Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
новинари у овој држави су невероватни.како који портал отворим сви пишу о наводном намерном фаулу Павловића,над оним човићевим пит булом.колико је само грашака синоћ било на нашу штету,па нико не кука.
сваким сатом притисак све више расте,сада ће из предграђа да крене тешка артиљерија прљавих игара.
зато треба остати на земљи и у ту исту земљу цигане покопати.
верујем у играче,тренера и публику и верујем да нити једне секунде неће бити опуштања
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
E sad kad smo hladniji i pametniji :D

Divan osećaj. Nisam hteo ništa da pišem posle 0:1 da ne baksuziram. Ali sam verovao da dobijamo! Znam da je sad lako praviti se pametan, ali ljudi, pogledajte samo face i ponašanje momaka pri onom predstavljanju, na početku meča kao i tokom bitnih poena. Videlo se da hoće da ih karaju! Moramo da isključimo onakva sranja kao u poslednjih 5 minuta i nemaju šanse, ako se ponovi igra koju smo igrali u 35 minuta jučerašnje utakmice.

Svi ste skoro napisali, vrlo bitno da ne bude ni jedan jedini panter. Ne zbog nekog straha ili nešto slično nego jednostavno da ne bi namerno isprovocirao neki prekid. Sad se lepo odmoriti i ući apsolutno isto kao sinoć u meč. Samo tako možemo dobiti. Edo je zaslužio pohvale, nekoliko ključnih stvari je upravo on odradio.

Suđenje kritično. Možda sam glup ali jel ono bacanje na zemlju Andrića čini mi se od Dženkinsa nije bila nesportska?? Brdo loših odluka stvarno Nadam se da ćemo imati samo ujednačeno, ne treba nam nikakva pomoć, dovoljno će nam biti. Ne znam zašto Batica Milutinović ne bi uzeo koji minut pa može bar korisnije da odbrani nekog Dženkinsa ili Blažiča na par minuta nego Dalo. Marinković bi morao da ima mnogo veću minutažu nego Andrić. Dečko iako me na početku nešto nije oduševio, sa tako malo godina ima takvu mirnoću pa i muda da zaigra koji minut više, a i korisniji je u odbrani od Andrića.

Jel vi vidite njihove izjave? Oni NE SMEJU DA POMISLE NA SUBOTU!! Ok, možda će krenuti malo jače u odbrani ali ljudi oni su se 2 dana pre meča pred nama VEĆ USRALI!

ČEKAMO VAS :pickaciganska

Edit: Pogledajte početak klipa, pogledajte face. Nema te ekipe koja može da nas dobije pred punim Pionirom kad igrači imaju "lice ubice" https://www.youtube.com/watch?v=xeQAWuXjLXQ
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
To sam hteo da vidim u prvoj, zato i bih razocaran...kad sredimo zelju, borbu i koncentraciju sve ok.

Kako smo savrseno iz zone 1-3-1 prelazili u 2-3...ponistio ih je Dule takticki.
mada zaista imamo i srecu sto imaju Radonju :D da kojim slucajem ekipe zamene strane Dule bi tek izdominirao (naravno ovu nasu ekipu iz ovakve sezone ne bih menjao)
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.372
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Gledam sad snimak...pre trojke macvana koja nas je odvela na +15, na nekih 2 min. do kraja trece cetvrtine, Dangubic hvata defanzivni skok i daje neki pas koji nije isao nikome o njihovih pa ga je preseko Muric.
kako se ciganskom smradu sa SK oteglo jedno: Auuu!
Jebemt i mater govno jedno, tek ces da ispustas uzdahe tuge... :pickaciganska
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Zbog pobede vrlo lako prelazimo preko sudijskog kriterijuma koji je bio ocajan... Brdo faulova nad nasim igracima nije sudjeno... Kada se igraju ovakvi mecevi gde su odbrane izuzetno cvrste, ne moze da bude samo SEST slobodnih bacanja za jednu ekipu...

