Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Sa naše fejsbuk stranice

Očekujemo vas u četvrtak od 20h u Pioniru! Crno-beli igraju prvu pripremnu utakmicu, makedonski Kožuv dolazi u Beograd. Ulaznica je SMS na 9001 (samo mts mreža) kojom kupujete i mesto za vašu sliku na dresu šampiona!
Ovo je nova akcija i sve vreme akcije poruka je 500 dinara
Biće obezbeđen jedan ulaz za one koji su van mts mreže, cena ulaza ostaje ista i dobijate KOD za postavljenje slike u željeni broj na http://tisinaslik.nis.eu/jerseys/partizan



ja razumem da je humanitarno, ali 500 kinti :shock:
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Kako ove pripreme teku za Dragana? Jel krenuo sa laganim treninzima ili nije jos uvek? Kada se tacno ocekuje da debituje nakon povrede?
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Pa pazi obično su te prve utakmice zatvorenog tipa, pa možda i sad očekuju da ne bude previše ljudi. Pa kome nije puno nek dođe.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Hala Pionir... 04.09.2014....
Sa ivice reketa, Đoko Šalić unosi dvojicu u koš i zakucava :D
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Црно-бели хватају залет, Кожув лак плен

04 септембар, 2014 0

Партизан НИС славио у првој припремној утакмици, навијачи у Пиониру видели неке нове клинце под диригентском палицом Душка Вујошевића



ПАРТИЗАН НИС - КОЖУВ 80:74 (20:17, 24:20, 17:17, 19:20)
Дворана: „Пионир“. Гледалаца: 300. Судије: Мажић, Миловановић, Мрдак (Београд).
ПАРТИЗАН НИС: Аранитовић 8, Јовановић, Кузелоглу, Лончаревић, Маринковић 10, Дало 5, Гагић 16, Бојанић, Андрић 2, Милутиновић 8, Миковић 12, Безбрадица 2, Богдановић 3, Шалић 14.
КОЖУВ: Апостоли, Кораћ 13, Јањушевић, Шепа 7, Албијанић 8, Ивеља 8, Делев, Гочевски, Пековић 19, Богоев 8, Бечков 11, Јованов.


Први пут после финала плеј-офа у „Пиониру“ се чуло оно чувено – „Волим га к`о ока два“. Партизан НИС је отворио врата београдског храма кошарке, први пут у некој припремној утакмици. Ова није била обична припремна утакмица. Имала је хуманитарни карактер.
А, сви који су дошли, осим што ће њихов лик бити на дресу црно-белих у наредној сезони, могли су да виде и неке нове Партизанове клинце. Оних „маторих“ је на терену било мало, шансу су добили момци који су прошле године мање играли, па они који су на проби…
Сви су добијали аплаузе. Најчешће најмлађи – Вања Маринковић, али и најгласнији је био за једног од новајлија – Андреју Милутиновића. Чим је крочио на паркет млади Баточинац је по реакцијама публике могао да схвати шта она од њега очекује…
ТРИО КРАЈ ТЕРЕНА
Драгана Милосављевића и Николу Милутинова нисмо ни очекивали на првој утакмици. Капитен још није у пуном тренажном процесу, а Милутинов је недавно оперисао крајнике. Осим њих, меч је пропустио и Миленко Тепић, због лакше повреде.
Заједно са стартним триом крај терена су седели и млади Милош Глишић – такође повређен – и Петар Торлак.

На утакмици су доминирали црно-бели центри. Одлично је почео Ђорђе Гагић, наставио Ђоко Шалић. Истина је да на другој страни нису имали правог конкурента, али своје задатке су добро обавили.
Довољно говори и то што су били и најефикаснији у црно-белом тиму. У одличном светлу представио се и Баранин Миковић…
Вујошевић се јесте љутио с времена на време, али чешће је аплаудирао. Чак и када се акције нису завршавале поенима у кошу Кожува.
Ако је кретање резултата у једној оваквој утакмици важно, рећи ћемо да је Кожув имао бољи старт и рано вођство. Али, црно-бели на крилима Гагића су брзо успоставили доминацију на терену и одлепили се.
Кожув је озбиљно запретио почетком другог полувремена, пришао на само два поена заостатка. Али, Партизан је тај налет македонског тима на време одбио и успео да задржи дистанцу. Похвале заслужује и Миладин Пековић, који је још једном показао шта му је најјаче оружје – у кош Партизана сручио пет тројки.
 
Последња измена од уредника:

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ja jedva čekam da vidim Šampiona u svom gradu, u utorak :pfc: Protiv Mege, iskreno ne znam u kakvom će oni sastavu izaći ali bez obzira jedva čekam da vidim uživo te klince predvođene Gagatarom strašnim :D Vidim da je Grk ostao bez poena, jel on igrao uopšte?
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Red je bio da Sirmijum ugosti najbolje, pa makar i ovako preko zalizanog.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ne bi me iznenadilo da Dule precrta Daloa i otvori mesto u timu za Marinkovica i/ili Aranitovica.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
sve vise razmisljam o tome...mislim samo na osnovu tela imam veru da moze da bude nesto od njega, uz naravno Stojancetov hajp :D
ali stvarno da prvo odigra skandalozno EP za mlade gde nista ne pokaze, a onda na pripremama iako fali vise od pola ekipa on i dalje statira ili bude jos gori od statiranja...jedino ako kasno sazreva psihicki ali tako se ne postaje igrac, mora se nesto pokazivati, bar s vremena na vreme
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Какав апсолутни и непоновљиви, интергалактички мега-цар. Тај Дало. :buhaha
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Ja bih vise voleo da se mi odusevljavamo njegovim napretkom i igrom, a ako je ovo sve od njega onda bolje nek sedne pored Mise i zabavlja celu halu. Da se ne shvati pogresno, i meni je on simpatican al ako i ove sezone ne pokaze napredak dzaba sve ostalo...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pa čak i da nema nikakav učinak na terenu, lukad kao Dalo je potreban ekipi, jer širi pozitivnu energiju.

Ako mu ne bude išla košarka, lako će upisati Megatrend i ući u politiku :D
Bitno da zna srpski.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
''O tempora! O mores'' B-)

Reci jel sam u jednoj reči slagao :D Videćemo ga u sredu sa Vijerom.

Videh klip sa Daloom, još kad bi na terenu počeo ovako da dominira.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
ma njega ne zanimaju te neke Vijere Markinjosi, on igra kad mu se oce ili kad treba neko bitan da se pokida :D doduse malo ja pao protiv Cedevite al i onako ne bi igrali EL :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top