Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Vratiti Vesu Petrovica iz penzije i uvesti ga na 2 minuta da polupa picku konjusarskom hrtu!!!

:respect

Tacno bi na Duletovom mestu doveo Novicu, Vesu i Grbu pred mec... i pustio ih da nasima kazu koju rec.

Mi imamo posla s bagrom, koja zna samo da se bije. Ovde nece pobediti bolji nego onaj koji jace udari. Pa hocemo li ili necemo...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nema potrebe za tim.
U pitanju je ofrlji igrac kojem ta prica prolazi ovde, da je ovo organizovana liga, on bi u nba posle utakmice dobio 2 utakmice suspenzije i to je to.
Mi ako ih pobedimo pobedicemo jer treniramo vise i bolje i zato sto smo bolji tim, ako izgubimo, izgubili smo, necemo propasti, nije KKP bilo ko.
Treba igrati snazno, ali ne ko dzukele jer nikad mi takvi nismo bili da nekog namerno povredimo i vrati se to kad tad.
DV vec dovoljno radi na tome da je sav pritisak na njemu a ne na igracima, zato se i seta polako pored tribine dok mu zvizde i skandiraju, nije mu potrebno jos da se skoncetrisu na sporedne likove koji basket igraju ko rukometasi...
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Ne mora Vesa Petrovic da se vraca treba jednostavno prvu cetvrtinu pustiti Bezbradicu da igra, da ima poseban zadatak, nek ispuca 5 licnih odma u prvoj cetvrtini ali da im picku polupa, da udara kako on zna pa i po cijenu namjerne licne..
Ako ne daj Boze Nikola ne bude mogao da igra onda ovo treba pod hitno, Macvan na 5, Bezbradica na 4 i krljaj! Kad Bezbradica se ispuca na scenu stupa Bozo!
Nikad to nije bio nas stil ni priblizno i zato i navijamo za Partizan, ali sa slovenackim konjusarom i ostali govnima drugacije se ne moze.
Veceras doslovno da bude oko za oko, zub za zub, u svakom pogledu!!!
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
https://www.youtube.com/watch?v=xSoiqzRS8fI

Evo ga snimak cele utakmice...


Obratite paznju na :
1. 13min, kako konjusar i govedo zuto vec lagano pocinje sa provokacijama i koskanjem
2. 14min 20sec, kako konjusar i govedo zuto ulazi Sasi u liniju kretanja i kakav FAUL pravi ( konjusar i govedo dize ruku, Bobi dize ruku-ali sudija ne svira ocigledan faul)

Sasvim je dovoljno iz ove dve situacije videti kako su odlucili igrati i ko ce zapoceti prljav posao...


Ono sa Nikolom je produkt njegove prljave igre...ni da pridjes da vidis kako je, al nek si dobio aplauz od svojih govnara sa tribine! Ovim putem samo zelim da kazem da je Mitrovic Luka gospodin covek, covek je fino prisao i pitao Nikolicu kako je!


Ja znam da cete ostaviti srce na terenu veceras, teze je vama nego meni ali vas jedno molim! Jebite im nanu naninu!

A Blazicu otkinite muda, ali na muskoj igri a ne pogano sa ledja kao sto on to radi! Vec u meso da kad vidi nekog od nasih da mu se odma pisa od straha!

