Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Strasnu sam imao zelju da dodjem, na sve nacine se trudio da dodjem do karte...nisam uspio ali sutra kad upalim TV osecacu se kao u paklu Pionira.

Od utorka meni dan isto pocinje, nestrpljivo cekam 21h na putu do posla slusam grupu JNA na poslu samo forum i klipove nasih utakmica.

A od srede sam dodao "pozdrav zastavi", cim ustanem prvo na terasu pa onda sve isto.

Od srede kad pijem kafu sa majkom, popijemo jednu rakiju i kad nazdravljamo stara kaze : " Da nam Partizan pobedi".

Oni srecnici koji udju u Pionir moraju da otvore oci dobro, ja se iskreno plasim nekih cigana koji ce uci sigurno i kojima ce biti cilj ubaciti nesto na teren i time pokusati da se utakmica ne igra u nedelju.
Stvarno ocekujem neki belaj...neki prekid sa njihove strane.

Kao sto je WebGazda spomenuo, neki incident oni imaju planiran samo kada ce to pokusati...to je pitanje.

Puno su para ulozili, tolko pretili i da ih ekipa koja je igrala kup Mitra Stolara izabci iz EL.

Moramo se drzati zajedno, Partizan je ispred svih. Nadam se da su nasi razgovarali sa vodjama navijaca...

Ljudi ako vidite da neko nesto ubacuje, odma prijavljujte i jebite im nanu naninu!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.487
Reaction score
13.419
Локација
tamo daleko...
Glupi cigani, sami sebe nameste da ih Grobari jebu, i opet, opet, opet, opet...
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Ako je ciganima ista moglo jos vise da podigne pritisak i moranje pred sutrasnju utakmicu, to je ovo sto su im danas priredili.Igracima kao da je bilo cak i malo neprijatno_Oni dozivljavaju sok za sokom.Prvo smo ih drknuli i okrenuli seriju u njihovim glavama za 180 stepeni, sada jos "imaju dodatni motiv (citaj: imperativ)" da igraju za ovu rulju.

Upao sam sinoc i danas u neku zebnju, valjda smo se svi previse obradovali preksinoc i na neko vreme zaboravili da ima jos da se igra, ali sad cvrsto verujem da ce sve biti u redu.

Nego, ja ne znam sta da mislim o onom Mitrovicu.Nekad mi deluje kao normalan lik, kao kad je prisao Milutinovu u prvoj, a nekad mi deluje iskrivljenije od Kalinica, kad krene da se breca na sudije....
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Mislim da niko od nas nije svestan sta sve oni spremaju...

S obzirom koga su odredili da sudi, ja se bojim da se ne desi da se u nedelju igra bez publike...
Kao sto su prosle godine sve uradili da dignemo ruke i ne nastavimo plejoff...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Da verujem u Duleta i momke, verujem... Da kažem da sam savršeno miran, ma slagao bih kao nikad u životu jer prosto znam dobro ko je nažalost na drugoj strani i ko sve i sa koliko moći drži tu (na)stranu pomoć(i)!

Prosto neopisiv osećaj u stomaku, želucu, u glavi... Jbt život legnem da spavam, pred očima mi samo utakmica... Ako i zaspim onda sanjam najgore moguće snove... Ne mogu da jedem, ne mogu da radim, malopre odoh u samoposlugu i ko budala tumaram 10 minuta okolo jer ne znam šta sam hteo da kupim, vratim se kući punih kesa, a ova moja sa vrata ni pet, ni šest nego: "Pa ti reče da ideš samo po Gillette (koji naravno nisam kupio)!"

Ovo samo #KKP može da uradi čoveku... Jbt život, ako preživim ova dva dana i ponedeljak dočekam sa osmehom na licu, ma živeću 100 godina!

Šta reći i napisati o utakmici sutra što već nije rečeno i napisano... Treba nam prvo sutra (za prekosutra ima vremena) Pionir onakav kakav je bio kad su nam 2008. gostovali Montepaski i PAO... Onakav Pionir kakav je dočekao Barselonu 2010... Atmosfera na tribinama koja je iste godine Makabi put Izraela ispratila sa nogom u dupe.

I to ne samo na tribinama, nego i na terenu... Moraju naši momci biti koncentrisani na samo jednu stvar... Prolazak u finale!

Možda mi nemamo igrače kakve smo imali tih ranijih puta, ali ovi momci sigurno ništa manje ne vole Partizan, štaviše momenat je takav da ga verovatno vole i više... I možda će naši igrači u karijeri osvajati mnogo veće trofeje što im ja iskreno svima želim, igrati samim tim i veće utakmice koje donose te trofeje, ali ništa ih neće definisati kao igrače i kao ljude kao ova polufinalna serija ABA lige... Ako ovde izađu kao pobednici moći će da igraju gde god hoće, za njih pobednički mentalitet i samopouzdanje više nikad neće biti nešto strano.

