Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
Nisam sinoć, iz ne znam kog razloga čitao forum! Kada sam se probudio jutros, imam šta da vidim! :banghead
Od muke sam proliv dobio! Pa da li je ovo više moguće??? Čekali smo pleja, iščekivali iz dana u dan, kada je stigao, pa još pokazao šta zna, našoj sreći nije bilo kraja! A sad? Sad hladan tuš! :banghead

Nadam se da će se stvari izgladiti i da ćemo sezonu izgurati u ovom sastavu, punom snagom do kraja!

Sve mi je ovo po malo čudno i sumnjivo! Prvo "Upitnik" na RTS-u, pa sledeći dan Grbićeve dve leve, pa juče državni sponzor, da bi sinoć usledila ova priča sa KK-om!
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Ja ipak mislim da ce sve to biti OK :wink:
Sasa je Klasa, stagod da se desilo (ako se uopste desilo) on bi odigrao sve do kraja kako treba.

:napred Partizan
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Vujosevic jeste majstor za sportsku psihologiju , jedino u tom smislu mogu da razumem ovo ponasanje. Ipak, bojim se da nije psihologija sada, nego secerna bolest. Sasa jeste delovao indolentno. Ipak, sve ima svoje granice, pa i podrska treneru. Razumem neke ispade, podrzavao sam ga za Bogdana i za Mihu. Ovo je previse. Prilicno sam siguran da ce se stvari izgladiti.
Hajde da sacekamo popodne...
 
Последња измена:

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Pise se o necemu za sto nema ni jedan jedini dokaz!
Opet padate na finte srbciganije ilu mi zelimo to 4. Mjesto.
Totalno sam opusten u vezi ovoga taman sam sr negdje i nadao u ovo doba ovakvog predjela iz zna se cije kuhinje.
Sisajte ga osvajamo sve!

:napred Partizan
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.409
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ako se zna da je 3 meseca bilo natezanja oko ponovnog potpisivanja Pavlovica i to najvise zbog problematicnih kaznenih treninga u ranu zoru onda itekako ima logike da je problem nastao u tome sto je ovaj propustio jedan takav trening.
Kako god, mislim da ce naci zajednicki jezik i resiti problem zarad visih interesa i sezonu odraditi maksimalno do kraja svi. Nazalost, to ce verovatno znaciti da ne ostaje ni 1% sanse da SP i sledece godine nosi nas dres.

Ja imam samo jednu jedinu zelju, bez obzira da li covek ostane do kraja sezone ili ne, a to je da ne dozivi sudbini Berte i Kinzija koji su bili veliki kosarkasi, veliki ljudi, davali uvek sve od sebe i bili nam ljubimci a posle toga su napljuvani najcrnje.
Sale je ljudina, legenda, njegovo igranje kod nas je nesto neprocenjivo za klub i za nas navijace i zeleo bih da to i ostane i da se njegovo ime ne provlaci kroz blato. I ako nas napusti neka se zadrzi unutar kluba pravi razlog toga, nemoj da kvarimo sliku od sjajnom coveku i igracu!

I da, ne verujem da je pustanje buve od strane cigana...Tegeltija (bez obzira za kolikog ga idiota smatram:D ) nije neko ko ce poput cigana preneti nesto o ozbiljnosti situacije tek tako.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Molim te Boze, molim te Boze, molim te Boze :prekrsti
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ja imam samo jednu jedinu zelju, bez obzira da li covek ostane do kraja sezone ili ne, a to je da ne dozivi sudbini Berte i Kinzija koji su bili veliki kosarkasi, veliki ljudi, davali uvek sve od sebe i bili nam ljubimci a posle toga su napljuvani najcrnje.
Sale je ljudina, legenda, njegovo igranje kod nas je nesto neprocenjivo za klub i za nas navijace i zeleo bih da to i ostane i da se njegovo ime ne provlaci kroz blato. I ako nas napusti neka se zadrzi unutar kluba pravi razlog toga, nemoj da kvarimo sliku od sjajnom coveku i igracu!
Nemoj da imas ni promil sumnje da smo u ovom sukobu svi na Sasinoj strani. Sasa nije ni Bertans, ni Kinzi, ni Gagic. Sasa je nesto posebno, on je jedan od nas. Tako mora da ostane...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
То шта ми преживимо са нашим Партизаном у једној сезони, други не доживе за 2 живота.

Проблема је сигурно било, е сад остаје да се види колика је штета. :?

Надам се да ће се све решити у кући, кад се главе охладе.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Svaka vama cast kad mozete da se svrstavate na bilo ciju stranu. Meni nije dobro. Uopste mi nije dobro...
Jbg, trebalo je da znam kad sam izabrao da navijam za Partizan, da necu dugo poziveti...
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Ali postovi i komentari na avangarda forumu, koje je ono ciganisanje, nagadjanje, vredjanje zdravog razume. Ima i nas raznih
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Po meni opis situacije na Mozzart sportu je najrealniji i najocekivaniji scenario...Sacekajmo konferenciju, ne trcite pred rudu...
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Čim sam video 300+ ljudi na košarkaškoj temi u 9 ujutru, tačno sam znao da je neko s...e.

Valjda će se sve srediti...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Bez nagadjanja i proverenih informacija.

STRPIMO SE DO IZVEŠTAJA SA KONFERENCIJE!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top