Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Pametno saopštenje oko karata. Provjerenim ljudima dati to u ruke, obavezno prvo popuniti "njihov" sektor i dočekati ih kako mi znamo. Svi dobro znamo da će u subotu biti pakao, znamo prepoznati trenutak, ne vjerujem da će biti svadbarska atmosfera. Nadam se da neće biti ni nekih gnusnih povika sa tribina.. pojedini kod limenih jesu definitivno zaslužili ali treba zadržati nivo, ne spuštati se na njihov nivo nikako. Bodriti svoje, zviždati protivniku, da im se sledi krv u žilama a slovenačkom džukcu prvo. Nije ovo još gotovo, daleko od toga ali ja ne sumnjam da će Dule najbolje moguće srediti psihički ekipu za naredna dva duela, to nam je plus. Očekujem Tepu na istom nivou i da Akojon proradi.. valjda će se uspjeti privići na agresivnu odbranu jer ispada u trenutnoj postavci.

Ako u subotu uzmemo, uvjeren sam da ovo uzimamo sa 3:1.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.845
Cestitke momcima na pobjedi juce, a posebno Milutinovu na igranju uopste ali i na najboljim mogucim "revansom" njegovom krvniku. Bravo! Nema sta vise puno da kazem a da niste rekli, osim da sam predosjecao da cemo dobiti bas drugu, iako sam se potajno nadao i prvu, ako nista, onda zbog toga sto su, iako drugi klub, pokazali da su i oni cigani prvo branjenjem ulaska nasima iako su oni i pokrenuli da se vrsi ta razmjena, a nakon toga svim ostalim.

Ubedjen sam da će govna nešto pokvareno smisliti za četvrti meč. Zato i mi na tribinama, pamet u glavu, jer svako gadjanje upaljačem ili nekim sitnim predmetom onog pseta slovenačkog, bi moglo debelo da nas košta! Prepostavljam kako bi se valjao po parketu kada bi ga pogodio novčić u glavu.

Tako nešto oni jedva čekaju, jer znaju samo tako da igraju, prljavo i na kvarnjaka! Ne sumnjam da je ćoravo govno ("legenda" im) spremno da kamuflira ciganiju kao onomad u KG-u kada je jedan "zalutao" medju Grobare! Napraviti zaglušujuću buku i pakao kakav zaslužuju, sve u granicama "dozvoljenog", da im gaće spadnu još kad pridju Pioniru!

Ovo je veoma bitno. Vidjeli smo na ova dva meca sta ne treba da radimo od cigana. Jedino da ne bude ta svadbarska atmosfera, a valjda smo toliko stasali da ne bacamo svasta na teren ako bude, a bice sigurno, nekih provokacija.

Opet moram da izrazim i zamerku na situacije kad je protivnik u bonusu, npr. u trecoj cetvrtini su usli u bonus 7.5 minuta pre kraja cetvrtine! Mi smo ako se ne varam samo jednom izasli na liniju za slobodna bacanja i to u poslednjem minutu! Za ceo mec - 6 puta! Nije mi jasno zasto u takvim situacijama na gurnemo loptu Gagiju ili Sasi koji uvek mogu da izvuku bar faul na prodoru!

Kosarkaski sam laik, ali ovo mi je bolo oci, iako rekoste da nam dosta toga ociglednog nisu ni svirali.

https://www.youtube.com/watch?v=Bo_-USur3Vc#t=165

3-33 sudija opominje Dzenkinsa i Makija da gaze liniju, Maki koristi situaciju i stvara prednost.. :respect:respect:respect:respect

Hvala za ovo. Trazio sam posto sam bio uvjeren da su se dogovorili da promasi drugo pa se ovdje i uvjerio da je tako.

Na kraju, dokaz koliko su prsli je izjava Radonjica nakon ove utakmice kad dvaput ponavlja kako Blazic nije uradio ono sto su se dogovorili cime pokazuje da ga ne slusaju a i javno okrivljuje svog igraca :D.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.084
Reaction score
8.431
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ma kakvi faulovi na prodoru pa nista zivo apsolutno nisu svirnuli. Macvanu takodje 2,3 pljeskanja preko ruke na polaganju nisu dunuli!

Dugo nisam video da onako nece ama bas nista da sviraju ocigledni su prekrsaji, obicno vagaju pa svirnu svaki 3.npr. A sinoc bruka!
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Bravo za Tegija i SOS i goste, na ovu cigansku halabuku sjajan odgovor, još mi ne videsmo tj. ja ni prethodno prekršaj nad Akojonoviću, s kim mi imamo posla:roll:
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
827
Reaction score
2.860
Tegi je jbni car :D


"Pitaju me sta bi bilo u prvoj utakmici da je Milutinov igrao.....Videli smo sta je bilo u drugoj."


