Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
bice zajebano u Skoplju...
kao i sto je oduvek bilo...
mi stariji grobari pamtimo kako smo izgubili titulu u produzetcima pre mnogo godina.. kada su igrali Kica, Praja, Tosa... protiv Rabotnickog u hali prepunoj sa grobarima sa svih strana...
I ovaj drzavni projekat MZT (koji ce nestati kada vise ne bude ova vlasti) nas je u svim utakmicama namucio...imamo skor 2-2...
Prvi put iogramo i njihovu novu halu u njihovom naselju...koja je izgradjena za 10 mesevci i je super moderan objekat...
http://scjanesandanski.mk/mk-MK/Home/ObjectDetails/23

Hala ce biti prepuna sigurno, 6.000...to znaci 2.000 manje karata nego prosli put...bice i manipulacije sa kartam,a sigurno, jer u onoj vecoj dviorani oni nisu raspolagali sa kartama, nije bila njihova hala... racunam da cemo obezbediti bar 500 karata za nase potreba, a individualno ce biti sigurno vise od 50% nasi ljudi...
Gradonacalnik opstine Aerodrom je razuman momak, mislim da cemo danas imati sastanak i dogoviriti se oko svega, i njemu ne trebaju problemi u ovom ttrenutku...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Čestitke momcima na pobedi sinoć. Čak i kad su prišli na -1 nekako sam bio prilično opušten, videlo se da momci ne igraju pun gas i da je samo malo ozbiljnosti potrebno i dobijamo ovo. U narednim mečevima ipak mora da bude ozbiljnost i borbenost na maksimumu. Prelepa poseta :D:

Nadam se da Dalo neće imati problema sa leđima s obzirom šta mu je onaj lik radio sinoć par puta :D Jebote Čakarević poludeo....
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Nista ovde nije gotovo,pobeda Olimpije je potpuno zakuvala situaciju.Njihov raspored uopste nije los,tesko je predvideti njihov rezultat do kraja.

Mi tesko mozemo dobiti sve do kraja,tesko moze i Olimpija ali je veca sansa njima nego nama da zabeleze vise pobeda do kraja,sad sta ce biti videcemo...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Честитке Дулету и момцима као и феноменалној публици!

Очекивала се лака победа, али то доста иде тешко када нисмо комплетни.

Надам се да ће Миленко бити здрав за остатак сезоне.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Čekaj bre bratko... Je li ovu zaista lepu halu izgradila ta opština Aerodrom, ili uprava MZT-a?

Ili su te dve strukture zapravo jedno te isto?

Macoru burazeru finansirao rus Samsonenko gazda vardara,pomogla mu vlast,kako je lepo za sve(mislim na nas u Makedoniji)kad drzavni interes postavis iznad klubskog.A iz pouzdanih izvora znam da se rus prije nego je ulozio u vardar raspitivao o jednom drugom klubu( :partizan_fan:),ali posto cigana ima svugde oladio se covek.Jebiga sledeci put,ako bude sledecek puta
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Utakmice od juce, onako, dobra poseta, alaba odbrana, sa nesto manje od pola snage uspeli smo da pobedimo!:clap

U sledecm kolu igramo protiv MZTa (svi ste dobrodosli:)) koji je otprilike na isti nivo kao i Igokea. Bice tesko, ali verujem da mozemo do neubedljive pobede!:napred Partizan
Čekaj bre bratko... Je li ovu zaista lepu halu izgradila ta opština Aerodrom, ili uprava MZT-a?
Izgradio je Sergej Samsonenko, gazda RK, ZRK i FK Vardar. Ne znam sad kako sve islo, ali otprilike prica ide da je on kupio zemljiste gde je bila hala MZTa (Jane Sandanski) i izgradio je ovu novu, ultra modernu halu, ali namenjana pre svega za potreba RK i ZRK Vardar, ali i MZT ima pravo na slobodno koriscenje, posto je to zvanicno njihova hala. Meni ne otvara ovaj link, pa ne znam dal' se vidi da hala ima crveno-crne stolice, sto su i boje Vardara i zbog toga lik je upao u neku frku sa navijacima i rukovodstvo MZTa, koji su hteli da stolice budu plavo-bele (boje MZTa). Na kraju ih je to Samsonenko "kulturno" resio, rekavsi im, parafraziram "Sta vas boli tuki kakve ce biti stolice, moja je hala, ja dajem pare moja pravila!" Na kraju su bili srecni sto im je dozvolio da igraju u istu.:)
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Sve ste već napisali o utakmici. Nije bilo najbolje ali pobeda se piše i to je ono što je najvažnije u ovom trenutku! Mačvan, Milutinov i Kapiten dobri, Andrić i Murić pogodili kad je bilo najpotrebnije. Odlična rampa malog Vranje. Dalo... ne vredi trošiti reči više na njega. Ponovo krcat Pionir. Još jednom veliki :respect za publiku! :clap Idemo dalje sledi nam jako važno gostovanje, nadam se da ćemo pobediti jer bi u suprotnom bili u poprilično nezgodnoj situaciji... Valjda će i Tepić biti spreman.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
evo ovaj link je bolji

http://www.creinternational.com/projects/sports-center-jane-sandanski.php

Moram da koregiram Petra a da odgovorim Tomcatu:

- Opstina Aerodrom je jedna od 10 skopskih opstina i oni su prakticno finansijeri kluba
- za potrebe obezbedjivanja treceg mandata gradonacalnika, napravili su projekt za novi halu kao poklon klubu, na mesto stare hale...
- tu je upao ova Risin koji je pre 2-3 godine preuzeo RK, ZRK Vardar i od njih napravio dream timove (RK prosle godine nesrecno izgubio final four a ZRK je otpao u polufinalu finar foura od Buducnosti...)
Projekat je malo promenjen, dodan je hotel Rusija*****, kao i gradnja ruske pravoslavne crvkve, odmah do hale..
- sada dali je vlasnistvo 50:50 ili ne, nije bitno, halom raspolagaju MZT, RK i ZRK Vardar...
- inace ovaj rusin je ovde dosao kao masina za pranje (Putinovih) para, pa usput i trosi ko lud i kupuje sve zivo... (sto je verovatno mali procenat od onoga sto se ispere)...
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Murić za MOZZART: Mi smo porodica, nikog se ne plašimo, a najlepše stvari tek dolaze

pre 2 sata | mozzartsport.com


"U svim utakmicama do kraja ćemo da idemo na pobede, pa ćemo videti do kog mesta će to da nas odvede pred plej-of", poručio je Murić
14221988054205.jpg

Veličina slova A A A


Pre mesec dana Partizan je bio na ivici provalije, „visio“ je plasman u plej-of Jadranske lige, a onda se sve okrenulo. Crno-beli su počeli da nižu pobede, na teren su se vratili povređeni igrači, a među njima i Edo Murić koji je kao i cela ekipa polako, ali sigurno uhvatio ritam.
Šampion Srbije sada iza sebe ima šest vezanih pobeda, čvrsto drži četvrto mesto na tabeli i drži sudbinu u sopstvenim rukama. Poslednja u nizu pobeda došla je u subotu u hali Pionir, kada je pala Igokea (74:65) u uzbudljivoj završnici.
“Konačno smo ušli u seriju, lepo je kada se pobeđuje. Ostalo nam je još utakmica do kraja ligaškog dela na Jadranu, pokušaćemo da održimo ovakvu formu što duže. Možda smo protiv Igokee ranije mogli da rešimo meč, ali biće nam to velika škola i dobra opomena da na ulazimo u neizvesne završnice“, rekao je Murić za MOZZART Sport.
Partizan u 2015. godini još ne zna za poraz, a do kraja ligaškog dela ostalo je još sedam utakmica od kojih će četiri biti gostovanja.
“Verujem da ćemo biti još bolji u nastavku sezone. Ne zaboravite da smo tek mesec i po dana kompletni. Pošto smo ispali iz Evrokup sada imamo više vremena za treninge. Na neki način, ta eliminacija koliko je bila loša stvar, sa druge strane nam je plus. Sve u svemu, srećni smo što sada svo radimo zajedno i možemo da napredujemo kao ekipa. Ono najteže je prošlo, sada slede lepe stvari“, poručio je slovenački reprezentativac.
Kako se bliži završnica ligaškog dela takmičenja, tako su i sve češće priče o parovima u polufinalu, gde će ako stanje na tabeli ostane kao sadašnje, snage odmeriti Partizan i Crvena zvezda.
“Nikog se ne plašimo. U svim utakmicama do kraja ćemo da idemo na pobede, pa ćemo videti do kog mesta će to da nas odvede pred plej-of. Jednostavno, u ovom trenutku ne razmišljamo o protivniku u polufinalu nego samo o prvom sledećem meču“, naveo je Murić.

Crno-beli još uvek imaju teoretske šanse da osvoje treće mesto, odnosno da u trci za tu poziciji preteknu zagrebačku Cedevitu. U sledećem kolu Jadranske lige Partizan će biti na ozbiljnom ispitu u Skoplju protiv MZT-a.
“Znamo svi šta je bilo prošle sezone u Skoplju. Oni će sigurno napuniti halu, svi su motivisani protiv Partizana, moramo da odigramo najbolje što znamo i da budemo svesni svih opasnosti koje nam prete od MZT-a. Ipak, sad smo kompletni, treniramo svi zajedno. Takođe, dobili smo neke važne mečeve krajem prošle i na početku ove godine i odmah nam je poraslo samopouzdanje“, objasnio je Murić.
Slovenački košarkaš još jednom se zahvalio navijačima na podršci i atmosferi koju prave u Pioniru, iako na početku sezone rezultati nisu bili na očekivanom nivou.
“Super je bila jučerašnja akcija sa cvećem. Generalno, stvarno mislim da je atmosfera na tribinama Pionira, ali i u ekipi odlična od početka sezone. Mnogo nam znači podrška navijača, bili su uz nas kada je najteže. Svi smo kao jedna porodica u Pioniru“, istakao je on.
Murić je dodao i da je bio pomalo nervozan zbog povratka na teren, ali da će stvari doći na svoje kako budu prolazili treninzi i utakmice.
“Malo sam bio nervozan na prvom meču po povratku na teren protiv Metalca, nije me bilo dugo pa nisam znao šta da očekujem. Ipak, ispeglaću sve to kvalitetnim treningom. Sada je lakše svima u ekipi, pošto nas ima više, delimo minute i možemo da ostanemo sveži“, zaključio je Murić.
(FOTO: Starsport i MN Press)



