Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Znači definitivno se Playoff igra u različite dane, makar prve dve utakmice, ako mi na kraju izborimo drugo mesto!?...
Postoje trenutno dve varijante koje se u sedištu ABA razmatraju (ako mi budemo 2. na kraju lige):

1) Govna mutirana 14.04. i 15.04, mi 16.04. i 17.04.
2) Govna mutirana 14.04. i 16.04, mi 15.04. i 17.04.

Trenutno je bliža realizaciji 1. varijanta jer bi u njoj "gužva" (4 ekipe na jednom mestu) bila samo 15.04.
U drugoj varijanti bi "gužva" bila čak tri dana (14/15/16.04.).

Problem zvani "gužva" su treninzi ekipa koje ne igraju toga dana. Utakmice svakako moraju da se igraju u večernjim terminima, e ekipe normalno treniraju u isto to vreme (onda kada ne igraju). A kod ovako važnih utakmica moraš ekipama da obezbediš trening u hali gde se igraju mečevi.

Sve će se fiksirati odmah po završetku lige, znači 22-23. marta.

P.S.
Ne postoji treća varijanta, a to je da se istog dana igraju dve utakmice u "Pioniru". To se ni teoretski ne razmatra i dobro je naravno što je tako.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.377
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Za Bulata ne mogu da se saglasim, iako sam prvi urlao I kada ne budes prvi ti, ali decko je iskreni Grobar i tu kapa dole... I mislim da gresis kada je rec o tradiciji, valja da protekne malo vremena, ne bi imalo tu draz da je bas svake godine :wink: Ovako se malo nakupi svega, rode se i izrastu nova deca, stvore se nove legende i asovi za pamcenje, pa se sve tako lepo skupi.

Sve ostalo i vise nego potpisujem. Ko je sinoc bio u Pioniru, mogao je da oseti svu velicinu i velicanstvenost KKP. Sve demagogije, floskule i exceli padaju pri jednom pogledu na spisak onih velicina u crnom i belom dresu. Takvih vanserijskih igraca ne bi se postideo nijedan bas veliki evropski tim.
Konacno, videti u istom timu (a sinoc je postojao samo Partizan) takve esencije cudesnog duha KKP poput Pere, Kecmana, Vese, Grbe... vise je nego privilegija, vise je no sto reci mogu da opisu.


P.S. Voleo bih da na sledecem okupljanju ove vrste vidim i Kicu i Praju. Oni su temelji modernog KKP :D:

Jebem li ga mozda zavisi od okruzenja, oko mene je bila takva atmosfera, kao da se ponovilo ono protiv panatinaikosa...
Sto se tice ponavljanja, znam to sam i ja pomislio, ali prva asocijacija kad se sve zavrsilo je bila "kad ce opet" :D
Ako bih morao nesto da zamerim, voleo bih da se pojavilo malo vise igraca iz starijih generacija, ali kapiram da je bilo i obaveza i svega...
Inace bilo je pominjano da ce izaci ovi neki glumci iz ovog novog filma, posto me film ne zanima jer je ciganska propaganda, nisam skontao ko je bio sem ovih standardnih za koje svi znamo ciji su tipa Sergej itd...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.331
Reaction score
37.526
Jebem li ga mozda zavisi od okruzenja, oko mene je bila takva atmosfera, kao da se ponovilo ono protiv panatinaikosa...

Ja sam se recimo naježio još dok su ga najavljivali. tačno sam znao i šta će da peva i kakav će delirijum da bude. Ne znam, meni je to bio jedan od emotivnijih trenutaka, baš kao i tebi.
Pokušavao sam da snimim, ali mi se ruka toliko tresla da je to čudo. O suzama u očima da i ne govorim.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Reci su suvisne. Suze same krecu . Ponos ! Institucija ! Ovo nema niko ! Hvala ti Partizane sto postojis !
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Као што рече Теги а Дуле потврдио, синоћњи догађај је као годишњица матуре.Матуре коју су сви са успехом положили а много генерација ју је полагало у спортско - васпитној установи званој КК Партизан.Спортско - васпитна установа која ради ево скоро пуних 7 деценија, у почетку са слабијим резултатима, касније са врхунским.

А на тој годишњици присутни матуранти прве шампионске генерације, Драган Тодорић, Мишко Марић, Дуле Керкез и Жарко Зечевић али и онај који је урадио лавовски део посла да би се та генерација уопште и створила, Милорад Микета Ђурић.

Затим они који су кошаркашку и животну школу у Партизану учили осамдесетих и деведесетих година, они који су наш клуб приближили а потом га и довели на врх евро кошарке.Небојша Зоркић, Горан Грбовић, Александар Ђорђевић, Жарко Паспаљ, Предраг Даниловић, Иво Накић, Жељко Ребрача, Влада Драгутиновић, Славиша Копривица, Зоран Стевановић, Мирослав Берић, Предраг Дробњак, Александар Чубрило, Мирослав Радошевић и Дејан Томашевић.Није изостао ни онај који је преко 15 година лечио све ове асове, легендарни доктор Момчило Јаковљевић.

Ђаци који су наставили путем својих предходника, Веса Петровић, Вуле Авдаловић, Ненад Чанак, Владо Шћепановић, Милош Вујанић, Петар Божић, Коста Перовић, Душан Кецман и Дејан Милојевић.Али и они који своју матуру тек треба да положе, Саша Павловић, Милан Мачван, Миленко Тепић и Драган Милосављевић.

