Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
Složio bih se 100% sa vama, da nije bilo jednog "malog" detalja sinoć.

Prva četvrtina, nekih 6 minuta, gubimo 8, a imamo jedan faul.

Druga četvrtina, 36-31 rezultat čini mi se, 1:40 do kraja, imamo samo jedan faul, primamo lake poene i odlazimo sa -7 na poluvreme!

Jesu nama sudije možda propustile priliku da dosude nekoliko puta 2+1, ali realno one situacije koje smo mi njima dozvolili za 2+1 su :pop Udri to muški ako već udaraš, neka mu ruka otpadne.

Da ali pogledaj kad su bile te situacije... ja sam stekla utisak da smo u prvom poluvremenu namerno igrali meksu odbranu da bismo se sacuvali faulova (ima jedna situacija gde se Maki u drugoj cetvrtini izmice ispod kosa i pusta onog mitrovica da zakuca - samo jedan od primera, ovako na brzaka).

U drugom poluvremenu smo bili bez opterecenja licnim greskama i kad smo poceli da stezemo odbranu, sudije su imale neujednacen kriterijum.

To za 2+1 se slazem, ali bilo je situacija gde nasi odvale muski, al' ona nekako udje... desava se....
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Као што смо констатовали синоћ сви заједно, вечерас у утакмицу мора да се уђе много жешће и снажније. Нема лаких поена, нема проласка. Затим скок. Он долази из доброг позиционирања али и велике жеље. Душко је тренерски маг за ону њихову будалесину и верујем да ће многе ствари успети да коригује, иако је времена премало. Посебно што ова утакмица умногоме може да одреди ток и епилог ове серије. Ми морамо буквално у вечерашњу утакмицу да ууђемо као да је мајсторица, као да она све одлучује.
Да не анализирам и указујем на оно што нам је у игри неопходно, све сте већ рекли. Надам се само да ће Милутинов вечерас на паркет. Убеђен сам да ће дечко, ако и најмање шансе за то буду постојале, да стисне зубе и одигра. Генерално, потребна нам је тимскија игра, већа сарадња и јача одбрана. Вилијамса затворити и већ је готово пола посла.
И да поновим, страховит хендикеп представља одсуство наших навијача у Пиониру. Тих пар стотина би могли да направе такав хаос и конфузију домаћину да то није нормално. Но, шта је ту је, на то не можемо да утичемо. Ако вечерас добијемо то окреће ситуацију за 360 степени. Ми то можемо.

- Јер смо најбољи кад је најтеже;
- Јер на почетку певамо о љубави према Партизану а не циганима (мислим на вређање њихових играча као што су они синоћ на почетку вређали Мачвана);
- Јер смо своју историју исписали;
- Јер нас се на њихових +9 на 2 мин пред крај и даље плаше;
- Јер можемо и морамо.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.422
Reaction score
38.075
Da ali pogledaj kad su bile te situacije... ja sam stekla utisak da smo u prvom poluvremenu namerno igrali meksu odbranu da bismo se sacuvali faulova (ima jedna situacija gde se Maki u drugoj cetvrtini izmice ispod kosa i pusta onog mitrovica da zakuca - samo jedan od primera, ovako na brzaka).

Znam, ali ja ispizdim kad na minut i po do kraja imaš jedan faul i dozvoliš lak koš. Ako čuvamo Sašu, Makija i kapitena od faulova, bar Dalo, Bezbradica, Đumić mogu da uđu i naprave neki faul. Čak je nama kapiten juče imao 0 faulova za 32 minuta.

Sad je gotovo, danas to mora i bolje i jače, u svim aspektima.
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Čisto da ne ostane nezabeleženo. Sram te bilo Srđane Radojeviću na onakvom snishodljivom komentarisanju. :puke
Kad su nam Grobari ovakvi nisu nam potrebni neprijatelji.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
33% sut za dva poena, mislim da je to najvise uticalo na ovaj rezultat.
Nismo bili spremni psihicki da dobijemo, da smo poveli kad je bilo jedan razlike vodili bi 1:0 sad,a ovako, ispraviti greske od juce i slavimo.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.316
Reaction score
10.925
Локација
Beograd
A panteri su slozni da je slucajno, da smo i mi takvi... Nesto ne videh da smo cupali ruke iz ramena, vadili oci (bukvalno), lomili glave... Nismo mi isti, ni igraci, ni navijaci... Kad su bolji, priznamo, kad su đubrad, ma ne, slucajno je... BORBA, BRE!!!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ljudi ,nema šta da se žalimo na cigane .

Pored svih malera koji su nas sinoć zadesili ,nekoliko puta smo bili na koš od njih .
Samo je falilo to malo energije . Ono što nas krasi 13 godina ,juče je izostalo .

Ja sam i dalje ubedjen da su cigani pravi izbor za protivnika . Samo je jedno bitno ,a to smo mi. Ovakvom borbenošću i Cedevita bi nas dobila .

