Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Potpuno je nebitno kakav tim trenutno imamo jer sa Dziletom dobijamo ozbiljan sistem i sigurno on ne bi dolazio eto tek tako. Carobni stapic nema treba mu dati vremena i najvecu mogucu podrsku sa tribina.. Samo bi zamolio strucnjake sa ovog foruma da kazu KAKO TO DA DZILE NIJE SNS BOT A STAO JE U ODBRANU UPRAVE rekavsi da restart kakav je ovde na forumu spominjan nije realno uraditi za 3 mjeseca i da se naslusao strucnjaka koji bi ubacili 5 juniora i eto za godinu dana problem resen. ..
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Smena trenera u klubu koji je poslednji na tabeli nije nista cudno.
Samo Metalac je primio vise poena od nas,valjda 3 poena.
Jedini tim bez pobede gostima.
4 vezana poraza od kojih 2 kuci a predstoji ti grcevita borba jer sada na red dolaze sve jaci timovi.
Tim ne zna gde je levo,kaubojstina na sve strane
Smena nego sta...i Beovuk 72 bi smenio trenera a ne KKP.
To sto nemamo para za evrokup,ni tim za plej of je kriv zna se ko ali za fenjer aba lige je kriv iskljucivo Bozic i njegov "strucni" stab.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ja da im pomognem ne mogu, jer niti sam trener, niti njima ima pomoci. Najverovatnije ce ispasti iz lige.
Petar Bozic nije stvar da ga neko negde "postavi", moze samo da mu ponudi mesto prvog trenera, a on da je bio pametan ne bi svoju trenersku karijeru poceo u ovom trenutku, na ovom mestu i sa ovakvom ekipom. To nikakve veze nema, sa prosipanjem pameti, vec sa osnovnom logikom. A ti i dalje veruj kako je njega neko "postavio" kao saksiju u ugao sobe.

Ne brini ,naravno da je Pera kriv jer nije bio "pametan" a još ima "12 neznalica".Sad možeš na spavanje
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Jel zna neko na koliko potpisa Dzikic?
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Nije bitno na koliko je potpisao, bice tu dok bude smisla!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Izuzetno je bitno.na koliko je potpisao. Ne znam zasto se to krije kao zmija noge....
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ugovor je na dva meseca, ako ispadne iz ABA, dobija otkaz
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mogli bi da nas postedite jeftine lamentacije nad kvalitetom tima i realnoscu situacije, stoji da je tim go kurac i da je sklepan bez ikakvog rezona u buducnosti, ali po trenutnim imenima je morao biti bolje plasiran, nije nam konkurencija GS nego sutjeska i sentjur, to nije nije podlozno raspravi, mi smo morali bolje.

Nego po cemu cemo ocenjivati trenera Partizana, ako ne po rezultatima?

Konacno je dosao trener koji je iskusan i dobar i koji ce sa ovim supertalentovanim timom, koje je Pera sputavao, tj nije znao da iskoristi njihov pravi potencijal, uspeti da naredja pobeda. Realno, sa ovom ekipom ciji je domet trebao da bude F4, sve preko dva poraza ce biti neuspeh. Zar ne? Ili sam izgubljen u svetu iluzija i ocekujem nemoguce?

Glumljenje vecine vas sa strane, puno srece Dziletu i ocekujem makar ostanak u ligi.

Znaci ne ocenjujes Peru po rezultatima, ali ces da ocenjujes Dzileta koji ce da dodje u pola sezona da nas vodi iz govana na pretposlednjem mestu. Skoncetrisi se pa probaj ponovo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Priznaćete da bar na temi o K.K. niti gnjavim, pa skoro i da ne pišem, ali...ono sinoć je stvarno bila sramota...
Da ne ulazim u to ko je, kako, zašto i kada bio kriv, sad je ili će tek, ali, brate...

Partizan koji minutima ne mož' da se mrdne sa dva koša koja je nekako dao na početku utakmice...i još svašta nešto gadno i loše...baš, baš, baš...

Nije meni problem ni da izgubimo, nije mi problem i da ispadnemo...ne znam ni kako sad da se izrazim...ne znam, ne želim nikoga da uvredim...ali opet jedina reč koju mogu da upotrebim je - sramota...
Ja nikad u svom životu nisam video takvo ponižavanje K.K. Partizana kao sinoć...
I to još kada se zna da je bila kao neka frka u Nikšiću oko ulaska naših navijača, pa onda pred tim navijačima koji su se potrudili da bodre svoj Partizan...pa morao je Partizan, ako ništa drugo da pruži JOŠ JAČI otpor, nego što ga je tamo pružio...zbog tih navijača tamo...ako ništa drugo...
Mada, Partizan treba da pruža žestok otpor, pa sve da je sala i skroz prazna...

