Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.314
Reaction score
10.920
Локација
Beograd
Imala sam zelju, donekle, cak i dobru volju, da pogledam, iz drugog ugla, desavanja na terenu, oko njega, prebacim da odgledam SOS KOS, msm, verujte mi, onog momenta kad se pojavise panteri u krupnom kadru, a pojavili su se moNUmentalno, prebacila sam nazad na ono sto sam gledala pre toga... Nemam ja, ipak, i pored svega, dobar zeludac da tu kolicinu prostote, vulgarnosti, ne znam ni ja cega sve ne, pa jos u prvom kadru, krupnom kadru, svarim, iako je to bio tek pocetak snimka... Ma, cao, zdravo... Bar sam odgledala prave pantere na pravom kanalu... I nije mi zao, nemam osecaj da sam propustila nesto bitno, nesto lepo...
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma ljudi problem je što boli. . . I ok je to, to je svojstveno pobednicima, jer floskulu važno je učestvovati je smislio u najboljem slučaju neko ko je stalno bio drugi.

Ali pustite njih. Nisu ovde oni tema. Znamo kako I zašto su sada tu gde jesu. Tema je KK Partizan. Šta ćemo mi dallje? Sa čim, sa kim...???

I da prodamo ono što jedino imamo da prodamo, opet na čemu smo? Pa I makar da smo okupili neke klince da nam uliju nadu za neku sledeću sezonu. Sve karte su bačene na to da se kako znamo proguramo u tu Jevroligu. Tim je sklepan kako je sklepan. Bilo je tu svega. Opet puno problema. Ali odakle sad krenuti???

Bojim se da ne doživimo marginalizaciju kao nekadašnji "velikani" iz susedne nam države. Veliki je Partizan I ima nas, tu je sigurno razlika. Ali vreme je zajebana stvar ukoliko ne ostavljate barem neke obrise... Ovi što su planirali rade to temenljno. Ali gledajući sad mi bez neke ozbiljne finansijkse inekcije, pretimo da im budemo kako Dule reče Ikebana.

To je ono što je sada bitno. A to kakvi su oni je apsolvirano još pre svega ovoga. Manimo se komšijske krave I daj da vidimo šta ćemo sa ovom našom, ofucanom, bez rogova, ali našom, jedinom...

Pritom naravno ne mislim da se žmuri I ne govori konstantno u javnosti, u cilju budjenja bilo kakve svesti... Ali kako rekoše iznad došlo je tužno vreme, kada su sila I baronija, jači neg' čarolija...
 
Последња измена:

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.514
Reaction score
4.764
Локација
Na vještičinoj sisi
Ne zelim da grijesim dusu i upirem prst u ljude koji vode klub da ne znaju da nabave novac kada znam u kakvom okruzenju rade. Sada stvarno treba biti finansijski i poslovni genije i stabilizovati klub, a u isto vrijeme nema Eurolige, na vidiku nije neki ekstra talenat kojeg ce Dule da brusi i uzme novac, a cigan-mala osjetila krv i sad ce navaliti jos zesce...:napred Partizan
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Prekopirali su naš sistem i dobili nas našim oružjem.

Koliko godina smo u fudbalu bili bolji, osvajali titule, a na derbiju pogotovo u rupi popušili! Onda dolazi Tomić, dovodi STRANCE, koje boli kurac i za derbi i za Srbiju, a kompleks im je samo obična reč i ništa više. Partizan s njima sasvim preokreće situaciju, redovno pobeđuje i upravo komšinici nabija kompleks. Beše li ono osam derbija zaredom da cigani nisu pobedili. Dobijamo ih kao iz šale i u Krcun areni... sve zato što su dovedeni Dijara, Žuka, Moreira i Kleo.

Cigani su doveli dva amera i švabu. Sva trojica odlični igrači. Ne znaju za tradiciju i nemaju kompleks. Rezultat je poznat.

Garantujem životom, da su cigani imali samo njihove, pa makar to bilo i pet Rakočevića i Miličića, mi bi njih glatko dobili.

Šta će biti u finalu KLS zavisi od forme i povreda. Ako proradi Pavlocić i još neko, imamo šanse, ali ako Pavlović odigra finale kao ove polufinale, nema šta da tražimo.

