Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Borili smo se koliko smo mogli, uz sva sranja koja nam se dešavaju pa i na ovoj utakmici ,ja sam se plašio i nekog debakla, ovako, ne mogu da budem zadovoljan porazom ali, znamo našu situaciju...
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Ruzno je sto ovo uopste pominjem, ali kad vidim sastave Crvene Zvezde Beograd Telekom Diva Voli Idea i naseg Partizana, žao mi je sto sam poslao i jedan jedini dinar kad su bile poplave u Srbiji.
Žao mi je jer vidim da je taj moj sitan doprinos otisao za Vilijamsovu platu, a da ni djelic tog necega sto su Srbi iz regiona slali nece otići na pravu adresu.
Izvinite Obrenovčani i svi drugi sto ste stradali u poplavama, Aleksandar Vucic - Pičkousti bolje zna gdje trebaju vaše pare da odu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Nema kukanja osvajamo SVEEEEE.
Bravo momci, bravo Macvane ljudino, bravo Tepara kralju.
Malo nas je Milutinov jebavao u odbrani jer je vise blokirao nase igrace, ali popravit ce to Dule kad bude trebalo.
Dajte Pavlovica, pleja i Gagija pa da se spremamo polako.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Честитке Дулету и момцима, отишли су као овце на клање, све је било спремно, али ипак је колико-толико пораз подношљив. (ово кажем јер се очекивало да ће нас масакрирати, поготову после повреде Мурича).

Браво за Мачвана господина, Маринквоића, Тепића и Милутинова.
Остали морају много боље (они који то стварно могу, као Гагић и Богдановић).

Ништа, настављамо борбу!
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.321
Reaction score
2.540
Локација
Humska 1
Imajuci u vidu da smo bez pleja, Kapitena, i eventualno ako se vrati Sasa i jos bez Murica nakon prve cetvrtine poraz ocekivan. Jos od samog starta onaj njihov beli medved u reketu i kad sam video ono polaganje mitrovica gde ispred sudije gazi celim stopalom aut liniju i bez usporenog snimka bilo je jasno kakvo nas sudjenje ceka....da je sudio pudlica licno ne bi nas onoliko jebavao, ali navikli smo. Neverovatno je koje komlekse oni imaju od Duleta i Macvana, strasno, zato ce i biti jebani kad ih bude najvise bolelo!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Wanderer :clap:clap:clap:clap:clap

Bez Pavlovica,pleja,Murica i Mirosavljevica sasvim smo pristojno odigrali...Tepara Macvan Milutinov svaka vam cast a posebno na izuzetnoj hrabrosti mom imenjaku malom Vanji...koliko decko ima muda neverovatno...

limeni cekamo vas u aprilu i junu
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Gledao sam samo poslednju četvrtinu i imao sam šta da vidim. Nije to izgledalo toliko loše. Ali očito nam treba plej pa da nagazimo privatni klub koji se finansira parama poreskih obveznika.

Jbt, oni sa ovakvim timom ne mogu da nas pobede 20+.. Moraće pickousto smeće i njegov buraz peder da dovedu još 2,3 igrača u fmp. Sigurnosti radi.. :)

Idemo dalje, glavu gore PARTIZANE!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Odlična partija. Bravo doktore Dule !!!
Da je sam ovaj šut za 2 bio bolji ,dobili bi ih 100 % !
Jel ste videli koje su to jajare. Vode 20 razlike i opet se usrali.
Sa ta dva tri pojačanja dojamo ih ,kad to bude bilo najpotrebnije.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
gledao sam samo prvo poluvreme, drugo pratio rezultat samo. ipak, zakljucak na osnovu rezultata a i na osnovu onoga sto sam video u prvom poluvremenu jeste da ovi slepci uopste nisu toliko bolji od nas...jesu mozda nesto malo, jbg i to malo je dovoljno da nas dobiju, ali nikako nisu nedostizni, verujem da cak i samo jedan novi igrac kod nas moze da izbalansira odnos snaga totalno. Pavlovicu cekamo te! Ja sam prvi koji je zagrizao na tu pompu o njihovim kvalitetina, prevarile me statistike i broj pobeda...
Plasim se samo da ne oteraju trenera, jer ih on dosta koci nekim slabim reakcijama, neki veci strucnjak bi iz ove ekipe izvukao dosta vise verujem..

