Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Meni je proradio link nakon sto je bio otvoren jedno 10min, cak sam i zaboravio da je tu. Rezolucija je cini mi se manja od 144p, ali bolje i to nego PbP.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Na kraju pobeda 74:87. Po statistici najefikasniji kod nas Milutinov sa 17p, Milosavljevic 16p, Macvan 13p i Akojon 11p...

Po indeksu najkorisniji bili su Milutinov (36), Macvan (26), Milosavljevic (16) i Tepic (10).
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.442
Reaction score
40.953
Локација
Žrnov
Valjda je Tegi imao nekog dole, ako on sam nije bio, pa da pogledamo snimak, da vidimo dal' je bilo pretnji u 3/4 trčanjem do Beograda :wink:
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Pavlović ukupno 10 minuta u igri.
Dragan 29, Milutinov 29, Mačvan 24, Andrić 25, Murić 22, Tepić 21 minut, Džoš 18..
Saša značajno manje od svih. Igrao je koliko i Vanja i Božo.
Za mene neočekivana raspodela minuta na terenu, uzroke ne znam.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.442
Reaction score
40.953
Локација
Žrnov
Što? Po meni skroz očekivano... Pavlović ne voli ove pilićarske utakmice, smara ga... što da ga DV davi za džabe... :lol:
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ja sam prošlog četvrtka doživeo panični napad straha, pa su ovo recidivi :) U svemu vidim potencijalnu opasnost...
Inače, na sajtu lige postoji opcija gledanja snimaka svih mečeva. Ako je bilo nemoguće gledati uživo, postaviće uskoro video materijal - snimak meča. Ja to preuzmem na komp, pa gledam polako...
http://www.kls-video.com/
 
Последња измена:

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ma jok bre Kecmane.

Neće Dule da rizikuje neke povrede.
Ako bi za Pavlovića mogao da ima neki drugi razlog , za Akajona nema drugog objašnjenja.

S verom u Duleta do novih titula !!!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
E sad par reci o utakmici posto vidim da vecina nije gledala.

1. Sasa igrao opravdano malo jer da je igrao vise ne bi zavrsio mec jer je bio prenervozan. Taman kada je krenuo da mu pada mrak na oci Dule ga je opravdano izveo.

2. Utisak meca. ,,ODBRANA" Josha:banghead
kriminal je blaga rec za tu odbranu. Odbrana od pika sa njim ne postoji. Kako cemo da ga sakrijemo za bitne meceve pojma nemam.

Ostalo manje-vise ocekicano...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Raduje dobra igra Milutinova i Macvana po statiscici..
Bravo momci idemo dalje..
Centarska linija mora odigrati na vrhunskom nivou sa mutant klubom da ih izbacimo..
Kljuc serije je na Milutinovu i ako on odigra seriju u kontinuitetu pomescemo ih..
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Malopre se vratih iz Caira pa da prenesem utiske.Milutinov je bio odlican mislim da ce on lagano da dominira pored ovih kls-centara.Macvan i Gagi dobri.Djumic nije mnogo igrao ali je bio prilicno los veceras.Malo me brine igra Akojona par puta je gubio loptu promasio par suta sve u svemu nije skoro nista pokazao veceras.Ocekivao sam da protiv ovakvih ekipa on izdominira.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Lepa atmosfera u Čairu večeras... I naša pobeda!

Igra doduše đene-đene... Kanda da je više sati u teretani malo tome kumovalo!?

Izuzev jednog grubljeg faula na Milutinovu, sve ostalo fer... Maričić sudio bez greške, ali su zato Nešković i treći sudija anonimus u par navrata isterali iz takta Duleta i celu našu ekipu.

I da... Boris Omer Dalo je opet dao trojku u poslednjoj sekundi meča :)
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
u povratku iz hale sam svratio na pivo pa me mrzelo da kucam ovde... ali neki utisci:

poseta - nije bila puna hala, sto je za mene bzvz jer je hala svakako mala , sta prima oko 4000 ljudi, ipak znam da je cena karte uticala dosta, ali bilo je i onih koju su tu cenu karte povezivali sa slabim protivnikom, sto je u prevodu znacilo da ne vredi davati 300 kinte za jedan Konstantin, a meni se od takvih stvari jedu govna, ja sam svojih 300 kinti dao da bi gledao PARTIZAN, i apsolutno me je boleo tuki protiv koga igramo.

