Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
ovaj spoj navijaca ii jednog kluba kao sto je KK Partizan nema nogde na svetu!!!!:respect :respect :respect
bilo bi lepo da se sledeci put ukoliko je to moguce organizuje spektakl:
KK Partizan(domaci igraci)-KK Partizan(strani igraci)
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Ponos,ljubav,sreca i jos milion osecaja koje je tesko opisati..
Pamticu ovaj spektakl do kraja zivota..!!
Sabor Partizanovaca-legendi..
Sabor crno bele ljubavi..
Hvala svima koji su doprineli ovom spektaklu !!
:respect:respect:napred Partizan:napred Partizan
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
dule-i-grba.jpg
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
kal.png


Par pitanja za Je-Ne-A ili nekoga ko zna odgovor:
Kada je zreb za superligu?
Za vikend 11-12. aprila nema utakmica u superligi?
Za vreme playoff-a ABA lige superliga se ne igra?
Sasa i Josh za superligu menjaju brojeve?
Žreb je odmah po zavšetku KLS, najverovatnije u ponedeljak 23. marta.

Videćemo za 11-12. april. Pretpostavljam da misliš na našu utakmicu (za ostale utakmice Superlige mi se jebe, a verujem i svima vama :D). Moguće je čak da igramo, tim pre što postoji trenutno realna mogućnost da ne startujemo u plej ofu ABA u utorak 14.04, nego u sredu 15.04. (to će recimo sigurno biti slučaj ako završimo kao 2. u ABA ligi). U tom slučaju čak verujem da će Dule insistirati da igramo Superligu 11.04, da ostanemo u takmičarskom tonusu, jer nam uopšte ne bi odgovaralo da pre plej ofa 7-8-10 dana ne igramo nikakav takmičarski meč.

Za vreme plej ofa ne igramo Superligu. To je plafon 19 dana (14.04 - 02.05.), ali period može naravno biti i kraći. Sve zavisi koliko se utakmica ukupno bude igralo u plej ofu, u polufinalu a posle i u finalu. U polufinalu recimo ako oba duela završe sa manje od 5 utakmica, onda se prva utakmica finala automatski pomera sa 25.04. (kako je sad projektovano) na raniji termin.

(Verujem da će Superligu za vreme plej ofa ABA igrati svi oni koji budu mogli da je igraju, a da će samo naše i ciganske utakmice biti odigrane kasnije...a moguće čak i ranije, potpuno ili delimično...moguće je da kad 23.03. bude žreb za Superligu odmah bude određeno da recimo mi našu utakmicu naprimer 7. kola, koja je na programu lupam 25.04, igramo u neku slobodnu lupam sredu 08.04....ili tako nešto...a sve u cilju da se Superliga završi što ranije, da što pre počne plej of "domaćice")

Saša + Džoš, menjanje brojeva za Superligu? To sad stvarno ne znam. Ciljaš na FIBA pravila? Vrlo moguće da će onda morati da menjaju brojeve. Stvarno ne znam, a to je trenutno zaista najmanje bitno u odnosu na tvoja prethodna pitanja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Jednostavno FANTASTIČNO veče... toliko emocija i ljubavi na jednom mestu, pod jednim svodom odavno nije viđeno...

Mi Partizanovci smo baš čudna sorta...

Na utakmici pred odlazak na F4 bude 500 dusa (ako i toliko), a protiv Levskog 5.000.

Kada pitate Partizanovce koja je to utakmica koju nikada nece zaboraviti, u skoro 90% slučajeva će oni malo iskusniji reći da je to Partizan - Hajduk 1:6, oni sa malo manje staža da je to ona sa onom nesrećnom Artmedijom (da bog da se još jednom ugasila).

I to je ona iskonska esencija Partizanštine. Suština pozorišne umetnosti je od vajkada bila tragedija, ne komedija. Katarza - pročišćenje duše kroz najveći bol.

I možda će doći vreme kada neće biti nekih velikih rezultata i neće biti titula. Ali će biti ljubavi i neke magije koja za celi život vezuje igrače i navijače.

Smrt fašizmu - živeo PARTIZAN!!! :šal
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
kakav spektakl,kakav skup bivsih,sadasnjih igraca i grobara,nema reci koje bi opisale sinocnje desavanje u hramu kosarke....da se zahvalim jos jednom burazeru koji me je te davne 76` odveo prvi put u halu sportova
ps NISMO ISTI i nikada i necemo biti
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
U 11:05 na SOSu repriza reportaze! :napred Partizan
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Malo neka stoji ovde, pa prebacite u nostalgiju posle:

duet-fantastikus.jpg


:D

Noćas je "Malevilla" odskakala bukvalno.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.374
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Najneverovatnija stvar od sinoc mi je sto se okupilo toliko ljudi, toliko licnosti, a opet manifestacija ni jednog trenutka nije izgledala seljacki, nije bio vasarski, sve je bilo odmereno.

