Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Što se tiče jurenja tog 2. mesta, treba nam 4-0 do kraja i uz to:

- još jedan poraz Budućnosti (ako ih mi ne drknemo u Podgorici sa 12+)
- još dva poraza Cedevite

Узимајући у обзир да Цедевита и Будућност имају међусобни сусрет (неко мора изгубити) практично је све у нашим рукама.

А само пре месец дана смо били на ивици уласка у плеј-оф, малтене отписани од стране многих.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Nakon 2poraza u f4 od cedevite pre bih izabrao SAS nego njih,toliko su mi se smucili da bi bez razmisljanja prihvatio czt nego s druge strane omjer buducnost cedevita i plejofu 70-30%...
Bojim se samo da iz jurenja 2gog mjesta ne zavrsimo sa cedevitom.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.410
Reaction score
4.464
ajmo polako i po redu, utakmica po utakmicu, daleko je jos play off... Ako pobedimo sve do kraja, uzimamo drugo mesto, samo da li cemo pobediti?...prvo reci hop...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ako dobijemo limene sledece kolo 2. ili 3. smo ako ne 4. smo...prosto je, mi imamo jako zajeban raspored do kraja, jedino nam godi sto je buducnost u debelom padu forme pa ima nade da ih dobijemo u podgorici
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Pravilo je da nema pravila..
Pravilo je da za KK Partizan nema pravila..
Kad nas svi prezale posle prvog dela sezone (skor 6-7 )..
Mi zaredjamo 9-0 i uterujemo strah u kosti..
Sa Duletom mozemo sve..
Razmisljam i tuga me hvata zbog jebenih para..
Ova ekipa sa 3 igraca iz sezone F4 evrolige(BoMcalebom,Veselim i Maricem ) bi bila finalista EL..
Nazalost..moramo priznati da u ovakvom ambijentu od drzave i nije nam dato ali i ne znamo napraviti uslove da ovakav tim imamo..
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.293
Reaction score
18.496
Локација
Kej Republika
Treba ići utakmicu po utakmicu, nek drugi razmišljaju o nama. Ja sam siguran da će sve 3 ekipe koje su ispred nas, sve učiniti da izbegnu Instituciju u polufinalu.
Realno sa fmp-om bi bilo najteže, dok nam cedevita ne lezi uopste. Ja da mogu da biram izabrao bih budućnost ali polako, ima vremena.
Za nas je ključno da nas zaobiđu povrede. Za ostalo će se pobrinuti General i djeca.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Takmicarski, psiholoski, zbog domaceg terena- samo ne Cedevita u polufinalu. Dobro je da je to i najmanje verovatna varijanta od svih mogucih, imajuci u obzir raspored, ali i zelju, t.j. nedostatak iste kod oba tima za medjusobni susret.

Buducnost je Milova, ali cztelekom jos vise, tako da ako ima potrebe, odnosno ako ovi limeni nekako ispadnu, a Buducnost nekako uleti u finale (mada je najpozeljniji protivnik svih ostalih u polifinalu), ne bih izbacio mogucnost da se Buducnost povuce i ne igra EL, a da to mesto, po treci put uzastopno, bez da ga izbori na teren, uzme czt.

E, sad, za plan "mi u EL, a limenka ne", jedina sigurna varijanta je da ih mi izbacimo, ali ako se ukaze prilika da budemo drugi, a Buducnost treca, druga mogucnost je da mi idemo na tu "sigurniju" varijantu za finale, a da limene nekako uspe da izbaci cedevita, koja bar sigurno nece odustati od EL.

Ako dodje Maric, ja sam za to da budemo cetvrti, ali ako ne, najebem se keve gagicu jos jednom, ovako uz put, sto dok razmisljam, mislim da se ipak vredi boriti za drugo mesto (sa njim u timu ne bih bio za tu varijantu).

A, sto se tice igre izvan terena, pa jebem mu mater, ako izborimo EL na terenu, a ne uspemo da igramo, o tome mi sa foruma sigurno ne mozemo kombinovati.
 

Unkrauter

Grobar
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
418
Reaction score
75
Локација
Budva
Buducnost je Milova, ali cztelekom jos vise, tako da ako ima potrebe, odnosno ako ovi limeni nekako ispadnu, a Buducnost nekako uleti u finale (mada je najpozeljniji protivnik svih ostalih u polifinalu), ne bih izbacio mogucnost da se Buducnost povuce i ne igra EL, a da to mesto, po treci put uzastopno, bez da ga izbori na teren, uzme czt.

