Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Hladnije glave...

Ogroman trijumf pre nekoliko godina, u vidu plasmana na F4 Evrolige, ne samo da nismo iskoristili da dignemo klub na visi nivo nego smo otisli pet koraka unazad.
Kako, zasto, manje-vise svi znaju...

Hajmo sada da ovaj bolan poraz iskoristimo za pravi reset, da postavimo klub na zdrave osnove, pomognemo Duletu ako mu je jos do ovog guranja kamena uzbrdo, i uopste stavimo se kao i do sada na raspolaganje klubu. Svako pojedinacno, a i razume se na tribini.

Klub s druge strane mora, po svaku cenu mora da se organizuje na savremenim osnovama, a ne da nam jedini kvalitet i opravdanje za javasluk bude - ljubav prema klubu. Plasticno govoreci, volim i ja zenu, ali nam nije to dovoljno za brak.

Dok god nam trener, pa zvao se on Dule, Dzile, Pera ili ne znam ko, bude morao da izigrava pravnika, sefa racunovodstva, skauta i marketing gurua - necemo biti klub kakav po istoriji i specificnom kvalitetu zasluzujemo.

Sve to je preduslov da budemo koliko-toliko ravnopravni u neravnopravnoj podeli moci, uticaja i novca. Kad se bijes s Tajsonom, bar budi spreman kad ti odgrize uvo da izdrzis i fanaticno spreman i organizovan, uzvratis mu udarac.

Za pobede, za miran san, za titule, za Partizan :partizan_fan:
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Braćo Grobari ne očajavajte!
Imamo naš KK i ja ću ga bodriti makar u beton ligi. Doći će neki novi klinci , Partizan ostaje.
Moram sa Vama da podelim nešto , molim moderaciju da ne zameri , nadam se da ćete se svi malo oraspološiti, bar ja jesam:buhaha

Sa drugarom(ciganinom) se tradicionalno kladim u ručkove. Obično je opklada u 2 ili 3 ručka , a u ovom konkretnom slučaju opklada je bila "ko će imati bolji plasman u ABA ligi posle play off-a zvezda ili Partizan.
Naravno da mu dugujem par ručkova sad i da ću mu platiti, ali nisam izdržao da ga malo pecnem(Možete da zamislite koliko je do sad sirotan platio ručkova za poslednje godine:wink:)
Prenosim Vam našu prepisku(odnosno moj mail upućen njemu):

Stjepane ,

Imamo mali problem što se tiče ručkova. Naime , Vi i moja malenkost smo izvršili opkladu i ugovorili nagrade ako pobedi Partizan , odnosno Zvezda.
Ugovorena obaveza bi se izvršavala vođenjem na ručak u slučaju boljeg plasmana u ABA ligi.
Budući da je KK Partizan poklekao u polufinalu gore pomenutog takmičenja, logično bi bilo da ja Vama dugujem ručkove.
Ali avaj!
Nastaje problem pravno-proceduralne prirode.
Budući da je KK Crvena Zvezda , Mali kalemegdan 2 kao prepoznatljivi brend, ugašena i da je sada nosilac korišćenja jednog dela brenda(u najvećoj meri vizuelnog) KK FMP Beograd, Železnik, smatram da prema Vama nemam nikakve obaveze.
Da budem precizniji, Vi poštovani Stjepane imate obaveze prema meni.
U cilju dobre saradnje i korektnosti spreman sam da izvršim otpis potraživanja ka Vama , budući da ste bili u zabludi.
Objašnjenje: KK Crvena Zvezda Mali Kalemegdan čak nije ni učesniik ABA lige u sezoni 2014/2015 godine , stoga bolji plasman je ostvario KK Partizan.

Da bi sve bilo "ni po babu ni po stričevima" ja sam spreman da Vam izađem u susret i zaista platim ručkove, naravno , pod uslovom da se Vi izjasnite kao navijač kluba FMP Beograd , Železnik.
U prilogu Vam dostavljam dokumentaciju kojom potkrepljujem gore pomenute tvrdnje, a takođe sam od Privrednog suda u Beogradu zatražio tumačenje.

