Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.649
Локација
Tamo gde si ti!
Ja sam mislio da oni valjaju samo sekundarne sirovine :D
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
10426225_10153851465646686_3817871864286457938_n.jpg


Jel ima nešto nejasno posle ove fotografije? Pogledi sve govore :buhaha:buhaha
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Ova fotografija je kao stvorena za neki kvalitetan poster sa porukicom... :wink:

Posle ovog osmeha ja sam mirniji i nekako cu lakse docekati utakmice sa "gradskim rivalom"
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Nekadsnja KK Crvena Zlezda na celu sa Zikom paukom i ekipom je uvela praksu o smanjenom broju gostujucih navijaca.
Ko se seca tog meca i ko je bio u Pioniru zna kakva je euforija nastala na kraju tog prvog meca sa smanjenim brojem gostujucih navijaca.
A moze se i pogledati pod fajlom : Milos Vujanic
Klub za koga danas navijaju musavi cigani ide korak dalje, i hoce totalno da ukine prisustvo gostujucih navijaca.
Razlog?
Bezbednost
Vazi...
Pogledati pod fajlom: Strah od institucije zvane KKP
Partizane moj, Partizane igraj i pobedi
PROTIVNIKU NEK SE KRV U ZILAMA ZALEDI
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.649
Локација
Tamo gde si ti!
Želim ovo da vidim u praski!!!

KK Partizan NIS obaveštava javnost, a pre svega svoje navijače, da je nakon sastanka bezbednosti uprava Crvene zvezde Telekom objavila i zvaničnu odluku da razmene karata između klubova neće biti i tako prekršila dogovor koji je ustanovljen na početku sezone ABA lige. Tada je na insistiranje crveno-belih, a prihvaćeno od strane kluba iz Humske, odlučeno da klubovi razmene 500 karata za mečeve ove dve ekipe.

Smatrali smo da razmena 500 karata relaksira odnose između navijačkih grupa, poboljšava odnose dva kluba i uvodi derbi sa prisustvom navijača oba tima u oblik košarkaške svetkovine.

Ovakva odluka je jedna u nizu psiholoških šokova kojima pokušavaju da nas destabilizuju i uplaše.

Sigurna posledica takve odluke jeste da na utakmicama u kojima će KK Partizan biti domaćin ni jedan navijač Crvene zvezde, čak i uz pomoć bilo kakve sile, neće ući u dvoranu.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.766
Reaction score
6.372
Daj Boze samo da pobedimo jednu od prve dve na njihovom terenu. A onda mogu samo da sanjaju kakav ih pakao ceka kod nas:kur
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.189
Reaction score
2.830
Локација
Где год ОН да игра!!!
Oni nisu naučili lekciju iz prethodnih godina! Kad godu su nešto pokušali na kvarnjaka, u nama se probudio inat i to im se posle obilo o glavu! To govori o njima kolike su pičke i koliko su se usrali!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.522
Локација
Kej Republika
Kad nije 50:50 onda bolje ovako. Da ih drkenmo jednu pa festa pred grobarima.

Generalov osmeh i teleći pogled Deje, sve govore. Limenka će biti reciklirana.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Dule jako dobro prebacuje ulogu blagog favorita na njih i jasno daje do znanja da ih se nećemo plašiti.

Loyy7Pv.jpg


Ovo je vrlo bitno. KKP je svoju istoriju napisao. Zlatnim slovima. Nama je ovo jedna serija u nizu.. bilo je mnogo većih i biće mnogo većih. Oni se time ne mogu pohvaliti i prirodno je da veliki pritisak postoji, solidna sezona za njih koja bi se morala realizovati uzimanjem prstena, pritisak od strane navijača zbog dugog posta i sve ostalo.. sve ovo ih izjeda.

Za kladioničare, najveća kvota na KKP koju sam našao je MarathonBet, oko 3.40.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Panteri se usrali da ce kao po obicaju 500 grobara da se cuje vise nego njihovih 6000 pantera iz soping molova.Nista,napraviti jedan brejk,a onda napraviti PAKAO PIONIRA kako samo mi grobari znamo,da grmi toliko da panterima spadaju gace same na terenu :napred Partizan
JAKO ,DA SE TRESE....
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Želim ovo da vidim u praski!!!

To u praksi vidjeti NEĆEŠ!!! Koliko god mi bilo muka priznati, ja očekujem oko 500 pantera u 3. i 4. utakmici! Sjetite se prije neke sezone kad ih je njihova legenda prošvercovala u halu... A naših sutra i prekosutra neće biti ni od korova (mislim navijača)
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
ма нек буде цигана у пиониру кад смо ми домаћини,имаћемо кога да јебемо.
нека се играчи побрину да добију макар једну од прве две,а ми ћемо се са трибина побринути да добију још две.
:napred Partizan
 

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3
Kako se blizi utakmica sve sam ubedjeniji da dobijamo ovo. Jesu oni jaki ove sezone, ali ima tu dosta igraca koji se useru protiv nas kad je bitna utakmica.
A sto se karata tice, tesko da nece biti nasih navijaca na prve dve utakmice, dosta ljudi se vec snaslo za karte, mali problem ce biti da se grupisemo na tribini, ali grobari su snalazljivi. Bio je jedan derbi pre dve godine kada nije bilo ni redara ni zandarmerije na pocetku oko nas, ali smo uspeli da se grupisemo, pa su morali da nas okruze negde sredinom prve cetvrtine.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top