Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Не треба уопште бити потиштен после пораза, с обзиром на све околности ово је реалан однос снага. С једне стране Ћокијева мафијашка мутант творевина са упумпаним милионима евра а под директним патронатом власти, са широким избором играча, а са друге стране Партизан, са икс проблема.

Што рекоше паметни пре мене - ми бар имамо клуб, а за кога игра и за кога навија ова жгадија, то ни они сами не знају.

Суђење опет комично у неким моментима, измишљају се фаулови Мачвану, на другој страни се не свирају очигледне намерне грешке, али свако ко је помислио да ће мафија која стоји иза овог мутант клуба дозволити било какво изненађење - грдно се вара.

КК Партизан мора да искористи ово и да се ресетује на свим нивоима, и да уради оно што је до самог клуба, да се дебело прочисти изнутра.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Bolan kao i svaki poraz od fmp-a, mene je lično više bolelo 98 u polufinalu prej ofa posle f4.
Izgubili smo od ekipe koja je državni projekat, sa budžetom kakav nijedan klub na ovim prostorima nije nije imao u istoriji ove igre. Povodom toga poruka njemu iostalim lobotomiranim, s obzirom odakle su se sve pare slile u Železnik:

VUČIĆU PEDERU, IZDAO SI SRBIJU, PRODAO SI KOSOVO!!!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.886
Reaction score
8.004
LTEEubf.jpg

nesto najgore sto je moglo da se desi.... treba biti dostojanstven u porazu koji je apsolutno zasluzen jer su u ovom momentu miljama ispred nas.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Mnogo mi je tesko ali nazalost bolji su jednostavno su bolji ove sezone od nas.

Mi smo evroligu izgubili protiv buducnosti ono smo morali dobiti i verujem da bi sad bili u finalu.

Jednostavno nismo trebali na njih ove sezone prosle jesmo ove nismo trebali na fmp.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Akojon razigrao onog njihovog majmuna nepostojecom odbranom i onda ona dva bacanja promasio i umesto na -3 dosli smo na -7, sudije pogurale sa nepostojecim faulovima na sutu Macvana, Pavlovic ih vratio u zivot posle pocetnih +10 i opet dozvolio da ga ispizde poluigraci. Krivousti genetski eksperiment sralo nerealno za tri (a i ostatak ekipe) Faul na prodoru smo mogli samo da sanjamo, nas su punili faulovima ko Milutinov Sandru Partizan...

Nama sada treba svez pocetak bez mnogih stvari koje opterecuju klub i prave distrakciju sa pravih stvari, a to je teren... Nazalost nama je poslednje dve sezone i trener jedna od tih stvari...
 

duka89

Početnik
Учлањен(а)
02.01.2015
Порука
108
Reaction score
35
jel tacno da je sp bio rekao peri da nece vise da se vraca u igru?:pop za mene je to veci sok nego li ovaj rez..
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
826
Reaction score
2.853
Sve sto smo ostvarili svih ovih sezona, ostvarili smo zahvaljujuci Duletu, njegovom potpunom autoritetu i kontroli nad svakim i svacim u klubu.Prvi put u tih deset godina se pojavio igrac nad kojim Dule nema potpunu kontrolu i rezultat je pred nama.Utakmicu je, kao i jucerasnju, izgubio Sasa Pavlovic, time sto je dve utakmice pretvorio u privatni rat protiv pojedinaca iz suprotnog tabora, bez trunke respekta prema saigracima, treneru i navijacima.Mogao je isto tako i Gagi da ode negde gde ce da prima redovnu platu, mogao je i da povuce rucnu u nekim trenucima jer zna da nista ne moze da mu se zameri, a pogledajte kako gine na terenu.


Sto se tice suprotnog tabora, neko od forumasa je odavno rekao - Nije sramota izgubiti od boljeg i skupljeg, sramota je sto taj tim jeste bolji i skuplji.Apelovao sam, po cenu da me neupuceni proglase za uzasnog coveka, da niko kome Partizan nesto znaci u zivotu ne uplati ni jedan jedini dinar tokom akcije 1003.Sa polovinom godisnjih plata Vilijamsa i Dzenkinsa, Dule bi danas spremao ekipu za trecu utakmicu cetvrtfinala Evrolige.

Cestitke Bobiju Marjanovicu, jedinom koji to zasluzuje i kome je po ljudskim kvalitetima mesto kod nas a ne kod njih.Ostali igraci, pozajmljeni navijaci....nisu vredni pomena :)


Grobari, na sledecim izborima pamet u glavu, a do kraja ove sezone glave gore, nije ovo gore od Nolana Smita.Price o potencijalnoj dominaciji FMP-a ne stoje jer tacno za godinu dana ovaj klub i zvanicno vraca to ime a Crvena Zvezda nastavlja tamo gde je stala pre cetiri godine, bez ijednog igraca i bez prava nastupa u ABA Ligi.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
nesto najgore sto je moglo da se desi.... treba biti dostojanstven u porazu koji je apsolutno zasluzen jer su u ovom momentu miljama ispred nas.