Postoji i ono "prekomerno samopouzdanje" koje sada sigurno vlada kod njih. Svakako da će nas potceniti u finalu.

Ćeraćemo se još!!!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Gazda nismo bili spremni za tucu.Bili smo opusteni.Zar ti mislis da bismo vako prosli u NASEM PIONIRU da smo imali osim Kapitena nekog ko Marica (tu nemislim na njegovu igru),ili Milojevic,falilo nam to neko pozitivno kurcenje,ako postoji nesto takvo,a to nas je krasilo.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.765
Reaction score
6.369
Pa ako se u ovoj seriji nismo tukli ne znam kada smo.
1. Sasa ih udara kao Svet Ilija, mozda malo preterano.
Lazica u muda, lazica laktom u glavu, jenkinsa pesnicom u glavu.
2. Macvan baca hrta u tribine, Akojon baca hrta u tribine
3. Edo ,,napada" opet njihovog ruznog crnca
4. Brat bije sve redom samo malo kulturnije

Nije problem bio u tuci nego u njihovoj duzoj klupi i kvalitetnijem rosteru. Da ne ponavljam sad vec je sve receno o ulogama dangubica, tejica i jovica i ulogama Daloa, Bezbradice i Boze.

Plus dva igraca ekstra klase bobi i vilijams.

PLUS SUDIJE
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Дотакао бих се мало приче о Саши Павловићу, с обзиром да се његово име често провлачи кроз расправу последњих дана а и од момента кад се вратио у клуб.
Чињеница је да не игра онако како се то од њега очекује, чињеница је да ни ову полуфиналну серију није одиграо ни приближно добро.Сад нико не може да гарантује да би прошли у финале да је он играо боље.

Али мишљења сам да смо сувише оптерећени његовим ликом и делом и да га величамо и неосновано сврставамо у легенде.Сваком ко дође у Партизан (било играч или тренер) треба да буде част што је ту, што има прилику да игра за клуб такве традиције и историје.Не треба да се ствара слика да Партизану неко чини част самим чином доласка у њега.Ма колико тај неко изградио успешну каријеру негде другде и ма колико зарадио новца.

Кроз ККП је прошло много великана и легенди али нико од њих није тај статус добио преко ноћи.Нико га није добио само зато што је пристао да дође у Партизан (а могао је у неки други клуб) или зато што је велико кошаркашко име стекао и пре доласка у наш клуб.Сви су они "крвавим" радом у црно белом дресу изграђивали статус легенде, свима су године требале за то.Па тако требају и Павловићу и сваком другом.


Ово није пљување Павловића, па чак ни његова критика.Једноставно, изгубили смо компас и мерило вредности.И није то случај само кад је у питању кошаркашки, него ли и фудбалски клуб.Некад се знало кад неко заслужује скандирање навијача и обожавање истих.Данас то може и само зато што је неко странац или нам је симпатичан попут Далоа и Фофане.

А знали и смо Ђорђевићу да певамо да је "пичка ћелава", Вујошевићу да је "свиња дебела", Илићу да звиждимо због пар промашаја, ватерполисте да провлачимо кроз говна.А знали смо и некога да величамо и због његове тетоваже.И то све због неког нашег субјективног осећаја.

Не замерите што сам мало скренуо са теме.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Mislim da je najboljniji rez koji Tosa spominje odlazak Duleta.

Mislim da ce ga otjerati! A da je dolazak Miloja onda neminovan.

Mi sto pre trebamo bataliti ovo sto je bilo u ABA i svim silama ici na domacicu.

Ako zelimo da Dule ostane mi moramo uzeti domacicu!
Dule ima previse neprijatelja, sto na terenu, sto oko terena sto na vlasti.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.519
Локација
Kej Republika
Kolega iznad uneo post broj 666. U samo postu sve u skladu sa brojem :)
Nemoj da malerises brate, neće Dule nigde. :ziveli
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
A jebalo majku pa dje bas 666 i to da napisem :buhaha

Nekako mi je to logican razvoj situacije. Ova ekipa bez Duleta bi losije igrala i ne bi konkurisala panterima nikako. Ovako sa njim se jos koprcamo.