Srdačan pozdrav!

Beli BG

:buhaha:buhaha:buhaha

Naravno, u atachemntu sam mu poslao izvode iz UPPR-a.
Šta mislite da li mi je stigao odgovor?:buhaha


p.s. Izvinjavam se još jednom zbog malog off-a , cilj mog posta je podizanje morala Grobarije:napred Partizan
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.442
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Napisao sam vec nije sramota izgubiti od boljeg i jaceg, sramota je sto je taj tim bolji i jaci.
Treba biti sportista i pruziti ruku pogotovo korektnim momcima kao sto su Marjanovic i Mitrovic recimo.
Ako zanemarimo da taj momenat da su jaci i kvalitetniji, dobili su nas nasim oruzjem, fizika, atleticizam i visok tempo.
Opet mi nikada nismo imali ovoliku klupu, da nama igrac kvaliteta Dangubica ( koji bi kod Duleta bio ozbiljna opcija) bude samo pijun koji ce da pravi licne greske da bi istrosio Tepica, ne verujem da cemo ikada imati toliko novca.
Sto se nasih igraca tice.
Bravo Edo :clap
Ima ogroman potencijal za napredak kod Duleta, sut mu je sve bolji, prodor ima donekle, mora samo manje da kreira i da nekada malo srlja moze da bude neka varijanta Lucica.
Macvan, jos jedna dobra partija sa ovoliko minuta, i ovoliko tuce pod kosem :clap
Milutinov :respect
Izudaran, iskrvaren, jedini centar u ekipi, borio se sa mvp el i jos sasvim solidnim Cirbesom i to sasvim pristojno, sut s distance odlican, horog sve bolji, mora da ostane jos jednu sezonu da bi usavrsio sve nedostatke, ali posle ovakve borbe s Marjanovicem, moci ce svakom centru da udje u meso.
Tepa :respect
Jedini su on Milutinov i Brat igrali celu seriju u oba smera odlicno, kakvu pljuvacinu godinama trpi a najsigurniji sam kada on loptu ima u posedu.
Brat, glupo je i trositi reci na njega, takav odnos prema dresu je nezapamcen.

Ovi koji su se slabije pokazali.

Sasa naravno, nije bio na svom nivou, i dozvolio je da ga isprovociraju mnogo slabiji igraci, ne moze sa toliko godina da se ponasa tako nezrelo. Nema opravdanja.
Opet znam koliko voli Partizan i da je covek emocija i ne mogu da se nadrkam na njega zbog svega...
Akojon, epski fail naseg skautinga, mozda i ne bi bio da smo isli na cedevitu u polufinalu gde bi igrao protiv Ukica. Ali ovde je ispao fail, konstantno nas je i temeljno unistavao u svakoj partiji, nije mogao deny odbranu da napadne.
U odbrani nas je unakazio, Tepic da je mogao igrao bi 40 minuta.
Mislice neko da se zajebavam, ali bolje da je Dalo bar igrao agresivnu odbranu a u napadu bar pokusao da napadne levim prodorom, nego ovo.
On ce se mozda i uigrati, navici na agresivnu odbranu na lopti, ali iz perspektive da on nije bas malo placen i da je doveden da nas dovede cisto u EL on je sigurno promasaj.
Da li ce biti bolji, verujem da hoce, ali za ono za sta je doveden je sada kasno.
Andric, vo imja oca, nemam reci.
Marinkovic iako je mlad, celog zivota je bio suter. Sinoc je jednu spotup situaciju promasio i onda iz 3 teze situacije nije dobacio, airballovao, i pogodio tablu. Jedno je mladost drugo je to.
Djumic, nije kosarkas jos uvek, da li ce biti ne znam, ali trenutno je samo masa i visina.
Bezbradica usao na kraju i opalio 2,3 trojke u poslednjoj utakmici serije, bez obzira da li je reseno, bezobrazluk je privatizovati tako utakmicu.