Videti onoliko kosarkaskih legendi na parketu, a opet to nije ni 30 posto onoga sto imamo potencijalno, je neverovatno, videti PSD i Saleta kako izlaze zajedno...
Ne mogu da zamislim da neko kaze jednog dana e znas onaj klub za koji su igrali Kicanovic, Dalipagic, Djordjevic, Danilovic, Divac, Paspalj, pa krene nabrajanje od pola sata zakljucno s Pekovicem, Bogdanovicem, e taj klub se ugasio...
Taj Vucic nece ziveti toliko koliko ce dugo KKP postojati i biti veliki.
I kada ne budes prvi ti s Bulatom je bilo jedno od najemotivnijih do sada u pioniru, najezili se svi, ljudima suze u oku.
Shop opustosen ko da ga je neko pokrao:D
Akojon je ispao jako dobar lik, skontao je svoju ulogu u manifestaciji nije hteo ni da sutira video je da ima tu velikih imena i da treba da ih postuje, od mene ima postovanje za to.
Genijalna utakmica treba da postane tradicija.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Jednostavno FANTASTIČNO veče... toliko emocija i ljubavi na jednom mestu, pod jednim svodom odavno nije viđeno...

Mi Partizanovci smo baš čudna sorta...

Na utakmici pred odlazak na F4 bude 500 dusa (ako i toliko), a protiv Levskog 5.000.

Kada pitate Partizanovce koja je to utakmica koju nikada nece zaboraviti, u skoro 90% slučajeva će oni malo iskusniji reći da je to Partizan - Hajduk 1:6, oni sa malo manje staža da je to ona sa onom nesrećnom Artmedijom (da bog da se još jednom ugasila).
Do suza si me ganula.
Svaka ti cast:ziveli

I to je ona iskonska esencija Partizanštine. Suština pozorišne umetnosti je od vajkada bila tragedija, ne komedija. Katarza - pročišćenje duše kroz najveći bol.

I možda će doći vreme kada neće biti nekih velikih rezultata i neće biti titula. Ali će biti ljubavi i neke magije koja za celi život vezuje igrače i navijače.

Smrt fašizmu - živeo PARTIZAN!!! :šal
Do suza si me ganula.
Svaka ti cast:ziveli
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Gledao sinoć u Pioniru.

Gledao noćas na SOS-u.

Gledam sad reprizu na SOS-u, šta reći...

Ljubav...

Poruka za Premijera i njegovo cigansko okruženje: nema leka protiv ove bolesti.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Gigo, brate, nisam luda samo ja... Msm, sve sto si naveo - sa mnom ista stvar, pa mi je sad malo lakse... :)
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Veličanstven događaj sinoć... Apsolutno primeran veličini i tradiciji KK Partizan :clap:respect

Sasa i Josh za superligu menjaju brojeve?

Saša + Džoš, menjanje brojeva za Superligu? To sad stvarno ne znam. Ciljaš na FIBA pravila? Vrlo moguće da će onda morati da menjaju brojeve. Stvarno ne znam, a to je trenutno zaista najmanje bitno u odnosu na tvoja prethodna pitanja.

Pa nosio je Saša na finalnom turniru Kupa u Nišu "trojku"... Valjda to implicira da može i u Superligi, ili pak ne!?

Moguće je čak da igramo, tim pre što postoji trenutno realna mogućnost da ne startujemo u plej ofu ABA u utorak 14.04, nego u sredu 15.04. (to će recimo sigurno biti slučaj ako završimo kao 2. u ABA ligi)
Znači definitivno se Playoff igra u različite dane, makar prve dve utakmice, ako mi na kraju izborimo drugo mesto!?

Ili možda Ćoki izabere domaćinstvo u onom kokošinjcu u Železniku, pa budemo ipak igrali u isti dan?!

Iskreno... Ako izborimo drugo mesto u ABA ligi, igranje prve dve utakmice na domaćem terenu sa danom pauze između je najbolja moguća varijanta i za to bi sa zbilja valjalo potruditi... Mnogo bolja varijanta nego dan za danom.
 