Proturaju se price da dok je Dule tu nece biti para od nekih sponzora...

A ja mislim da za KKP nema bolje opcije od Duleta Trenera, da se samo mora promeniti okruzenje koje mora neke dr.stvari raditi!

Mi moramo na vreme poceti odbranu KKP, zajebimo sada 1/2 finale ABA lige...to zakopati!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.583
Nama je u ovoj seriji falio Bogdan Bogdanovic... Dobili bismo sa 3-0, eventualno 3-1... Nema ko da nadoknadi njegovih 25+ poena iz finala domacice, nema ko da probija kao on, Akojon to ne moze sa svojih 180cm, promasili smo pleja (kakva je finansijska situacija bila i ne zameram nista ljudima u klubu)... Jos kad Sasa odigra ovako kako je odigrao, dobro smo mi i prosli, nijedan mec nismo pukli preko 15 razlike...
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.768
Локација
Beograd
Idu dani, eto i novih detalja - Tegi na SOS-u sav u crnini, priča hladno a profesionalno, a šou dana njihova proslava pobede - k'o da im je važnije da kažu puši ga Tegi i Šiptaru iz Bara upala je kara, nego što se raduju toj pobedi...
Kompleksi su čudo, čuvajte se da ne postanete takvi...svaki put kad pomislite da radite nešto slično takvima...

Ja na poslu imam portira koji me već neku godinicu proziva pred derbi, kao rasturiće nas u fudbalu, košarci, a na kraju skoro uvek ispadne obrnuto...
E, konačno je došlo i njegovih ,,5 minuta,, - ja priznajem (ne njemu, nego ovako kažem) da smo mi izgubili, doduše ne od Zvezde, nego od FMP-a, ali o.k. - i baš čekam šta li će mi reći, kad ono... čovek mi ni jednu jedinu reč ne reče o ovoj plej-of seriji?!
A znam i zašto. :buhaha
Toliko se puta zajeb'o u radovanju unapred da je konačno shvatio da je bolje da i sad ćuti - izgleda da smo toliki strah od poraza uterali u kosti njihovoj navijačkoj populaciji, da nas se plaše i sad, čak i kad smo već ispali iz takmičenja...
Uostalom, idu nove utakmice (i fudbal i domaća košarka), pa, što se kaže, biće još dana za megdana...i za nečije radovanje...samo, tek će da se vidi čije...

Što se tiče ,,rezova,, u klubu, nek bude šta bude, ili šta mora - makar se vratili na nivo amatera i neke niže lige, meni je to časnije nego da zalažemo grb, zamrzavamo se, ili da pravimo neke sumanute kombinacije koji klub mi jesmo a koji nismo, i kako se zovemo ili ne zovemo - kombinacije koje pošten čovek ne bi pravio.

Čitam i čujem da je Saša Pavlović igrao povređen, da se namerno išlo i na Akojonovo povređeno rame, i sve to objašnjava mnogo toga...
Ali, što se tiče toga da imamo ,,krticu,, u timu koja im prenosi ko je povređen i koje mu je ,,bolno mesto,, - ja ne mislim da je to u pitanju, moguće da sam nešto permutovao, ali Akojon je bio povređen još pre neku utakmicu, nije igrao, a Dule je pričao o tome na KZŠ, čini mi se da je baš pominjao njegovo rame, itd. - znači bila je to informacija data u javnost za koju nije trebala neka špijunaža...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.007
Локација
Beograd
Nece Dule nigde da ide,narocito ne sada kada je klub u kriticnoj situaciji i kada se ne sme pogresiti oko pravca ka kome ce se usmeriti ovaj nas poljuljani brod.Nama treba pored Vanje jos barem jedan supertalentovani klinac koji ce eksplodirati kao Bogdan i biti vodja neke nove generacije.Idealno bi bilo da Gagi i Macvan ostanu ali to je tesko ocekivati i za jednog od njih a kamoli obojicu.Prelazni rok koji dolazi bice jedan od najvaznijih u poslednjih 15 godina i videcemo za sta smo se odlucili. U svakom slucaju podrska u Pioniru(7000+) ne sme da se dovodi u pitanje.Nije smak sveta,priblizilo se vreme za reset.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.408
Reaction score
38.000
Nisam sujeveran, ali od kada su dotični i onaj drugi što je zbrisao ove sezone stigli u KK, nama je krenulo naopako.

