Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Iniciran Vladinim postom, i ja imam potrebu da kažem par rečenica o Pavlović Saši. Prvo,sam termin legenda meni je odvratan. Smrdi mi ta reč na ciganske fazone,peta zvezdina zvezda i slično. Koji su realni parametri da neko bude legenda kk Partizan? Broj odigranih utakmica? Savović i Pera. Broj poena ? Praja i Kića. Broj trofeja, posvećenost klubu? Nema realnog opšteprihvaćenog parametra. Glupo je taj termin koristiti. Sigurno ljudi misle da je Divac legenda ili Kića?
Eto, ja više volim Pavlović Sašu nego Divca. Svako ima svoje kriterijume. Ja pamtim Divcu one utakmice za Zvezdu. Kića je i kao igrač i kao funkcioner najviše dao klubu od svih. Al, eto, kada je dolazio u klub rekao je "bio sam Zvezdaš, sada sam Partizanovac." Gotivim ja Kiću, al onako, ne baš do koske...
Ljudi se jednostavno prepoznaju,skontaju, identifikuju. Saša Pavlović je pravi zagriženi Partizanovac. Jedan od nas. Meni dovoljno da ga neizmerno gotivim. Uvek će mi biti jedan od posebnih, naš čovek. Eto, Divac mi nije u toj kategoriji. Sve je to individualno. Baš, baš puno gotivim Sašu Pavlovića. Ne mogu to da promene dve loše utakmice.
Kad vidim Sašu na terenu u Partizanovom dresu, ja rastem, mnogo sam srećan...
Odmah sam ga skontao, čim sam ga prvi put video,pet minuta razgovora je bilo dovoljno, pravi Partizanovac...Ako KK Partizan treba da ima legendu, meni je Saša Pavlović legenda. Tačka. Dobro pamtim sve...
 
Последња измена:

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Citam ove vesti po portalima o partizanu, boze koliko botova nije mi dobro, presli sa sns vesti na kosarku, koja je to iskompleksirana podmetacka masa bez mozga, a pogotovo dostojanstva...
Transfer blama sam osetio kolko nisko padaju u jednoj pobedi, pogotovo sto to nije taj klub za koji misle da jeste....
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
samo koja rec o SP...

tacno je da je odigrao ocajno ovaj plej off i da me je razocarao i da mi nije jasno da neko sa tolikim iskustvom dozvoli sebi neke stvari na terenu, i da smo svi ocekivali vise i da smo verovali u njega.... ne zelim da verujem da je on u fazonu da sad on cini neku uslugu nasoj svetinji samo zato sto je tu i prosla sezonu je odigrao sasvim solidno i ucestvovao u nekim kljucnim poenima za 13 - tu u nizu... e sad nizam blizak klubu, nemam neke insajderske informacije ali ono sto je ocigledno je da:

posle toliko godina u nba i zaradjenih miliona covek je dosao ovde da igra protiv mege i mutirane komsinice za kikiriki dok se sudije prave da ne vide kako ga protivnicki igraci lupaju po rukama, usao u ovaj mulj zvani srpska kosarka pa se sad zajedno sa svima nama maze govnima

A mogao je da dodje u pionir na neki "bitniji" mec, obuce grobarsku majicu i kaze u medije kako je najveca grobarcina i onda sedne pored parketa i tapse posle nekog zakucavanja ili trojke, i svi bi ga voleli i tapsali ga po ramenima
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Iniciran Vladinim postom, i ja imam potrebu da kažem par rečenica o Pavlović Saši. Prvo,sam termin legenda meni je odvratan. Smrdi mi ta reč na ciganske fazone,peta zvezdina zvezda i slično. Koji su realni parametri da neko bude legenda kk Partizan? Broj odigranih utakmica? Savović i Pera. Broj poena ? Praja i Kića. Broj trofeja, posvećenost klubu? Nema realnog opšteprihvaćenog parametra. Glupo je taj termin koristiti. Sigurno ljudi misle da je Divac legenda ili Kića?
Eto, ja više volim Pavlović Sašu nego Divca. Svako ima svoje kriterijume. Ja pamtim Divcu one utakmice za Zvezdu. Kića je i kao igrač i kao funkcioner najviše dao klubu od svih. Al, eto, kada je dolazio u klub rekao je "bio sam Zvezdaš, sada sam Partizanovac." Gotivim ja Kiću, al onako, ne baš do koske...
Ljudi se jednostavno prepoznaju,skontaju, identifikuju. Saša Pavlović je pravi zagriženi Partizanovac. Jedan od nas. Meni dovoljno da ga neizmerno gotivim. Uvek će mi biti jedan od posebnih, naš čovek. Eto, Divac mi nije u toj kategoriji. Sve je to individualno. Baš, baš puno gotivim Sašu Pavlovića. Ne mogu to da promene dve loše utakmice.
Kad vidim Sašu na terenu u Partizanovom dresu, ja rastem, mnogo sam srećan...
Odmah sam ga skontao, čim sam ga prvi put video,pet minuta razgovora je bilo dovoljno, pravi Partizanovac...Ako KK Partizan treba da ima legendu, meni je Saša Pavlović legenda. Tačka. Dobro pamtim sve...

