspeli da saznaju i u prvim izvestajima napisu imena svih kojih su bili...nego saznajemo preko foruma
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
KK Partizan = Neustrašivi

Jebaće im Đemba Đemba nanu naninu,a superlativi za pičoku u ustima smrada,

Neustrašiv jesam (Walt Whitman)
Jesam neustrašiv i lagodno u prirodi stojim

kao gospodar ili gospodarica svega, čvrsto osovijen usred nerazumnih stvari,

prožet životom kao one, strpljiv, prijemljiv i kao one nijem.

Te nalazim da su moja zanimanja siromaštvo, slava, slaboće, zločini manje važni nego sam mislio.

Ja prema Meksičkom zalivu ili u Mannahatti ili u Tennesseu ili daleko na sjeveru ili u unutrašnjosti,

riječanin ili zagorac ili bilo kakav ratar ovih država na obali ili s obale ili s kanadskih jezera,

ja, gdje god da provodio život; o da budem u ravnoteži pred slučajnostima;

da se mogu oduprijeti noći, olujama, gladi, smiješnosti, nedaćama, porazima onako kako to čine stabla i životinje.
 
Последња измена:

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
ne razumem sta su novinari radili ako nisu uspeli da saznaju i u prvim izvestajima napisu imena svih kojih su bili...nego saznajemo preko foruma
Očarao ih Gagijev ten, pa su hrlili da ga pitaju na kojoj egzotičnoj destinaciji je potamneo ne bi li i oni bukirali aranžman :D

Jedna konstatacija makar me trajno banovali sa foruma...

Ako je u Srbiji Vučić "bog i batina" i niko mu ne može ništa, onda narod u Srbiji treba kolektivno da se samoubije i uništi jer je očigledno reč o gomili kukavica koje se i dalje boje "imena i prezimena" premijera kao u doba KGB-a i Infobiroa....Šta je on ? Rambo ? Brus li ??? Izađite na ulice i jebite mu majku ako imate muda a ne uvek povlačenje...Ko god da napadne ovaj narod, on uvek se povlači i beži ... Dokle ????
Sve si u pravu, ali nažalost Srbija je u neviđenom čabru i hrabrih je ostalo malo... Pa ovde je predsednik postao čovek koji je falsifikovao diplomu i pao na psiho testu... O čemu dalje da pričamo!?
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top