Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Rezultatsko odvajanje obično rade u 2 ili 3 četvrtini i kroz cijeli meč ih pokušavamo sustići ali teško. Krv ispišamo dok stignemo tih 6-10 razlike i onda u tom trenutku je nevjerovatna lakoća sa kojom se oni opet vrate na staru razliku.. Kvalitetniji su, više igrača u rotaciji, igrali su jako takmičenje ove godine, a ako šta od prethodnog slučajno zakaže, tu su sudije. Kako mi je žao što Vanja nije dao trojku na kraju.. ali uvjeren sam da je ovo otišlo na produžetke opet bi izgubili. I u porazu treba biti dostojanstven, hrabro odigrati treću i ne predavati se.. mučno je ovo, a naredna sezona će po svemu sudeći biti još mučnija..

Bogdan i Jan su bili u Pioniru. :D:
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Jel mozes da mi kazes kako bi odlucivali o svojoj sudbini da je Mitrovic pogodio oba? Tako sto je jedini nacin da se pobedi trojka?

Zajebi bre, nije na terenu DeAndre Dzordan pa da fauliras...Ne vodis ni 3 razlike. Ja ne znam nikoga osim nas da pravi taj tupavi faul kada je utakmica u egalu. Potpuna glupost.

Da je pogodio... Promašio je. Da je pogodio, oba, imaš tajm aut, loptu na protivničkoj polovini, sasvim dovoljno vremena i za dva poena i za 3. Sve zavisi kako se ukaže šansa, jer obično taj poslednji napad, mada i dosta toga što je nacrtano na tabli trenera ne prođe uvek. Odnosno, retko se desi da ispadne baš sve kako je trener nacrtao i zamislio. Ja sam za opciju da sam odlučuješ o pobedi, takav mi je mentalitet, a tako razmišljaju i naši u KKP. Tvoje mišljenje je da braniš produžetak, ne kažem da je pogrešno. Uostalom, večita je dilema oko toga.

Sačekajmo izjavu Duleta, da vidimo šta se desilo sa Gagijem. Ja ne mogu da verujem da je oteran u svlačionicu.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Akojon je odlučio ovu sezonu.

Čekali smo crnca 3 meseca, 6 meseci, 9 meseci. Specijalnog crnca spreman samo da odvali fmp.
Dočekali crnca, ništa nije uradio. A kad je otišao, tu je tek bio kraj svake nade i potpuna predaja trofeja. Bilo je lepo ovih 13 godina. To je nekima više od pola života.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.695
Локација
Kakvo crno pravljenje faula, pa sa tepicem na pleju zq 10sekundi je pitanje ocemo prevesti loptu na cigansku polovinu a ne da li cemo izraditi dobru poziciju za sut

Dule je tražio tajm aut posle drugog bacanja, tako da bi ubacivali loptu sa njihove polovine. Imali smo šut ua produžetke, Marinković je imao gotovo čistu poziciju, ali mladost, neiskustvo, ne krivim ja njega, ubacivaće on ovakve šuteve za 2, 3 godine.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Kakvo crno pravljenje faula, pa sa tepicem na pleju zq 10sekundi je pitanje ocemo prevesti loptu na cigansku polovinu a ne da li cemo izraditi dobru poziciju za sut, jos kad se uzme u obzir da ni zicer nismo mogli ubaciti parput...
A sudjenje tu i tamo, nije nam ono krivo pa na obe strane je bilo gresaka...primer je i silazna putanja kod kosa milutinovica..nidje veze..ne valja nista u ovoj drzavi tesko i ocekivati sudije bez greske..

Kreće se sa polovine. Nema prevođenja...

Edit: Kolega bio brži... Nisam video.
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Jbg ovako osakaceni, protiv njihove duze klupe, sudisjkih lopurdi, gomile sopstvenih pocetnickih gresaka se jednostavno ne moze, iako ni oni ne igraju ama bas nista posebno.