Navijanje :pop
Treba biti cigan ili imbecil pa kada se lomi u drugoj voditi pesmu koju pola hale ne zna, a pola jedva, ili mars na drinu u poslednjoj i brdo drugih pesama, izgledalo je kao cigani kad se skupe u pioniru i pevaju bez obzira na rezultat.
Sve u svemu ocekivano, cela serija je bila mucenje, svaki njihov napad imao sam utisak da moramo da skapamo da bi ga odbranili, a u napadu smo izmisljali poene.
Nismo mi pretplaceni na trofeje, svemu dodje kraj, pa ce doci i ovoj vlasti.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ne dopada mi se što na ovom forumu ima ljudi koji kritikuju pojedinačni učinak nekih igrača ili trenera. Tu mislim na neke postove od sinoć. Za mene su ovi momci i Dule pravi heroji. Dugo pratim košarku, ne pamtim da je neki klub imao otvoreniju pomoć sudija nego Panteri u ovoj seriji. Plus, ta ekipa ima budžet oko 4 miliona evra, to je najskuplji tim u istoriji srpske košarke. Niko, nikada u Srbiji nije imao skuplju ekipu.
Posebno mi se ne dopadaju kritike upućene na račun Saše Pavlovića.
Saša je naš najbolji igrač i iskreni Partizanovac. Jedini problem koji je Sale imao je problem što je on smatrao da mora da povuče ekipu kao lider i nije uspeo da se izbori sa tim pritiskom. To nije bilo lako. Imamo mi u ovoj ekipi 5,6 igrača koji mogu da preuzmu odgovornost i Sale nije trebao da sebe opterećuje na taj način smatrajući da mora nemoguće. On je trebao da se fokusira na košarku, da igra odbranu, skače i pogađa kad i koliko može. Sam sebi je previše podigao lestvicu i zamislio da mora da ubaci 30 poena. A nije morao, dovoljno je bilo i 10. Tu su i Tepara, Edo, Maki, Nkola i naravno, pre svega, Gagi da mu pomognu.
Siguran sam da će sve biti mnogo bolje u nastavku sezone i očekujem osvajanje 14. uzastopne titule šampiona Srbije...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Nije lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan!

Tuzan sam, deprimiran i razocaran, sve u isto vreme... Ne zamerajte, nisam procitao nijedan post od juce, jer mislim da bi zapao u vecoj depresiji. Imali smo sansu da konacno zakopamo ovaj nakaradni ciganski projekat, ali nazalost nismo uspeli. Idemo opet iz pocetka, kao i ove sezone, sa tim da ce sledeca sezona biti jos mucnija od ove, a na kraju nadam se da cemo se opet vratiti na stare staze, u takmicenju gde smo pisali lepse stranice istorije istog, u Evroligi!

Volim ovaj klub, volecu ga i ako sledece sezone igramo sa petlicima, jer cemo mi ostati to sto jesmo, necemo menjati klub, adresu, maticni broj, niti cemo raditi neke fuzije. Jer smo mi jedni i jedini, veci od svih, jaci od svih, najjaci!! Najveca kosarkaska institucija u ovoj zemlji, a jedna od najvecih u Evropi i u svetu! Klub koji je stvorio toliko mnogo kvalitetnih igraca, klub koji je postao prava avangarda u ovom sportu, klub koji se sam izborio da ima milionsku armiju navijaca u svetu! Klub protiv koga su NBA velikani trazili da im dodje u goste! Nas grb stoji u Halu slavnih u Springfildu, privilegiju za koju mnogi jaci klubovi od nas trenutno mogu da sanjaju (mislim Evropskih, ne na fmp)! Klub koji mi je donosio toliko mnogo radosti i srece u mom zivotu i u zivotu svakome kome je svet crno-beli, koji je u mnogome uticao na mene da postanem bolji covek i da verujem da su legende stvarnost, da vredan i pozrtvovan rad uvek isplati i da u takvim uslovima da David moze da pobedi Golijata, da Partizan moze da pobedi Reala, CSKu, Barsu, PAO, Huventuda, Virtusa...