#VolimPartizan #još2
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Tako je cigani ludaci, ljubi vas legenda, samo pumpaj pritisak!!! :celebrate
Jako je važno što su se pojavili ovi njihovi limenkari. Dobro se zna kako se dele šamari i lupaju kola kad ne ide na terenu. Zreli su za par tehničkih zbog gluposti sutra i haos u svlačionici. Kako znamo i umemo bi trebali da vodimo sutra na poluvremenu, makar i minimalno. A onda kreće raspašoj!
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Ne volim cesto da pisem jer pripadam starijoj gardi a jos manje volim da budem general posle bitke ali ja sam od pocetka sezone pisao da ce sve biti u redu i kad smo bili na dnu tabele i kada je vecina trazila odlazak Duleta i cele uprave. Rekao sam i hvala bogu bio sam u pravu da se sve radi planski iako bez para i bez pomoci bilo koga i uz sapltianja od limenkara, ubice premijera i pickoustog gazde. Treba nam jos dve pobede da ostvarimo prvi i glavni cilj ove sezone a posle domace prvenstvo dolazi kao slag na tortu. Samo vas molim da u slucaju da izgubimo jednu od ove dve utakmice pred nasim Grobarima pocnete da gubite volju i nadu i da vredjate Duleta i nase momke. Mi smo mnogo puta u poslednjih nekoliko godina slavili bas pred gejlijama i kada su navijali za pokojnu ciganku i u skorije vreme kad navijaju za mutante iz Stejepana Supanca. :partizan_fan:
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sutra će biti jedno 9.000 ljudi u hali, to je sigurno. I to bez onih teleskopskih dodatnih tribina. Biće pakao, biće kao u košnici, biće jezivo za naše neprijatelje. Ono sa Beočinom sredinom 90-ih, ili ona treća finalna plej ofa protiv Budućnosti 2002, ili ono protiv Unikahe, ili ono u Top 16 protiv PAO 2008, ili ono protiv Sijene, ili majstorica protiv mrtve ciganske kurve 2009, ili ono protiv Barselone u Top 16 u februaru 2010. - sve će to biti smejurija u odnosu na ono što će biti sutra. To je zagarantovano. Jadna li im sutra majka cigansko-mutirana.

Pobeda u sredu je bila velika zato što nam je ona takva, jedna jedina, omogućila da se maksimalno izuriniramo (ispišamo) po njihovom ligaškom plasmanu i bilansu. Zapišali smo im sve to, nema toga više, sad je bukvalno tako kao da je 0:0 i da se igra na dve dobijene, a prve dve se igraju u našem, crno-belom Pioniru. Ogromna prednost, pri čemu su nam govna svojom podlošću čak omogućila da ih nema ni 50 ili 100 na tribinama onda kad nam gostuju sad za vikend. Divota. Poruka ciganskim, ali i cigansko-medijskim smrdljivcima: Welcome to Mordor, zlo će vas snaći majke vam ga nabijem, niste ni svesni kakvo zlo!

Danas, onako više iz zajebancije, rekoh našima u klubu - stepen pozitivnog ludila (naprženosti) pojedinačnih navijačkih glava morao bi biti kriterijum koliko koja glava sme sutra da bude blizu parketa. Što je glava luđa, to parket da joj bude bliži, taj rad. Urlikanje, škripa zuba, režanje i ujedanje, taj rad. :D Ostadoše zamišljeni, možda ovo moje i nije shvaćeno kao totalna zajebancija. :D

Sutra samo pritisak, pritisak, maksimalni mogući pritisak, od prvog do poslednjeg sekunda. Pritisak na sva moguća govna koja će se sutra naći na parketu naspram naših momaka. Tu računam (avansno, akontaciono što bi rekao Dule) i sudijska govna. Hoće Instituciji 'leba da uzmu, gladnu da je ostave. E, vala nećete majci! Nije to ni evropskim košarkaškim imperijama uspevalo u našoj kući, neće vala ni vama tako mutirano izdegenerisanima! Moraju govna sutra na izlasku sa parketa da se zapitaju šta su koji kurac i dolazili na parket crno-belog Pionira. I da ih to drži i dan kasnije!

Sutra je svaki crveni komad garderobe bilo koga u hali neviđeni jeres (krivoverstvo, otpadništvo, kako god hoćete). Vodite računa i o tome.

Partizan će u nedelju uveče biti Evroligaš 2015/16. Milom ili silom.

P.S.
Poruka Brmbi (moram ovako, sorry): Dođi, optimista sam po pitanju tvoje sudbine. :D
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Некако је пауза између 2. и 3. утакмице нека половина серије и прилика за неки пресек онога што смо видели и процена онога што нас очекује. Ако се око нечега можемо сложити и ми и они то је да је обе утакмице добио тим који је био бољи, на страну сад то што смо ми играли без Милутинова.