Po obicaju se mrcvarimo da stignemo njihovu razliku, izjednacimo, i taman kad pomislis da cemo da povedemo sledi njihova serija od 5/6/7 poena za pola minuta i ode mast u propast, vec vidjeno u polufinalu aba lige.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Milane Mačvane, koliko Te volimo i koliko smo Ti zahvalni za sve, ali kao što mnogi kažu, koliko doneseš u napadu, duplo toliko odneseš u odbrani.
Kakvo crno pravljenje faula, pa sa tepicem na pleju zq 10sekundi je pitanje ocemo prevesti loptu na cigansku polovinu a ne da li cemo izraditi dobru poziciju za sut, jos kad se uzme u obzir da ni zicer nismo mogli ubaciti parput...
A sudjenje tu i tamo, nije nam ono krivo pa na obe strane je bilo gresaka...primer je i silazna putanja kod kosa milutinovica..nidje veze..ne valja nista u ovoj drzavi tesko i ocekivati sudije bez greske..
Prvo uzmeš pa naučiš pravila košarkaška, pa onda kreneš da braniš sudije.
Milutinoviću je priznat koš jer je lopta dirana posle sudijskog zvižduka, a ne zbog silazne putanje.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
sano ispratite naslove na mondu.. od 5 naslova 4 pljuju nas i partizan.

cigani su docekali svojih 5min posle 13godina konstantnog pisanja po njima,sada su kao pusteni sa lanca.. mrtva bagra
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Akojon je odlučio ovu sezonu.

Čekali smo crnca 3 meseca, 6 meseci, 9 meseci. Specijalnog crnca spreman samo da odvali fmp.
Dočekali crnca, ništa nije uradio. A kad je otišao, tu je tek bio kraj svake nade i potpuna predaja trofeja. Bilo je lepo ovih 13 godina. To je nekima više od pola života.

Potpuno se slažem. Pisao sam o tome pre 20-ak dana. Trebali smo izgurati sezonu sa ovim što raspolažemo, digli smo formu, gazili sve u ABA ligi. Kad je došao, totalno nas je poremetio. Došao je prekasno.

Ništa, izdržati nekako ovaj fašizam, kako god, proći će, kao i sve što prolazi. Ne navijamo za Partizan što pobeđuje i osvaja trofeje, nego zato što ga volimo.

:napred Partizan
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Naklon do poda i Duletu a i igracima, u ovakvim okolnostima i sa Marinkovicem, Djumicem, Milutinovicem, Daloom, Bezbradicom na parketu da budes u egalu sa ekipom koja ima 12 igraca koji su birani po principu daj ne pitam koliko kosta je stvarno za naklon do poda.
Svaki drugi trener osim Duleta da je na klupi Partizana pukao bi 20+ poena do poluvremena tako da nemojte da kenjate bzvz..

I da, sto se tice pravljenja faula, naravno da je trebalo faul da se pravi, to nam je jedina sansa bila, da ubodemo neku trojku i dobijemo. Jer, da nismo pravili taj faul sudije bi ga svakako svirale pri ulazu bilo kog njihovog igraca na sekundu do kraja utakmice, ili mozda neko na osnovu KSS, lige, sudija i njihovog sudjenja u ovoj seriji misli da ne bi !?

Jos jednom svaka cast svima, zavrsiti ovu sezonu i onda raditi na finansijskoj stabilizaciji kluba pa i po cijenu zrtvovanja titule i sledece godine, jer ovaj mutant instant projekat ce se ionako raspasti kad tad.
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
Milane Mačvane, koliko Te volimo i koliko smo Ti zahvalni za sve, ali kao što mnogi kažu, koliko doneseš u napadu, duplo toliko odneseš u odbrani.
Prvo uzmeš pa naučiš pravila košarkaška, pa onda kreneš da braniš sudije.
Milutinoviću je priznat koš jer je lopta dirana posle sudijskog zvižduka, a ne zbog silazne putanje.


