Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

SkyFire

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
12
Reaction score
3
Локација
Chicago
Mene brine to da se neko ne poverdi sutra, da ne ureknem ali..... Posto ce sala biti prepunjena, jos pogotovo sutra, jer ce biti puno sat dva pre pocetka utakmice a poznato je kako se igraci klizu tamo. Zna li neko da li su sta radili u sali na tome?
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Čarls M Rasel - Negde između Beograda i Podgorice, 1903
Together we stand divided we fall...

10994639_432832320216684_4101772067304653211_n.jpg



Frédéric Bazille - Portret
Leo Vesterman, telom u Francuskoj a mislima i srcem u Podgorici, razmišlja da li je bolje da njegov Partizan pobedi u nedelju, ili ipak treba ciljati četvrto mesto. Mort au fascisme!

14281_433197930180123_2372755874762533905_n.jpg
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.334
Локација
Kej Republika
Nešto razmišljam o utakmici sutra, kontam Saša će da podivlja, Kapiten da kida, Maki da deli, Tepa, Edo, Nikola, Miha...
Kontam tako a zaboravim crnju :)

Pa mi ćemo to dole da zatvorimo sve.
 

Raki Krajisnik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
62
Reaction score
6
Локација
Chandler Arizona
Ubio me Gospod da me ne ubije ako smo mi normalni! Pa daj ljudi koji vam je klinac da nasjedate na provokacije ciganskih 'novinara' i slicnih 'provjerenih izvora'?! Lozite se bezveze kao lud na brasno, pisete tu razne gluposti o tome ko (ni)je u pravu, birate strane a istina je ovdje samo jedna jedina strana postoji a ona se zove KK PARTIZAN, insititucija kosarke, na celu sa sefom katedre prof dr DV i 12 asistenata koji ce i ove godine uzeti ono sto je najbitnije - jadranku i KLS. I zato, dosta vise s lupanjem gluposti a vi modovi ajd brisite ove glupe postove koji pozivaju na nekakvo biranje strana prije nego ih Dule i Sasa vide...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Srecno crno-beli!!!:BB
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Iz vise razloga zelim da rasplet danasnjih meceva bude ovakav: Mi da pobedimo Buducnost, a Cedevita da pobedi Solnok.
Znaci mi u 1/2 finalu da vratimo neke dugove u "Zagrebackom derbiju", a u drugom 1/2 finalu da bude derbi drzavnih projekata, koji ce medjusobno da se kolju za EL, i jos Metalac ce u Evrokupu (mada pitanje je dali imaju uslovi za to)! Superiska!:)
E sad, u ovakvoj situaciji fmp ima 99% sanse da se plasira u finalu, a sa tim i u EL, a mi nekih 60%, ali zbog eventualnih igra van terena u eventualnom 1/2 finalu protiv FMPa ili Buducnosti, najbolje bi bilo da nam na megdan dodje Cedevita, bar ce sve biti sportski i fer.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Nešto razmišljam o utakmici sutra, kontam Saša će da podivlja, Kapiten da kida, Maki da deli, Tepa, Edo, Nikola, Miha...
Kontam tako a zaboravim crnju :)

Pa mi ćemo to dole da zatvorimo sve.


Verujes li mi, citam tvoj komentar i kazem sebi "Pa sto bi i pominjao Daloa uopste" i tek tada se i ja setim da imamo novog crnju :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Zašto srpskoj košarci nije potrebno beogradsko polufinale Jadranske lige?

Dok dobar deo navijača dva kluba, praktično svi oni koji na suseda gledaju po principu "da komšiji crkne krava" i ne žele onog drugog u eliti, već samo na dnu, pravi ljubitelji košarke idu u smeru koji se poklapa sa svim postulatima pravilnog razmišlanja, za dobrobit igre pod obručima u zemlji. Jasno je da scenario po kojem bi samo jedan tim iz Srbije bio član Evrolige nije potreban ni u kom slučaju. Tačnije, Srbiji nije potrebno polufinale crveno i crno-belih.

142699368037.JPG


Razloga je previše, pozitivnih i negativnih, ali dovoljno je navesti samo jedan, najbolji i najvažniji - uživanje u gledanju dva domaća kluba u društvu najboljih i najvećih na Starom kontinentu je od neprocenjivog značaja! Što finansijski, što zbog publiciteta i prestiža kraljice igara unutar granica zemlje razorene brojnim problemima, velikog broja kvalitetnih utakmica koji će se odigrati u našem glavnom gradu, ali i zadovoljenja najviših ambicija Zvezde i Partizan, dok bi pehar u Jadranskoj ligi došao kao šlag na tortu i predstavljao bi praznik za sve.

Posle trećeg ovosezonskog derbija, u kojem je Partizan bio bolji od najvećeg protivnika, Duško Vujošević govorio je upravo o ovoj temi na konferenciji za štampu.

"U interesu srpske košarke je da ima dva kluba u Evroligi. Pitanje je koliko smo mi i oni svesni da sagledamo sitauciju na taj način", rekao je Vujošević i tako svima stavio do znanja da svi žele samo najbolje za naš trofejni sport.
Kakav fotoubod... Brat u elementu :clap
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Bezi bre Bozo, stojis mi na putu, smetas! :D Tek od skoro je tu, nije jos uvek pohvtao Draganove kretnje :D

Ajde bre veceras da izadjemo motivisani, da ih dobijemo i napravimo sebi odlicnu situaciju pre plej of!
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Losa vest za crno beli deo Nisa,kao sto se i spekulisalo u kosarkaskim krugovima, Konstantin izgleda i definitivno odustaje od Superlige.
Nekako se namece samo po sebi da umesto njih 'uskace' Vrsac, a samim tim taj grad bi trebao biti nasa prva destinacija u pohodu na domacicu.
Mali offtopic u odnosu na danasnju utakmicu.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Nadam se pobedi i drugom mestu,da se izbegnu komsije.Ne toliko sto ih se plasim,plasim ih se malo,ali se i oni plase nas dosta.Nismo vise toliko jaci od njih pa da idemo na cetvrto mesto kako bi njih izbacili.Moze lako da nam se desi da oni nas izbace.

Ajde da dobijemo plavce veceras,da se izbegne krvoprolice u polufinalu.Tu bi nastao opsti rat i haos,ne bi me cudilo da od tolikog naboja neko pogine.Ovako,vidimo se u finalu,igramo za prestiz i za titulu,rastereceno jer smo u Evroligi,pa cisto da odmerimo snage,bez tog naboja zbog EL.Srecno veceras i uzivajte uz crno-belo vece.
 

GaizkaMendieta

Početnik
Учлањен(а)
12.01.2014
Порука
7
Reaction score
5
Ajmo momci da pobedimo veceras Mugosine sline,svim srcem uz vas su Kragujevcani!!! :napred Partizan
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Još malo pa počinje. Idemo na pobedu :napred Partizan

Prenos za Sloveniju na Š1.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top