Par puta ciste situacije za 2+1, ja cu navesti dve, 20:45 na snimku, nad Tepicem cist faul, nema dodatnog bacanja i 50:50 na Macvanu, opet nema dodatnog bacanja...

Ceo mec... https://www.youtube.com/watch?v=ahaY___Tsns
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Na moju zalost nisam gledao prenos utakmice nego poslje posla snimak,ali zato subotnji I nedeljni sigurno.
Sta me je odusevilo na sinocnoj utakmici?Odusevio me pristup istoj.Tepic u odbrani I u napadu kao u najboljim danima,Macvan kada se suprostavio svabi( ma tako brale pokazi mu zube) Sasino proslavljanje pobjede, koliko je u tom trenutku izbacio energije samo oslikava koliki je grobar .I za kraj Milutinov.Svaka cast momce:respectda igras na svoju odgovornost onako zrelo i pametno jos jednom svaka cast .Vidis Nikolice da ima Boga na kraju slovenacko govno ti samo doslo da ga zaljepis:clap
Sljedece dve utakmica odigrajte glavom a grobari sa tribina ce srcem:napred Partizan
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Pored cekanja subote koje mi tesko pada a verovatno i vama,ne smemo smaknuti sa uma da fmp igra bolje u gostima nego pred svojim navijacima.

Oni se pred maloumnim panterima dosta puta u toku mecha i useru a na gostovanjima igraju mnogo opustenije. Naravno nije isto gostovati galati,pao,kahi i nama, ali opet. Pamet u glavu i lakat u vilicu i meso

Mislim da ce mec u subotu biti dosta tezi nego ovaj juce..
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Gledam sad snimak...pre trojke macvana koja nas je odvela na +15, na nekih 2 min. do kraja trece cetvrtine, Dangubic hvata defanzivni skok i daje neki pas koji nije isao nikome o njihovih pa ga je preseko Muric.
kako se ciganskom smradu sa SK oteglo jedno: Auuu!
Jebemt i mater govno jedno, tek ces da ispustas uzdahe tuge... :pickaciganska

Ha ha jeste brate svaka cast sto si registrovao to,ja sam to tek nocas na reprizi cuo i samo sam prokomentarisao "placi Plavsicu pizdo ciganska" :buhaha
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Nisam nesto primetio da igraju bolje u gostima... Galatu su dobili jer se objektivno raspala. Jedino sto su uspevali u top16 jeste da stignu veliku prednost, ne bas i da prelome - bas kao sto je bio slucaj i juce, doduse pred "njihovim" navijacima. Po meni to znaci samo da imaju suv igracki kvalitet pa cak i tim, ali ne i trenera. Treba biti vrlo oprezan, ali videli su i oni i mi da nema razloga da ih se Partizan plasi, a oni su u problemu ako se ne plase nas.

Nego da podelim sad sa vama jednu prepisku novopecenih pantera, okorelih cigana i pratioca kosarke sa fb:

Lik se slika sa Bobijem pre nekih mesec dana, 100 lajkova, MVP, MVP ludilo - danas status "JEBO VAS MVP PICKA GROBARSKA!!" hahahahahah koji je to jebeni mozak, i 5,6 komentara koji tvrde da nece na svoje "picka grobarska", da svi znaju da je namesteno da se igra na 5 itd :D Jebem ti sunce, pa oni su karikature od krvi i mesa, ja sam mislio mi se sprdamo, ali oni su neverovatni.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Sinoc je Dule morao Akojona da izvede posle one izgubljene lopte na 1:40 do kraja. Istog momenta, a ne da i zbog njegovog bolikurca primimo i laganu trojku. Da li je suter ili plej ne znam, ali je evidentno da covek sa 180 ne moze da postavi ni jedan krsten napad, da ima ozbiljnih problema da odigra i obican pik. Dve utakmice su mu trebale da se seti da kazni agresivnu odbranu probijanjem i odmah se sledeci napad Blazic povukao i dobio je mogucnost da odigra pik i da sutne iz njega preko Bobija.
Utakmica u Podgorici ga je odala da se lose snalazi na jaku odbranu i udvajanja i Radonjic to pokusava da iskoristi, nebrojano puta ga samo fintiraju da ce da ga udvoje i on i tu staje sa driblingom.
Nenormalno mi je da mu treba ravno 8 sekundi svaki put da prevede loptu i jos 5 da udje u akciju gde fakticki ostajemo na 10 sekundi do kraja napada i zato nam se svaki drugi napad sa njim zavrsava ili izgubljenom loptom ili nekim bacanjem lopte u pravcu kosa.
Ako vec od njega imamo slabe vajde u napadu, onda daj da sa Tepicem bar drzimo intenzitet u odbrani i smirenost u napadu gde je Tepa stvarno bez premca kad su u pitanju ulasci u kretnje i postavka igre.