Ok izvini u pravu si, gledao sam na poslu preko tableta na nekom linku bez zvuka pa nisam cuo zvizduk..
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Zadnji faul- prvi put posle toliko slicnih situacija, NEMA POLEMIKE dali je trebalo ili ne- MORALO JE! I na to ne utice misljenje dali bi oni pogodili bacanja, dali bi sudije svirale faul njima ili nama, i ostale sbb- kbb teorije, vec:

1. Strasno smo tesko davali koseve, a agonija bi trebalo da traje jos 5 minuta
2. 4 faula Milutinova i Pavlovica
3. Bez Gagija
4. Delovali smo premoreno

Ovako, jednim sutem bi mogli dobiti, a bilo je sasvim dovoljno vremena.

Za trecu, odigrati sa glavom visoko gore, ko ih jebe, pa nije ovaj Partizan od ove sezone, da se oni izzivljavaju, ili da pokazujemo slabost pred zlobom, nistavlukom, ocajom od navijanja za drugi klub, samo da bi se skinuo Partizan sa trona.

Ovo je INSTITUCIJA BRE!!!

Ovo je klub koji vaspitava decu, koji ih tera da budu dobri ljudi, preporucuje im knjige, koji im omogucava naplatu svake kapi znoja u daljoj karijeri u vecim klubovima, kad ne moze sam da im to omoguci zbog poznate situacije, a ne onaj koji drma koseve, prekida utakmice, stvara crna scenarija, uplice politiku, smanjuje dugovanja svima koji su tuda prosli na 2,5%...

GLAVA GORE!
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ma nas je najvise zajebao mrtvi Gagic, njemu treba pisati po grobu. Bilo je lepo dok je trajalo, samo dostojanstveno do kraja!
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Ma dajte ljudi ne da je bilo lepo nego je bilo neverovatno. Ne samo ovih 13 godina, nego ceo moj zivot uz KKP - od saletove do kecmanove trojke... MAGIJA.

Dule je istinska legenda, ne smemo da dopustimo da nam je ukaljaju. Po meni, ukoliko raspored snaga ostane ovakav, DULE NE SME da ostane sam na braniku kao glineni golub. Treba sacuvati legendu, sacekati bolje dane. Covek ne moze sam protiv masinerije, to je jednostavno tako. Ne moze jedan covek da bude i trener i predsednik i opozicija i sta sve ne jos...

Idemo bre dalje, vratice se sve na svoje mesto, mi samo moramo da budemo svesni ko smo i sta smo i da se drzimo zajedno.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Прекинусмо низ од тринаест узастопних, јбг несрећан број, поклопи се са јачањем цигана на власти.

Што се тиче утакмице, права слика свих утакмица ове сезоне, ту смо до краја али сами себе сјебемо са глупостима и недовољном агресивношћу, недостатком квалитета...

Морам да похвалим Мачвана, убједљиво наш најбољи играч ове сезоне, са највећим залагањем на свакој утакмици и за њега наклон до пода :respect
Наравно, и остали играчи заслужују похвале, није ни њима било лако доћи у клуб у овим лошим временима.

Цигани ко цигани, биће досадни ко пролив неко вријеме док им се не распане овај ћокијев клуб, ко зна, можда и науче правила кошарке за то вријеме с обзиром да су за ових 15 година заборавили.


Мене највише брине како ћемо одрадити ово љето што се тиче управе, а не мирише ми на добро.

Ја сам у потпуности за систем који је примијењен у ватерполо клубу - циганска држава улива све паре у рехабилитацију приватног клуба, ми радимо квалитетно са младим играчима и то ће се кад тад исплатити.
У том сценарију, са младим играчима сви знају да нема бољег од Вујошевића и то је по мени најбоље рјешење.
Друга повољна ситуација је да на неки начин обезбиједимо већи буџет, што је мало вјероватно, у ствари о томе можемо само да сањамо.

Све у свему, шта год да буде, ВОЛИМ ПАРТИЗАН!
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Jedino o cemu sam razmisljao posle utakmice je situacija sa Gagijem. Sve ostalo je bilo manje bitno jer je samo epilog svega sto gledamo citave sezone. Koliko cujem sve je ok I to je najbitnije. Sta reci o utakmici gdje Dalo I Milutinovic prave preokret, Gagi se salje u svlacionicu.........sta sve necemo vidjeti ove godine. Sto bi rekao onaj voditelj "kakva sezona Partizana"
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top