Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Samo dok ovi što vole da kalkulišu imaju o čemu, meni mirno oko srca, mogu da razmišljam o sledećem protivniku.:D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ja sam sanjao da smo mi, Buducnost i Cedevita u krugu i da smo mi 3 jer je Cedevita 2x dobila Buducnost. Sad gledam raspored i koliko god mi se taj rasplet ne svidja uopste nije nemoguc.
Pa nisu ih još dobili dvaput... Tek trebaju igrati u Zagrebu, a mesec dana su bez Ukića.

Meni nije nelogično i neočekivano da FMP pusti Đetiće sutra, a da zapnu protiv Cedevite za par nedelja... Oni njih žele mnogo više nego nas u polufinalu!
 
Последња измена:

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Treba malo smanjiti gas i odrzavati ovo cetvrto mesto.Komsije se loze da su kao Real prosle sezone.Neka ih,zna se dobro kako je Real zavrsio. (Imao skoro sve pobede u EL i u Spaniji,na kraju nije nista osvojio,izgubili su kada je bilo najpotrebnije,u maju).
Sto mi ovo nesto zvuci poznato :D
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ево тек да рекнем коју о синоћној утакмици. Победили смо опет, што је сасвим задовољавајућа навика. Баш ме брига за уметнички дојам, кад за то и тако не може ништа да се купи. Лепа посета и сјајна подршка. И то није тек просто навијање и оданост, свест о томе да се са симпатијама треба испрсити када је густо и кад не иде најбоље. То је у ствари акламативно признање да ти људи доле на паркету и поред њега, раде добар, тежак и чудесан посао, да препознајемо њихову пожртвованост и да у њој саучествујемо.
То су наше премије, наши буџетски милиони и наша спонзорства.
Колико год високо на небу закачили ту лажну звездицу и упрегли читаву државу да кружи око ње, ми смо опет читав универзум, сасвим жив и потпуно другачији. И џаба толиког просутог мрака, кад нама и обични каранфили светле.
Нема разлога да будемо било чиме незадовољни, јер свакако није било замишљено да будемо ту где сада јесмо. Још мање је било замишљено да будемо тамо где ћемо тек бити.
Бејби, бејби, затвори очи сада....следи пољубац....
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
@lampas
Kakvo crno smanjivanje gasa, mi sve do kraja moramo igrati kao da je svaka utakmica finalna..

Zadra bih ja odmah otpisao iz ovih kalkulacija sto J-N-A pravi, znaci jedini pravi konkurent za cetvrto mesto je Olimpija, i to jako jeben konkurent zbog svog rasporeda. Realno oni sve do kraja mogu da dobiju, ali ajde da racunamo da ce jednu bar izgubiti. U tom slucaju mi imamo mogucnost samo dva poraza do kraja... A sumnja li neko da i Buducnost i FMP nece "stimati" rezultate gde to budu mogli samo da bi mi ispali..
Bice jako, jako zajebano do kraja, a u Skoplju se mora dobiti...

I izbacite vise Cedevitu iz kalkulacija jer mi na trece mesto nikako ne mozemo, a i ne treba nam, kao sto sam vec pisao.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Zadra bih ja odmah otpisao iz ovih kalkulacija sto J-N-A pravi...
Ja molim da napokon prestane mobing prema meni na ovom forumu! :D
Ja nikakve kalkulacije ne pravim, ja samo prezentujem relevantne pozicije ekipa na tabeli, uz prikaz rasporeda do kraja svih relevantnih ekipa.

Kad ja krenem da kalkulišem (večeras posle 22.15), tek ćete da vidite šta su kalkulacije. :D
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Druze Je-Ne-A jos pamtim tvoje nezadovoljstvo zbog kalkulacije da je Cibona nezgodnija od Olimpije :D Kad se setim samo kako si kukao kad je Cibona dobila Olimpiju :wink: Salu na stranu, mislim da ce se Olimpija okliznuti bar jednom ili cak dva puta do kraja ligaskog dela... Oni sve utakmice sem Levskog mogu da izgube ali i da dobiju, mada ja ocekujem da ih Buducnost dobije i jedno gostovanje MZT ili Solnok...