Napadamo Kalinica preko Murica sa trojke, pa sutni mu covece kad ti se povlaci. Boli te kurac za njegova 4 faula, sutni mu pa ce ti sledeci put prici. Bolje to nego ona nabijanja i gubljenja lopti iz kojih sevaju kontre.

Imamo dobre sanse u naredne 2 utakmice da resimo seriju samo ako budemo pametni. Marinkovic ne moze da bude faktor u ovim utakmicama, rano je jos za njega.

Na sledecoj utakmici ocekujem od Dragana i Pavlovica da povuku.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ista meta isto rastojanje kao pre jučerašnje utakmice. Ništa ne dobijamo ako brejk ne potvrdimo u subotu. Tek tad počinje da ulazi voda u uši! Tek tad, još uvek ne. Garagani će nastaviti da nam gaze Mačvana i Pavlovića, tako da mora neko drugi da bljesne i da da veći doprinos. I moramo da nastavimo da ofanzivnim skokovima peglamo promašaje u napadu. Protiv ovakve ekipe mora mnogo da se šutira, pa šta bude.

I moram da priznam da me je bilo sramota umesto pantera sinoć, pošto njih ničega nije sramota. Početkom drugog poluvremena kada smo se odlepili a Mrčo tražio tajmaut, u pozadini vidiš kako se masovno drže za glavu, ćute, i sede podupirući glavu rukama. Pa jebem mu mater, pljunuo si sebi u usta, čović ti je legenda, navijaš za FMP, došao si u Pionir i smoren sediš i kukaš! Veliki transfer blama. Strašno je koliko nemaju pojma u svim aspektima,pri čemu je košarkaška igra verovatno poslednji. Greota bi bilo da ovi njihovi zumbuli prođu u finale, ne bi imao ko iskreno da se raduje. Njihova histerija ne bi bila sreća, ni blizu. :puke
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Klub mora da nadje resenje za karte i da ispuni ono sto je Dule rekao, da nijedna panterska njuska nece promoliti nos ni blizu Pionira!
Ne znam koliko je verovati trenutnoj garnituri sa Juga u ovoj situaciji, ali jedno od resenja je i da se podele karte njima pa da grupe uz svoje clanove povedu i poznanike proverene Grobare koji nisu u grupi. Ako se pusti dzumle ulaz bez ikakve kontrole mogu lagano da se ubace 50ak cigana i zatraze ceo sektor da im se odvoji kordonom, sto znacajno narusava utisak.
Ja bih angazovao i privatno obezbedjenje koje bi imalo slobodu da izbaci svakoga ko i zalici na pantera napolje.

