Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Bacih pogled na ciganski forum, posto ne sumnjam da su mozda i zainteresovaniji od nas.


"Павловић је вечерас усмено отеран из Партизана, видећемо да ли ће се нешто променити до сутра и да ли је то Вујошевићева коначна одлука. Озбиљни портали не помишљају да каче никакву информацију док не потврде званично челници клуба, али сви знају шта се десило."


Ne znam da li je ovo citiranje za poene ali, da prosti administracija, u ovom stanju me to ne interesuje.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
nemam reci.....:confused:confused

i nek mi neko kaze kako zaspati veceras....
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
A jesam izabrao trenutak da opet pocnem pisati :banghead :banghead

Izgleda da je Sasina sestra uklonila tweetove....
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
mOjmqq3.jpg


Ma bolan šta je ovo. :? Gledam 5 minuta u ovu rečenicu gore, nisam paranoičan po prirodi ali mi ne ide u glavu.. svašta se dešavalo ove sezone i na mnogo manje stvari od ovih tvitova se pali alarm u glavi.. sutra konferencija.. ali ako je nešto bitno, znaće se i ranije.. zateklo me totalno, uđoh još jednom prije spavanja kad ovo. :confused Ne znamo detalje, sve što možemo je da se nadamo da će biti dobro.. :?

Sasina sestra na twiteru. Nesto se desava :(



Ja ne vidim ovaj tvit na njenoj stranici, obrisala je.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Znaci pokacili se dv i sasa ? To meni ni nije toliko cudno,jos se secam prica kako dule ni nije hteo sasu u ekipi. Neko od vidjenijih forumasa je to par puta napisao.

Ako ode sta je tu je,borba do poslednje kapi krvi..
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
vi jos ne spavate mirno :D
Sasa je igrac Partizana a prljav ves ostaje u kuci.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ma brate veliki je ovo stres, nece san na oci... Samo da se izgladi i ne ostavi traga na ekipu
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Кад јутро сване, ја бројим сате, када ће конференција...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.324
Локација
Kej Republika
Joj mvp brate, pa ko da spava mada kod mene je tek 22h uveče. Ali moram istući kera kad dodjem kući.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Glasine, nista drugo. Osim ako bezbednost familije nije u pitanju.
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
ucim cele noci i sada sednem da odgledam seriju pa na spavanje i po navici udjem na fejs i na mondo i na mondu vidim za sasu ...
em sam nervozan sto mi je ispit 2 nedelje ranije nego sto sam ocekivao , em sam od 6 popodne do pre pola sata za knjigom pa mi glava vec puca i sada ovo :banghead
inace ja za vikend imam zelju kao i uvek da dobijemo , sa tim sto bih vise voleo da cedevita izgubi od solnoka pa da idemo na buducnost koji je meni najomrzeniji klub
Ajde bre smirite te vase usijane glave da udjemo u El i stanemo na noge pa da nastavimo sto bi reko Tumbas "da karamo cigane ludake"
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Ti sunce zareno sta ce se kod nas izdesavati u jednoj sezoni.Nadam se da ce razum pobjediti.Da je nesto bilo to je sigurno,kojeg intenziteta vidjet cemo na KZS.Kod Saleta mi nesto govori da je osoba koja moze da zaboravi bilo sta da se desilo,samo ne znam kako ce to da utice na ekipu.Sale sta god odlucis:respect hvale care.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.940
Локација
Žrnov
Najpametnija odluka koju sam donela u poslednje vreme je da sinoc legnem i ne citam forum...

Da sacekamo danas, da ne prenagljujemo...
 

StefanG

Početnik
Учлањен(а)
17.01.2014
Порука
136
Reaction score
4
http://clip2net.com/s/3exgsgT

Ovo zezanje Pavlakine sestre mi govori da nema tu nekog velikog problema...

Odo u školu, sad cijeli dan moram provesti na netu čitajući postove, čekajući informacije :banghead
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Kakav način da ti počne dan!

Jebote, već sat vremena sjedim i ne mogu sebi da dođem.

Ako nisu pare, onda su povrede, ako nisu povrede onda je neko trvenje u ekipi, iako nam je timski duh za primjer.

Pa majku mu, jel' ne može bez sranja kod nas, makar na mjesec dana?!

Nadam se da će sve biti OK i da ćemo izaći jači iz svega ovoga.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top