PS: Nase je da dobijemo sve, pa ako zatreba da pustimo Buducnost zadnje kolo cisto da ne budemo treci :wink:
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
2. i 4. mesto donosi prednost "Pionira", mislim to se mora reći. :D
A isto tako se mora reći da sa 4. mestom nigde ne putuješ...do finala. :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Milosavljević: Glumio bih u spotu grupe JNA, Dalo počeo da priča i crnogorski

Ne volim mnogo da čitam, što kaže Dule, upala mi dlaka u knjigu kad sam bio mali. Više volim ekran na kome su Denzel Vašington ili Robert de Niro, kaže Dragan Milosavljević

SPORTISTI često putuju, ali poseta glavnim turističkim atrakcijama grada nekad traje koliko i dozvoljeni boravak centra u reketu. Vole da gledaju filmove, dobre i efektne kao koš uz faul, ali najčešća greška u koracima pred jutarnji trening je zaglavljivanje do sitnih sati uz ekran ili, ne daj bože, u noćnom provodu.

Prilikom posete "Novostima" kapiten Partizana Dragan Milosavljević borio se sa ličnim pitanjima kao sa nekim neugodnim čuvarom na terenu, jer zabrana spominjanja basketa onome ko diše za košarku dođe kao nedostatak vazduha.

Ali skromni momak iz Kruševca otvorio je vrata svoje privatnosti mnogo više nego što to čini na društvenim mrežama.

- Ne koristim mnogo taj vid komunikacije, jer više volim da budem društven van interneta, na piću sa društvom, devojkom, na ručku sa porodicom. Drug me je nagovorio da otvorim "Instagram", ali ne zato što sam neka zvezda, nego zato što hoće da mu lajkujem slike.

Kapiten nema zadatak samo da vodi ekipu na terenu, već i u bioskop. To radi svojevoljno, jer je filmofil. Pored knjiga, trener Duško Vujošević voli da preporuči i dobar film, pa čak i muziku.

- Kod knjiga se nismo baš našli. Ne volim mnogo da čitam, što kaže Dule, upala mi dlaka u knjigu kad sam bio mali. Više volim ekran na kome su Denzel Vašington ili Robert de Niro. Često do kasno gledam filmove, prednost je što nikad ne izgledam umorno sutradan na treningu. Umesto što se vrtim po krevetu kad ne mogu da zaspim, bolje da me uspava neka lagana serija. Ne španska, samo turske gledam - izričit je Milosavljević, ali osmeh odaje da ne bi gledao "Sulejmana" čak ni da na kraju sezone prelazi u Fener, a u klauzuli ugovora mu stoji A1 nivo turskog jezika.

Oprobao bi se kapiten crno-belih kao glumac, ali samo ako su mu saigrači pred kamerama momci iz grupe JNA. Kad je šef mogao, može i on.

- Super im je spot za pesmu "dajte gol". Glumio bih i ja u njemu, zašto da ne. Ali bih bio u ulozi davitelja, kao i Dule - uz osmeh poručuje Milosavljević.

Ipak, oskar za najbolji grobarski performans ide u ruke momka koji je započeo akciju povratka Saše Pavlovića u Partizan, snimkom u kome mu poručuje "nemoj da te iznabadam".

- Boris Dalo je, pored srpskog, počeo da priča i crnogorski. Sašin uticaj, povukao je akcenat. Neverovatno je koliko je talentovan za jezike, pravi genije. Ja na francuskom znam tek poneku nepristojnu reč koju sam pokupio iz svlačionice. On je u svlačionici jezik novi naučio. I po koju psovku, naravno. Ne učimo ih mi, stranci sami upijaju te reči. A sa Borisom možeš lagano da pričaš na srpskom. Jedino kad ga mrzi nešto da uradi, onda se pravi da ne razume.

