Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.150
Локација
Žrnov
Pa vidi, ovde je cisto moralno pitanje:

da li je dobro gde mi je dobovina ili mi je domovina tamo gde mi je dobro...

Tom logikom, prakticno je i njihovo fuzionisanje sa FMPom bilo, jel' da? Pa da sledimo onda njihov primer?
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
Последња измена:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Trebali smo da se ugasimo,vi bi bili srecniji od cigana. Sto smo igralivsa zadrom prijateljsku to su ustase?
O čemu ti pišeš dečko??? Hoćeš ja da ti pišem, koliko sam bio srećan 76 kada smo osovojili prvu titulu? Zadar je veliki klub u okvirima bivše sfrj, ali kao što je poznato glupost je neuništiva, tako da uzalud sve.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.150
Локација
Žrnov
Trebali smo da se ugasimo,vi bi bili srecniji od cigana. Sto smo igralivsa zadrom prijateljsku to su ustase?

Pa ovima je IDEA sponsor, tako da TVOJOM logikom, to dodje isto, ali vidim opet nemas nista protiv.

I sad hoces da kazes da bismo se ugasili da nismo igrali sa FMPom prijateljsku!?!?!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Suština je možda da, kad već država ne pomaže dovoljno, svako od nas malo finansijski pomogne. Možda je to suština i možda tako spasimo klub. Ili bar, obezbedimo sebi miran san, znajući da smo uradili šta smo mogli.
Ovo drugo je pripremna utakmica protiv jednog od tri moguća protivnika, koji imaju kakvu takvu snagu. Te utakmice se igraju da se spremimo za takmičenje. Igrali smo protiv Metalca i Fmp-a, igraćemo i protiv Mege.
Bilo kakvo dublje razmatranje akta igranja utakmice je nepotrebno a verovatno i maliciozno.
Dakle igramo utakmice, jer se tokom priprema igraju utakmice. Igramo protiv najačih dostupnih protivnika.
Sve drugo, je nepotrebna filozofija.
Ova vaša razmišljanja me podsetiše na skorašnji razgovor koji sam imao sa mojim detetom. On je učenik prvog razreda osnovne škple, ima sedam godina. Igrao je fudbal i nije mu se svideo tok igre. Uzeo je loptu i pošao kući u fazonu- neću više da se igram... Posle obavljenog razgovora, brzo je shvatio da ne treba tako da se ponaša jer neigranjem i on gubi priliku da uživa u igri..
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.150
Локација
Žrnov
@Kecman,
ja se tebi u izvesnoj meri I divim... mislim, mozda se ne cini tako, ali nije lako nemati kicmu ...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Нису пажљиво слушао. Суштина је да уживаш у томе.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
O čemu ti pišeš dečko??? Hoćeš ja da ti pišem, koliko sam bio srećan 76 kada smo osovojili prvu titulu? Zadar je veliki klub u okvirima bivše sfrj, ali kao što je poznato glupost je neuništiva, tako da uzalud sve.

Pa sta ako je zadar veliki klub? Igrali smo prijateljsku sa ustasama,jel bi se ugasili da nismo odigrali sa njima,reci mi JasminaT?

Odigrali smo pripremnu utamicu boli me bas uvo sto je to covicev a tim. Nama je koristilo i to je to.

Bombarder ima li neke statistike?
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Sa kime JEBENO da igraju. Ne možeš naći normalnog protivnika, pošto se sve normalne lige igraju.

Manite se brojanja crvenih krvnih zrnaca i ostalih gluposti.

U svemu, ali JEBNO svemu vidite nešto loše. Samo se traži nešto da se oko toga polemiše i pljuje po upravi.

Kitu lastinu ćemo se izvući iz trenunte situacije, ako konstantno pljujete.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.150
Локација
Žrnov
Samo sporCka prica ...

pa sto si onda pisao onaj tekst o onom smecu od filma? Kakve veze ima sto su malo falsifikovali istoriju? Ti bas u svemu vidis nesto lose...