"Istorija je uciteljica zivota", a mi najlepse strane nase istorije smo pisali tako sto smo se uzdizali iz pepela, poput feniksa. Ne bi me cudilo da se ovaj put dogodi neko cudo, bas u narednih sezonu, dve kada najmanje ocekujemo, jer najlepse stvari u zivotu se desavaju, onomad kada najmanje ocekujes!

Ja verujem, a vi?!!:napred Partizan

Za kraj, ali nista manje bitno, slede nam jos utakmica protiv jucerasnjeg rivala i to je idealna prilika za revans u koji sam ubedjen da ce se desiti i to sa kamatom! Ne znam kako, ali ubedjen sam da ce ga biti!

Smrt fasizmu, ziveo Partizan!!!:partizan_fan:
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Kako se osecaju vodje s'Juga
sto im je Dule pretukao druga.

Nije Dule lud,ni bolestan,samo ima kicmu i muda...to sto se istrosio u borbi sa cokijevom hobotnicom znaci samo da je bio sam u borbi.

Pojedini mediji pokusavaju da naprave spin da je bio cokijev vozac u pitanju,tj onaj sto je ulazio na teren u zelezniku...druga njuska je u pitanju, bbrs diler Sojic.

Nebitno je sada sve to,hocu samo da kazem da je Dule udario na osinje gnjezdo,sam kao i uvek. Ej oni juce pokazuju prstom na nas prvi red i traze da se udalji covek,sto se i cini a njima sedi jedan takav majmun pored klupe.

O snazi timova nema svrhe pricati iz ugla neke istorije,Partizan,mrtva zvezda...ovaj frankestajn od fmp-a je posebna alava neman koja treba da stoji u posebnoj koloni. Pa taj covic je igrao od srece na ciganskom grobu 2011 jer su mu se otvorila vrata a oni ga velicaju u legendu sada,jasan pokazatelj koliko smo im zagorcali zivot.

Kao sto ste svi pomenuli,imamo nas izvorni klub,pravi KKP. I pouzdano znam da cigani besne zbog toga,nije im bio plan da prezivimo. Ocekujem jos jace udare,cak i iznutra. Svi u Pionir.
 

Crni Djordje

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
165
Reaction score
5
О игри не желим ништа да пишем, колико год судије навлачиле и имале утицаја на игру ми смо у оба меча имали шансу да преокренемо, али то на жалост нисмо искористили. Честитам нашим момцима на борбии жељи, надам се да ћемо имати више памети у домаћици.

Занима ме, да ли неко зна ко је господин који је био удаљен од терена у другом полувремену?

Ми се бусамо како нисмо исти, али нажалост јесмо...како добри, тако и лоши 'навијачи'.
Непосредно пре почетак меча је тај дотични седи господин у црној кошуљи ишао поред терена и добацивао њиховим играчима, и тако је частио Митровића на шта га је овај финтирао пасом, па га је тај господин ударио раменом и унео се у њега, али на срећу није прерасло у ништа више.
У другом полувремену приликом једног прекида, лопта је дошла до поменутог господина, а он ју је узео и лепо погодио Вилијамса у бутину, Вилијамс се окренуо ка њему и слегао раменима у фазону 'чему то', а он је почео да му гестигулира рукам и да се хвата за одређено место, и то је трајало неко време док га нису удаљини од терена, али је он наставио по своме поред ограде. И од тог момента креће Вилијамсова серија од 17 поена, и занимљиво је да је после сваког постигнутог гледао дотичног господина.

А друга ствар која нам није на част, јесте што је неко погодио бакљом једног од њихових млађих играча који су седели поред клупе. Свашта је још летело, али на срећу није погодило.


Едит: Свака част свим навијачима који су остали у Пиониру до 23:40!
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Glavu gore Grobari! Nema očajavanja! Posle kiše dolazi sunce! Mi bar navijamo za Partizan za koji su navijali naši dedovi, očevi, pa sada mi! Dok njima sreća nije potpuna! Čović će kad tad vratiti staro ime kluba i zadržaće one trofeje iz KRK-a! Tada će im se "legenda" pretvoriti u izdajnika bagru, govno, ustvari ono što on stvarno jeste! Nego to sad oni zaslepljeni mržnjom prema nama ne vide! Obiće im se sve ovo o glavu kad, tad! Živi bili, pa videli!
 

