Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
zgARp6

Ni za jednog igraca Partizana ni za Duleta ni za jednog clana rukovodstva KK Partizan nemam ni jednu ruznu rec.

Jedino i najvece razocarenje su navijaci Partizana. Ocajna podrska i potpuno bez kontrole situacije.

Ej, nama se kao domacinu setkaju vodje nize rase po svlacionic i Dule mora da siba? Alo bre! Blam...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Bojan Brezovac @Breza89 1m1 minute ago Belgrade, Republic of Serbia
DV se nije pokoskao sa Mirkom Pavlovicem vec sa nekim vodjom navijaca Zvezde


Ovo je mozda debeli deni sa b.kose iz bel bojs pedera. Videh ga juce u prolazu kada je macvan davao izjavu za tv.(moze njuska da mu se nadje na youtubu) Na svakoj utakmici fmp-a je,par puta je i ulazio na teren kada su bila neka koskanja


Ovaj prvi kome se vidi njuska pored ramena igraca fmp je deni. Da li je njega dule udario ne znam
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.461
Reaction score
4.863
Price o potencijalnoj dominaciji FMP-a ne stoje jer tacno za godinu dana ovaj klub i zvanicno vraca to ime a Crvena Zvezda nastavlja tamo gde je stala pre cetiri godine, bez ijednog igraca i bez prava nastupa u ABA Ligi.

Eh, kad bi stvarno bilo tako... na žalost, svi znamo da od toga nema ništa, ako do tada ćoravi i psihopata ne budu u zatvoru...
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Четврта утакмица

У оваквим ситуацијама увек ми падне на памет стих песме из серије Салаш у малом риту, "Ту се срце са челиком бори". Срце је било јаче много година, ове године је мало и очекивано попустило. Не пљујте играче, никог од њих. То су момци који играју из љубави у Партизану, какви су да су, ту су. Могли су отићи, нису отишли. Свака им част на томе. Једина њихова кривица је што су остали, а нису морали. То што смо ми навикли на боље, то је наш проблем. Прошле године у ово време, након пораза од ЦДките, сам написао да се круг затворио. На жалост био сам у праву. Оно што замерам је што ову годину нисмо искористили за транзицију и уигравање клинаца који би следеће године могли бити носиоци екипе. Написао сам да су испред нас опет државни пројекти, као и '98 године. Да морамо применити нови рецепт, јер овај лек више не делује, да се морамо растрчати по Србији и купити клинце који нешто вреде. Да Дуле неби требао да остане тренер јер више ни физички, а на жалост ни ментално то не може да издржи, већ да треба да буде оно што је Аца Николић био Жељку Обрадовићу, тренеру којег сам изабере и да ради са најталентованијим клинцима из нижих категорија. На жалост, пробали смо силом против државе и мафије и наравно нисмо успели. Молим вас, ако неко ово чита, следећу годину пустите клинце, макар били 12. али их пустите. Ако само два покажу да могу да буду озбиљни кошаркаши, за две године, уз малу надоградњу, имаћемо екипу кандидата за титулу. Не губите још једну годину. Пара бити неће, богаташ с новцем неће истрести милионе у Партизан. Ово је једини спас. Без повратника, којима свака част и велико хвала на свему, без странаца, само клинци. За две сезоне, на темељ набацити циглу и малтер, а кров ће доћи сам по себи. Главу горе, сутра је нови дан. С вером да ће бити бољи од данашњег, СМРТ ФАШИЗМУ. ЖИВЕО ПАРТИЗАН.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Jebeš mu mater... bolji tim ide dalje, zasluženo. Ne razumiejm samo ove teorije o ekserima: pa mi smo njima zakucali ekser - ovo nije taj klub. A ovaj fmp će morati da se još pomuči ako hoće da nam održi opelo.
Da će biti teško sledećih sezona - hoće. Problem je što se sada ne može pretpostaviti koliko može trajati naš post i do čega će nas to dovesti (kad sa rezultatima nismo uspjeli svih ovih godina da napravimo neku ozbiljnu finansijsku konstrukciju postavlja se pitanje kako ćemo u vrijeme posta). FMP će finansijski i organizaciono još više ojačati (kako sada stvari stoje). Ako ništa drugo, moramo iskoristiti taj period da se restartujemo na mnogim nivoima.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
UPPR, Mugoša i Bokan, pičkousti degenerik?