Kolega Kecman ispade u pravu,, doduse ne za pobedu, ali da za cinjenicu da im je kvalitet medijski prenapumpan! osim ako ne uloze jos milionce u drugom delu sezone, i ne dovedu jos nekog ludaka o drzavnom trosku, eto nama ravnopravnog klanja sa FMP-om, a tu se zna ko izlazi kao pobednik!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Ne zameram ništa, osim one njihove mini-serije 6:0 na dva minuta do kraja kada smo im prišli na 7 razlike....

Biće to sve dobro.... tamo u junu, kad bude bitno...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Nadam se da je Muric dobro i da ga je Dule izvukao cisto zbog predostroznosti Puna podrska Edi
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Neki su se bez razloga pribojavali nekakvog debakla.Jeste, imali su priliku, otisli su na +22, ali svima je jasno da je dovoljno da igraci sa grbom KK Partizan na dresu vezu par poena pa da se oni useru u gace, kakav god da je odnos snaga.Ne brinite, sigurno ima gostiju na ovom forumu koji procitaju da zelimo bas na njih u plefoju i koji grizu nokte.Dodje to i do igraca nekim putem, ne sumnjam u to.Pod pretpostavkom da Sasa dolazi i da cemo jednog lepog dana tokom sezone dovesti krstenog pleja, mi smo danas dobili drugo poluvreme pred ciganskim navijacima bez Murica, Milosavljevica, Pavlovica, pleja i sa rovitim Macvanom.To je maltene kompletna startna postava koja je realna u finisu sezone!

Jos jedna vrlo bitna stvar.U dve najvece utakmice koje su oni odigrali ove sezone (mi i Olimpijakos), Markus Vilijams je pokazao zasto mu je Lokomotiva Kubanj vrhunac karijere.Jos kad Gagi stane ispred njega....


EDIT: Uz izvinjenje ako je ovaj portal zabranjen, obrisite u tom slucaju...


Jebem vam majku da vam jebem, a je l' ravnopravno da mec ovih rivala godinama nazivate derbijem!?Jebace Dule i vas na konferenciji na leto posle slavlja, svakog ponaosob!

http://www.mozzartsport.com/vesti/nerealno-jedina-dilema-bila-je-kos-razlika/90938
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ja mogu samo da čestitam Duletu i momcima na odličnoj igri.
Nadam se da Murić nije ozbiljnije povređen.
Takođe, nisu oni nikakvi vanzemaljci, videlo se to večeras.
@Deki_blade@
A što se tiče mojih prognoza, ja volim da budem optimista, čak i kada znam da taj optimizam nije realan. Sa Gagijem, Edom, eventualno Sašom, siguran sam da ćemo biti jako konkurentni.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Ja sam zadovoljan, tradicija se nastavlja, gubimo ove nebitne utakmice, dobijaju pomoc sa svih strana ali svi znamo sta ce dobiti na kraju sezone, kao i svake.
Nisam do veceras znao kakav je debil ovaj Dangubic, nek im je prosto sto nam ga 'otese':pop

Jedino mi je zao nekih clanova foruma sto su ispali losi prognozeri i nije bila 'stoka razlika' :roll:
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Nismo bili toliko losi,drzali smo se.Ruku na srce ocekivali smo poraz ali je jasno da su limenke qurac i da uz 2 pojacanja i Gagija mozemo da ih poderemo.

Nemamo para ali molim vas bez Andrica,Daloa,Milutinovica.Na sve lice samo na profesionalne sportiste ne lice.Andric u pocetku uzima brdo suteva ko da je Dzordan,naravno sve promasi.

Milutinov skandalozan,smesno je da nam opanak od centra Marjanovic pravi rolinge i gadja sa distance.

Sve u svemu dobro je ovo,mozemo samo da se pojacamo.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Boje nas se, mnogo nas se boje. Boje se i kada smo ovako sakati.
Silovacemo im ciganske mozgove na kraju sezone. Zivi bili pa videli.

Ima ovde mesta za veliki napredak. Gagi nek ulazi polako u ritam, ali plej nam treba, ne mora ni da bude neka ala, samo da Tepara ne umre na terenu. Izbaciti Daloa i Andrica iz tima, pustiti neku talentovanu decu da uce i stasavaju ove godine.
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
u strahu su velike oci. rucice su zadrhtale, samo su im se vracali flesbekovi nase dominacije. ne skiram se nista. na pravom smo putu. samo da dodju igraci.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Dobro je bilo, ocekivali su oni plus 30, ali...

Dule miran u odredjenim momentima, mozda iznenadjujuce, a mozda ipak i ne, panteri znaju zasto.

kovacic mi nekako deluje tuzan.

Nadam se da Muric nije teze povredjen.

U prolece kad cveta cvece... :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top