Darinho

Grobar
Учлањен(а)
21.11.2009
Порука
447
Reaction score
5
Локација
Tu negde svuda pomalo
Posto sam se ohladio,mogu samo da konstatujem da ja jos vise sad volim i postujem Partizan. Nazalost, poraz je bio neophodan ne bih li to shvatio, ali avaj. Momcima naklon do poda.Posebno Duletu, Gagiju, Makiju,Tepi i Milutinovu. Sinoc je sva gamad ispuzala iz rupa i drago mi je da se konacno vidi ko je ko. A doajen burek novinarstva iz ruznala mora da je nasao malo vise biljne fete u bureku od jutros nego uobicajeno. :napred Partizan
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
као и сваком правом Партизановцу много ми је тешко.тешко ми је када нас победе у кликерима,а још теже у овако битној утакмици.али главу горе,величина човека се огледа у томе да кад год падне,он опет устане.
што се тиче еуролиге,мислим да ту прича није скроз готова,биће ово врело кошаркашко лето и свашта ће се дешавати између фибе и улеба
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ljudi, dosta vise sa patetikom, izgubili smo to je to... Glavu gore ,cestitajte im pobedu i idemo dalje. Niti cemo manje voleti klub, niti mozemo vecito da budemo prvi. Treba sacuvati Duleta da pravi neke nove klince jer sledece godine tesko da cemo da gledamo Gagija, Macvana, Pavlovica, Murica, Milutinova ali Boze moj....

Njima da cestitam na pobedi? Nikada !!! Napisao sam da smo zasluzeno izgubili seriju i to je to a da cestitam govnarima kojima drzava titra jajca i pumpa ih parama na sve nacine i kojima je cilj i uveliko rade na tome da nas uniste - ne pada mi na pamet !!! Jos jednom bih da se zahvalim Duletu i igracima na ovoj neravnopravnoj borbi sa ovom gamadi iza kojih stoje svi i da porucim da racunaju na nas uvek jer ... Partizan je vecan !!!

I da, naravno... Jebite se gosti smrdljivi ciganski pacovi sto navijate za fmp i sada se sladite... Neka, ali nikome nije vecno gorela pa nece ni vama... MI IMAMO SVOJ KLUB !!!
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Napisao sam vec nije sramota izgubiti od boljeg i jaceg, sramota je sto je taj tim bolji i jaci.
Treba biti sportista i pruziti ruku pogotovo korektnim momcima kao sto su Marjanovic i Mitrovic recimo.
Ako zanemarimo da taj momenat da su jaci i kvalitetniji, dobili su nas nasim oruzjem, fizika, atleticizam i visok tempo.
Opet mi nikada nismo imali ovoliku klupu, da nama igrac kvaliteta Dangubica ( koji bi kod Duleta bio ozbiljna opcija) bude samo pijun koji ce da pravi licne greske da bi istrosio Tepica, ne verujem da cemo ikada imati toliko novca.
Sto se nasih igraca tice.
Bravo Edo :clap
Ima ogroman potencijal za napredak kod Duleta, sut mu je sve bolji, prodor ima donekle, mora samo manje da kreira i da nekada malo srlja moze da bude neka varijanta Lucica.
Macvan, jos jedna dobra partija sa ovoliko minuta, i ovoliko tuce pod kosem :clap
Milutinov :respect
Izudaran, iskrvaren, jedini centar u ekipi, borio se sa mvp el i jos sasvim solidnim Cirbesom i to sasvim pristojno, sut s distance odlican, horog sve bolji, mora da ostane jos jednu sezonu da bi usavrsio sve nedostatke, ali posle ovakve borbe s Marjanovicem, moci ce svakom centru da udje u meso.
Tepa :respect
Jedini su on Milutinov i Brat igrali celu seriju u oba smera odlicno, kakvu pljuvacinu godinama trpi a najsigurniji sam kada on loptu ima u posedu.
Brat, glupo je i trositi reci na njega, takav odnos prema dresu je nezapamcen.