Ми смо реално играли под притиском морања ту другу утакмицу и да смо је изгубили, нарочито након +15 у 28. минуту, мислим да би то било то што се серије тиче. Овако, та нека психолошка предност је можда благо на нашој страни. Што се домаћег терена тиче, показало се претходних година да може бити прилично ирелевантна, да екипе опуштеније играју пред туђим навијачима итд, али некако стичем утисак да ће атмосфера која ће владати у предстојећа 2 меча бити сличнија 1/4 финалу са Макабијем, него неким ранијим финалним серијама са њима. Дакле, без свечарске атмосфере, јако са пуно набоја од почетка до краја. Мораће пуно зноја и крви да се пропиша, како на терену тако и на трибинама, да би се домаћи терен одбранио.

Једна јако битна ствар, било је пуно дискусије око тога ко је у бољој ситуацији, они са неколико јаких мечева пред плејоф или ми са 20 слободних дана за припрему серије. Радоњић је те мечеве могао да искористи да припреми екипу за плејоф, да ли је, њихова ствар, али је исто тако екипа, ако није правилно вођена, могла изгубити свежину. Знамо сви како је то Дуле радио са Партизаном својевремено...
Са друге стране, ми смо у миру и тишини могли да се посветимо набијању снаге и уигравању свих тактичких финеса, специјала итд итд, што је са друге стране могло довести до испадања из ритма појединих играча.

Након 2 меча резултат је 1:1 и сматрам да требамо бити прилично задовољни због тога. Зашто? Наша екипа би, хипотетички, одморнија требало да заврши серију пошто у њу улази након 20 дана без такмичарске утакмице, што није случај са противником, који са друге стране има дужу ротацију и, у зависности од квалитета тренера, може искористити да изнивелише напор. Али оно што је нама фалило кроз тих 20 дана, а то су јаки мечеви, ми смо добили у уторак и среду и из тога извукли и победу и предност домаћег терена.

Велика брига ми је била одбрана на Акојону и његово сналажење на њихов притисак. Тешко се борио са њим у Подгорици и у првом мечу, али је у другом све то изгледало мало боље. Има и до тога да је у другом мечу играо позиицју 2, креирао је позицију без лопте, што је чини се рецепт за експлоатацију његовог највећег квалитета. Преслаб је и спор да би 1 на 1 изборио ситуацију, али то надокнажује пребрзим избачајем и ван баланса, што је идеално за кругове за њега.
Исто тако се показало кад и шта можемо очекивати од њега, колико је јадан у одбрани и непоуздан у креирању. Тепић је тај фактор стабилости и, уколико се у финиш улази са предношћу, он мора да игра. Уколико се јури разлика, јасно је, Џош.

Што се победе тиче, по мени фактор Х беху Милутинов и Едо. Огроман посао у скоку су направили. Наравно, ту је Мачван са својих 17 скокова, али Едо је покупио гомилу тих скокова који се одбијају на ничију земљу и спречио друге прилике за њих.
Милутинов је направио фантастичан напредак у позиционирању и грађењу у претходних годину и по дана. Муче га Бобијеве физикалије и због тога се фокусира на њега уместо на лопту, слабије му је тежиште од Бобија који би га лагано угурао под кош. Али ту на сцену ступа већ поменути двојац да покупи лопте.

---------------

Што се њих тиче, ствар је јасна. Празне су приче да су одиграли испод свог нивоа. Њихова слаба партија је плод наше добре, као и што је наша лоша била продукт њихове боље у првом мечу.
Није ово ТОП 16, неће овде бити ниједног јединох лаког поена. Играће се до последњег минута јако и у месо, на ивици туче, па куд пукло.
Морамо као и у прве две утакмице спустити темпо и играти на што мањи број поседа, онемогућити им дивљање и креацију, прекинути релацију Вилијамс-Боби, али и спречити Цирбесов пик са било ким од њихових јединица.
Кад чујем њихово "играли смо лоше и опет имали шансу за победу" заколутам очима, наравно да ћеш се са 2-3 тројке вратити у меч у којем се постижу голови све време.

Зајебани су. Играју тврдо и јако позади, плус свашта ће им се дозволити гарантовано. Кад имаш играче од 500k-1M, квалитет мора да исплива. Да ли се то десило у последњих 10 минута кад се Вилијамс распуцао или су то Џенкинсових 38 поена у два меча, видећемо.
Потеже се питање Радоњићевог тренерског квалитета. Ја га сигурно нећу коментарисати пре краја сезоне док не избаци све кечеве из рукава, а за Вујошевића знам да ће спремити меч најбоље могуће. Остаје нам да видимо да ли ће то бити довољно...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ni malo mi se ne svidja izbor sudija.
Nadam se da nece doci do prekida, ako ovi krenu da kradu lopatama...
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Tomkete,apsolutno te razumem,citam tvoj post i smeskam se koliko se prepoznajem u njemu,jer em je kosarka najelepsa igra,em su ovo najomrazenija govna koja izazivaju samo najgore u coveku od uprave pa do manje-vise svih igraca.

