Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.676
Da je nas klub u mogucnosti pa da tuzi savez zbog krsenja statuta lige i obezvredjivanja iste.Sta je sledeci korak,gasenje nase lige i samo cigani da igraju regionalnu.Bolesnici :pop
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Разне мере би се могле предузети против ове свињарије, само треба заиста то и учинити. Међутим, мрка капа, мислим да је ово мало гунђања у јавности максимум и онога што смо спремни да учинимо и онога што би нам уопште било допуштено да предузимамо.
Ако већ не можемо (смемо) да истерујемо правду и своја права, не бих ни учествовао у читавом чергарском циркусу. Осим наравно ако постоји процена да би то било нужно због ФИБА такмичења уколико би се том царству окренули за догодине. Или ако постоји намера да у неком тренутку у будућности, нека јака и самосвојна управа лепо пресавије табак и на каквом суду анулира последице овог неправа.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Tuga da je ovako nesto izazvalo toliko malo bure cak i ovde,jedva 10 komentara. :roll:

Ja ocekujem od kluba da sada u vezi sa sukobom evrliga-fiba uradi sve suprotno od onoga sto cigani u savezu budu hteli.To je najmanje sto se moze uraditi protiv bande.Znaci ako hoce da nas gurnu đordiju,a mi pravac fiba.Ako hoće da nas gurnu kod fiba,a mi pravac đordi.

Kad imas ovakvu bandu bolesnu koja ti zeli zlo ne mozes nikako da pogresis ako radis sve suprotno od bande.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Ne znam da li bismo mogli opet malo u Fuenlabradu, sto dalje od ove despotije...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Jasno je valjda da se posle ovoga moramo momentalno okrenuti ka FIBA.

FIBA priznaje rezultat na parketu kao primaran,hoce nas,trebamo joj a treba i ona nama.

FIBA moze da zavrce jaja ridjem govnetu.

U ovim Coki-Djordi ligama mozemo ne da budemo skrajnuti i obespravljeni vec da nam vredjaju zdrav razum.
Sta je sledece?Ako Partizan pobedi,oduzima mu se pobeda?Pa ovo je aparthejd...

U ABA Coki nema uticaj,i treba traziti put ka FIBA kroz ABA koja je kako tako regularna,potpuno zaobici domacu zabokrecinu.

ABA ce nestati ako ne bude jednoglasna odluka da li ce se ka FIBA ili Evroliga,sa time da Coki ako bude taj koji bude remetio put ka FIBA ce biti odjeban.

Ucestvovati u ovim Coki pricama(KLS,Evroliga) je uvreda za zdrav razum.

Od kluba ocekujem da ne igramo KLS,jer ako samo prdimo po medijima a izadjemo na teren onda je sve jasno!
Eto ih sad slobodarci iz uprave,nek pokazu da su lojalni Partizanu a ne SNS,idealna prilika da pokazu ko su i sta su!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.773
Reaction score
6.401
Ne igrati ligu... i oterati ih u tri picke materin.

Kakva okupacija i diktatura. Nevidjena...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Апсолутно треба да играмо и ово је мотив више, и само још више треба да желим да им се попишамо и посеремо по фаци, а и већ су напунили гаће.
Извињавам се на речнику али боље ријечи нема.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.574
Reaction score
3.428
Ako mislimo da tuzimo, makar ubuduce kad se budu stvorili uslovi za normalne presude i sagledavanja cinjenica, i ako ima osnova za to da se tuzi jer ne moze odluka menjati tek tako, onda ne igrati i reci to jasno. Ako oni imaju pravnog osnova za promenu i ako je ova odluka legitimna i ne kosi se sa pravilnikom superlige, jebi ga, moze im se. Ako mislimo da cutimo, neigranje nam moze doneti samo vece kazne u ovoj despotiji, ali ne verujem ni da ce to izvesti prave, ne-snsovske Grobare na ulicu.

vucicu, govno jedno, crkni!

Kad se ovakve odluke donose, onda mogu misliti sta ce biti sa sudjenjem, ako dodjemo u bilo kakvu mogucnost da im ugrozimo tron ove godine, pa svaki tracak optimizma je mozda suvisan, ali samo glasno razmisljam, ako ima ikakve sanse da ih sretnemo u polufinalu, i ako se tamo igra na dve dobijene, da to i uradimo i budemo drugi u nasoj grupi, jer u svakoj mogucoj varijanti nase sanse su vece na 2 nego na 3 dobijene.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.524
Reaction score
23.551
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ako zagusti, igracemo opet 3 na 5, i bez trenera, pa ne bi bilo prvi put.