Ovi koji su se slabije pokazali.

Sasa naravno, nije bio na svom nivou, i dozvolio je da ga isprovociraju mnogo slabiji igraci, ne moze sa toliko godina da se ponasa tako nezrelo. Nema opravdanja.
Opet znam koliko voli Partizan i da je covek emocija i ne mogu da se nadrkam na njega zbog svega...
Akojon, epski fail naseg skautinga, mozda i ne bi bio da smo isli na cedevitu u polufinalu gde bi igrao protiv Ukica. Ali ovde je ispao fail, konstantno nas je i temeljno unistavao u svakoj partiji, nije mogao deny odbranu da napadne.
U odbrani nas je unakazio, Tepic da je mogao igrao bi 40 minuta.
Mislice neko da se zajebavam, ali bolje da je Dalo bar igrao agresivnu odbranu a u napadu bar pokusao da napadne levim prodorom, nego ovo.
On ce se mozda i uigrati, navici na agresivnu odbranu na lopti, ali iz perspektive da on nije bas malo placen i da je doveden da nas dovede cisto u EL on je sigurno promasaj.
Da li ce biti bolji, verujem da hoce, ali za ono za sta je doveden je sada kasno.
Andric, vo imja oca, nemam reci.
Marinkovic iako je mlad, celog zivota je bio suter. Sinoc je jednu spotup situaciju promasio i onda iz 3 teze situacije nije dobacio, airballovao, i pogodio tablu. Jedno je mladost drugo je to.
Djumic, nije kosarkas jos uvek, da li ce biti ne znam, ali trenutno je samo masa i visina.
Bezbradica usao na kraju i opalio 2,3 trojke u poslednjoj utakmici serije, bez obzira da li je reseno, bezobrazluk je privatizovati tako utakmicu.

Navijanje :pop
Treba biti cigan ili imbecil pa kada se lomi u drugoj voditi pesmu koju pola hale ne zna, a pola jedva, ili mars na drinu u poslednjoj i brdo drugih pesama, izgledalo je kao cigani kad se skupe u pioniru i pevaju bez obzira na rezultat.
Sve u svemu ocekivano, cela serija je bila mucenje, svaki njihov napad imao sam utisak da moramo da skapamo da bi ga odbranili, a u napadu smo izmisljali poene.
Nismo mi pretplaceni na trofeje, svemu dodje kraj, pa ce doci i ovoj vlasti.
Nazalost,ali sve sto si napisao,bas je tako.
Nit sta dodati ,nit sta oduzeti.
Kraj ce im biti vrlo skoro,toga oni nisu ni svesni.
Slicno nesto kao sa vaterpolom,ali nasa nemoc je sto i kad padne taj usrani pickousti
oni ce preci na tu drugu pobednicku stranu i sve iz pocetka.
E ,zato volim sto sam Partizanovac kao i ti ,kao i mnogo dobrih likova sa ovog foruma ,pa i sire.
I ne zalim zbog svega ovoga sto nam se sada desava.
Karma ce sve to smestiti na svoje mesto!
ZIVELI:ziveli:napred Partizan
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Nesto me muci jos od izjave gagica da u svlacionici nema zajednistva.Nisam hteo da cackam mecu,mislio sam da serenda jer ja nepamtim u dekadi sto je iza nas pa i dalje da je neki igrac Partizana izrazio nezadovoljstvo atmosverom medzu igracima.U danima sto slede pred nas videcemo dali ima istine.Nadam se da Genaral sa Draganom i ostalom vojskom jos drzi konce.Izgubili smo bitku rat jos traje.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.001
Reaction score
26.044
Локација
ante portas
Slažem se da nam je potrebna pozitivna promena,sveža krv, ljudi sa idejama.Ali ako će reforma da se sprovodi tako što će da se odstranjuje Dule Vujosevic onda sam apsolutni protivnik takvih reformi. Ako se govori o odgovornosti prvi treba da idu ovi iz upravnog dela kluba. Struka je svoj posao kao i uvek maximalno odradila, pošteno do kraja. Govori se o nekakvom podmladivanju. Podržavam to, ali sam veliki skeptik. Pre svega tržište talenata u regionu je oskudno. Drugo, to što ima i valja pokupi Misko za svoj projekat, ostalo prikupi FMP svojim parama,i svim i svačim. Sad još imaju i kartu Evrolige za pridobijanje mladih igrača. U takvim uslovima mi nismo konkurentni da pridobijamo mlađe talentovanije igrače. Hrvatskim klincima je sigurnija opcija Cedevita itd.Jedino što je ostalo nama kao adut to je Dule. Kad njega sklone ogoljeni smo do kraja.Zato puna podrška Duletu. Bez njega smo gola kita.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
@Vlad lepo objasnio! PreCednik kluba drzi casove ljubavi ljubavi neandertalcu,a profesor doktor drzi casove dziduzicu narko dileru iz stjepana supanca,pa vi vidite.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.302
Reaction score
10.820
Локација
Beograd
General drzi konce, ali su nama namakli kanap oko vrata i stezu... Dzaba!!! Dok je nas, dzaba im!!! A mi nismo pacovi sto beze s broda koji tone, jer nasa barka pusta, doduse, malo vodu ali uz par kofa, izbacićemo je i ploviti dalje, kroz nepregledni okean casti, vere, postenja, jbg, drugacije ne znamo, jer drugacije smo sazdani... Ja im cestitati neću, ne jer ne mogu, već jer ne zelim! Kad budu posteno pobedili, meni to nije problem... BORBA, BRE!!!
 