Zato Dragan jedva dočeka njegov red da u sobi bude cimer sa Francuzom.

- Na svakom gostovanju se menjamo, ali on je najluđi. Uvek nešto lupeta na srpskom. Kad su teški trenuci, jedino me on drži u životu.

Nije lako kad odeš u Pariz, a Ajfelov toranj vidiš samo iz aviona.

- Hotel, dvorana, aerodrom i tako u krug. Sećam se da smo jednom u Tel Avivu proveli tri dana, jer smo igrali i meč Evrolige i Jadranske lige. Videli smo plažu, centar, čak smo i u šoping išli! Kad završim karijeru, onda ću natenane da posetim sve te gradove koje volim. Istanbul, Barselonu... Valensiju sam uspeo da obiđem dok sam pauzirao zbog povrede, sviđaju mi se ti veliki španski gradovi.

(Izvor: Novosti.rs)
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Eto otkrili smo i zasto je Dalo neophodan ovom timu, da drzi momke u zivotu kad je tesko :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Bogdanović: Gagi se toliko bori da nas sve osramoti

Navijači su Vas pozdravili protiv Igokee kada ste izlazili iz igre, iako niste postigli koš. Vide nešto drugo?

- Svi ti ljudi su ili već znali, ili su uz Duleta naučili da na drugi način gledaju košarku. Da to nisu samo poeni i skokovi, umeju da cene da neko daje timu nešto drugo što se ne vidi kroz statistiku. Za mene je pojam toga Gagi Milosavljević. Posle tako teške povrede, kada ga vidiš kako gine na terenu, malo te bude sramota što je borbeniji od bilo koga na terenu. On ne zna drugačije, takav je tip čoveka, ili radi posao 100 odsto, ili ga neće raditi. Zato je kapiten. Koliko je samo važan ovako mladoj ekipi koja se prvi put susreće sa ozbiljnijim ulogama...
Bravo Luka... Čekamo još bolje partije od tebe!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
U dva intervjua otkrivena Duletova tajna :D. Kad smo kod Bogdanovica, bas mi se svidjelo kako je dijelio lopte (kao plej) na prosloj utakmici.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
2. Budućnost.15-4 (meg, ZAD, oli, sol, KRK, ced, PAR)
3. Cedevita....13-6 (lev, CIB, czt, MEG, zad, BUD, sol)
4. PARTIZAN.12-7 (mzt, LEV, cib, CZT, meg, ZAD, bud)
-----------------------------------------------------------
5. Olimpija....10-9 (ZAD, igo, BUD, mzt, sol, lev, KRK)
6. Zadar.........10-9 (oli, bud, SOL, krk, CED, par, MET)

Još 3 kola do pauze (kup), a potom još 4 kola do kraja.

Kalkulacije prepuštam drugima, ja ionako sve već znam, sve mi je jasno. :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
2. Budućnost.15-4 (meg, ZAD, oli, sol, KRK, ced, PAR)
3. Cedevita....13-6 (lev, CIB, czt, MEG, zad, BUD, sol)
4. PARTIZAN.12-7 (mzt, LEV, cib, CZT, meg, ZAD, bud)
-----------------------------------------------------------
5. Olimpija....10-9 (ZAD, igo, BUD, mzt, sol, lev, KRK)
6. Zadar.........10-9 (oli, bud, SOL, krk, CED, par, MET)