Moji neki drugari i ja nismo vec odavno u grupi ali imamo neke ljude koje dobro poznajemo od ranije i upravo ovako cemo dobiti karte. Ne brinite bice ovakav sistem sigurno. Nijedna romuljaga ne sme da prismrdi Pioniru u subotu i nedelju.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.407
Reaction score
10.458
Локација
okupirana Srbija
ideja za transparent za subotu i nedelju

1215700719UmKsmq.jpg
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Moram da nastavim da pišem jebiga pun sam nekih emocija :D

Ja ne znam kako mi sa ovakvom ljubavlju, sa ovakvim zajedništvom smemo da izgubimo od onakvih govana, imbecila, kretena, od jednostavno niže rase. Pogledao snimak, ono je prosto neverovatno kako su oni "bodrili" "svoj" klub :pop :eek:

https://www.youtube.com/watch?v=GIYweMO2rdg Nek neko proba samo da uporedi. Nek neko proba da ne zaplače. Nek neko pomisli da pravda neće pobediti...
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Sigurno je da ce neke karte stici i do pantera i samo opusteno zbog toga...ne praviti nikakve nerede zbog toga...treba se samo rasporediti na toj "njihovoj strani i ponistiti ih pesmom ako budu smeli da se jave.
Zvizdanje na svaki napad fmp-a,negodovanje na svaku sudijsku kradju,tapsanje skakanje na svaki nas kos.
I samo polako,u ritmu tima...Mi smo Institucija,mi idemo na titulu aba lige,ne samo da prodjemo polufinale...visa je to lestvica i tako se i ide...minut po minut,cetvrtina po cetvrtina.
MELJI DETALJNO :šal
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Potpuni preokret u igri, pristupu, volji, zelji, borbi, stavu, svemu u manje od 24 sata. Moram priznati da sam bio popricno smoren i bezvoljan, jer smo mi delovali isto tako. Sad kad gledam realno i smireno, posledice vidim u tome da mi nismo igrali pre prve utakmice niti jednu ozbiljnu od Podgorice i da nismo bili naspanovani za tu, nismo uopste igrali 9 dana pre toga, a onda se posle posledica toga i samim tim neke razlike na pocetku nadovezala povreda Milutinova, pa krece krpljenje sa Macvanom na petici celu utakmicu i samim tim gubljenje nase prednosti koje on donosi na cetvorci naspram luke i kalinica, zatim smanjena minutaza Sasi u drugom poluvremenu zbog tog bola i potpuna pogubljenost Akojona... Nije delovalo obecavajuce...

Sada posle brejka i uopste kako smo izgledali sinoc je potpuno druga prica...
Gledam njihovu statistiku i rotaciju, raspored minutaze i dolazim do zakljucka da smo potpuno jednaki. Njima ce igrati tacno 10 igraca(nece rebic i tejic), a nama isto(nece bezbradica i dalo), najmanju minutazu ce imati Marinkovic i Djumara(po par minuta), a kod njih jovic, danguba, realno imaju igraca vise u rotaciji ispod kosa a mi spolja.
Mislim da je resenje za Akojona da igra minute kad su kod njih u igri jovic, blazic, lazic, na njima se mogu sakriti njegovi nedostaci u odbrani, niko od njih vrstan suter nije a ni igrac. Nikako ne sme on da cuva wilijamsa jer se ovaj oseca toliko slobodno u igri kad ga Akojon cuva na 3 metra razdaljine bez bloka uopste i toliko ima samopouzdanja da je to mnogo pogubna varijanta za nas, isto ni na dzenkinsa ni slucajno, kad mu igla blizu tj proba ovaj ga probije ko iz picke i dobije faul ili prodje a ako mu ide ispod lagano se digne i pogodi. Mislim da je mnogo bitno da minute koje uzme Akojon bude u oba pravca svrsishodan i da smo onda u ozbiljnoj prednosti, bas nemogu da verujem da je cuvao ovu dvojicu u prve dve umesto nekoga od one trojice bez mudovica. Jedino je jebeno i kad je cuvao jovica sto mu je isao mnogo ispod i ovaj je bio sam ko duh i pogodio 2/2 sa vrha kapice, ali jbg sa tim moramo da zivimo, jedino mi je krivo sto znam jovica tj da sam ga gledao i pratio, on kad je sam pogadja u velikom procentu ali kada si mu na ruci i stisnes ga malo nema sanse da pogodi jer sutira sa zemlje i sporo...
Nisam ni ja odusevljen sa Akojonom ali realno gledano mi smo sa pozicije jedan imali po 20tak poena, a da ga nemamo Tepara brat ne bi mogao sam da izdrzi uopste ovaj tempo i minutazu, a kamoli da daje preko 10. Samo ga iskanalisati bolje i u odbrani i u napadu, verujem da ce hvatati konce i biti svaki sledecu sve bolji.