Ja bih ih oterao u pizdu materinu lopovsku i cigansku.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ja očekujem sada od Dejana Milojevića da se javi i zaštiti KK Partizan.
Mi smo u grupi sa Megom, Borcem i Konstantinom. Ako budemo prvi u našoj grupi a Mega druga, onda Mega može teoretski u polufinalu da izbaci Zvezdu.
Onda bi u finalu Mega imala prednost domaćeg terena u odnosu na nas, zbog plasmana u ABA ligi, iako smo mi ispred njih u KLS. To je neprirodno i nemoralno. Očekujem od Milojevića da javno kaže da mu ne treba takva nečasna prednost. Vidim da često u poslednje vreme priča o moralu, pa evo mu prilike da nastavi u istom stilu.
Inače svakim danom osećam sve veću zahvalnost Džiletu, Mići Beriću, Peri Božiću što su u ovakvim uslovima, ovakvoj državi imali hrabrosti i želje da se bave Partizanom. Svaka čast momci, svaka čast Partizanovci...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Jasno je valjda da se posle ovoga moramo momentalno okrenuti ka FIBA.

FIBA priznaje rezultat na parketu kao primaran,hoce nas,trebamo joj a treba i ona nama.

FIBA moze da zavrce jaja ridjem govnetu.
Nacuh malopre da ce klub posle ovog danas da se obrati na adresu fiba.
Da se oni malo pozabave bolesnicima.
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
prekrajaju istoriju

gaze po osnovnim sportskim nacelima

svi povezani kao creva

udbaski isprdak i ridji tajkun

jedan kluib, jedan narod, jedan vodja.

ponosan sam sto sam PARTIZANOVAC
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ja očekujem sada od Dejana Milojevića da se javi i zaštiti KK Partizan.

Није ово тема о Дејану Милојевићу, а није ни његов посао да штити Партизан. Има ко то треба да ради по службеној дужности па нека се испрси. А није ни неопходно провоцирати неки нови круг беспотребних расправа и трвења.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.299
Reaction score
18.606
Локација
Kej Republika
Koga briga za domaći teren. Izaći na parket i silovati ih jako. Nakon silovanja ih dobro zapišati. Nece nam biti prvi put.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ja ocekujem od kluba da sada u vezi sa sukobom evrliga-fiba uradi sve suprotno od onoga sto cigani u savezu budu hteli.To je najmanje sto se moze uraditi protiv bande. Znaci ako hoce da nas gurnu đordiju,a mi pravac fiba.Ako hoće da nas gurnu kod fiba,a mi pravac đordi.

Ako hoce da nas gurnu Djordjiju, onda moze Coki slobodno da sedne na upraznjeno mesto potpredsednika... Najozbiljnije :)

Jasno je valjda da se posle ovoga moramo momentalno okrenuti ka FIBA.

FIBA priznaje rezultat na parketu kao primaran,hoce nas,trebamo joj a treba i ona nama.

FIBA moze da zavrce jaja ridjem govnetu.

Ko se okrene FIBA taj treba da dobije po nosu odmah... Mogao bi malo i Danilovic da se pozabavi Ridjim ako je dotle doslo.

Nacuh malopre da ce klub posle ovog danas da se obrati na adresu fiba.

Bolje bi im bilo da nabave neke dve rasne za Djordjija da se razonodi u petak uvece, nego sto pisu besmislene pamflete... A mogli bi i malo da porade na lobiranju i da makar u nasoj jadnoj domacoj ligi imamo 40:60 odnos - a ne 10:90 kao sada... Konstantin i Smederevo imaju vise uticaja od nas kukala nam majka.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
@Mrzim sve

Pa dobro,onda idi trazi pravdu kod Djordija koji nas je zajebao i jebavao sto godina i kome je do siromasnog satranog Partizana stalo kao do lanjskog snega,i koji dolazi u Srbiju da pokusa da sklepa kakav takav Evrokup sledece sezone a nas da jos jednom iskoristi i baci.

Ili pak trazi pravdu u srpskoj despotovini kod Djilasa,Covica,Vucica i slicnih pravednika.

Jedina organizacija koja bi htela da nam pomogne i moze da nam pomogne je FIBA.Napraviti dil da se takmicimo kod njih,ABA bez nas ne moze a Coki u ABA moze samo da bude odjeban.

Ovde se vise ne radi o tome gde je bolje(a kod Djordija nama sigurno ne bi bilo bolje) nego kuda plovi nas brod sledece sezone?!

Jasno je da se sprema potpuna eliminacija kluba,koji je ionako marginalizovan i na dnu ali to nekima nije dovoljno.

Izaberimo svez vazduh,dah...Svako obitavanje u zabokrecini skodi.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Psiho je dao garancije za ciganiju.Drzavne garancije i dobre drzavne novce.Čak je zapeo da iskešira F4 u beogradu dogodine sa Teom na play-u.To je jasno...e sad da li će to skromnom Djordiju biti dovoljno....?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top