Као што су сви ови ученици Партизанове школе имали и легендарног доктора, тако имају и чувеног економа Николу Томашевића а имаће га хвала Богу још дуго.

А на челу тог готово беспрекорног одељења, разредни старешина многима од њих, и некада и сада и убудуће, некада и претера али жели добро својој школи, својим ђацима.А синоћњи догађај то и потврђује, наравно Дуле Вујошевић.


Оправдано одсутни Жељко, Дуда, Владе, Кића, Крле, Новица, Никола, Жофри, Богдан, Јан, Бо Лестер, Лоренс, Славкан, Луча...

Синоћ не присутни, оправдано или не али грех би био заборавити ко је све још ову установу поставио на ово место где је сада, Чермак, Фаре, Латифа, Бане, Ранко, Праја, Бобан, Арсеније, Сава, Вилфан, Пецара, Лончар, Котур, Трипко, Фред, Милт...


Окупили се сви они на терену, поред њега, на трибинама и у славу Радомира Шапера, Ђорђа Милојевића, Аце Николића, Сискета Чоловића, Ребе Ћорковића, Драгише Шарића, Хариса Бркића...

Kао што се на годишњицама матуре деси да се неко напије и поквари догађај, тако су и синоћ на моменат свечаност покварили они који нису достојни таквог скупа, све и да овој установи редовно дају по 24 000 000 динара.


Школа за основно, средње, више и факултетско кошаркашко образовање.Из ње не излазе пробисвети, кукавице, просечни... из ње излазе најбољи у српској кошарци.Они који битку могу да изгубе, рат никада.
Ова држава је уништила сама и уз помоћ неких других готово све што је у њој ваљало.Ово вам не дамо да уништите и због нас и због неких нових Атина, Барселони, Истанбула, Индијанаполиса.


За коју годину опет на истом месту, дај Боже због неког лепшег повода.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Neko ce reci da nije zanimljivo ovako nesto da se organizuje svake godine, ali kad malo bolje razmislim, i pogledam koliko igraca veceras nije moglo da prisustvuje a ostavili su ogroman trag, i koliko novih legendi cemo napraviti za godinu dana, mislim da bi bilo odlicno da ovo postane tradicionalno desavanje
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Imao sam sreću da prisustvujem sličnom spektaklu 2002. godine, samo drugim povodom. Ako se dobro sećam tada su učestvovale sve dotadašnje legende, bez izuzetka. Sinoć me je sve podsećalo na to veče. Tada sam se pitao da li će se ikad ponoviti nešto slično. I eto, dočekao sam posle 13 godina. Čak sam bio na skoro istom mestu, stolica gore-dole. Kakav dejavu. Hvala Partizanu što postoji.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne postoji u svetu nijedan sportski kolektiv kao što je to KK Partizan. Znači uzmite sve sportove, sve sportske grane kolektivnog (ekipnog) sporta, uzmite klubove i reprezentacije - jednostavno nema takvog kolektiva, takvog i tolikog rasadnika velikih (evropskih i svetskih) igračkih i trenerskih imena, nema toga nigde više! Nigde! KK Partizan je jedinstven u celom svetu, bez imalo preterivanja!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Dovoljno se sakupilo! U narednim utakmica u KSL da se opet napune tribine i nema zime za KK
 

ImodiumPFC

Početnik
Учлањен(а)
17.11.2013
Порука
190
Reaction score
88
50k eura, imali su sigurno jedno 10k rashoda tako da mislim da ce da bude dovoljno za 3 Josh-ove plate :)
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Sasvim solidna cifra nije se moglo ni ocekivati mnogo vise, dodajte na to da su se poprilicno kupovale stvari u butiku ...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Lepa para (koja je još uvećana za prodate reklamne artikle), mnogo će značiti, baš mnogo.
Veeeliki :clap :respect svima koji su pomogli, svakom od prvog do poslednjeg.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Suze u očima, knedla u grlu, znoj po rukama. Čista emocija.
Jebem ti ženo majku, kad nisam u Srbiji.

Solidan keš se skupio, mada sam ja iskreno očekivao više.
Idemo dalje. Gazi redom.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Milance upravo kako si opisao.Gledam snimke na you tube I ne mogu da gutam jebem ti zivot.Iako sam 7-8 hiljada km daleko od Pionira ja smatram da sam svaki put prisutan,jednostavno mi je srce crno belo I tamo je gdje voli.:napred Partizan
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Tacno bih se pojeo sto nisam dosao. Nadam se da ce biti na YT. Ovo je nesto sto treba sacuvati od zaborava, a sto da ne, sto neki vec predlozise, da postane i neki, ne mora godisnji, obicaj. Pogledao sam samo ovih par klipova sto ste postavili i zasuzio. Mogu misliti kako je bilo uzivo.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Pored svog ponosa, sreće, suza jako mi je žao što sinoć nisu bili Žo, Žoc, Bogdan, Jan i Pekmen. Mislim da bi se hala rušila kad bi se izgovarala imena ovih ljudi i da su zaslužili da budu na ovakvom mestu(naravno sa razlogom nisu mogli da dođu). Mi bi ladno mogli sledeću utakmicu da organizujemo sa potpuno drugim imenima i LJUDINAMA koliko legendi imamo :respect
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top