Pa ko ih jebe bre! Cela ta ujudurma nije bila da se MI pripremamo nego ONI.

I jos igras sa onim ko moze da ti jos bolje snimi mane igraca, taktiku, akcije... O cemu bre pricate??!?
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Bas je mucenje citati postove koji se ponavljaju na istu temu da nismo trebali da igramo...kao sirenje pozara... Kasna je reakcija kao za film. Mucna je i sezona i stab i ponasanje staba i igraci sa kojima tim KOJI NE MOZE DA SE POVEZE GODINAMA sto manjkom para za igrace na odredjenim pozicijama sto nam fale (igrali skoro dvije god bez pleja jbt!), sto povredama koje nas sabotiraju toliko da vise ni ne obracamo paznju. Postalo je sve toliko nenormalno-normalno kod nas da se ni ne pitamo dokle nego samo imamo rekaciju tipa da se nicemu ne mozemo vise iznenaditi nego samo skoci nam i zivac i pritisak i nervoza pa odje jedne druge ili tjesimo ili dolivamo...insajd informacije necu ni da komentarisem... Ostaje samo nama Grobarima da istrpimo i podrzati igrace, drugog nacina nemamo... Skupljati snagu za zvizduke onima koji su nas doveli na ovaj nivo!

:napred Partizan
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Samo sporCka prica ...

pa sto si onda pisao onaj tekst o onom smecu od filma? Kakve veze ima sto su malo falsifikovali istoriju? Ti bas u svemu vidis nesto lose...

Pa ko ih jebe bre! Cela ta ujudurma nije bila da se MI pripremamo nego ONI.

I jos igras sa onim ko moze da ti jos bolje snimi mane igraca, taktiku, akcije... O cemu bre pricate??!?

Tekst nisam pisao ja, pisao ga je jedan moj poznanik, koji hoće da ostane anoniman.
Nisam ga pisao, ali se slažem sa svim iz teksa, zato sam ga i preneo.

Tekst je pisan da se jebu oni, ne da se jebemo mi i naša uprava.

Vi ovde konstantno prcate u mozak sve nas koji mislimo da trenutna uprava radi dobro i na sva usta pljujete upravu.

Ja se trudim da u svemu vidim nešto dobro, posebno onim što ima veze sa Partizanom.

Kažeš ovde da je utakmica igrana da se oni spreme i da nam pročitaju taktiku ...

Kada gledaš sa vedrije strane i ne vidiš u svemu nešto loše, skontaćeš da je utakmica igrana da bi se mi priremili, njima bacili rovca za neke akcije, koje kasnije nećemo igrati ...


Uživajte u ovim lepim prolećnim danima. Prošetajte negde uz reku, sedite na kafu ili limunadu i željno čekajte počekat KLS da se najebemo nane nanine romuljagama u finalu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.150
Локација
Žrnov
ma da.... mi njima da bacimo rovca?

Da da.... I onda je mrmot zavio cokoladu ....

Vidi, ja sam pozitivna I optimisticna osoba, a to nije isto sto I NAIVNA.

I uz svu dobru volju u igranju prijateljskih utakmica sa romima/panterima I u predstavljanju tima na pocetku sezone sa ciganskim grbom... verovatno smo im I tu rovca bacali?

Nebitno sto ti nisi pisao teks, tekst je extrai I edukativan...
 
Последња измена:

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ja sam za to da pitamo Pekovića da dovede Minesotu. Ili Žo da dovede Denver??

Jeeeebote višee :banghead :banghead

Izvini Pekmene, hvala na pokušaju skloni se dok te nisu zamrzeli skroz...
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
pa kad bi doveli jednu od te dve ekipe,javili bi se izraziti favorit,jasminaT, i Dr Mo sa pricom sto nisu doveli Golden Stejt ili Klivlend nego ove ekipe koje peru skoro svi. Jos za Minesotu igra Bjelica on nam je procitao akcije i zvace Covica da mu ih prenese.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top