Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.420
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Pobeda. Na kraju bas nerealan rezultat jer je vecinu utakmice bilo 6,7,8 razlike.
Najbolji Muric i Dragan standardno, i cini mi se Maki, bar mislim jer je nemoguce pratiti ovaj prenos bez komentatora, usporenog snimka i statistike jer ne smes glavu da okrenes. Igrali svi, cak i Glisic. Manje vise lagano iako se vidi da smo u padu forme...nekako smo mrzovoljni.
Ponovo nam pleja igra Tepara, Marinkovic, DRagan, Edo, Macvan...samo onaj sto treba ne moze da dobije ni 10 minuta
Metalci vrlo korektni, priznavali svaki faul, pruzali ruke nasima kad su na parketu, nisu se ciganisali.

Skupljamo 4 miliona a u hali nema 500 ljudi
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Ne bi smeli da puste Partizan 2 puta uzastopno,mora da se gleda Konstantin-Telekom...Rutinski smo ih pobedili,usrao sam se za Milutinova,ali nije nista...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.390
Reaction score
2.436
Локација
Novi Beograd
Mnogo veca razlika u poenima nego u igri.
Dalo opet briljirao.
Andric ne sme da sutne ni na treningu vise.
Poseta ocekivana, igrao se fudbal, "losi rezultati",...
Mislim da na pleju, nismo probali samo jos Glisica.
Dule se opasno nervirao par puta, bilo je vise kandidata za davljenje.

Pravo grobarsko vece, prvo vaterpolo, pa javljaju rezultat sa JNA, u halu ulazi Pekovic, Dalo zakucava u prvom napadu.

I u beton ligu ako treba, ali adresu menjati necemo.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Cestitke kosarkasima na pobedi! Kakav dan, 3 od 3 ! Bravo Partizane :clap
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
На крају нико нема ништа да пита...све је толико јасно и очигледно да ко је иоле поштен не треба му ништа више ни објашњавати и све је тако далеко отишло и попримило такве димензије, да ни они други немају образа да било шта зуцну после оваквог Дулетовог наступа.
Ноћ је. Тек једно светло у мраку.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne volim da lamentiram nad sudbinom KKP, jer je to sad popularno, ali mislim da imamo sledece sezone i veci problem od dugova.
Ako ode Brat u ogromnom smo kurcu.
Izgleda da se to sve moze nadoknaditi, ali nema teorije...
Mi nista od timske igre nemamo sem njega.
 
Последња измена:

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
celxmkywaaamsep.jpg
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.293
Reaction score
18.499
Локација
Kej Republika
Kakav prenos danas. Kao da su koristili Nokiju 3310.
Ekipa je još u kanalu, ali se polako diže. Samo povrede da nas omase, bićemo zategnuti za finale sa zgadijom.
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
kakav je ovo raspored?
sutra u NS pa Pancevci dolaze u Pionir u cetvrtak pa sa panterima u subotu????
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Tako je. Sutra sa Vojvodinom u Novom Sadu od 18:00h uz direktan tv prenos na RTS-u.

U cetvrtak nam dolazi Tamis a u subotu je gradski derbi sa FMP-om.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Posto je bilo nedoumica gde se igra na Spensu ili Klisi evo informacije..
Igra se na Spensu u maloj sali u 18h
Sudije Belosevic,Mrdak,Ninkovic..

Partizanovci Srpska Atina i okolina ,dodjite da podrzimo Duleta i crno bele momke..vidimo se..:šal
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.511
Reaction score
23.407
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Je li je moguce da opet nece pustiti karte u prodaju, smradovi jedni?!

Nije mi samo jasno kome ih podele, kad fudbalski navijaci NS kurve ne prate ovu KK vojvodinu, jer je valjda to bivsi KK Novi Sad, bar sam ja cuo tako nesto...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.636
Reaction score
13.780
Локација
Yaoundé
Ma, ista priča k'o sa fmp!...

Zalepiš etiketu na govno i praviš se da ne smrdi... Oni su to čak izveli i pre ovih sns-ovaca, a izgleda da ćeš u ovoj zemlji uvek pronaći takve spodobe... Tako da se ne plašim za njih - već će pronaći kome će podeliti ulaznice.

Inače, na zvaničnom sajtu SPENS ni reči o utakmici, a i sajt im je malo jači...

edit:
sadašnja KK Vojvodina Srbijagas ili kako li se već zove je bivša KK Beobanka, kupljena i preseljena u NS od strane NIS još 2000. ili 2001. Paralelno su jedno vreme postojali i oni i pravi novosadski tim koji je bio u rangu ili dva nižem, čak su bili i u međusobnom sporu oko imena i klupskih boja. Interesantno da je neki bivši klupski funkcioner prave Vojvodine prešao u redove njihovog mutanta i da se cela priča oko tog spora utišala, tako da ne znam kako je i da li taj spor okončan. U svakom slučaju, kasnije se taj pravi tim spojio sa KK Novi Sad i sada su u Drugoj ligi Srbije...
http://kkvojvodina.rs/
... a ovi što igraju u rangu sa nama su još jedan tim čiji navijači imaju krizu identiteta...
 
Последња измена:

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.636
Reaction score
13.780
Локација
Yaoundé
Novosadski ''Dnevnik'' prenosi da se karte ipak mogu kupiti na biletarnici SPENS počev od 10:00. Karte su 300 i 500 din. a ulazak u salu je od 17:00.
http://www.dnevnik.rs/sport/novosadjani-goste-sampiona
Izgleda da su promenili taktiku. Iako je termin meča bio ranije poznat, neko je rešio da pusti ulaznice u prodaju na sam dan utakmice. Kada na to dodamo činjenicu i da je radni dan, zaključak se nameće. Bitno je smanjiti broj Grobara...

Na sajtu SPENS i dalje ništa. Ili ga ne ažuriraju redovno...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top