Atmosfera... jbmlg nista posebno... malo nas je bre nekako bilo u epicentru izmedju onih redara..a jos ceka jedna trecina je bukvalno presedela tu pored nas kao u pozoristu. Sa svojom ulaznicom su mogli da biraju gde ce da dodju,a oni dosli medju navijace da bi presedeli ceo mec. Generalno nisam bio odusevljen navijanjem u prvom poluvremenu...iako sam ja licno promuko bio vec tada. u drugom, kad se ovi odlepise na +5 bukvalno smo jednu celu cetvetinu izdominirali i mi sa tribina i oni na parketu, i za to naklon do poda!

Dole na terenu...sta znam, nekako mi se cinilo kao da smo dosli da odradimo posao... bukvalno smo dali gas na 5 minuta i resili utakmicu.

Spominjete Akojona, a ja imam jednu spec situaciju koju sam video, cini mi se u momentima kada smo se vratili sa pomenutih -5, on covek puca jednu, pa u sledecem napadu odmah i drugu trojku i obe masi, a ni jedna ni druga nisu bile niti izradjeme niti neophodne, kao da mu je eto tako doslo da sutne, primetio sam da je Dule posebno popizdeo posle drugog promasaja bas zbog toga. Inace mislim da smo mi sa njim sada u procesu uskladjivanja njegovih kvaliteta i njegovih navika na terenu. Ima kvalitet jos samo mora da nauci da kod nas ne moz tako da puca u prvih oar sekundi napda, mozda samo po nekad. Ako stignemo na vreme da ga izdresiramo i uklopimo on ce da trpa limenke sa 15 poena prosecno po utakmici.

Sasa je par puta svetski ispizdeo na sudije, bar sam ja tako video, i zaista imali su par vrlo glupih odluka.

Jednostavno mi se cini kao da smo se toliko osilili da se uopste ne uzbudjavamo protiv ovakvih ekipa... toliko smo samouvereni, bar meni tako deluje.

Inace i konstantin je imao adekvatnu podrsku, iako si duz cele hale mogao svugde da vidis nase navijace, bar trecina hale je nagradjivala svaki bitan poen Konstantina, i to je lepo, pravi se fin ambijent. Posebno me odusevila grupica od njih 4 (dva matora i dva klinca) koji su na 'severu' dole bas blizu terena dizali natpis KONSTANTIN svaki put kada bi ovi ubacili neki poen, bukvalno su bili kao mali pop-up na kompu kad se pojavi u dinjem desnom uglu pa nestane, simpaticno :)


Nikakvih Incidenata nije bilo

Bilo par finih poteza, atraktivnih.

Indexi su vam rekli mnogo toga o nekim igracima veceras..

to je to, nista mi sad vise ne pada na pamet...
aj laku noc
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Spominjete Akojona, a ja imam jednu spec situaciju koju sam video, cini mi se u momentima kada smo se vratili sa pomenutih -5, on covek puca jednu, pa u sledecem napadu odmah i drugu trojku i obe masi, a ni jedna ni druga nisu bile niti izradjeme niti neophodne, kao da mu je eto tako doslo da sutne, primetio sam da je Dule posebno popizdeo posle drugog promasaja bas zbog toga. Inace mislim da smo mi sa njim sada u procesu uskladjivanja njegovih kvaliteta i njegovih navika na terenu. Ima kvalitet jos samo mora da nauci da kod nas ne moz tako da puca u prvih oar sekundi napda, mozda samo po nekad. Ako stignemo na vreme da ga izdresiramo i uklopimo on ce da trpa limenke sa 15 poena prosecno po utakmici.
Ne zaboravi da je Akojon istrčao dve "šabačke kontre"... Možda je to i još jedan kvalitet više koji smo dobili!?
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Ma jok bre Kecmane.

Neće Dule da rizikuje neke povrede.
Ako bi za Pavlovića mogao da ima neki drugi razlog , za Akajona nema drugog objašnjenja.

S verom u Duleta do novih titula !!!