Sve je to Keci lepo ali gleda se ucinak.Kicanovic je oblezio istoriju kluba,zahvaljujuci njemu Partizan je to sto jeste,veliki klub.
Zbog Partizanje zavrsio karijeru u tridesetoj umesto da uzima lovu negde.

On jeste bio zvezdas ali je za Partizan dao toliko kao da je najveca Grobarcina bio a to se broji.

Sala Pavlovica i ja gotivim,i dalje ga gotivim,veliki je Grobar ali nas je izjebao ovu seriju,bas izjebao.


Ovo je bila nasa bitka ,,na katalunskim poljima'',za spas i opstanak,gde smo okupili poslednje snage i trupe da se spasemo,da izronimo iz vode i uhvatimo konopac spasa.
Sezona je bila teska ali smo ipak na kraju uspeli da okupimo kakav takav sastav koji je mogao da izbaci FMP uz angazovanje i onda najbolji igrac pocne da juri da udara tudja medjunozja u mece decenije.....

Sta nam sledi,nista dobro.Fora je sto nam je za talentovan sastav potrebno dosta love,talenti kostaju.
Nama trebaju cuda,bukvalno da nabasamo na nekog klinca sa betonskog terena,uvedemo u trening i da on postane neko cudo i tako jedno jos 5 puta da bi smo za koju godinu imali sampionski sastav.

Nama trebaju ,,Jokici'' a Jokici kostaju......
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Kad smo kod Sase, svi smo strasno ispizdeli na njega zbog ove serije, ali je puno vise od toga poludeo on sam.

Voli Partizan, dosao je da mu pomogne, ali forma mu nije bila na nivou. Losa vest je ispadanje od cigana, mozda direktno zbog toga, dobra je da do domaceg plej ofa ima taman vremena da dostigne zeljenu formu.

A, ako pride jos lupi poneki samar repstativcu "kalini" ili hrtu, negde pred kraj zadnje utakmice plej ofa (cisto onako: mrs picka ti materina, dosadjujes mi tu dva meseca), ne bi bilo zgoreg, nisam ja tako gadljiv na lupanje ciganske picke kao neki zagrizeni grobari koji su prohujali tu ovih dana. Sta vise, kad uzmem u obzir ceo drzavni aparat, njegovo duboko uplitanje u podrivanje Partizana na svim nivoima, perfidno sudjenje, olos koji udara nase povredjene igrace, a i to sto Sasu boli kurac za karijeru, jer je i onako zavrsio... double double.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Verujem da je svima poznato da čovek, kako stari i stiče iskustvo, postaje sve konzervativniji. U ponašanju i moralnim vrednostima.

Ja sam ušao u srednje doba, te u iščekivanju da postanem konzervativniji potpuno sam zatečen radikalizmom koji se razvio u mojim shvatanjima. Da čudo bude veće, radikalizam sam oduvek smatrao za slabost ljudi koji ne razmišljaju i dopuštaju emocijama da im diktiraju život.

Zašto ovo pišem?

Da bih objasnio svakome ko čita ovaj upis šta znači život u društvu koje nema vrednosti (kao što je decenijama slučaj sa srpskim) i šta znači postojanje ličnosti (Duško Vujošević) i organizacija (KK Partizan) koji se bore za moralno i pristojno društvo.