Cedevita sigurno dobija sledece 2 utakmice ,protiv CZT je realno da izgube osim ako ne bude nekog "pustanja" oni ako imaju malo mozga uradice sve da nas izbegnu ..
takodje Megu kuci rade rutinski ,poslednja tri kola ce se sve resavati ocekujem da oni do tada imaju 1 poraz,Zadar moze da bude neugodan za njih mada sumnjam da ce izgubiti tamo ,Buducnost svakako moze da ih dobije ako ima motiva tj ako zele njih u polu finalu ,protiv Solnoka ce isto biti cupavo ..
Mi realno imamo kvalitet da do meca sa Buducnoscu udjemo sa svim pobedama ,ubedjen sam da cemo FMP da nanesemo prvi puraz ,mene vise plasi ovo gostovanje MZT gde standardno mozemo da zaseremo,a i svi ovi indijanski timovi se naloze protiv nas kada dolazimo u goste pa ne mogu da promase trojku ,valjda vucemo neki oreol sampiona i najveceg kluba u regionu pa svi zele da nam skinu skalp.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Najpozitivnija stvar iz ovih vecerasnjih utakmica je sto sad Buducnost MORA da dobije Olimpiju u gostima.. U suprotnom mislim da gube drugo mesto..
Buducnost ni u kakvoj varijanti ne moze da dobije Cedevitu u Zagrebu (bar po mom misljenju) i oni ce od svih ovih nama interesantnih ekipa imati najvise poraza do kraja..

Ne znam, jako ce zajebano biti ali naravno da sam optimista.. Da sacekamo Skoplje pa cemo videti dalje.. Samo da mi cetvrto mesto osiguramo pre poslednjeg kola.. A nesto mislim da bi i Igokea mogla da nam priredi jedno prijatno iznenadjenje..
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Samo ce se pamtiti pobeda, aj i poseta, i karanfilcici ...:)
Nisam stigao da pisem ranije, pa je sad glupo da kazem slabo smo igrali kad ste to vec apsolvirali... Odavno se nisam ovako smorio na utakmici koju smo pobedili i na kojoj je bila prepuna hala... Puno mi je srce zbog toga najvise... Mozda mi je pojacan osecaj smora bio jer sam zalutao sticajem okolnosti u onaj parter b, za koji nemam reci, kakav skup nepustaca glasa...
Koliko smara vise ovo oko pleja, to je nevidjeno... Boli me samo sto Gagi mora da cuva mnogo nize i brze plejmejkere protivnika i trosi se ko lud dok ih jurca, umesto da cuva njihovog najboljeg sutera-igraca, ne bi nam se desavalo stalno da se raspucaju bas protiv nas, samo da imamo na kecu nekog prosecne visine i pokretnog koji moze da se spusti lepo u stav... A da ne pricam sto onda Gagi mora posle toga da krpi pred kraj utakmice ko god se razigra od jedan do cetiri(ljubicic-cakarevic)...
Nikad mi nismo igrali puno pika pod Duletom, realno mi i idu na q ekipe koje ga vrte do.neizmoglosti, ali mi fali samo malo raznovrsnosti, da tih par akcija koje nam se dese da svi stoje i da ne znamo sta sa loptom, iz pika da neko krsten namesti zicer Nikolici ili Gagari, da ne pricam sto bi iz Popa Maki mogao da reseta...
Verujem da ce Dule sve to skockati i da cemo izgledati mnogo bolje, fali nam vise kretnji igraca bez lopte...
Imali smo priliku veceras da gledamo protivnika u plej offu, ko god da bude izmedju ova dva drzavna projekta kriminalaca, poenta je sto su u prvom poluvremenu izgledali odlicno, pogotovo je buducnost imala odlican protok lopte, stalno su pravili visak probijanjem prve linije i iz te kretnje lopte je dosla i raznovrsnost i otvoreni sutevi... Pisacemo o njima kada dodje vreme i o slabostima koje imaju, pogotovo o malom misu kuku koji je pokazao sta znaci luzerski mentalitet...
Za Sasu se ne brinite, jeste da igra slabije, ali se sprema za ono najvaznije sto sledi... Nije jos fit i u punoj kondiciji i treningu, pa je tesko i ocekivati da leti u odbrani i grize, odradjuje na iskustvo...
Ja u mrtvu, raspalu Arenu necu ici vise nikada, makar igrali protiv Lejkersa...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top