Последња измена:

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Najneverovatnija stvar od sinoc mi je sto se okupilo toliko ljudi, toliko licnosti, a opet manifestacija ni jednog trenutka nije izgledala seljacki, nije bio vasarski, sve je bilo odmereno.

Videti onoliko kosarkaskih legendi na parketu, a opet to nije ni 30 posto onoga sto imamo potencijalno, je neverovatno, videti PSD i Saleta kako izlaze zajedno...
Ne mogu da zamislim da neko kaze jednog dana e znas onaj klub za koji su igrali Kicanovic, Dalipagic, Djordjevic, Danilovic, Divac, Paspalj, pa krene nabrajanje od pola sata zakljucno s Pekovicem, Bogdanovicem, e taj klub se ugasio...
Taj Vucic nece ziveti toliko koliko ce dugo KKP postojati i biti veliki.
I kada ne budes prvi ti s Bulatom je bilo jedno od najemotivnijih do sada u pioniru, najezili se svi, ljudima suze u oku.
Shop opustosen ko da ga je neko pokrao:D
Akojon je ispao jako dobar lik, skontao je svoju ulogu u manifestaciji nije hteo ni da sutira video je da ima tu velikih imena i da treba da ih postuje, od mene ima postovanje za to.
Genijalna utakmica treba da postane tradicija.

Za Bulata ne mogu da se saglasim, iako sam prvi urlao I kada ne budes prvi ti, ali decko je iskreni Grobar i tu kapa dole... I mislim da gresis kada je rec o tradiciji, valja da protekne malo vremena, ne bi imalo tu draz da je bas svake godine :wink: Ovako se malo nakupi svega, rode se i izrastu nova deca, stvore se nove legende i asovi za pamcenje, pa se sve tako lepo skupi.

Sve ostalo i vise nego potpisujem. Ko je sinoc bio u Pioniru, mogao je da oseti svu velicinu i velicanstvenost KKP. Sve demagogije, floskule i exceli padaju pri jednom pogledu na spisak onih velicina u crnom i belom dresu. Takvih vanserijskih igraca ne bi se postideo nijedan bas veliki evropski tim.
Konacno, videti u istom timu (a sinoc je postojao samo Partizan) takve esencije cudesnog duha KKP poput Pere, Kecmana, Vese, Grbe... vise je nego privilegija, vise je no sto reci mogu da opisu.


P.S. Voleo bih da na sledecem okupljanju ove vrste vidim i Kicu i Praju. Oni su temelji modernog KKP :D:
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... i dalje se nadam da ce bar neki od sinocnih dresova naci na ovom forumu na licitaciji?! sta kazes gazda?

Poneki ljudi sa ovoga foruma su sve ovo (marketing lavinu) i pokrenuli, i zbog toga sam veoma ponasan na njih i sve vas koji ste to od prvog dana prihvatili. Pokazali ste kako se voli klub za koji navijate. Pokazali ste da ljubav nema cenu. Kupovali ste majice, uplaćivali u "Klub prijatelja", kupovali kalendare, bili deo licitacije dresova. U ime našeg sajta, foruma i KKP, hvala vam do neba!

E sada, pošto smo pokazali i dokazali ovima iz "marketinga" da se ipak može, dalje akcije ostavljamo njima, jer ipak to je NJIHOV posao a ne naš! Tu smo da im pomognemo, ako zatraže pomoć, mada nije isključeno da odradimo specifične akcije u skorijoj budućnosti. Za neke akcije, koje su vodili ljudi sa ovoga foruma verovatno nikada nećete ni saznati, ali znaju oni koji treba da znaju!

Još jednom, hvala svima koji su učestvovalči u našim akcijama i svima koji su kupili karte, crne ili bele, za utakmicu!
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Posle onog sinoc se videlo da Partizanu ne treba liga da bi igrao i punio hale ...
Mi smo sinoc dokazali da igrajuci medjusobno privuceno vecu paznju nego neko ko igra protiv prvaka evrope...

Mi smo INSTITUCIJA na Evropskim prostorima klub bez kojeg ovaj sport nema smisla!!!

Ziveo Partizan i "stoka" Grobarska!!!

P.S. dogodine u ligi sa Lejkersima;)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Čuvajte ljudi sinoćnje ulaznice, ove ili one, možda će nam trebati da ih za jedno 30 godina stavimo na licitaciju i doniramo prihod za pomoć klubu :wink:
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Jaco, jezik pregrizla, pu, pu :D neće ovo govno ciganJsko dotle biti na vlasti, u zatvoru, nadam se... :) a da ih treba cuvati, to se podrazumeva...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top