Elem, poslednje utakmice su ogolile činjenicu da sila kada joj se ne suprotstavi dovoljan broj ljudi odnosi pobedu. Pobedu koja nije suštinska, konačna i vredna, ali je nadasve opasna i destruktivna. Takva pobeda uči da cilj opravdava sredstva, da je u redu nemoralnim metodama doći do "uspeha". Po cenu uništenja svih društvenih vrednosti. Takva pobeda je društveno pogubna i svaki onaj koji u njoj učestvuje, koji je opravdava i čestita, čini nepopravljivu štetu i bliži društvo potpunom krahu.

Pogledajte šta su takve pobede uradile od Srba i Srbije. Stvorene su generacije nemoralnih i bezobzirnih ljudi, koji ne mare za nešto drugo do njih samih. Njihov uspeh je isključivo po njihovim nakaradnim merilima, ali i dovoljno reklamiran da sluđeni narod u taj uspeh i poveruje i da ga slavi.

Iz tih razloga, jebem sve živo i mrtvo, želim svaku nesreću i propast, svakom onom koji (makar deklarativno) voli, poštuje, navija za Zvezda-Srbiju. Serem se na sve što su pokrali i oteli od svoga nastanka.

U svom okruženju imam, kao i svi verovatno, kod očiju slepih osoba. Međutim, na svaki pokušaj spominjanja Crvene zvezde, ja jebem oca, majku, sve po spisku... Tada spominjanje prestaje.

Nema više vremena za rezon i argumente. Treba im jebati mater uvek i svuda. Pa i tako finim momcima kao što su Marjanović, Kalinić i Mitrović. :puke

Može biti da ovo za ovakav upis nije mesto, ali nije ni Nuklearni otpad. Nismo isti je zaključana tema.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
@Goran Tomic

Kod mene su toliko iskomleksirani i zatucani da kad im kazem da navijaju za fmp i nadjem na netu i pustim klip pudlice koja prica da fmp niko ne moze da zabrani kako ce da se zove...komentar je da na dresu pise cz a ne fmp... e pa rodjaci i na tarabi pice p pa onaj polomio k...

mnogo smo mi veliki da bi propali i gasili se...
poruka za sve goste koji navijaju za fmp ...
JEBACEMO VAS BOLECE VAS
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Ne trevaju nama Jokici, jer imas mnoi vecih potencijala od Jokica i ostalih momaka koji se kuju u zvijezde. Treva nam mlada krv, neko ko hoce da radi, nesto slicno 2012. godini. Sve je ovo moguce ako se malo gleda izvan naseg dvorista, ako se gleda konstitucija i upside. Imas i u ABA ligi klinaca koji su neizbruseni talenti i koji mogu postati novi Veseli, Bogdan itd. Nas je problem sto smo se okrenuli samo menadzerima, ne skautiramo klince a medju pomocnim trenerima imamo takticare, a ne momke koji mogu odraditi skauting... Na kraju krajeva, Jokic i nije za Partizan, ako cemo o njemu...
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Vise mi znaci titula u Srbiji nego plasman u EL...emotivno.
Dule mora da ostane,svi igraci bi voleli da rade sa njim,nije bas sve do EL,pustite te lazi tipa Dangubic da je otisao u fmp zbog EL...4 puta je odbijao a na kraju je morao zbog zalizanog,jbg. Decko je krisom pevao "dobro pamtim sve" sad na utakmici.
Ne bih voleo da dodju neki igraci tipa Miljenovic,dobar je za megu i taj sistem ali...on je za zensku konkurenciju vise. :?
Malo manje emocija,jel vidis da Dalo posle 2 godine nije to sto treba...ma zdravo..eno ga Djekic u 2. makedonskoj ligi,Besovic gde li je? ...Praviti pametne ugovore,ne da te Miljenovic kosta ko najskuplji auto na sajmu+godisnja zarada starlete.
Uticaj nam se srozao na nulu,Pavlovica od kad je krocio na ove parkete niko ne postuje,Macvana takodje...panteri imaju vece postovanje u Madridu nego mi kao domacini u Pioniru protiv Krke jebote...pred krcatim Pionirom nas jebu sudije. Bilo koji "novinar" moze da se posere po klubu,pravi zamene teza i spinove...dokle ,bre?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.599
Локација
Beograd
Можемо ми да будемо понекад и стока, неко чешће, неко ређе - али неопходно је, морамо некад да будемо и људи!