Ako mislis da je moljakanje igraca da igraju za kikiriki i bavljenje svim osim terenom put kojim treba da nastavimo onda OK... Zadrzati neke od kojih moze biti koristi u buducnosti, poraditi na juniorima iz kojih nismo igraca izbacili odavno. Skauting stranaca da se pocne raditi, a ne da se saceka koga ce zalizani govnar da preporuci... Samo neke od "sitnica" na kojima moramo da radimo...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Zaslužena pobeda fmp-a,večeras,mada je i noćas bilo diskutabilnih odluka.Pogotovo na Milutinovu od Marjanovića ispod samog koša kad ide na tablu.
Samo na početku smo delovali hrabro,a onda je ušao Pavlović i još jednom nije mogao da se koncentriše na košarku,zaista žalosno za sve nas,mada je pod pritiskom da mu sudije 2 godine u nijednoj utakmici protiv bilo koga nisu svirali očigledne faulove,ipak mislim da to nije pravo opravdane da ga ovoliko izbace iz takta da apsolutno ne prisustvuje.
Onaj potez u prvom poluvremenu kada ima praktično kontru jedan na jedan protiv Kalinića i da umesto kakvog ga znamo krene na koš,on od straha od sudia,od čega već staje pa igra leđima pa gubi loptu od Mitrovića.Neviđen strah,strašno.
ŠTETA ZBOG JUČERAŠNJE PLAČKE.
Ostatak meča smo se trudili ali bili smo u kontra ritmu,sa vrlo malo igrača,a izbacili su nam i Milosavljevića.Oni su preko odmornog Vilijamsa poentirali.
Jednostavno krpili smo se cele godine i potpuno smo neuigrani i ne u najboljem ritmu,a i nemamo dovoljno igrača.
GAGIĆU SMRADU.
Oni su bili od avgusta uigrani,puni igrača u funkciji i slomili nas ko mi njih sve ove godine.
Njihove van terenske igre su jako moćne,imaju moćnu logistiku,a sad će imati još više keša.
Ban za sve koji pričaju o nekom gašenju i forama ugasiše nas cigani.Mi smo njih ugasili a fmp nas neće nikada,svaka serija uspeha ima kraj pa se i nama mora desiti poraz.
Idemo dalje,a kako odlučiće kompetentniji od mene.
Da li opet bez novca i Duletom da pokušava nemoguće,da li sa klincima da statiramo,da li nekako doći do para mada ne vidim način u državi Smrdiji gde prolaze samo izdajnici svoga roda i mafijaši sa privatnim klubovima.
Kako nije važno ali uvek kao Partizan a ne kao drugi klub.
CRNO BELI BRAVO BRAVO.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Jeste ganci naravno, član odbora SNS-a koji je zadužen za pamflete i plakate, inače lik koji je skinuo mikrofon kada su Terzića intervjuisali ovi sa b92
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Dobise nas nasim oruzjem borbom,snagom i odbranom znam da je sve ovo sve receno ali...opet nevjerovatno nekako zvuci.

Bez pavlovica(koga izbace jebeni lazic i kalinic) nije to to, ipak se moje slutnje obistinile da ce nas kalinic urnisati,da nisu dorasli za njega i da igra sezonu zivota.Uz dzenkinsa game winner u seriji.

Takodje bi zamolio ljude iz kluba sledeci put kad budu birali pojacanja da ne pitaju "strucnjake" vec obicne prolaznike,zaljubljenike u ovaj sport.jer ovo je veca provala od tori tomasa.hvala
ali jebiga tako je kako je sastavljena ekipa sa konca i konopca nije bar bio krompir.
a svi koji su njih zeljeli u plej ofu su pokazli nepoznavanje elementarne kosarke, pravdajuci nekim kompleksom ili cime sve ne, a ljudi imaju duplo vise borbenijih igraca od nas..

Bez pleja i prvog centra tesko se moze.

Takodje ponasanje pavlovica i duleta ne dolici instituciji, vec nas vracaju u blato drzave srbije.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
I prosle sezone je bilo kao, jaki treninzi, taktika, kurac palac, a na kraju moras pustiti s lanca najboljeg da bi bio sampion. To je bio Bogdanovic, a sada Pavlovic. Najbolji treba da promasuje, jer ce i pogadjati, kad promasuju svi po malo nema pobede.
Tepica obozavam, ali fade away 1-1 :roll: :D

Ove godine su isli jako, mnogo para, jak tim, perfidne sudije, pritisak drzave i medija, sve se skupilo i dalo je rezultat. Pre bi ih dobili na jednu utakmicu, em sto su igracki jaci pa nam odgovara, em sto Radonjic uci iz utakmice u utakmicu.

Garantujem da cemo pre docekati da FK igra Ligu Sampiona nego KK Evroligu.

Niko nije jaci od drzave na dugackom roku!

Za kraj, ja i dalje znam za koga navijam, a cigani jos uvek ne znaju!

:BBPARTIZAN:BB
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Kada se sabere njihova konstantna kenjaza, sitne sudijske kradje, ocajna igra Pavlovica u dve zadnje utakmice, nedostatak X-faktora kod nas, onda dobijemo ovo sto dobijemo (da ne idem sad u neki siri kontekst cele price).

Prosto je neverovatno kako smo olako dopustali serije od po 0-10 za svega minut i kusur vremena, kako u sve tri utakmice koje smo izgubili u nekim momentima kada u 4/4 stizemo njihovu razliku i imamo napade da konacno povedemo, mi jednostavno primimo po dve trojke od strane njihovih seronja i vratimo se u kanal.

Sad, sta da se radi, sta je tu je, ima da se igra jos to jedno finale, ja mislim da mi mozemo da se nosimo sa njima i da ga dobijemo, ali da mora dosta kockica da se slozi, sto nazalost u ovoj seriji nije bio slucaj. Sad iskoristiti ovih preostalih desetak utakmica da se Akojon bolje uigra i mora da se pokusa da se razigraju jos neki igraci sa klupe, jer sa samo sedmoricom ce vrlo tesko ici.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top