Последња измена:

duka89

Početnik
Учлањен(а)
02.01.2015
Порука
108
Reaction score
35
ja sam i dalje ubedjen, ko sto sam to i bio rekao pre mesec dana, da bi mi sigurno izbacili u 1/2 i buducnost i cedevitu.. intezet u ove dve 1/2 serije, je nebo i zemlja, tj nas i pantera je bio na nivou evrolige, dok ovo drugo nije ni za evrokup..
na kraju ispade da je akojon bio velika greska.. da nije bilo onog njegovog divljanja u pg, izbegli bi pantere u 1/2, i otisli na nekog od ova dva protivnika, koji ne znaju da igraju u ovakvoj atmosferi i pod ovakvim intezitetom...

al sad je sve to trla baba lan...
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Htedoh da opalim čaršav, ali pročitah Stojančetov post I on je to još lepše I konciznije objasnio.

Idemo dalje, Partizan je u teškim problemima ali sad se mora videti šta I kako, mi (navijači) nismo upitni.

Veliki problem je bio kada smo otišli na F4, što je otišao Dule. Tad se sistem raspao.
Vlada je odradio ulogu tipičnog trenera koji je za klub kao što je Partizan najgora I neodrživa opcija.
Skupio je tada najbolje što je mogao I uspeo, nijednog igrača nije napravio I epilog je ovakav kakav je...

U moru grešaka koje su povlačene I slagane jedna na drugu, neplaćanje tog poreza je stvarno ogroman propust. Razumem ja nadanje kao mi smo interes države, ali kad se videlo odakle vetar duva...
Poenta je snaći se u situaciji u kojoj se nađeš. Ali šta je tu je...

Na ovakvu sklepanu ekipu po mom mišljenju je moglo da se napravi malko bolje rešenje.
Po meni je Andrić promašena investicija I verujem da ga Dule gura zato što je dobar I vredan momak, ali limiti su limiti, a njegovi su ogromni za iole ozbiljniju košarku u oba smera... iako je on rešio neke utakmice ali opet...
Ne znam šta je sa Milutinovićem, ali ne mogu da se otmem utisku da je mogao vise da se iskorisi... Ne kažem da bi nam on preokrenuo sezonu, ali ako ništa drugo mogao je da odigra znatno agresivniju odbranu I napravi neki faul...