Знате ви ово што ћу вам написати, али није згорег да се подсетимо:
Сад подршка К.К. Партизан треба да буде још већа, снажнија, гласнија и многобројнија, него да смо обезбедили ЕЛ и победили приградског ривала!

Посебно треба поздравити оне којима није ишло, баш зато!
Дакле Џошу Акојону и Саши Павловићу поздрави, скандирања и овације као да су освојили не АБУ него ЕЛ!!!

Зато што смо људи, зато што је људски помоћи некоме (баш ономе) коме не иде, и свима и свему баш у инат!!!

Напред Партизан!!!

:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
U mislima mojim ti si svaki dan
Partizane samo tebi pripadam
I kada ti sreca ledja okrene
Srce ruke glas ja dajem za tebe
Pun Pionir protiv Metalca i da grmi
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Nisam se javljao da ne bih rekao nesto u afektu, da nekog ne uvredim, povredim i slicno.

Na kraju ne znam nii sta pametno da kazem posle ovoga. Da li smo mogli vise? Verovatno. Da li cemo vise u domacici? Nadam se i verujem da hocemo...

Sto se igraca i Duleta tice, ne znam kome da zamerim... A i imali im se sta zameriti... Dragan Milosavljevic mi je omiljeni kosarkas u istoriji ovog sporta, Posle njega Macvan, pa Tepic pa Edo, pa Milutinov... Mozemo da izgubimo mi jos milion puta ali ovo su igraci i ljudi zbog kojih ce Partizan uvek biti Partizan... Posle utakmice sam ostao u hali dok se nisu pogasila svetla, plakao, malo od tuge a malo vise od srece sto nisam sa druge strane. I danas slusam njih kojima je vaznije sto su nas pobedili nego sto su usli u EL...
Zasto gore nisam nabrojao Pavlovica... Zato sto je on prosle godine upao u tu grupu igraca kojima cu biti zahvalan sto je dosao i pokazao razliku izmedju jednog Pavlovica i Dangubica (mos misliti ne da mu menadzer da igra za nas i on je zvizdukao nase pesme dok je pravio 4 faul nad Tepicem i posle toga kucao kao divljak umesto da polozi) Od njega ocekujem da nam donese titulu u domacoj ligi, nista manje ali i nista vise :D

Nadam se samo da ce se preko leta desiti nesto pozitivnije u KK u odnosu na proslu godinu. A pod pozitivnijim mislim da imamo napravljen makar trogodisnji plan, pa ako treba da Marinkovic bude kapiten i najiskusniji, neka bude tako... Ja cu u Pionir dolaziti i tad...

To vec znas da ludo volim te
Partizane, ja ne mogu bez tebe.
A kada odem, kad me vise ne bude,
s one strane bodricu te Partizane
jer ljubav ta ne prestaje!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne znam da li primećujete, ali Partizan poslednje dve sezone posluje na fazon FK zvezda i rahmetli KK zvezda.
Zbog nerealnih ambicija naspram finansijskih mogućnosti, prevelikih očekivanja vodećih ljudi i navijača, svake godine se ulažu pare koje klub nema, da bi se napravili trenutni rezultati. Trenutni rezultati zbog kojih se žrtvuje finansijski oporavak dugoročno donose gubitke.
Međutim, mi smo ove dve godine ispušili i finansijski i rezultatski, jer opet nećemo igrali EL. Kao što je Todorić rekao, KKP mora da napravi drastične promene. Ako ne želimo da se ugasi klub, naredne 2-3 godine se moraju igrati bukvalno sa volonterima i klincima da bi konačno stali na noge.
Sve to naravno može da se izbegne nekom nenadanom privatizacijom i velikim ulaganjem od nekog "ludaka", ali dobro znamo da od toga nema ništa.


Dragan Kićanović je najbitnija ličnost za istoriju KK Partizan!
Da njega nije bilo, Partizan nikad ne bi postao bitan faktor u košarci i najveći klub ovog dela Evrope. Od živih klubova u Evropi, veći su samo CSKA, Makabi, Olimpijakos, PAO, Real i Barselona. To je samo 6 klubova.