"U trecoj i cetvrtoj utakmici cemo imati etnicki cistu halu" - Da, tim recima je rekao! :D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.845
Pa ne znam, po meni se ne promasuje bacanje na sedam sekundi do kraja kod dva razlike. Zaista ne verujem da smo namerno ono odigrali...

Pa meni je ono komesanje oko njega i ono muvanje Macvana kad je dosao sudija licilo bas na to. Ne tvrdim nista, samo mi na to lici. Glavno da smo mi dobili, ali sto sad rece Tegi, ne smijemo si ponovo dozvoliti da imamo te lose zavrsnice kad vec vodimo citavu utakmicu.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Mozda adminima bude off ali morao sam...

Nebo i zemlja, dobro i zlo, svjetlost i mrak, trofeiji naspram spletki ...

11100864_10205716081837245_7970943390618983756_n.jpg
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Gde mogu da pogledam Tegijevu emisiju?
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Pa meni je ono komesanje oko njega i ono muvanje Macvana kad je dosao sudija licilo bas na to. Ne tvrdim nista, samo mi na to lici. Glavno da smo mi dobili, ali sto sad rece Tegi, ne smijemo si ponovo dozvoliti da imamo te lose zavrsnice kad vec vodimo citavu utakmicu.
Ma ok. Neka moja logika je da je hteo da ubaci. Da je ubacio bilo bi tri razlike na sedam sekundi do kraja. Onda pravis faul i oni imaju dva bacanja.
Ovo je ludacki rizik, ako je namerno promasio i ako se islo da Macvan odande hvata loptu. Insejn.
Mislim da je onde stajao zbog eventualne njihove kontre, da je sece ili brani, kako vec Dule odluci.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.084
Reaction score
8.431
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
KOji je sudija pokazao namernu za Pavlovica na 45.sec do kraja? Vidi se na nekom zamrznutom kadru da je digao ruke za namernu, posle preinacio glavni?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.433
Reaction score
38.129
Videlo se u jednom trenutku pre Tepićevih bacanja kako kapiten govori Pavloviću i Milutinovu: "ako da, pravi faul" i mislim da je Mačvan upravo to i preneo Tepiću, čak su i Milosavljević i Pavlović takođe prišli. E sad, što je ispalo kako je ispalo na kraju...
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Bio u hali

Pozdrav ljudi,

Nekoliko reči od mene koji sam bio prisutan u hali na prvoj i drugoj utakmici.

Što se tiče prve utakmice:
Kako smo se rezultatski približili oni su se svi poplašili, nigde ih nije bilo, po njihovim komentarima se videlo da su gotovi, da smo u tim trenucima imali malo više sreće siguran sam da bi pobedili. Kalinič faktor X koji je odveo utakmicu na njihovu stranu i visak energije kod njih zbog naše smanjene rotacije. Sudjenje dobro sve do poslednje cetvrtine, kada su u bitnim trenucima propustili da sviraju nekolik faulova nad Mačvanom.

Što se tiče druge utakmice: Neprocenjivo iskustvo :pickaciganska
Nas dvadesetak je uspelo da se grupiše u parteru kod naše klupe. Na početku cirkus, dizanje zastava što možete videti na slici na nekom od predhodnih postova :banghead Celim tokom utakmice konstantno vređanje Duleta i igraca. Strašno koliko smo različiti. Naše saopštenje pred sledeće utakmice govori o tome, samo da mi kao navijači to ispoštujemo. U pojedinim trenucima zbog nemoći da se sudržimo reagovali smo na naše koševe, a najviše na kraju utakmice :pickaciganska
*** Kao što smo se mi snalazili za ulaz tako mogu i oni, ali se nadam ( zbog cele ove priče oko gostujućih navijača ) da oni neće dobiti niti jednu kartu od nekog grobara. :napred Partizan
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
на појединим сајтовима цигани су продавали карте за утакмицу и даље их продају,надају се петој утакмици
по томе се види колико смо различити,уместо да карту дају неком ортаку они је продају не би ли зарадили усраних 1000 динара
и још нешто из два пута нису успели да напуне халу.било их је нешто мање од 6000,који су правили буку као да их је 2000.
видеће гани како је када загрми преко 7000 партизановаца,имаће осећај да нас је 20000
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ja cekujem malo vecu guzvu od sedam hiljada...Recimo, devet hiljada, kao Unikaha 2007.;-)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top