Verujem da su sada nasi, ispucali su svoje dve utakmice i njihove adute, pokazali su ko su i sta su, kako imaju najbolju publiku na planeti i sire :))), mi smo se skupili i pokazali da smo spremni za kidanje, samo da budemo tako napaljeni i da verujemo sada kako mozemo da ih dotucemo, da ne srljamo nego pametno, kad moze da se trci i igra kontra, rani napad za nekog ko je napravio prednost i poziciju moze, ako ne dug napad i kontrola, ma sad ja se pravim pametniji od Duleta i Tajsona, da ne kazem Gase i Pere, ali mi se isto nikako ne svidjaju one izolacije Dragana i Murica na 12 sekundi do kraja napada i srljanje u pun reket, mislim da je ok da Sasa odigra po neku ili Muric kad je na cetiri, pa napadne luku a ne da zovu izolaciji a cuvaju ih njihovi najbolji defanzivci dangubic ili kalinic, a jos pola napada ima i moze lopta da kruzi jos vise nego dovoljno...

Klub je uradio sve sto je trebao sto se tice karata, ako bude vise od 10 garagana u hali to ce ici na dusu organizovanih,a onda ce sadasnji konjicari janjicari sta su vec videti kako ce ih i kad vise ostatak hale ili stadiona jebati vise... Nece ni jedan Grobar pojedinacno dati drugu ciganu kartu posle svega sto se desava KK Partizan u poslednje vreme, a bice tesko i sam da nabavi istu, jedino ce na gomili imati vise karata sadasnja tribina... toliko

U stvari za kraj, koji mi je hit bilo Radonjicevo igranje sa lazicem(koji je potpuno ispao iz ritma zbog povrede) i retardiranim blazicem(koji ima minutazu 28min pored dzenkinsa koji je jordan licno za njega) poslednjih par minuta kad su mozda i mogli da nas stignu, a dzenkins na kecu... Jezivo, jeste da nas je i Dule posle odlicne utakmice za malo ukanalisao sto je drzao Akojona od 35 do 39 minuta kad je isao iz greske u gresku i u odbrani i u napadu, sto je dao dao je posle one greske u pasu Sasi je morao da udje Tepara vec... sad je vreme da Dule izvuce keca(specijale) iz rukava i postavi stvari na svoje mesto...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Јако је битно да се ван терена припремимо за меч, пошто ће Дуле и момци да на терену одраде свој посао!

Не смемо правити неке раније грешке и правити свадбарску атмосферу, а зец у Железнику...

Не смемо дозволити да цигани уђу у Пионир, поготову да се групишу!
Свако ко циганину поклони карту - тај је говно и није навијач Партизана!

Треба бити спреман на неку подвалу као што су урадили Албанци у Београду.
Једноставно, од цигана очекујем све, поготову ако добијемо 3. меч.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ja bih čak i voleo da dodju njihovih 200-300 panterizerA, to bi im načelo dodatni pritisak i sigurno bi opet izdavači. Ko razume, shvatiće. Mi smo bre gospodski klub, neka jedu govna. Jaku Blaži dočekati aplauzom, čovek je realno izdominirao u drugoj partiji
MI TREBA DA OBRATIMO PAŽNJU KAO I UVEK NA NE KOŠARKAŠKE STVARI KADA SU ONI U PAŽNJU.
1.sudije
2.njihove gadosti, provokacije i simuliranja
3.spoljni faktor koji sigurno otrovni patuljak sprema iako čujem da mu se pankreas otrovao
4.jebem li ga sigurno će biti još nešto iz limenke kuhinje. Jebeni širom otvoriti oči
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top