Samo se nadam da oni koji budu u hali nece ni tri minuta posvetiti bilo kome od ciganskih igraca,govna osim zvizduka nisu nista vise zasluzili,nasa paznja treba da bude vetar u ledja nasima na koje ce najbolje uticati nase grobarske pesme.

Blago svima vama koji budu u hali,opet lakse je medju 8000 grobara,nego sam pokraj televizora.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Ja se sutra plasim samo njihovog bolesnog mozga. Oni su spremni na sve, imaju drzavu/vojsku/policiju iza sebe. Medijske istupe im kroje vucicevic i vesic, sponzori su im djukanovic matijevic i vlada RS... Nadam se da su nasi spremni na APSOLUTNO SVE sa njihove strane, ako je to uopste moguce. Grobari pamet u glavu - pritisak do maksimuma, dranje, urlikanje, ali oprez za vise od toga - ispraznice nam Pionir za sekund, govna su to!!!
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Uh.Samo polako i bez euforije.Srce mi preskace kada zamislim sta ceka komsije sutra.Au,plasim se da se Pionir ne obrusi od tolike buke.Sutra bez pevanja kada cigani idu u napad,mora da bude toliko bucno da ne cuju sami sebe a ne saigrace.Aaaaaa,jos 21h!Za kartu necu ni da pitam. :(
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Slazem se sa Kviskovim vidjenjem serije. Moracemo krv da propisamo da ostvarimo prvi i osnovni cilj ove sezone. Pokazali se da prednost domaceg terena ne znaci nista i nadam se sa se nece napraviti neka svadbarska atmosfera. Da bi dobili seriju moramo odigrati u oba pravca na 100% mogucnosti. Nadam se da ce Dule motivisati ekipu za rat na terenu!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Posle ko zna koliko godina zaobilaženja otišao sam na njihov forum. Neverovatno!!!

Bože, hvala ti što nisam jedan od njih. Biću bilo šta drugo, samo ne jedan od njih! Radiću sve što mi kažeš, samo da ne budem jedan od njih!

Ej bre, njima ne valja suđenje na drugoj utakmici, a nama dosudili samo ŠEST slobodnjaka. Dozvolili su im da rade šta su hteli, ali i to njima ne valja. ŠTA, da im ne dosude ni jedan faul! Da Milosavljeviću, Mačvanu i Pavloviću u prvoj minuti dosude po tri lične! Zaista su neverovatni.

Znam dosta navijača Zvezde, i slobodno mogu da kažem da su 50-50. Pola su marva, pola su fini ljudi, ali i ti fini imaju debeo kompleks. Doduše, verovatno bi ga i ja imao da je zvezda 13 godina prvak u košarci i da je FK Partizan u govnima kao njihov FK.

Što se utakmice tiče, od prvog njihovig ulaska u Pionir dati im do znanja gde su došli. Mi treću moramo da pobedimo kako znamo i umemo. Četvrta se verovatno neće ni igrati!

PRE NEGO ŠTO NAVIJAČI UĐU U PIONIR, PREDLAŽEM DA SE HALA DOBRO PROVERI. KO ZNA ŠTA ĆE SE SVE TU NAĆI!!!!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ne pamtim utakmicu pred koju sam ovoliko bio napet... jutros kad sam se probudio prva misa o utakmic je bila i o tada ne prestaje posto mislim ako ovu dobijemo bice 3 1 za nas...Jednostavno ove dve utakmice pred NASIM navijacima odredjuje sledecih 3 godine Partizana...ne bi me cudilo da ako izgubimo da se jave opet one price o smeni Duleta ( :puke ) al naravno nadam se u pobedu i uzdame se u ove nase momke koje mogu da ucine ovu sezonu najspecijalnijom u poslednjih 10 godina

:pfc:
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Mislim da niko od nas nije svestan sta sve oni spremaju...

S obzirom koga su odredili da sudi, ja se bojim da se ne desi da se u nedelju igra bez publike...
Kao sto su prosle godine sve uradili da dignemo ruke i ne nastavimo plejoff...

Zato je primat teren, da batalimo price o atmosferi, to nije nista novo, od starta igrati motivisano kao drugu, i fokus na teren...

Na njihov napad da se tresu zidovi i pucaju stakla od buke, bez nasedanja na provokacije, a momci samo neka igraju jako i bez pritiska...

Inace ocekujem da nam sviraju svaki kontakt, posebno milutinovu i pavlovicu, ali moramo i sa tim da se izborim
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top