Ne mogu da se otmem utisku da je minutaža mogla makar malko bolje da se raspodeli. Pa da iskoristimo I Vanju pa I Djumića da "ukliza", da izbaci iz ritma njihove igrače. Jer to su njihovi hrtovi radili... Možda bi ranije izašli iz bonusa, ali kad te neko faulira kao njihovi igrači nas što su lomili, kad kreneš na šut dovoljno je I periferno da vidiš da ti se taj isti približava pa se ruka stegne I secne... Voleo bih onda da vidim Dženkinsa da onako šutira kao na treningu...

I još nešto, mislim da igramo najgori pik na svetu :D. Šalu na stranu, strašno koliko je to jednosmerno. I povrh svega, nemamo igrača koji zna da napravi blok. Akojon koji se muči kad ga stisneš nije dobio za celu seriju dva krštena bloka. Sve su to neki "lažni blokovi" gde igrač kreće da se odmotava a da protivnički nije ni udario u njega kako treba... Mada ima tu I do igrača sa loptom koji treba da zna da navuče protivnika I zavede ga u jednosmernu ulicu... Akojon nažalost je takav propust kako reče Stojanče, koji ne samo da nam nije doneo ono što nam je trebalo, nego je razbio kakav takav ritam ekipi koja je počela da funkcioniše.

Šta je u je. Ja stvarno ne vidim kako uraditi reset osim ako se ne desi neko čudo I to finansijsko...
Jedini igrač kojeg možemo da utopimo je Nikola. Dragan verovatno ide, Saša, Maki... Pitanje je I za Tepića. Marinković obećava, možda Kuzeloglu...
Sve u svemu, račun je prazan, džak još prazniji a trap sa rezervom suviše tanak...

Opet ima klub I ono što se ne kupuje novcem I što je jedino sigurno da će da rodi... GROBARI.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Nisam imao snage da procitam bas sve komentare, ne zamerite. KAPITEN :respect Tesko je ali kao sto je par vas reklo mnogo manje boli ovaj poraz nego onaj od prosle godine. Jedan sam od retkih koji nije zeleo fmp u polufinalu. Imaju kvalitetnu ekipu, duzu klupu i kad se na to doda sto su sudije povremeno kenjale mi jednostavno nismo imali sta da trazimo u ovoj seriji. Necu pojedinacno o igracima, niti mi pada na pamet da bilo koga pljujem od nasih. Bilo je onih koji su izginuli i dali sve od sebe, bilo je onih koji se nisu videli ali hvala im svima sto se bore za ovaj sveti grb ! Kao sto su mnogi rekli tako cu i ja, IMAMO KLUB ! TERAJ DALJE !
 
Последња измена:

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Aj samo neko nek mi objasni sta je sporno u tome sto je Danilovic cestitao Radonjicu i Marjanovicu?
Jel treba da budemo cigansture najgore pa daih bijemo sto su nas potpuno zasluzeno prosli? Mozemo da polemisemo o tome kako su dostigli nivo kluba kome je jedna klasa poput Vilijamsa pojacanje uz zadrzavanje kostura tima, ali oni su nas dobili cisto kao suza, bolji na svakoj poziciji, dobili nasim oruzjem, odbranom, tucom, bili su fajterska ekipa kakva smo mi nekad bili.

Nadam se da ce uvek ovako nasi cestitai njima, narocito sto je marjanovic miran momak, nikada nije provocirao ni na tereni niti van njega. Mitrovic takodje, decko nas skoro pa hvali u medijima kad god moze eno i sinoc izjava vise nego korektna izmedju ostalog kao i Kalinica. Mogli su da izdziberisu u stilu Lole Smiljanica ali nisu...
Mozda cesto deluju na terenu poput prljavih ali bas je i to glavni razlog zasto oni idu u finale a mi ne. Da smo imali nekog Novicu, Miloja..pored Dragana koji na terenu ginu i pokazuju dozu drskosti i bezobrazluka prosli bi ih.
Jedno su gnjide poput slovenackog govnara i otpatka lazica a sasvim drugo ovi i treba takvima pruziti ruku, jer ako smo gospodaski klub treba ostati gospoda i u takvim situacijama!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top