Saša Pavlović je razlog za ispadanje u polufinalu. Zašto?
Zato što je kao najkvalitetniji i igrač sa najvećim pedigreom u ABA ligi morao da ima na 4 utakmice prosek od bar 15 poena. Njegovih 15 poena bi doneli pobedu na svakoj utakmici u seriji.




edit: izvinjavam se, promašio sam temu, prebaciti u Uprava i Marketing
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Најжалије од свега је што је тај 9. мај тааааако далеко. У ону смрдару на Ђурђевдан не могу ићи, па остаје да се чека 9. и Металац за нови сусрет са свим прекрасним људима Пионира. Жал је због оних момчина у нашем дресу које нећемо имати прилике да поздравимо и подсетимо их колико их волимо још 18 дана! Знају они то све после овакве чудесне сезоне, али је 18 дана сурово много! Чак суровије од овог полуфиналног распореда циркус лиге.

Ја сам своје мишљење о Евролиги написао и прошле године, и остао сам при њему: не гади ми се ништа мање од ове Аба лиге, и ево сада са овосезонским искуством могу и званично и практично потврђено да кажем да ми уопште неће недостајати! Знам, то је себично са моје стране јер играчима она највише значи, али имали смо ове године заиста гомилу незаборавних момената! Сећаће се и они тога с краја каријере као нечег невероватног и непоновљивог.

Жао ми је трофеја који нисмо освојили, наравно. Жао ми је и што смо изгубили од тренутно најмрскијег противника. Жао ми је што су играчи тужни и сломљени после оваквог пораза и демонстрације силе. Није ми жао што ми се јављају неки после сто година са причом о кошарци, неки који до пре три године нису знали ко је Жељко Обрадовић, који сада знају два и по играча из екипе за коју навијају а којој не знају ни име ни порекло. То ми је смешно.

Што се тиче саме серије изгубили смо је јер нисмо имали са чим да одговоримо на дате услове. Е сад да ли су ти услови одређени увидом у могућности једног и другог тима, поприлично је јасно било од почетка сезоне. Моје виђење се на крају свело на дуел Лазић против Михе Андрића... Мало симболички, мало и одистински: Оно што су један и други доносили са клупе одредило је серију. Батинашу је дозвољено да батина, прангијашу није дозвољено да прангија самом дозволом овом првом. Друго, нама није дозвољен тај ниво одбране, батинаш се провлачио са флопингом, а њих је поврх свега служио шут као никада. Трећу утакмицу смо на онакво батињање у одбрани постигли чак 85 поена али су они погађали све живо...

Лично сам очекивао да 4. добијемо упркос свему (као и читаву серију наравно). Убеђивао сам и остале, који су ме ионако прозвали баксузом пошто сам био на свакој утакмици са ФМПом коју смо изгубили, да добијамо у недељу пошто нисам могао да присуствујем тој утакмици. И стварно, пратио сам резултат на телефону и како се кретао расположење тако је ишао и резултат: прво сам био убеђен да их газимо, само да кренемо како треба! Погледам, стварно тако поче, погледам поново 10 разлике! Тако је бре! Е онда, почне неки немир да се увлачи у мене безразложно... И стварно, и разлика се поче топити. Док сам стигао до тевеа већ је био крај 3. четвртине. Направише разлику, ми стижемо, и ја гледам Акојона док изводи бацања и рачунам већ оба, али ми се нешто не да да по обичају верујем у преокрет. Опет тај чудни немир и то досад страно осећање немоћи... Изгледа се ово морало изгубити. Због чега, не знам, али знам да ће опет добро бити. Кад тад! Заиста верујем да ови момци имају снаге да се издигну из свега овога и донесу нам највреднију титулу најбезвреднијег такмичења. Ја сам и даље за њу најемотивније везан.

А што се тиче ових, неће ни они вечно. Можда тренутна поставка на власти изгледа зајебаније него иједна пре, али то је због људске особине да се заборавља прошлост притиснута мрачном садашњошћу. Итекако је било мрачних ликова и у прошлости. Жежељ и Жика Паук можда са ове дистанце изгледају као карикатуре, али се у то време радило о итекако "озбиљним ликовима". За Паука знам поуздано чиме се све служио и колику је залеђину имао. (претње и уцене су биле врло популаран метод и тада! Није то Вучић измислио, већ његови другари из клупе који су први положили испит) На теми Нисмо Исти сам качио Весићев интервју са бројкама упумпаним у покојницу. Званичним.