Idemo grobarijo!
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
naARFE

Sami smo se sjebali, imali smo ih, ali nikako nismo uspeli da prelomimo, da povedemo. Cudio sam se ceo mec kako drzimo neki egal, a napad nam je bio katastrofa. Sve sama iznudjena resenja, 1 na 1, nigde akcije, nista. Akojona nigde nije bilo, a i kada je imao loptu, bolje da nije. Dragan, Sasa se ispucavali, nigde akcije za tri poena, slab napad skroz. Dok je odbrana bila druga prica, mada smo i tu primali poena ko iz ****e. Dugo smo igrali zonu, odatle i dosta njihovih ofanzivnih skokova. Steta sto nije igrao Milutinov veci deo meca, iskoristio bi prednost u odnosu na cirbesa. Kontam da Bobi nije igrao mnogo posto je druga utakmica vec danas, a i nas glavni centar je bio van igre. Neshvatljivo mi je da poluigraci kao sto su Dzenkins i Kalinic nama zatrpavaju kos. Kalina je pogodio kad god je bilo bitno i on je presudio. Ne bih se mnogo osvrtao na Blazica, mislim da nije bilo namere, ali opet, ne mozes onako mlatarati rukom u profesionalnoj kosarci. Smeta mi i sto nemamo navijaca u hali u prve dve, jer da smo ih sinoc imali, pogurali bi tim do pobede, pionir u tisini kako smo prisli, skandiraju Bobi, bobi, smejurija.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Treba se fokusirati na igru. Traziti nacin da se pobedi. Ako nam paznju odvuku neki sukobi, poravnjanje racuna, tuca, ne pise nam se dobro
Treba odigrati jacu odbranu. Mi smo sinoc do poluvremena imali po jedan Sasin i Macvanov faul i nula Draganovih faulova. To je trebalo da rezultira mnogo jacom odbranom u drugom delu, koju mi nismo odigrali. Siguran sam da cemo biti dobro psiholoski pripremljeni za utakmicu.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Nema potrebe za tim.
U pitanju je ofrlji igrac kojem ta prica prolazi ovde, da je ovo organizovana liga, on bi u nba posle utakmice dobio 2 utakmice suspenzije i to je to.
Mi ako ih pobedimo pobedicemo jer treniramo vise i bolje i zato sto smo bolji tim, ako izgubimo, izgubili smo, necemo propasti, nije KKP bilo ko.
Treba igrati snazno, ali ne ko dzukele jer nikad mi takvi nismo bili da nekog namerno povredimo i vrati se to kad tad.
DV vec dovoljno radi na tome da je sav pritisak na njemu a ne na igracima, zato se i seta polako pored tribine dok mu zvizde i skandiraju, nije mu potrebno jos da se skoncetrisu na sporedne likove koji basket igraju ko rukometasi...

Sve to stoji, ali ako si ikada igrao protiv bagre znas da ne mozes da pobedis ako nastavis da budes gospodin dok oni tuku. Ne kazem da prvi krenemo, ali moramo sa mnogo vise muda da udarimo na stoku.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Milutinov mora igrati danas pa makar sa jednim okom!Ne znam sta je,kako je ali mora da izadje pa makar koristio jedno oko.

Treba nam Miki Macvan koji ce imati snage da puca i kreira.To je kljuc nase igre i zato i jesmo izgubili,prelaskom Macvana na centra smo ga izgubili u sutu i kreaciji.

Konjusara ne konstatovati,zestoko udarati njihove najbolje igrace.

Meni jos ne ide u glavu kako izgubismo ovo,oni bez Bobija a Markus se raspadao promasajima i mi izgubimo.Ali dobro,danas je novi dan,i to je najbolja stvar kod ove serije,totalno druga prica danas.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Mi imamo posla s bagrom, koja zna samo da se bije. Ovde nece pobediti bolji nego onaj koji jace udari. Pa hocemo li ili necemo...

Јесте то тачно али знаш и сам да је њима дозвољено да се тако понашају.
Ми са друге стране волимо да се уљуљкамо у причу како нас у региону више цене него у Србији.А онда се деси нешто као синоћ или оно у Подгорици па видиш да је то у ствари једна те иста багра.
Партизан никад у аба лиги није имамо статус какав заслужује.Међутим и сами смо делимично криви за то.Прихватили смо да играмо како други свирају, сад нема назад.
Суштина је у ономе што Стојанче каже.У некој другој лиги би словеначко псето било кажњено по прописима, па би се запитао и он и његов клуб да ли је паметно наставити са таквим понашањем.У овом домаћем муљу је евидентно кошарка у другом плану, због интереса појединаца не бирају се средства ради остваривања истих.