Brate, iskreno, brine me tako mala minutaža Pavlovića!
Mi ionako nemamo adekvatnih protivnika, jakih utakmica za uigravanje pred FMP u polufinalu ABA! Momcima su potrebni minuti, jak ritam, jaki protivnici, a mi to nemamo. Strah me je da ipak nije došlo do mirenja izmedju Duleta i Saše! Sve mi se nešto čini da je on rešio da ostane u klubu do kraja sezone, ali da nešto i ne zapinje preterano. Daj Bože da grešim. Po mom nekom mišljenju, ekipa treba u svaku narednu tekmu u KLS-u da ulazi sa najjačim sastavima bez štednje ijednog igrača! Tako da ne vidim razlog zašto bi ga Dule štedeo. Ne samo njega, nego bilo kog igrača. Nisu ovo ona vremena kada smo u roku od sedam dana imali po 3 - 4 meča, pa smo zbog umora najboljih igrača iste štedeli protiv slabijih protivnika!
 

Dzo Pesi

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2013
Порука
28
Reaction score
0
Локација
Leskovac
@monsi bez brige . Sudjenje je u prvom bilo toliko lose da je Dule morao Gagija da odvaja od onih idiota . Sale nije dva puta zagradio defanzivni skok , nista mu nije svirano i presedeo je na klupi davajuci ogromnu podrsku saigracima . Maki i Gagi su dali energiju u trecoj cetvrtini , Nikolica izdominirao i resili smo mec .
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pavlović ukupno 10 minuta u igri.
Dragan 29, Milutinov 29, Mačvan 24, Andrić 25, Murić 22, Tepić 21 minut, Džoš 18..
Saša značajno manje od svih. Igrao je koliko i Vanja i Božo.
Za mene neočekivana raspodela minuta na terenu, uzroke ne znam.

Andric je bio apsolutno beskoristan u svakom bitnom mecu ove sezone.
Na ustrb Pavlovica koji je klasa je dobio minute da se razigrava za meceve koji dolaze.
Dosta vise zajebancije...
Dragan je ubedljivo najbitniji igrac ovog tima kao i uvek i mora da igra sto vise da ne bi dosli u situaciju da ne moze da izdrzi ritam polufinala.
Otkad se oporavio usli smo u seriju pobeda ( ko misli da je to slucajno nek promeni sport), ima ubedljivo najbolji plus minus u timu ( mislim da je u toku cele sezone preko plus 10 :respect).
Bez njega nemamo sta da trazimo u polufinalu.
 
Последња измена:

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Pošto živimo u odvratnoj zemlji punoj govana ostali smo uskraćeni da vidimo otvaranje sezone AKTUELNOG I JEDINOG ŠAMPIONA iste te zemlje. Ono malo što sam video sa onog užasnog live streama nisam nešto oduševljen. Sad dal su momci i Dule krili neke karte i nisu igrali pun gas ali u toj poslednjoj četvrtini koju sam uhvatio zaista neke totalno amaterske stvari smo radili. Imamo samo još JEDNU utakmicu do govana. Ne znam da li možemo da uzmemo ovu utakmicu kao neki pokazatelj.

Ja sam optimista po pitanju plasmana u finale, ali da bi tamo došli mi moramo da iskidamo odbranu i da svedemo gluposti na minimum. Takođe nadam se da su momci fizički spremni za taj ritam, jel može neko čisto neki nagoveštaj koliko smo fizički spremni za npr 5 mečeva za redom?
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
utakmicu nisam gledao, jer na onakvom strimu da se gleda u 21 vijeku je atak na zdrav razum.
A ne vidim da sam i gledao da bi imao sta specijano da vidim, jednostavno kls ekipe nemaju sta draze protiv aba ekipa.
Ne znam da li je ispraceno na kosarka u regijonu a tamo ne mogu da pisem, da je fmp 2 dove apica i drenovca, dva zanimljiva igraca za nase prilike.

da li se zna jesmo li uspjeli naci protivnika za prijateljsku, i da li cemo uopste igrati prijateljsku na kraju?
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Meni se ne svidja broj zaista upptrebljivih igraca za polufinale. Dragan, Sasa, Edo, Tepara, Akojon, Macvan, Milutinov. To je.sedam igraca. Andric, Vanja i Bozo me nisu ubedili dosadasnjim igrama da ce imati ozbiljniju ulogu u ovim utakmicama.
Ipak, Dule veoma cesto igra bitne utakmice sa 7-8 igraca, pa se nadam da ce ovih 7 biti dovoljno. Secam se f4 sezone kada smo pored prve petorke(Bo, Kec, Jan,Li,Maric) imali izmene Rasica, Peru i Slavkana...
Ipak, po meni je idealno imati 8 igraca sa ozbiljnim minutima po principu 5 spoljnih 3 visoka. Za tako nesto nam treba jos jedan igrac 4 na 5...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top