E, sad, za plan "mi u EL, a limenka ne", jedina sigurna varijanta je da ih mi izbacimo, ali ako se ukaze prilika da budemo drugi, a Buducnost treca, druga mogucnost je da mi idemo na tu "sigurniju" varijantu za finale, a da limene nekako uspe da izbaci cedevita, koja bar sigurno nece odustati od EL.

Ja uopšte ne verujem u varijantu "mi u EL, a limenka ne" sledeće sezone bilo da ih mi (ili bilo ko drugi) izbacimo ili ne. Vrlo prosto: puni su para. Ako ih izbacimo (ili bilo ko drugi) u polufinalu i mi legalno obezbedimo učešće u EL, vršiće se veliki pritisak na nas (ili bilo kog drugog) da se ostvari prvi scenario koji si pomenuo da fmpczt treci put uzastopno igra EL.

Nadam se da grešim.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Poslednjih dana sve vise citam ovde drugo,trece mesto,ovo ono... Sta vam je bre ljudi? Samo cetvrto,da im jebemo sve limeno,sad ili nikad.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
I ja sam za varijantu 4. mjesta.

Doduše, kako Dule kaže, tako će i biti i nema razloga da mu ne vjerujemo.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Mi smo (KK) ratnicka ekipa.A ratnici ne kalkulisu,direktno u meso sa svima pa kom limenke kom sokic.Ja bih i ove sokice da uzmemo u playof mnogo su nas zaduzili.:šal

Sad videh ovaj mi je jubilarni 700-ti.Zahvalnost svima vama na forumu sto citate(ako citate) moje postove.:ziveli
 

Darinho

Grobar
Учлањен(а)
21.11.2009
Порука
447
Reaction score
5
Локација
Tu negde svuda pomalo
Iskren da budem, vise bih voleo da budemo cetvrti, ali jedno znam, da mi nikada ne kalkulisemo. A ako ne budemo cetvrti, onda bolje nekako Buducnost da nam bude rival. Da se oporavi Milutinov i juris u nove pobede.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Btw, dobar rezultat u Ljubljani na kraju, po nas... Brat Žule Jurišević navijački za Olimpiju od starta :D

Ja bi više voleo da je Olimpija izgubila i time potvrdila naš plasman u plej-of,ovako mi moramo da dobijemo 2 utakmice da bi potvrdili 4. mesto a sve do kraja za plasman više 2. ili 3. mesto.Ali tako nam je kako nam je,naravno da nas uvek kači neka teža varijanta:napred Partizan
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Ljudi,dzabe kombinujete sada,odlucivace poslednje kolo u Podgorici.
Ja sam inace da idemo na cig-pantere...prakticno nam je tu prednost domaceg terena u svakoj utakmici...u njihove "navijace" se najvise uzdam. Ta gomila kompleksasa ce skinuti gace po navici.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.897
Reaction score
10.058
Mi smo Partizan. Time se mogucnost kalkulisanja iskljucuje.

Mislim da je najbolje da budemo 2. , a Buducnost 3. U toj varijanti, mislim da bismo ih izbacili bez previse muke, dok bi Cedevita 90 posto izbacila pantere.

Naravno, najvise bih voleo da u direktnom duelu izbacimo pantere, ali oni ne bi previse voleli nas u polufinalu, iako na sav glas govore kako zele upravo nas. To, naravno, ne moze biti dalje od istine :D

Sve cemo videti danas u duelu sa Cedevitom, da li ce da zapnu iz sve snage ili ne :D.

Ukoliko duel u Podgorici bude odlucivao drugo mesto, nemam dilemu da cemo da ih zgazimo na ,,domacem'' terenu :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Kao sto sam vec rekao, da je cibona kojim slucajem uspela da drkne cedevitu proslo kolo mislim da bi imali velike sanse za drugo mesto , ovako ce zaista biti tesko . Mislim da je najrealnije ili da budemo cetvrti ili da budemo treci i idemo na cedevitu, koliko god da ih se pribojavam toliko bi i zeleo da im se revansiramo za onu trojku ! Mi trebamo svaku narednu utakmicu da odigramo maksimalno ozbiljno, bez kalkulacija , idemo na sve pobede pa gde zavrsimo !
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Против ФМП-a изгинути на терену за три победе у полуфиналу, па ил' пуковници, ил' покојници... Трећа позиција је зајебана, поготово ако Будућност буде друга, а и са Цедевитом би нам било јако тешко. Ипак значи предност домаћег терена.

Да би били други, мора доста тога да се поклопи: све четири наше победе, уз два пораза Цедевите (од ФМП-а данас и још један од Задра, Будућности или Солнока). Ако Будућност киксне пре последњег кола, нпр. у Солноку, неће нам требати оних +12 у Подгорици, већ минимална победа. Све ове комбинације падају у воду ако не победимо ФМП првог марта...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top