Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Portal masnokosog farmera piše, pozivajući se na kosarka.si da problem sa Blažičem :D još nije rešen jer mu pored 72.000 koje smo isplatili u petak, dođemo još 5k na ime kamata...

Klasično isprđivanje da bi bili zanimljivi, tj. da bi im sajt imao gomilu ciganskih hitova.

Na kosarka.si piše jasno:

http://www.kosarka.si/ekskluzivno-partizan-v-celoti-poplacal-klobucarja-bat-umaknjen/

Izjemno hitro je reagirala tudi FIBA in – kot smo še uspeli ekskluzivno izvedeti – že umaknila blokado registracije novih košarkarjev. Partizan bo tako lahko računal na okrepitve na čelu s Slovencem Edom Murićem, a slednje bo Duško Vujošević v kadru na jutrišnji tekmi v Szolnoku bržkone še pogrešal, saj je odprava blokade najverjetneje prišla prepozno.
Ne znam slovenački, ali naslov ipak razumem... A ostatak teksta mogu "Slovenci" sa foruma da prevedu :wink:
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Zasto niko ne misli na voz ? -.-
Voz je u 20 do 11 , a u poslednje vreme sve manje ceka nas, ko dodje dosao i udje. Nisu mogli lepo u 19h i se stigne sve.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Slabo se mi pitamo oko termina... To ABA Liga i (ranije Arenasport) sad Sportklub šteluju.

Rekao je Radojević juče u prenosu da protiv Krke igramo u sredu 20:00, prenos na SK1.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Aha.
A ovi majmuni iz zeleznice nisu mogli da stave u 23h lepo voz i jos taman da kasni 10-15 min da dodjem do Z i milina, vec kao namerno da su stavili u 20 do 11.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Imas vremena peske od Pionira da dodjes do 20 do 11. Sem ako nisi uracunao druge aktivnosti :D

Sto se utakmice tice, Dalo oploditelj :D. Mucna utakmica, nedostajalo je malo da ,,svaki kos vredi gol" nakon pracenja reprezentacije. Odvikne se covek od ,,standardnog" funkcionisanja napada :D

Idemo dalje.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.881
Локација
Beograd
Često ove naše igrače zovem "decom", a obzirom da sam malo mlađa od tata-Duleta, to i nije daleko od istine :D međutim, ova ekipa i jeste dečija ekipa, pritom, naravno, mislim na godine, prosek istih, kakogod, tako da ova pobeda ima višestruki značaj i ulogu u daljem funkcionisanju iste. Mi smo skloni da napravimo euforiju i tragediju istovremeno, zato me i ne čudi ovakvo pisanje po forumu :D nisam očekivala, priznajem, da ćemo dobiti, poučena iskustvom iz prethodnih sezona, sa daleko jačom ekipom uglavnom smo tamo prolazili kao bosi po trnju, zato sam veoma prijatno i iskreno iznenađena rezultatom utakmice, mada me je, doduše, verujem i većinu vas ona trojka prepala, srećom, nije se preterano odrazila na ostatak meča... Naravno, biće tu svega, uspona, padova, ne bi ni bilo čudno ako bude upravo tako, a biće, jbg, ali moje skromno mišljenje je da ćemo mi sa tribina a prvenstveno oni sa parketa i klupe, što ne bih odvajala, učiniti sve da ne bude više padova nego uspona... Idemo, deco, pa dokle god stigli, mi ćemo biti tu, bar mislim da u to ne treba sumnjati...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Bravo momci, bravo Dule! Hvala vam, ne mogu opisati koliko ste me obradovali. Jako mi je drago zbog role Andrica, koga ovde cesto strucnjaci osporavaju. Milenko ce ove sezone postati ono sto je trebao pre 4 godine!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
Partizan je neverovatan tim! Bravo momci! Mnogo bitna pobeda u trenutku kada nam je klub u teskoj situaciji.
Da li je jos neko primetio prednju promenu Daloa(krosover) i ulazak u dribling iz kornera sa fintom u jacu stranu? Skinsi takav si :D( i Sasa takav si)
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Ово ће бити прејебена сезона. И много тешка.
Буквално не знам како смо угуравали неке кошеве али сам им се радовао као головима.
Вујошевић ће морати да ради исто оно што је радио у ЕЛ до 2010. када је са објективно вишеструко слабијим тимом рутински одрађивао Ефес, Лијетвус, па и ПАО и остале...али овај пут у АБА лиги, пошто индивидуални квалитет једноставно немамо. Апсолутно његова победа.

Мислим да ће ми ово бити омиљена сезона, ма каква год била...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Da cestitam i ja dobar pocetak sezone , i ko sto kazu mnogi ovde sa foruma a i ja gledajuci Partizan sa hungarima bice ovo veselo vrlo.Joj ima da bude drz -nedaj situacuija koliko oces.Al ne bi ni bilo interesantno da je drugacije.Cini mi se da i Genaral nemoze da funkcionise drugacije,jebiga mozda je glupo al funkcionise.

I da se nadovezem na @sekulu :zivelisto je "dobar" ovaj klobucar u fmp-u:buhaha
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Cestitke timu na pobedi.. Sad se svako jutro i dan sa nestrpljenjem docekuje u iscekivanju info o novom pojacanju (nadam se pojacanjima)...
nadam se punom Pioniru u sredu...