Да морамо чвршће него синоћ, морамо.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.277
Локација
Žrnov
@Stojance,
razumem ja sta ti pricas, ali dosta je bilo okretanja drugog obraza... od sad samo "oko za oko..." - sa znacima navoda ili bez...

znas kako, ako te jednom uhvate na spavanju - mozes da se vadis na naivnost... drugi put si vec budala...
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Slazem se da treba igrati jako, za to sam uvek.
Ali se ne slazem da treba nasedati na provokacije i uci u prljavu igru sa njima.
Svrha postojanja ove moralne nakaze Blazica i jeste da isprovocira, a posto je igracki limitiran sa njim treba samo pametno.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sve to stoji, ali ako si ikada igrao protiv bagre znas da ne mozes da pobedis ako nastavis da budes gospodin dok oni tuku. Ne kazem da prvi krenemo, ali moramo sa mnogo vise muda da udarimo na stoku.

To je tacno naravno, ali ne moramo ni mi da pobedimo po svaku cenu to je njihova odlika, hocu klincu da pricam da je KKP gospodski klub a ne da se valjao sa romuljagama u blatu.
Naravno ne mislim da im okrecemo drugi obraz i igramo ko picke, treba se tuci i igrati muski, ali ne treba biti bagra ko ova hrtina usukana.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Bez spekulacija o zdravstvenom stanju Milutinova i Pavlovica! Postovi koji sadrze pomenute informacije ce biti brisani.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Koja tuča, koji bakrači... ... da smo juče ubacili 50% za dva i bar svaku treću za tri, dobili bi bez problema. Niko od njih ne traži da ubace svaku, ali neku normalniju statistiku jednostavno moraju da ispune. Mašimo otvorene šutove i to više ne sme da se ponovi... ako želimo da pobedimo!

Nije da ne znaju... siguran sam da na treningu ubace i preko 60% za dva i bukvalno pola trojki. Problem je kao i uvek u glavi! Ili veruješ da možeš ili ne!
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Naravno ne mislim da im okrecemo drugi obraz i igramo ko picke, treba se tuci i igrati muski, ali ne treba biti bagra ko ova hrtina usukana.

Потпуно се слажем са овим, треба да играмо скроз мушки, фајтерски, али да будемо као ова мутант говна - то никако.
Натрпајмо им кош, згазимо их кошаркашки, па ће сами себе да туку од муке.
Вечерас нам пре свега треба хладна глава а не да размишљамо како треба да полупамо пичку неком од њих из фмп-а, концетрација пре свега на нашу игру, победом окрећемо све за 360 степени и чинимо као да јучерашнег меча није ни било пошто онда ефмепелије долазе код нас 2 пута на лопатање.

Што се мене тиче, хоћу да видим борбу, хоћу да видим муда, хоћу да видим пркос - све оно што нас краси толико година уназад.
Ово набројано, уз паметна решења а не залетање у нападу и погађање отворених шутева - и неће бити зиме.
Како год да се заврши вечерас, ако наши пруже мушку игру - ја ћу бити задовољан.
Пораз уз такво наше издање није срамота, и ја замерати нећу ништа.

Није ми јасно где већина види Звезду, када је она покојна?! Сви ваљда добро знамо чији је ово и какав је ово мутант клуб, и тако га треба и третирати и дабоме тако га треба и називати.
За оне кретене који га подржавају са трибина је у реду рећи да су то цигани, јер то и јесу навијачи циганског фудбалског клуба који још некако, наравно вештачки преживљава што ће ускоро један телеграм из Уефе поприлично да промени.
Овако ћемо једном да пређемо и преко назива "Република Косово", па ће нам и то бити нормално :pop