Све у свему, не тугујмo превише. Много је више разлога за задовољство навијајући за Партизан. Ја га због овог пораза могу волети само још више и јаче, као и сваког од ових момака који су остали до краја!
 

CHBRmagma

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2014
Порука
111
Reaction score
36
Локација
chubura
najsrecniji bi bio da na sledecim pripremama vidim 10 talentovanih momaka 18-20 godina i dzontra milutinov kao kapiten.

realno je da gagi kapiten ode i naplati svoj kvalitet, macvan je euroligaski igrac, sasa takodje…. edo bi bio veliki plus kad bi ostao ali ja bi voleo da vidim radikalno resetovanje od naredne sezone. uzdravlje!
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
najsrecniji bi bio da na sledecim pripremama vidim 10 talentovanih momaka 18-20 godina i dzontra milutinov kao kapiten.

realno je da gagi kapiten ode i naplati svoj kvalitet, macvan je euroligaski igrac, sasa takodje…. edo bi bio veliki plus kad bi ostao ali ja bi voleo da vidim radikalno resetovanje od naredne sezone. uzdravlje!

Ja bih bio najsretniji kad bi na Sasa posle Dragana bio kapiten!

Ne mogu mu nista zamjeriti...od KKP je jedan od retkih koji nije dobio nista ( i Maki je tu) a nama je dao i zeleo da da sve!

Za mene je LEGENDA zbog dolaska u najtezem trenutku. Malo je takvih ljudi koji bi to isto uradili ( Pek, Maki i on, za sad mi padaju na pamet).

Ja znam da ce se Sale dici, njemu bas treba podrska nek se Pionirom ori Pavlovic Sasa!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Iako gotivim Pekovica, ne moze se reci da je dosao u najtezem trenutku, niti bas da bude u istoj ravni sa SP, nije isto lokaut, posle koga s vracas u nba ( pri tome je od lokauta drasticno popravio partije u nba), i dolazak u trenutku u kakvom je SP dosao.
Macvan opet mlad je relativno, uzece pare u narednim sezonama, a i ova dobra sezona mu mozda olaksa nalazenje novog ugovora.
Ni kroz istoriju nisu dolazili kvalitetni igraci koji su odbijali mnogo bolje godine, a da su pri tome u kasnim 20im ili ranim 30im i igrali za ovako smesan kes, nudile su se razne "legende" da dodju sa 36,37 po povlascenim uslovima i da igraju prakticno rekreativno, sto je prakticno nemoguce u klubu kao KKP koji uvek ide na trofeje.
Sad njegove partije u seriji su svakako slabe, ali to ne menja sam postupak njegovog dolaska.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Stojance, u potpunosti se slazem sa tobom. Samo sam htio i njih istaci, jer Maki je mogao uzeti bolji ugovor negde drugo ako ne bolji onda redovniji, ne bi bio ovako ubijan u ovim utakmicama i ne bi sudije siljile kurac na njemu.
Pek, je bio $ obezbedjen ali malo ko odbija turske pare i ladno je mogao da se zajebava gde god je za vreme lok auta otisao...ne mogu mu to zaboraviti.
Tacnije, ne mogu mu zaboraviti final 4 u Laktasima kada je drito iz USA dosao u Laktase da gleda KKP. To je meni dovoljan pokazatelj koliko on voli KKP i da je spreman u buducnosti da pomogne.

I na kraju po meni najbitniji Sasa...ja takav primer do sada nisam video. Kraj karijere, gde se igraci bore da ubodu sto jaci ugovor pred penziju pa makar isli u Iran...on dolazi u KKP! Kada ljudi bjeze u tim godinama od fajta on dolazi da se kolje sa ciganskim gargamelima. Ja mu to nikad necu zaboraviti...cim dodjem u Bg, idem da mi dopisu br.3 i njegovo prezime!


Strasno bih voleo da ostane sl.sezone da bude kapiten. Po meni je zasluzio. Ocekivao sam od njega puno a tek sada ocekujem u KLS. Bice Sale onaj pravi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top