Dobro... nebitno, ali, eto... igrao sam i ja basket, pa čak i košarku, u školi, iza zgrade, po betonskim terenima, u sali...onako, sasvim amaterski, sa drugarima, ili sa momcima koji se tu nađu...pobeđivao, gubio, šta sad...ali najgore mi je bilo jednom prilikom, kada sam sa nekim klincem igrao jedno tri puta 1 na 1, bio sam već prešao dvadesetu, a ne znam kol'ko je on imao, da l' negde tek oko 15, tako nešto, uglavnom u tom dobu to znači da je bio PUNO mlađi od mene, pa čak i niži, naravno i lakši - ali klinac me je razvalio i ma koliko se ja trudio (a u svakom sledećem 1 na 1 trudio sam se sve više i žešće, tako da umal' nisam crk'o) - SVA TRI PUTA ME JE POBEDIO, i ja sam se osećao baš poniženo - da UOPŠTE NE MOGU da pobedim klinca (pa ma koliko da on dobro igra), i ma koliko se ja trudio i davao svoj maksimum?!
Jbg, bilo je baš ponižavajuće, ali...ja stvarno nisam mogao bolje, jedino da sam ga neprestano i namerno tukao po rukama, ili gurao da pada na beton - što naravno nisam radio...kažem dečko je bio i niži i lakši od mene, i nisam želeo da se povredi, izašli smo da igramo 1 na 1, ne da se bijemo...ali me je zato on na svoju tehniku ,,odrao,,...

Zašto sam ovo napisao?

Pa zato što mislim da je Partizan sinoć mogao i morao bolje!
Nisu dali svoj maksimum...
Ako ništa drugo, mogli smo da napravimo i još koji faul više, da ne dozvolimo toliko šutiranje njihovih trojki, da vidim u igračima želju da spreče protivnika, pa makar ga tukli i završili utakmicu sa najmanje dozvoljenim brojem igrača na terenu...ili utakmica bila prekinuta jer nemamo više igrača...

Ali...ništa od toga...

Teraj dalje...

Ja u Džikića imam veliko poverenje, naravno, neće on da se skine u dres, ali...
Ima valjda i u tom dresu nekih koji mogu da zaigraju kako treba... evo, Kevin Džons je igrač koji bi nam u nekim ranijim godinama itakako olakšavao put ka trofejima, ali...sad...ne znam ima li šanse da se još pojačamo... i tako...

Teraj dalje!

:napred Partizan
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Samo bi zamolio strucnjake sa ovog foruma da kazu KAKO TO DA DZILE NIJE SNS BOT A STAO JE U ODBRANU UPRAVE rekavsi da restart kakav je ovde na forumu spominjan nije realno uraditi za 3 mjeseca i da se naslusao strucnjaka koji bi ubacili 5 juniora i eto za godinu dana problem resen. ..

Ko je rekao da je realno uraditi restart za 3 mjeseca? I kakve veze imaju restart sa juniorima sa sns-bot pricom.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
dok se nije desilo ono juce nisam bio za smenu bozica al posle onga, sto je mnogo mnogo je, srecno pero dalje ti jesi i ostaces nasa LEGENDA !

VOLEO BIH DA SE KAZE STO SU IGRACI ONAKO IGRALI JEL POSTOJAO NEKI BOJKOT PREMA PERI ILI ???

mnogi su se pozivali na dzileta a ja sam mislio da ni on ne bi bog zna sta promenio, dobro mozda koja pobeda vise ali :confused
nadam se da sam u zabludi, srecno dzile grobare

MOŽE!!!
Forum se zatvara 31. januara!

nego daj ljudi da spasavamo forum, gde cemo da slavimo kad osvojimo kup u februaru
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Mogli bi da nas postedite jeftine lamentacije nad kvalitetom tima i realnoscu situacije, stoji da je tim go kurac i da je sklepan bez ikakvog rezona u buducnosti, ali po trenutnim imenima je morao biti bolje plasiran, nije nam konkurencija GS nego sutjeska i sentjur, to nije nije podlozno raspravi, mi smo morali bolje.



Znaci ne ocenjujes Peru po rezultatima, ali ces da ocenjujes Dzileta koji ce da dodje u pola sezona da nas vodi iz govana na pretposlednjem mestu. Skoncetrisi se pa probaj ponovo.