Isplatiti to kako znamo i umemo, daleko im lepa kuća. Što dalje od svetinje.
 

Hrundi V. Bakshi

Početnik
Учлањен(а)
04.01.2015
Порука
110
Reaction score
76
Мене не брину неки евентуални "нови почеци", "рестартовања" и слично, а ево и зашто:

Почетак којим смо започели трофејну и славну еру нашег клуба, десио се када су дошли у клуб Кића и Праја победе без краја, стигли домаћи и европски трофеји, па онда нови почетак, када Кића постаје функционер, доводи се млади Вујошевић за тренера, резултат су домаћи и европски трофеји, плус фајнал фор Евролиге у Гану, па опет нови почетак, поставља се млади Обрадовић за тренера, покојни професор Николић за саветника, резултат титула првака Европе, па онда пад, цигани ориђинале узимају две титуле, враћамо се затим са две титуле, Евролигом 97 године, и фајнал фором Евролиге 1998. Рестарт после тога, прелазни период са Нешом Трајковићем и Дарком Русом на клупи, млад тим, цигани ориђинале мезимци државе, пуни пара као и сад, узимамо им куп, избацујемо их у полуфиналу плеј офа, долази ера Будућности... рестарт, долазе Даниловић и Дивац, Вујошевић постаје тренер, успоствља се доминација коју ће тешко ко надмашити, кулминација је наравно фајнал фор Евролиге у Паризу...

Како рече члан #Секула, круг је био затворен после пораза од Цедевите, просто, скоро петнаест година ми смо се "возили" на једном таласу, потрошили много енергије, емоција, зноја, крви, подигли много трофеја.

Правац знамо, само треба да пређемо на други колосек, да се Дулету коначно омогући да се фокусира само на терен, да искористимо огромни потенцијал који постоји међу нама самима, што у виду бивших играча, што у виду људи који су спремни да помогну (видели смо колики је тај потенцијал на утакмици "Гробари за нас" и на донаторској вечери у Чачку), развијати даље маркетинг и ефикаснији наступ у јавности како бисмо се бранили од медијских хијена које желе нашу крв, које креирају лажну слику.

Већ сада кренути са плановима са формирање тима за наредну сезону, саставити тим од неколицине садашњих играча, младих играча из наше лиге, и ако је могуће, једног, два повратника и једног странца, и, што је посебно важно, тим формирати већ у августу. Не јурити никакве трофеје по сваку цену (читај: по цену задуживања), не мислити ни на какве освете, све ће то доћи, ова халабука из Железника неће дуго трајати.

Важно је да Пионир буде што пунији током домаће лиге. Важно је освојити титулу.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Krug je bio zatvoren posle odlaska na F4. Sve sto se sada desava je rezultat dve uzasne finansijske godine za nas klub nakon F4...Umesto da se oparimo, mnogo je para potroseno u te dve godine, a rezultati u Evroligi nisu bili na nivou ulaganja. I zajebana kazna nas je stigla. Pokusali smo da se izvucemo kako znamo i umemo, ali nismo se borili samo protiv toga nego i gomile novca upumpane u privatni klub zlog patuljka. Jebiga, jeste bio baksuz ona Cedevita, ali mi nismo smeli da dodjemo u poziciju da igramo na jednu loptu sa njima u areni punoj Grobara.

Greska je napravljena i sa duzinom ugovora koji su potpisani sa mladim igracima koji su dosli kod nas posle povratka Duleta. I da smo imali para da im placamo ugovore, sve bi oni vec na ovo leto otisli iz Partizan zbog kratkih ugovora.

Gledajuci samo u nase dvoriste, jednostavno nismo dali maksimum jer smo organizaciono go kurac...A po tom pitanju nema apsolutno nikakvih promena koliko ja mogu da vidim.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top