Комплетни или не, само да будемо ми прави, и неће бити проблема.
Само да поведемо, неће мува у хали да се чује, све се онда окреће...
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
287
Reaction score
646
najvece iznenadjenje je kako su nas fizicki unistili ,kao da smo mi igrali dva meca u ned dana pa ne mozemo glavu da dignemo . toliko mlako i mlitavo da nemam reci .a oni igraju odbanu tako sto u svakom trenutku prave 5 malih faulova i nista im se ne sudi dopustili su tucu koja je njima vise odgovarala.sasa mora da shvati da nece govna da mu sude kontakt pri ulazu da izbaci prije loptu . dobili bi ovo lagano da je bilo makar 100 nasih navijaca samo malo da dignemo igrace u pojedinim momentima . to je i najvece moje razocarenje ,ja ne mogu da vjerujem da nema jedna grupa muda da dodje ,na nasem ulazu ja sam poznao nas 20tak simpatizera da je biloo jos samo nekih 20tak jacih rascerali bi one njihove simpatizere i napravili kop.karte nisu izgovor karata je moglo da se nadje a i pustili su prolaz tako da sa svakom kartom si mogao na D da udjes mozda bi nas policija izbacila al makar tih 5 min bi ulili zestoko samopouzdanje momcima ! al nema tu vise navijaca
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ja napisa onomad da samoo dve takmicarske utakmice za 20 dana mogu da uzmu danak u vidu agresivnosti, masenja otvorenih šuteva pogtovo u onakvom sinocnjem tempu.Morali smo da sabijemo barem dve prijateljske,a imali smo i kad i sa kim,ali......
Bice veceras bolje,verujem
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Videcemo veceras posle utakmice ali 1-1 bi bilo odlicno,mozda je DV i isparcelisao ovaj PO na domacinstva...kao neku sahovsku partiju gde nam 1-1 mnogo znaci...a nova taktika i priprema za nase domacinstvo.
Ono sto je uradio blazic je klasicna frustracija,dobijes rampu i onda neartikulisano odapnes ruku. To je bilo bar tehnicku a posle i za sastanak komisije da odluci o govedu. Uzimajuci i ono sto je uradio Muricu na prvoj utakmici...isto jako nesportski,jasna je namera.
A znam sta ce biti,neko od nasih ce ga jace faulirati i bice,evo vidite da su isti,i oni se sluze time,bla bla.
kako god da bude vazno je da i dugo posle ovoga i ove sezone KKP ima krcat Pionir i ljubav,to je jedino bitno...eksplodirace u facu ovaj ciganski balon bas onima koji ga duvaju do neprirodne velicine i kapaciteta...ostace na kraju samo Partizan.
:napred Partizan
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
najvece iznenadjenje je kako su nas fizicki unistili ,kao da smo mi igrali dva meca u ned dana pa ne mozemo glavu da dignemo . toliko mlako i mlitavo da nemam reci .a oni igraju odbanu tako sto u svakom trenutku prave 5 malih faulova i nista im se ne sudi dopustili su tucu koja je njima vise odgovarala.sasa mora da shvati da nece govna da mu sude kontakt pri ulazu da izbaci prije loptu . dobili bi ovo lagano da je bilo makar 100 nasih navijaca samo malo da dignemo igrace u pojedinim momentima . to je i najvece moje razocarenje ,ja ne mogu da vjerujem da nema jedna grupa muda da dodje ,na nasem ulazu ja sam poznao nas 20tak simpatizera da je biloo jos samo nekih 20tak jacih rascerali bi one njihove simpatizere i napravili kop.karte nisu izgovor karata je moglo da se nadje a i pustili su prolaz tako da sa svakom kartom si mogao na D da udjes mozda bi nas policija izbacila al makar tih 5 min bi ulili zestoko samopouzdanje momcima ! al nema tu vise navijaca
Ja se izvinjavam sto upadam ovako na bum ne komentarisem samo citam ali moram da odgovorim decku posto vidim da nije upucen...grupa je zadrzana na Bogosloviji.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Jel je sinoc bila takticka varijanta da Macvan ne sutne ni jednom za tri?
Pored poraza igraci su nam se vise istrosili od pantera,Macvan najvise.
Naravno zbog njihove duze klupe,i zbog perfidnog poteza imbecila blazica.
Zao mi je sto na minut do kraja Boza nije odigrao povratnu Andricu koji je bio sam na trojci,vec krenuo da gura uprema kosu.
Da se odigrao takav scenario i da Miha zabode tricu prisli bi im na cetiri i panterima bi bila voda dodatno u usima.
Ne kazem da bi ih dobili ali...
Juce za juce,danas za danas
Pojacati odbranu do maksimuma,uz bolji sut i mogli bi do brejka.
I da puknemo danas,verujem da ih mozemo dobiti naredne dve
Pogubice se panteri,jer nikada nisu igrali u takvoj atmosferi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top