I prošle godine smo krenuli porazom ,ništa tu nije gotovo.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.656
Samo jedna poruka za veceras koja vazi za sve ( i svetinju KK Partizan i nas njegove navijace) : NEMA POVLACENJA, NEMA PREDAJE !!!

Verujem da cemo bolje i organizovanije uci u mec i verujem u pobedu veceras apsolutno !!! AJMO CRNO-BELI !!!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Braćo manite se svadja oko toga ko je kako igrao..

To su sve naši igrači ,igrači Partizana i kao takvi uvjek treba da imaju našu podršku..

I da večeras opet izgubimo , ništa nije gotovo..

Ključna je 3 utakmica , ako ih tu slomimo
( a mi tu trebamo dobro pomoći :napred Partizan) , u 4 ćemo ih pomesti siguran sam..

Podrška klubu i igračima u svakom slučaju je naša vera u klub , u Duleta i naša obaveza !!

Jebe mi se za titule, trofeje ako nam u klub udju političari ala Čović i ostala gamad..

Naš KKP je bastion odbrane sporta od najprljavijeg sloja ljudi i on će uvjek imati moju podršku !!
:napred Partizan:napred Partizan
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.650
Локација
Tamo gde si ti!
Večeras je naše veče :)

Imali smo šansu u jučerašnjoj utakmici, nismo je iskoristili, da smo poveli dobili bi.
Njih je juče baš išlo, trojka kad god treba, brdo situacija koš faul, na drugoj strani mi jedva nekako stignemo do -5 i onda po dva tri napada bacimo u vodu.

Stekao sam utisak da su više želeli pobedu, da su više napaljeni, da ginu, da rade sve ono što je nas krasilo. Mi smo bili pogubljeni većim delom utakmice.

Večeras će to sve da dođe na svoje i večeras ja baksuz (dobio kad sam igrao na Partizan, samo onomad u New Castle, neću igrati dvojku, a i gazda je rekao da dobijamo večeras :D)


SRETNO CRNO-BELI SINOVI!!!
 

Hrundi V. Bakshi

Početnik
Учлањен(а)
04.01.2015
Порука
110
Reaction score
76
Има једна изрека која каже да "нико не зна шта носи дан, шта носи ноћ", према томе, како се год завршило вечерас, постојаће само једна разлика: да ли ћемо бити на 2 или на три победе до циља.
Дакле, ништа није готово, ништа није одлучено, ништа се не може прогнозирати.
Рецепт је храбро, опуштено и паметно. Њих иза ћошка вреба страх, и на трибинама, и међу играчима њиховим, осећа се то, покажимо им зашто смо за њих увек били бабароге, уплашимо их, дишимо им за врат, на шамар шамаром, на тројку тројком, на псовку псовком, на закуцавање закуцавањем.

Оно што је смрад Блажич НАМЕРНО урадио, само је једна од манифестација тог њиховог страха који увек тиња у њима и око њих (на спортски неуспех - примљену блокаду, он одговара подмуклим, намерним ударцем у лице, а камера је потврдила да у Блажичевом понашању и на његовом лицу нема ни трунке кајања или свести да се понео неспортски, као УПЛАШЕНА ПИЧКА, пичка која је пре Милутинова повредила тада нашег најбољег играча Мурића, пичка од које, и када би то хтела, не треба прихватити извињење).

Исти је случај и са Павловићем. И све то раде смишљено, јер нису сигурни у себе.

Дакле, само мало распирити тај страх у њима (а Дуле, верујем, зна како) онда ће лопта почети да ради за нас.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.585
Veceras ocekujem pre svega vise energije, nadam se da ce Milutinov igrati jer bez njega tesko da cemo moci da ispariramo pod kosem, Akojon bi morao da proradi spolja... Ono sto mi daje neku mirnocu je Dule na konferenciji, nije mi delovao previse nervozno...

Jos jednom bih se izvinio clanu Nelson zbog moje neprimerene reakcije juce, hvala i moderaciji sto nisam banovan iako sam realno zasluzio...
 
Последња измена:

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.515
Reaction score
4.770
Локација
Na vještičinoj sisi
Lomi, gazi, udaraj, pobijedi Partizane moj. Sa vjerom u Duleta i momke!
Blazicu poslati Bezbradicu dau nesto objasni.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Molim Boga da večeras budemo na nivou i da nam govna iz železnika ne osakate još nekog igrača.
Idemo momci!
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
540
Vratiti Vesu Petrovica iz penzije i uvesti ga na 2 minuta da polupa picku konjusarskom hrtu!!!

Veceras dobiti kako znamo i umemo ...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ma ne treba se fokusirati na Blazica, to bi bila pogresno usmerena energija.
Treba dobiti utakmicu. Ako se izgubi, onda u subotu i nedelju napraviti Bejrut 83 u hali.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.316
Reaction score
10.925
Локација
Beograd
Ima neko neki info, Milutinov, Pavlovic? PM, ako smatrate da ne treba ovde... Ja ziva nisam...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top