Kako volim kad tako pokusavate da ispadnete pametni sa tim forama "skoncetrisi se...". Pravi mangupi, nema sta.

Naravno da trenera ocenjujes rezultatima. Moj post je uperen na ono sto je izjavio clan kojeg sam citirao, i koji je izjavio da sad odjednom rezultati nisu bitni, vec da treba dati odresene ruke Dziletu. Licimerstvo na nivou.

Zaista, kad vidim koliko se "velikih" Partizanovaca vraca u Pionir, koji je sad eto odjednom opet hram kosarke, izgubim svaku volju da dodjem jer ne mogu da verujem sa kakvim ljudima ja delim ljubav prema Partizanu.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Gledam jučerašnju utakmicu i neverujem koji je genije postavio Božića za trenera .

Ljudi , jel ste videli vi te tajm-aute ?
Niti on zna šta priča ,niti ga igrači išta razumeju . Banda razbijena ! Kao da je neko skupio klince sa ulice i doveo im kineza da im objasni akciju za sledeći napad .

Ovo je čista Todorićeva glupost . On je sedeo pored Pere i mogao ja da zaključi ,toliko makar iskustva ima ,da bivši kapiten jednostavno ,nije za trenera .

Ne za trenera početnika , nego nije za trenera pionira . Dobro smo mi nakupili i ovoliko pobeda.

Srećom, ta agonija je gotova i jedna sramota je sprečena ,a to je da ceo Pionir zviždi bivšem kapitenu .

Sa Džiletom će sigurno biti bolje ,jer gore ne može .

Dobili smo trenera sa stavom , trenera koji zna da diigne ekipu ,zna da ne ćuti ,a zna pomalo i na kojoj američkoj pijaci ima jeftine robe .

U nedelju ponovo praznik u Pioniru !!!
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Naravno da trenera ocenjujes rezultatima. Moj post je uperen na ono sto je izjavio clan kojeg sam citirao, i koji je izjavio da sad odjednom rezultati nisu bitni, vec da treba dati odresene ruke Dziletu. Licimerstvo na nivou.

Kad bi se stvarno skoncentrisao, ali stvarno, shvatio bi zasto Dziletu treba dati odresene ruke, a Bozicu ne. Znaci, koncentracija na nivou.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.296
Локација
Kej Republika
Neka Džile bude naš novi Dule.
Kako li će Dziletova keva sad da navija? Ima da gori...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Danas smo dobili trenera koji po svim parametrima zaslužuje da se nađe na klupi KKP. Prošao je puno toga, od školovanja pre Partizana, pomoćnika Duleta u veoma bitnim sezonama, nba košarke, pa do vođenja klubova sa kojima je postizao i veće rezultate od realnih. Kao deklarisani navijač Partizana svakako da može osetiti odgovornost i bitnost kluba koju svi mi kojima je crno-bela boja u srcu znamo. Bitno je da to ne bude kratkoročni aranžman, nego da se postavi neki sistem gde će se tačno znati šta nam je cilj, kakvu ćemo fizionomiju imati, a ne kao od početka ove sezone da levitiramo bez jasne koncepcije.

Peri želim da postane trener, ali ne samo deklarativno, nego da stvarno svojim radom prvenstveno u mlađim kategorijama započne karijeru koja bi dosegla do vrhunskog stručnjaka. Ne znam zašto je toliko požurio kada evidentno još nije spreman za ovaj nivo takmičenja, da li strah da neće imati drugu šansu, ili možda zbog bojazni da će se pojaviti neki novi Dule koji će zaseti deceniju i duže na klupu Partizana, u svakom slučaju jasno je da je ovo bila greška, prvenstveno onog koji je osmilslio ovako nešto i zbog čega bi trebalo da snosi i odgovornost, barem toliko da se više ne bavi ovako bitnim stručnim stvarima.

Kako god, verujem da stvari u KKP neće biti iste nakon ove odluke o smeni trenera, a koliko je to prethodno rešenje bilo loše pokazuje i podatak koliko se puta do sada menjao trener Partizana u toku sezone. Iako su nas mnogi ovde ubeđivali da je to zacementirano i da se stvari neće menjati u klubu, preovladao je zdrav razum u odnosu na tvrdoglavost, jer realno ova ekipa je daleko od vrhunske, ali svakako ne zaslužuje da se bori za opstanak u ovakvoj aba ligi.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top