Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Nije problem napisati,ali nije pravo vreme veruj mi.U maniru Alberta Nadja:D .....sve će biti saopšteno kada bude "safe" vreme
Mi smo uvek bili i gospodski KK,ali i mangupski,a protivu govana ne može drugačije .
Prosto nije u interesu,što ne znači da neće bukvalno svi dobiti po nosu ako se bude provalilo da neko svesno buši
Dzile dobrodosao:BB
Znaci Dule stoji iza cele operacije :)
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Jbga Pero kad nisi hteo sam da odeš, bio si uveravan da imaš punu podršku ali odjednom podrške nema. Okrenuli ti leđa, ne sekiraj se okrenuli su leđa Duletu pa mogu i tebi.Žao mi je što su te tako potrošili i tvoj trenerski put biće puno teži posle svega ovog .Puno sreće u budućnosti
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Pretpostavljam da je Kićanović taj imaginarni Lord Voldemort.

Krivo mi je zbog Pere, nije trebalo ovako da se završi. Mada je bilo očekivano, znao je i on gde dolazi i sa kim ulazi u posao. Džikiću želim puno sreće trebaće mu.

Todorić i Šilobad ako su prebrojali te kalendare mogli bi polako da počnu da pišu ostavke. Vreme je.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Jbga Pero kad nisi hteo sam da odeš, bio si uveravan da imaš punu podršku ali odjednom podrške nema. Okrenuli ti leđa, ne sekiraj se okrenuli su leđa Duletu pa mogu i tebi.Žao mi je što su te tako potrošili i tvoj trenerski put biće puno teži posle svega ovog .Puno sreće u budućnosti

Niko njemu nije okrenuo ledja nego ekipa mora da se prodrma ne bi li dogodine mogli da igramo jadransku ligu. Isto tako niko ga nije potrosio, jednostavno znao je u sta se upusta, nije uspeo nista da napravi od ove skupine koju cini 12 neznalica i morao da ode kako ne bi igrali kls dogodine.
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Dzileta pratim i slusam svakodnevno i u svakoj prilici..sigurno da ce postaviti stvari na svoje mjesto a na upravi je da mu obezbjedi ono sto zatrazi... sam je izjavio kako mladi sada radije biraju Megu i ciganmalu nego nas i da mu je muka od znalaca koji misle da je tako lako mlade ubaciti u vatru.. sad vise dosta kenjanja po internetu idemo zapaliti Pionir. Peri sve najbolje u karijeri i zivotu , svaka cast onima koji su ga vredjali i krajnje mi je zao sto sam morao da se probudim iz najvece zablude u zivotu a to je Mit o KK Partizan i o tome kako smo drugaciji..sa KK DO GROBA :BB
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Џиле шампион, изразити фаворит
Џиле, лепо има име

:BB:BB:BB
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sve je ovo trebalo da se uradi pre 4 kola. Bojim se da je sad kasno...
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Pretpostavljam da je Kićanović taj imaginarni Lord Voldemort.
Ne razbijajte glavu, "taj" NE postoji.
Da li neko hoće da kaže da se kao nešto (neko) krije od cigana? Pa najveći ciganin vodi državu (onaj koji crta Radonjiću taktiku u ponoć), odlučuje o svemu a sad kao ne znaju ko je naš "fantom"?? Ne znaju svi njihovi profi špijuni a znaju neki naši navijački krugovi... Ma daaaj...
Mrzi me sad da se vraćam da popišem sve "top secret" stvari koje će biti saopštene "kad dodje pravo vrijeme".
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.452
Reaction score
41.025
Локација
Žrnov
Sve je ovo trebalo da se uradi još kad je DV otišao u Rusiju.... stalno imamo naknadnu pamet... videćemo šta će se izroditi...

ova sezona je bačena pa je bačena... neka uspeju da okupe igrače koji imaju budućnost, i klub zajedno sa njima... pa polako... sve drugo je sviranje ....
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Niko njemu nije okrenuo ledja nego ekipa mora da se prodrma ne bi li dogodine mogli da igramo jadransku ligu. Isto tako niko ga nije potrosio, jednostavno znao je u sta se upusta, nije uspeo nista da napravi od ove skupine koju cini 12 neznalica i morao da ode kako ne bi igrali kls dogodine.

Kad neko imenuje u ovakvom trenutku po klub trenera početnika sa ekipom kakvu ima smatram da je potrošen .E taj /ti koji je/su potrošio/li Peru posipaju se pepelom i postavljaju Džileta.Drago mi je da ti sve znaš ajde onda pomozi onoj 12-rki
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Cenim da si autentičan srpski junak. Imam za tebe čuku Vojvode Putnika, samo tiću.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Kad neko imenuje u ovakvom trenutku po klub trenera početnika sa ekipom kakvu ima smatram da je potrošen .E taj /ti koji je/su potrošio/li Peru posipaju se pepelom i postavljaju Džileta.Drago mi je da ti sve znaš ajde onda pomozi onoj 12-rki


Ja da im pomognem ne mogu, jer niti sam trener, niti njima ima pomoci. Najverovatnije ce ispasti iz lige.
Petar Bozic nije stvar da ga neko negde "postavi", moze samo da mu ponudi mesto prvog trenera, a on da je bio pametan ne bi svoju trenersku karijeru poceo u ovom trenutku, na ovom mestu i sa ovakvom ekipom. To nikakve veze nema, sa prosipanjem pameti, vec sa osnovnom logikom. A ti i dalje veruj kako je njega neko "postavio" kao saksiju u ugao sobe.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Jeste da je dolazak Dzileta jako dobra stvar ali vi ste opet zaboravili mi nemamo dovoljno kvalitetnih igraca.
To sto je dosao dobar trener, to mu isto dodje kao i da kupis lamburdzinija a nemas goriva da ga vozis....
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Zar je moguce ljudi da vi mislite da Pera ne zna nista i da ce sad Dzikic da preporodi Partizan? Ili DV ili bilo koji trener? :confused

Jedino se ciscenjem od krtica moze pocistiti klub i vratiti na staze uspeha. I ta borba je jedino sto nam preostaje. Posto cemo svakako ostati poslednji do kraja prvenstva.
Daleko od toga da Pera ne zna ništa, već ne zna dovoljno! To je za veliki klub kakav je Partizan još gore!

Od škrtica, Šojiću! Od škrtica!

Dobrodošlica za Džikića! :napred Partizan
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Možda tim nije za plej of ,ali nije ni za ispadanje ! To smo dobili Džiletom !
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Zao mi je sto je Pera najebao, ali morao je da zna u sta se upusta.
Dzikic je morao biti prva opcija letos, nadam se da necemo i njega potrositi u ovakvoj situaciji. Covek je majstor za skauting, i prelazni rok sa njim moze da se odradi za male pare, takav neko nam treba. Garantujem da je on bio tu od pocetka i birao tim, bili bi smo u trci za F4 do kraja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top