Zvucace kao da se zajebavam, ali bice Gagula primetno bolji kad i ako dodje cetvorka, pa se on vrati na centra.

uopste ne bi trebalo tako da zvuci, jer je on ocigledno dosta bolji na petici.. Cigane je razbijao prosle sezone u finalu tek kad je Musli bio gotovo van tima a i Milutinov iz "opravdanih" razloga propustao utakmice ili imao manju minutazu.. A i petica jeste njegova prirodna pozicija...

Не знам што сте толико запели за Јаку Блажича. Он је само тражио своје паре које му по уговору припадају. Највећи кривац у целој тој ситуацији је Влада Јовановић који је довео Блажича, а на клупи или на трибинама држао Богдана Богдановића. Колико слеп мораш бити да би урадио тако нешто. Блажич је само искористио његово слепило и лепо се опарио. Што би рекли Амери Once In A Lifetime.

najveci krivac u celoj toj situaciji je budala (samo budala to moze uraditi) koja potpisuje blanko ugovore..
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Vujošević: U Partizanu znamo kojim putem idemo

S obzirom na širinu igračkog kadra da li je Crvena zvezda favorit u ovoj sezoni ili je to možda Cedevita?

- Zvezda jeste favorit, tu je i Cedevita, a u krugu favorita je i Budućnost koja je složila odličnu ekipu. Ali upozoravam vas: ne otpisujte Partizan!
NA RASTANKE ČOVEK NE MOŽE DA SE NAVIKNE

S obzirom na to da ste igračima na neki način i više od trenera, i da ih ne odgajate samo košarkaški, koliko vam teško pada kad ostanete bez igrača poput Bogdana Bogdanovića? Ili ste na to već navikli?

- Na takve stvari nikad ne možeš da se navikneš. Pogotovo kad se ne obavi posao do kraja, kad se ne prođu sve faze u procesu tog razvoja, kad se sve to ne iskoristi i u rezultatskom smislu. Nije lako čoveku…


 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Мислим да ће ми ово бити омиљена сезона, ма каква год била...

Baš tako! Mi nema šta da izgubimo ove sezone, samo možemo da dobijemo. Jako bitna stvar je da u sredu a i tokom čitave sezone Pionir bude pun, da pokušamo ove godine kroz ABA ligu da se vratimo u EL! Što se mene tiče, ne moraju ove godine nikakav rezultat da postignu, nijedan trofej! Samo neka daju sve od sebe!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Tacno tako al ako tako pises pricas treba nekada da dodjes u Pionir i to sada kada je kriticno za klub.
Ovo mislim na sve koji daju podrsku klubu preko tastature da dodju da podrze klub.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Mec koji je pokazao da nas ocekuje rokenrol sezona.Bice svega,alhemija sa limitiranim materijalom,svasta ce biti.
Mozemo da puknemo i od Metalca ali i da tucemo sve.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Nadam se, da ce ova uloga Davida protiv Goliata (Zvezda, Cedevita itd.) motivisati Grobare, da dodju u sto vecem broju, da podrze ekipu na svakom mecu. Pricalo se to i ranije, ali bas sad je ta sezona u kojoj je velika podrska neophodna! Posto nam je sastav objektivno najslabiji u zadnjih neznam koliko godina u nazad, cak i utakmica protiv Krke u sredu je skroz otvorena. Bice svakako interesantno ove sezone na svakoj utakmici. Vreme nasih rutinskih pobeda je proslo. Svakoj pobedi se treba radovati, kao pobedi na derbiju....
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Plasim se da ce se mnogi razocarati u posetu ako se desi da na pola sezone budemo zakovani negde na sredini tabele, a to nazalost i nije toliko nerealno u ovom sastavu. Bez pojacanja i bez starog Milosava ce biti tesko da udjemo medju 4. Vernost i uspeh se brzo zaboravlja kada krene po zlu, cast nekom odredjenom broju ljudi koji ce i pored svega biti tu.. :respect
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
kolko god losi bili, aba liga je nikad slabija, tako da cemo opet biti u vrhu
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Gledajući ovaj naš KK kako se mučio celog leta, a ništa lakše mu nije ni sada, ne želeći da ulazim u razmatranja ko je šta potpisao/nije potpisao, ko je koga prevario, a ko je ispao glup/naivan/namazan, želim samo jednu stvar da kažem... i to ovom gore... Geometru...

Vidi, matori, ona trojka Nolana Smita.... i onaj prethodni koš onog čupavog majmuna u Parizu... tu si nam vratio... sad smo kvit... ne dugujemo ti više ni za onu trojku priotiv Huventuda, ni za ono u Zagrebu.... znaš - kvit smo... i zajebi ove sezone te neke kamate koje si 'teo (možda) da nam obračunaš... ako baš 'oćeš da se mešaš, daj eto, nešto na kredu, al' da ti vratimo tamo - za jedno 10-15 godina, kad se malo oporavimo :wink:

Važi?
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Сваки пут кад погледам ону усрану тројку која нас је коштала играња у усраној евролиги, понадам се да ће курва да изађе из коша али се сваки пут врати јебем јој матер...

Иначе, Андрић и Јокић гости код Тегија вечерас.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top