mocart
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Sa malo zakasnjenja da se osvrnem na utakmicu sa karanfilima!

1. svaka cast na pobedi! Od ekipe koja je bila u kanalu i nad kojom su mnogi hteli da se istresaju, dosli smo do ekipe koja je pobedila 6 u nizu, a kao sto neko rece ranije, i 8 u nizu je vrlo verovatno! Pa sve i da smo igrali protiv donjih 8 na tabeli nije mala stvar. Amplituda promene koju smo doziveli je ogromna!

2. Pavlovic. Vidim kritikuje se malo zbog neke nonsalantnosti u igri..i sve ja to razumem, medjutim, imajte u vidu cinjenicu da nije prosao pripreme, a i cinjenicu da ima takav kvalitet da mu se moze. Sto se mene tice neka on ladi muda pored aut linije svaku utakmicu dok mi pobedjujemo, a kada ne pobedjujemo neka podivlja i neka demonstrira klasu. Otpilike sam siguran da bi tako i bilo, da nas neko stisne, da smo u kanalu covek bi zapeo malo vise i jebao kevu svakome ko stane ispred njega. Najmanje se brinem za Pavlovica u ovom timu!

3. Pojacanja. Ja mislim da nama pojacanja i ne trebaju, mi mozemo da budemo univerzalni klub u svetu gde jedan isti igrac moze da bude plej, centar, krilni centar, ja mislim da se malo potrudi i trojke bi ubacivao..da da da pricam o Gagicu! :D (ovo se ja malo salim, nemojte da mislite da sam izgoreo po glavi..:D)

4. Karanfili. :respect:respect Koliko god izgledalo kao zanimacija, zezanje, razonoda, mnogo ima toga vise u tom gestu (naravno u paketu sa melodijom davitelja itd) od obicne sprdnje i sale. Kao sto sam vec napisao pre utakmice, mora bre da se svima stavi do znanja ko smo mi i sta smo, i koliko nam bre puca kurac (dame oprostite za izraz) za sve svinjarije koje sire o nama!

Idemo dalje, i dalje nismo sigurni za prolaz u play off, hodamo po tankoj zici, neki neplanirani poraz i eto nam konkurenata na crti. Moramo ostati skoncentrisani.

Mnogo mi se svidja sto mi se polako vraca onaj lepi osecaj kada u vecini utakmica uopste ne brinem da li cemo da pobedimo ili necemo, gledam, vidim da nas stizu, ali nekako se uopste ne sekiram, duboko u sebi znam da gazimo sigurno!!! Mnogo lep osecaj!!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Manje sam ispizdeo zbog naše neozbiljne igre u drugom poluvremenu, a više zbog lagane pobede Olimpije u Valjevu. U Skoplju u subotu mora da se dobije, inače bi mogli da upadnemo u žešću frku.
Nije bilo realno posle onakve situacije u kakvoj smo se nalazili pre samo nekoliko nedelja, očekivati da nekih 5-6 kola pre kraja rešimo pitanje plasmana u plej-of. Dosta razultata nam je u zadnjem periodu išlo na ruku, ne mogu baš svi, pa tako i onaj jučerašnji u Valjevu. Moramo bez opuštanja u svaku utakmicu da uđemo maksimalno ozbiljno, jako i do samog kraja.:D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
2. Budućnost.15-3 (CZT, meg, ZAD, oli, sol, KRK, ced, PAR)
3. Cedevita....13-6 (lev, CIB, czt, MEG, zad, BUD, sol)
4. PARTIZAN.12-7 (mzt, LEV, cib, CZT, meg, ZAD, bud)
--------------------------------------------------------------------------
5. Olimpija....10-9 (ZAD, igo, BUD, mzt, sol, lev, KRK)
6. Zadar...........9-9 (MEG, oli, bud, SOL, krk, CED, par, MET)

Još 7 kola (za Budućnost i Zadar još 8 kola) do kraja. Da sačekamo sutrašnje dve utakmice pa da "bacimo" analizu što se naše situacije tiče.
Ekipe sa bilansom 9-10 (Cibona, Krka, Solnok) su realno već "out".
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ima kalkulacija i tada, u smislu dokle bi nas sve te pobede dovele. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top