Ne mogu ljudi da se kontrolisu i da trpe dugogodisnju nepravdu. Ja da sam na mestu duleta ili todorica ne garantujem da ne bih upucao nekoga.. Jesmo ljudi ali sve ima svoje granice. Radis 10god stvaras rezultate, igrace i puf dodje sns na vlast i u jednoj ovako siromasnoj drzavi radja se klub sa budzetom panate. A ni to nije dovoljno nego svaki jebani dan te seku preko medija,teraju sponzore od tebe itd itd
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Zaslužena pobeda fmp-a,večeras,mada je i noćas bilo diskutabilnih odluka.Pogotovo na Milutinovu od Marjanovića ispod samog koša kad ide na tablu.
Samo na početku smo delovali hrabro,a onda je ušao Pavlović i još jednom nije mogao da se koncentriše na košarku,zaista žalosno za sve nas,mada je pod pritiskom da mu sudije 2 godine u nijednoj utakmici protiv bilo koga nisu svirali očigledne faulove,ipak mislim da to nije pravo opravdane da ga ovoliko izbace iz takta da apsolutno ne prisustvuje.
Onaj potez u prvom poluvremenu kada ima praktično kontru jedan na jedan protiv Kalinića i da umesto kakvog ga znamo krene na koš,on od straha od sudia,od čega već staje pa igra leđima pa gubi loptu od Mitrovića.Neviđen strah,strašno.
ŠTETA ZBOG JUČERAŠNJE PLAČKE.
Ostatak meča smo se trudili ali bili smo u kontra ritmu,sa vrlo malo igrača,a izbacili su nam i Milosavljevića.Oni su preko odmornog Vilijamsa poentirali.
Jednostavno krpili smo se cele godine i potpuno smo neuigrani i ne u najboljem ritmu,a i nemamo dovoljno igrača.
GAGIĆU SMRADU.
Oni su bili od avgusta uigrani,puni igrača u funkciji i slomili nas ko mi njih sve ove godine.
Njihove van terenske igre su jako moćne,imaju moćnu logistiku,a sad će imati još više keša.
Ban za sve koji pričaju o nekom gašenju i forama ugasiše nas cigani.Mi smo njih ugasili a fmp nas neće nikada,svaka serija uspeha ima kraj pa se i nama mora desiti poraz.
Idemo dalje,a kako odlučiće kompetentniji od mene.
Da li opet bez novca i Duletom da pokušava nemoguće,da li sa klincima da statiramo,da li nekako doći do para mada ne vidim način u državi Smrdiji gde prolaze samo izdajnici svoga roda i mafijaši sa privatnim klubovima.
Kako nije važno ali uvek kao Partizan a ne kao drugi klub.
CRNO BELI BRAVO BRAVO.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
"Ma gadjamo cigane u polufinalu. Idemo da budemo četvrti"!!!!

Sjajno bre! Kakav blam...

Boljo tim ide dalje. I to tim u svakom smislu te reči.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Dule otvara lobanje dok Danilović grli Marjanovića ispred njihove svlačionice.

Zaslužen prolaz cigana i mora im se čestitat, svaka čast ovom malom Mitroviću.

:napred Partizan

edit: evo vidi se malo Dule u akciji https://www.youtube.com/watch?v=9cWXn52HfXE

Bojan Brezovac ‏@Breza89 2m2 minutes ago Belgrade, Republic of Serbia
DV se nije pokoskao sa Mirkom Pavlovicem vec sa nekim vodjom navijaca Zvezde
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.675
Ceracemo se jos.PARTIZAN SAMPION!
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Ciganske vodje se setkaju po tunelima, sa njima se Dule zakacio, NA NJIHOVU PROVOKACIJU.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
То Дуле, удри провокаторе мандовске, удри :)
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.555
Локација
tamo daleko...
Ciganske vodje se setkaju po tunelima, sa njima se Dule zakacio, NA NJIHOVU PROVOKACIJU.

Mora Dule, kada nam tribinu vode cigani, radovci, taurunumi i "Grobari" koji su ucenjeni od strane murije, jebem im seme svima. Dule je jedan od nas!

Mi "domacini", a cigani po tunelu, ma bravo bre. I te ciganske vodje, pseta, alo majmuni, za koji klub navijate. A da vi samo navijate protiv KKP-a, koji vas siluje decenijama.

Vucicu umri majku ti jebem psihopatsku.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top